VOD (1)

Parta spolužáků a přátel se chystá na maturitní ples a snad nejvíc se na něj těší Donna (Brittany Snowová), která před třemi lety prožila děsivou tragédii. Netuší ovšem, že psychopat, jenž vyvraždil její rodinu, utekl z ústavu a chce si definitivně vyřídit účty...  Před třemi lety se Donna Keppelová (Brittany Snowová) stala svědkyní toho, jak zběsilý zabiják (Johnathon Schaech) vyvraždil její rodinu. Dnes večer se koná její maturitní ples, a přestože scény z minulosti dívku stále děsí, těší se, že slavnostní večer prožije s přáteli, mezi nimiž se cítí v bezpečí. Je tu však něco, co Donna neví…Vyšinutý psychopat unikl z ústavu a vrací se, aby ji dostihl. Navíc je odhodlán zabít každého, kdo se mu připlete do cesty. Noc se blíží k napínavému finále a otázkou už není, která z dívek se stane královnou plesu, ale kdo unikne vražednému řádění. (oficiální text distributora)

Trailer

castor

„Pojďme udělat film, který bude úplně o ničem, vše podstatné se odehraje mimo záběr kamery a v rámci žánru nepřinese pranic nového!“ – „Platí. Myslíš, že to sfoukneme za týden?“ – „Určitě, hlavně musíme do režisérského křesla najít někoho, kdo se postará o nijakou atmosféru a naprosto rutinní lekačky.“ Mě osobně nejvíc děsí, jak něco takového mohlo utržit bezmála šedesát milionů amerických dolarů. ()

mil@n.fanatik

Hodně slušné! Když pominu/prominu některé "až moc" fakta typu: že se nám zabiják dostane s poldami napěchovaného hotelu, převlečený mezi personál, dále že se dostane až k domu dívce, kde přestříhne kabely elektrřiny, aby se detektiv nedovolal rodině, aby informoval, že zabiják už v hotelu není... Dále, že před domem zabije všechny hlídky kolem, dostane se až do domu, do pokoje dívky, zabije jejího kluka... Bylo toho co bylo nereálně více, ale i přesto velmi slušný Thriller/horor, kterému napětí rozhodně nechybělo a já s mojí holkou jsme si tento film perfektně užili..:-) Dávám 4*, kdybych dal 3, tak bych sám sobě lhal.. ()

teutates

Pomerne veľké fiasko. Miestami komédia, miestami paródia, pár ľakačiek, naivný scénar, skromné prevedenie - proste priemerná teenegerská "vyvraždovačka", ktorej nechýbaju sukne a ani uhladený mladíci. Lákavý plagát, 90min a daná téma (mimochodom premárnený potenciál) hrajú v prospech filmu. Osobne? veľké sklamanie... 3/10 ()

Djoker

Pokud vám stejně jako mně hučí v kládě při pohledu na Brittany Snow a Jessicu Stroup, tak máte alespoň dva dost pochybné důvody jít do něčeho tak zbytečného, jakým je tento zástupce jalového subžánru nejzbytečnějšího filmového žánru. Otázkou však zůstává, co dělá Idris Elba v teen vyvražďovačce. V té době už měl slušnou reputaci. Za plus se dá označit i to, že scenáristická křeč byla doprovázena tvůrčí impotencí, takže film má velice příjemnou stopáž. ()

cariada

Nuda , nuda a bída. I tak by se to dalo nazvat. Klasická vyvraždovačka na jedno brdo. Donna je svědkem vraždy své rodiny a samozřejmě jí to poznamená. Na maturáku se , ale ukáže ten vrah co uteče z báně. Poldové to samozejmě ví a tak celý maturák sledují, jenže stejně uhlídají pendrek a vrah má možnost pár studentíků zabít. Jde mu hlavně o Donnu, ale tu chrání poldové (moc dobře né). Je to obehrané kliše a nic nového to nepřináší. ()

• V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 13. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Zdroj: ČSFD)