• Antek

Vymydlená vyvražďovačka, v níž roli záporáka ztvárňuje hezounek, který by svým prázdným pohledem vyděsil leda tak módní návrháře. Minuty utíkají, vraždy (s minimem krve) postupně vybíjejí z plátna postavy s opravdu nízkým IQ, po chodbách hotelu pobíhá policista s IQ ještě nižsím a atmosféra se šla schovat někde do šatníku. Horror? Určitě. Když Vás více zajímá, kdo vyhraje Nejkrásnější pár maturitního plesu, místo toho, abyste řešili jak celé to nudné vraždění dopadne (natož jak to dopadne s tou nesympatickou husičkou v hlavní roli) tak to rozhodně horror je. A s velkým H.(1.1.2009)

Soundtrack Paul Haslinger: 1. Time of the Season - Ben Taylor [4:24] ,2. This is All That We Know - Mr. Me Innit [3:11] ,3. Call in the Calvary - The Shys [2:27] ,4. Oh My - Mellowdrone [3:30] ,5. Love and Touch - Kovas [3:24] ,6. I Believe in Your Victory - This Will Destroy You [6:34] ,7. Time After Time - Quietdrive [3:06] ,8. Up In Here - Kovas [3:57] ,9. Callin' Me - Consequence [3:39] ,10. Deadline - Time Tells All [2:35] ,11. Your Eyes - Gary King [4:17] ,12. I Still Remember - Bloc Party [4:23] ,13. Brave - Tawgs Salter [3:40] ,14. Paralyzed - Rock Kills Kid [3:05],(18.5.2011)

• Djoker

Pokud vám stejně jako mně hučí v kládě při pohledu na Brittany Snow a Jessicu Stroup, tak máte alespoň dva dost pochybné důvody jít do něčeho tak zbytečného, jakým je tento zástupce jalového subžánru nejzbytečnějšího filmového žánru. Otázkou však zůstává, co dělá Idris Elba v teen vyvražďovačce. V té době už měl slušnou reputaci. Za plus se dá označit i to, že scenáristická křeč byla doprovázena tvůrčí impotencí, takže film má velice příjemnou stopáž.(17.9.2014)

• iolaos

instruktazni film o tom, v jake bezbrehe brindě je soucasna americka horrorova produkce... vyretusovany madrfakr (pry vrah :) olala :)) nazene hruzu snad jen 200 poundove snobske teenagerce usmoulane od hamburgru,... a dalsi absurdity o kterych ani nema cenu psat... ja tyhle highsociety slashery nemel nikdy rad, vice k tomu nemam co dodat. --- snad jen dodatek, ze na takovou maturitni superkalbu by sli pouze ti, kterym se tento film libi...(9.8.2008)

Ale tak celkem to šlo. Přijde mi trochu nespravedlivé tohle házet a srovnávat s filemem s roku 1980, je to úplně o ničem jiném. Film je poměrně rychlý, a přesto dokáže nudit, nicméně scény v hotelu mě i bavily, jen škoda že režisér neudělal nějakou více nápaditou vraždu. Film sám o sobě za moc nestojí ale v té záplavě remaků a hlavně sraček typu Halloween 2 se dá říct že je to klenot(pozor na význam slova). Jiank je to další podprůměrný film z mnoha, ale i tak jsem se občas bavil.(2.10.2010)

• - Spoiler: Počet mŕtvych vo filme je 13. (beso74)

• - Remake stejnojmenného hororu z roku 1980 s Jamii Lee Curtisovou a Leslie Nielsenem v hlavních rolích. (Croma)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 13. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias".