TOP STAR magazín

Zuzana Fialová

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol (více)

Společenský magazín o lidech a jejich příbězích jenž hýbou společností. Nový zábavný společenský magazín, který diváka týden co týden provede příběhy, ve kterých hlavní úlohu hrají lidé, o nichž se právě hovoří. (oficiální text distributora)

RomeroIsGod odpad!

Babomuž Bočanová a panoptikum českejch "celebrit" - samý pěkný kousky. Jedna hvězda za nekončící smích během sledování. Jinak je to samozřejmě těžkěj vodpad. 5% ()

IsaacNewton odpad!

Super drbárna na entou! :-( Horší, než Faceboook! Nedovedu si představit, jak hluboko ještě lidstvo klesne, takhle pomlouvat na celou hodinu známé celebrity, které sice často trapasy provází, ale které také celé dny dřou... A většina z toho stejně není pravda. ()

kumite odpad!

Tak je tady ty VIP ksichtíky máme všechny pěkně pohromadě. Nevím, z čeho a jak ti darmožrouti všichni žijí, ale dle bulvár pořadů řeší jen silionová ňadra, módní policii, kdo kde s kým a jak, na kterém večírku se zase pořádně ožrat a hlavně jak být viděn s ostatními těmi ksichtíky. A dělnická lůza po pracovním dni u obrazovek hltá každou informaci, protože jsou opravdu životně důležité. Všechny ty pseudohvězdičky a pidihvězdičky a nové hvězdičky a přestárlé hvězdičky a taky nové neznámé hvězdičky, a jak chudák Iveta a Artur a jak chudák Lucie a Filip a co na to všechno Anife ... ! ()

Tunri odpad!

Osina v zadku, zahleněné televizní vysílání, zbytečné, naprosto zbytečné. Koneckonců všechno to jde do kopru, i televizní zprávy už stojí za vyliž.... jestliže se z hlavního vysílání dozvím, co se děje s Džambulkou a kolik stála svatba nějaký nány, je lepší sledovat události na internetu, tohle je jen špína. ()

RadimFišer

Pro mě pokleslé a nudné, protože si myslím, že jsem nejlepší, tak nevím proč bych měl sledovat druhé, kteří jsou podemnou. Takže celkově, když omezím svoje ego, tak je dobré vědět co se děje na povrchu povrchní společnosti a v tom to má hodnotu. Zpracování dokáže udržet při lehkém nadspánku a občas i vzrušit a nechat vás pronést ta svina, ta si vydělá více než já. Tedy myslím si to... Jedna hvězda je podle mě podhodnocení současné společnosti. Je to 2 mínus. Podle mého současného názoru bychom ale neměli zapomínat na takovéto pořady. Jsou důležité pro spodní společnost, která chce vědět, kam jdou její peníze, která nemá co dělat a nudí se doma u televize. Pro ně dávám dvě. Odpad to rozhodně není. To by bylo nerozumné. ()

RedHot odpad!

Pokud podobně jako já spadáte do toho spektra diváků, které nezajímá, na jaké klinice si Bohumil Klepl nechal zvětšit poprsí a jak Josef Abrhám reagoval na gumový penis, který si nechala implantovat Libuše Šafránková na čelo, není o čem mluvit. Pokud vás však podobné záležitosti zajímají, dá se asi Top Star Magazín hodnotit příznivě, jelikož divákovi zprostředkuje přesně takové informace, které očekává. ()

jasanka

Haha, zkrátka český "magazín" o českých "celebritách" (nebo o "star", jak chcete). Co víc dodat. Ale jednou, když mi bylo špatně a ležela jsem, mi tento pořad umožnil zaměstnat svůj mozek těmito kravinami, a za to mu patří jedna hvězdička. ()

Heavyman odpad!

Tento pořad a většina lidí v něm vystupující nám dávají skutečný vzor opravdového nefalšovaného odpadu! jaký si můžeme představit. ()

crha odpad!

Koncentrace nejhorších průjmů vmetených přímo do vašeho ksichtu, prostřednictvím TV Prima. Kdo protáhnul Hanychový pekáč, kdo si nechal nastřelit nový kozy a víte všechno co potřebujete. Plus Iveta Bartošová a malý sele Artur. ()

Ydrosten odpad!

Mě tyhle blbosti nezajímají. Je mi totálně u prdele kdo je z kým těhotný a proč se daný trapák rozvádí. Reportáže o těch, kteří jsou v oblibě jen proto že to někdo řekl. Vyhaslé hvězdy, které pro slávu sundávají i spodní prádlo aby se o nich mluvilo. Být slavný je těžká práce. ()

Stíba odpad!

Nejodpornější možný magazín našich obrazovek. Vrcholné dílo debility vrtající se v lidských životech, pokládající ty nejstupidnější otázky a probírající nejidioštější témata. ()