Reklama

Reklama

Sebevražedný oddíl

  • USA Suicide Squad (více)
Trailer 3
USA, 2016, 123 min (Director's Cut: 134 min, Alternativní 111 min)

Je to dobrý pocit, být ten zlý... Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu. (Freeman Ent.)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

však postava Harley Quinn to dotáhla na obálku playboye a né jednou, jako když už se takhle nějaká ženská objeví na obálce playboye, byť je  ta žena komiksová postava, tak to už něco znamená 

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Psychor

Možná tě potěší, že i éra superhrdinských filmů jednou skončí. Každá generace prostě sleduje jiné hrdiny, kdysi lidi milovali drsné hochy ze západu, dnes milují nadlidi. Tak už přestaň trollit a jdi se koukat na něco co tě zajímá.

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

Kincl

Já myslím, že určitě. A jestli ne v tomhle filmu, tak určitě v nějakém z tisíců příštích, které nás ještě nepochybně čekají, protože filmů o superhrdinech a superpadouších není nikdy dost.

na příspěvěk reagoval Blackhand47, Kincl

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Se zní nepotento.... http://3.bp.blogspot.com/-gSWFxOrVAnU/VVDzvk07GUI/AAAAAAABDeE/iMYIint793A/s1600/suicide-squad_2016_set-img_93.jpg

 

:)

 

Každý máme své favoriry.... http://supercreative.tv/wp-content/uploads/2015/05/Suicide-Squad-Katana-comparison.jpg

Stejně si myslím že bude záležet právě hodně na Kataně, díky jejímu nástroji a bůstu... 

A trochu i na Diablovy... na likvidaci přítulně agresivního porostu je sekačka a oheň ideální... :D

na příspěvěk reagoval CCCPrincess

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Margot je dvacet pět let a má za sebou samé pecky, tahle holka má našlápnuto na hvězdnou slávu a Oscara 

na příspěvěk reagoval Merengues9

senin

senin (hodnocení, recenze)

Targaryen

a ty jsi jeho kluk, nebo holka? Popřípadě se střídáte...? Psychor je klasický troll mentál nízké kvality... ty budeš jeho prokuřovač

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

No to jsem tomu zase dal. Chtěl jsem vidět Margot Robbie v akci, tak jsem se donutil podívat na trailer a teď mám ještě více otázek než před tím. On za to opravdu dá někdo peníze? To mají všechny filmy o superhrdinech či superpadouších podobnou ehmm... kvalitu? To mi řekněte, co konkrétně se vám na tom líbí?

senin

senin (hodnocení, recenze)

Psychor

ty o tom taky víš pěknou píču co...? Si koukej na něco jinýho a nezasírej to tady svejma hovnama...

Související novinky

James Gunn upřesňuje restart DC

James Gunn upřesňuje restart DC

15.07.2023

Ještě před premiérou Flashe režisér a nový šéf DC Studios James Gunn uvedl, že veškerá komiksová tvorba studia počínaje jeho snímkem Superman: Legacy bude jedno velké propojené univerzum. Již delší… (více)

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

Poslední snímky režiséra Davida Ayera (Drsný časy, Králové ulice) nebyly přijímány vůbec dobře. Sypat se to začalo už Sabotáží z roku 2014, následovala komiksárna od DC Sebevražedný oddíl, který se… (více)

Viola Davis zpátky v roli Amandy Waller?

Viola Davis zpátky v roli Amandy Waller?

04.05.2022

Zatímco nové vedení studia Warner Bros. vymýšlí, co vlastně sakra dělat s jejich hraným DC portfoliem, respektive jak kupu nesourodých projektů usměrnit tak, aby z toho postupem času vzešlo druhé MCU… (více)

Willem Dafoe jako Joker?

Willem Dafoe jako Joker?

19.01.2022

Herec Willem Dafoe (Spider-Man: Bez domova, Maják, Vražda v Orient expresu) dlouhé roky poslouchá ze všech stran, že by byl perfektní volbou na postavu Jokera. Batmanův arcizáporák a jedna z… (více)

Reklama

Reklama