Rozpočet $20miliónovTržby USA $43,869,350Tržby Celosvetovo $57,197,876Tržby za predaj DVD v USA $8,417,088 //počet predaných kusov 471,721║ Strašná alebo lepšie povedané samoúčelná pásová vyvraždovačka, bez nápadu, bez poriadnej atmosféry a každou pribúdajúcou vraždou to naberá skôr komický nádych než strašidelný či desivý. /35%/(1.2.2010)

Oo, ted jsem Opravdu na vážkách zda dát 4* či 3*.. Velmi klišovitý námět.. Ale já mám pro Horory s psychouši slabost.. Záporná postava,byla chytrá,nekompromisná.. Perfektní předpoklady pro Vraha.. Ale po 40 minutách napětí vypršelo.. Přišlo mi, že se na to McCormick pěkně vybodl a odflákl to..! Což je škoda! Věřil jsem tomu!(16.4.2012)

Slasher zaujímavý tým, že identitu vraha poznáme od začiatku a ktorý ako maskovanie používa maximálne šiltovku je, oproti originálu kde na prvú vraždu sme museli prečkať dve tretiny filmu, v celku slušným prírastkom do rodiny teenagerských vyvražďovačiek. Napriek nie veľmi sympatickej hrdinke máme možnosť počas celého filmu sledovať celkom schopné počínanie vraha čo rozhodne považujem za plus a preto tomu dávam o stupeň lepšie hodnotenie ako originálu.(10.1.2010)

• iolaos

instruktazni film o tom, v jake bezbrehe brindě je soucasna americka horrorova produkce... vyretusovany madrfakr (pry vrah :) olala :)) nazene hruzu snad jen 200 poundove snobske teenagerce usmoulane od hamburgru,... a dalsi absurdity o kterych ani nema cenu psat... ja tyhle highsociety slashery nemel nikdy rad, vice k tomu nemam co dodat. --- snad jen dodatek, ze na takovou maturitni superkalbu by sli pouze ti, kterym se tento film libi...(9.8.2008)

• eraserhead666

Chcete-li si náležitě užít pocit, že jste věštec a vizionář, tenhle film vám to dokonale splní. Všechno co se v něm stane budete vědět ještě před tím, než se to stane. Tak předvídatelnej film jsem snad ještě neviděl. Zrcadlový lekačky mi po čase začaly lézt strašně na nervy. Ostatně, lekaček v tom filmu je podle mě nacpáno až moc, i když jedna u mě zafungovala, ale to je žalostně málo. Policajti se chovají jako dementi (SPOILER ví, že po ní jde psychopat a když se mu ji v hotelu nepodaří dostat, co udělají? Naservírujou mu ji k ní domů - jediné místo, kde ji bude hledat, místo toho, aby jí odvezli někam na neznámé místo, než ho dopadnou SPOILER), banda teenagerů si možná nezasloužila zemřít, ale každej druhej/každá druhá z nich minimálně pár facek. A co mě na filmu štvalo nejvíc? SPOILER Vědomí, že psychopat je do hlavní hrdinky udělanej natolik, že ji přece nemůže/nechce ublížit! To shodilo celej film. SPOILER. herec, kterej hrál psychopata měl pro svou roli docela povedenej ksicht, jehož potenciál ale nebyl zcela využit. Ale jedno se filmu povedlo. Začal jsem přemýšlet o tom, že se poohlídnu po té původní verzi - jestli to byla stejná sračka jako tohle, nechápu důvod remaku. Jednu hvězdičku dávám ani nevím za co, snad za to, že horory mám rád, možná za dobrou hudbu, snad za sexy jizvu na čele hlavní hrdinky....(16.12.2008)

• - Spoiler: Počet mŕtvych vo filme je 13. (beso74)

• - Remake stejnojmenného hororu z roku 1980 s Jamii Lee Curtisovou a Leslie Nielsenem v hlavních rolích. (Croma)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 13. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)