Vcelku solidní vyvražďovák, který splňuje všechno, co od něho můžete čekat a ještě tu hraje B. Snow, která film zvedá hodně nahoru. Po herecké stránce sice nijak nevyniká, ale rozhodně jí to tu hodně sluší.. Původní film jsem bohužel neviděl, tak nemůžu srovnávat, ale od filmu tohoto typu asi víc než je tento čekat nelze.(6.8.2008)

• castor

„Pojďme udělat film, který bude úplně o ničem, vše podstatné se odehraje mimo záběr kamery a v rámci žánru nepřinese pranic nového!“ – „Platí. Myslíš, že to sfoukneme za týden?“ – „Určitě, hlavně musíme do režisérského křesla najít někoho, kdo se postará o nijakou atmosféru a naprosto rutinní lekačky.“ Mě osobně nejvíc děsí, jak něco takového mohlo utržit bezmála šedesát milionů amerických dolarů.(21.11.2013)

Úplně v pohodě koukatelný thriller, který má od začátku do konce slušný tempo a hlavně si nehraje na nic víc než ve skutečnosti je. Od začátku nás seznámí s vrahem a celou dobu už člověk jen odhaduje, kolik nevinných maturantů a policajtů to nakonec schytá. Je to jednoduchá a svižná oddechovka, která náročného diváka asi dost zklame, pro člověka méně náročného je to dobrá varianta, jak zabít 80 minut svýho života. :)(18.12.2013)

• jitrnic

Tak tohle je ta nejpitomější vyvražďovačka, kterou znám. Logickými nesmysly by se dal popsat arch papíru, nejvíc pak vadí fakt, že scénárista nepovažoval za důležité vymyslet pro vraha alespoň průměrně pravděpodobný motiv. Vrah je posedlý mladou dívkou a lidi okolo ní vraždí prostě jen tak. Nemáme důvod fandit ani vrahovi, ani nikomu ze studentů, ani nikomu jinému, vraždy jsou všechny na jedno brdo, nelekl jsem se ani jednou, to že přijde potenciální lekačka, víme dlouho dopředu. Provar.(7.3.2010)

• Rodriguez

Prom Night v novém kabátě aneb jak má zapůsobit ve světle blískajícího se maturitního plesu ke všem teenagerům. Shrnuto: 1. Ksicht vrchního vraždícího prasáka se mi nelíbil, prostě nesympatickej (i když to tak má být). 2. Nelíbilo se mi, že prasák byl jako superman a vyvraždil všechny ještě dřív, než to kdokoliv zjistil. 3. Policajti by nemuseli být tak pomalí a stupidní. 4. A o některých hereckých výkonech bych docela pochyboval, zda mají vůbec tyhle lidé co dělat před kamerou. Takže shrnuto a pro mě to je solidní průser, který z hlavy vyteče jako ranní moč. 40%(30.7.2014)

• - Remake stejnojmenného hororu z roku 1980 s Jamii Lee Curtisovou a Leslie Nielsenem v hlavních rolích. (Croma)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 13. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

• - Spoiler: Počet mŕtvych vo filme je 13. (beso74)