Greek

USA, (2007–2011), 54 h 21 min (Minutáž: 42–51 min)

Clark Duke, Scott Michael Foster, Spencer Grammer, Paul James, Jake McDorman, Amber Stevens West, Dilshad Vadsaria, Jacob Zachar, Aaron Hill, Tiffany Dupont (více)

Série(4) / Epizody(74)

Rusty Cartwright se snaží zapadnout do společenského života na Vysoké, je chytrý, ale taky trochu "zabržděný" a to mu na kreditu moc nepřidá, ale ani jeho starší sestra, která studuje na stejné škole mu to moc neusnadňuje, no uvidíme jak se s tím Rusty dokáže poprat a vydobýt si své místo ve společenském žebříčku. (Philoun1)

JAzzeURo

Šlušnej seriál, svého druhu není až tak ojedinělý. Je to stejný typ seriálu jako O.C. nebo One tree hill. Kdo má tyhle romantické teen seriály rád, tímto kouskem jistě nepohrdne. ()

Tuvy

Kombinace vysokoškolského prostředí a středoškoláků a středoškolské zábavy představuje čistě fantasy realitu, v níž se celý seriál odehrává. Opravdu zde už nejde o filmařskou úpravu, ale naprosto nereálné prostředí - mimo jiné, protože seriálová Cyphrus-Rhodes Univerzity představuje pro část postav jakousi přípravku na opravdovou vysokou - postavy se těší, až odmaturují - "graduate" a půjdou na vysokou a zároveň zde probíhá nějaký ultra vědecký grantovaný výzkum (ovšem v rukou 19ti letých studentů druhého ročníku). Pokud jste schopni tuto nesmyslnost překousnout (nebo jste nezažili skutečné vysokoškolské prostředí a tudíž vám to ani nepřjde) jde o klasický vztahový seriál s docela slušnou porcí zábavy. Trošku netradiční zde je naprosto nečernobílé pojetí postav, které se mi velmi líbí - postavy nejsou kladné či záporné - postavy prostě řeší své trable a všechny občas při řešení udělají pěkně záporné kroky. Škoda jen, že se to opakuje tolik, že u některých (Casy) máte ve třetí sérii už pocit, že jsou asi totálně retardované. ()

Minoka

Motivy prosté, herci hodící se k charakterům příběh očekávatelný, ale přesto příjemný. Nicméně, stejně si myslím, že Greekku by nejvíce prospěly kratší série a méně natahování. ()

anicca

Mňa veľmi bavia seriály zo študentského prostredia, zvlášť praštené americké spolky typu kappa, kappa, pí, ale tu tomu niečo chýba. Hrdinovia mi prídu akýsi neatraktívni, dialógy plytké, viete ľahko predpokladať čo sa udeje. Hlavný hrdina Rusty je na zožratie, ale tam to asi celé končí ()