Noc žraloka 3D

• USA Shark Night 3D (více)

Partička vysokoškoláků původně vyrazila na malebný ostrůvek uprostřed obrovského jezera se slanou vodou, aby si plnými doušky užila slunečný víkend. Znáte to – trocha vodních sportů a nezávadného flirtování, po nocích spousta alkoholu a sexu. Idylický plán se začne hroutit hned v zárodku, když po nevinné jízdě na wakeboardingovém prkně a následné nehodě vyklopýtá z jezera jeden z chlapců o ruku chudší. Ani on sám není schopen říct, co se přesně stalo, všeobecně přijímanou teorií je pak ta, že mu ji nešťastně ufiklo právě prkno, na kterém jel. Zábava samozřejmě okamžitě končí, parta nakládá zraněného spolužáka do člunu a vyrážejí vstříc pevnině a nemocnici. Pod hladinou jezera se však skrývá nepředstavitelná hrůza, monstrózní masožraví žraloci, kteří ucítili krev a dostali hlad na mladé masíčko. Začíná nerovný souboj na život a na smrt, během něhož se ti, kteří zatím přežili, snaží ze všech sil dostat na pevninu. Bohužel pro ně ti žraloci nepředstavují jediné nebezpečí, které na ně číhá… (oficiální text distributora)

fisus

Trapný až to bolí.No co,aspoň jsem při sledování téhle chujoviny umyl nádobí a to byla nejzábavnější část filmu. ()

Hapretor odpad!

Total trapas! Útok žraloka v live přenosu? Tady se někdo pokoušel bejt originální. Ale to provedení je stejně velmi ubohý. Od dob, kdy Špicberg natočil Čelisti, je tenhle "žánr" vyčerpanej. Piraňa 3D, Noc žraloka 3D, Octopus 3D, Megalodon 3D, Krakatice 3D, Kraken 3D, ... co si na nás diváky vymyslí příště? ()

Faila

Že to nebude nic tak dokonalého, jako byly Čelisti, to je jasné už jen z toho, že to nejsou Čelisti. Že to bude neskonalá stupidita by se dalo očekávat už podle "Parta vysokoškoláků" v popisu fulmu, věci s takovým začátkem nikdy neskončí dobře. Ale namísto zmutovaných monsteržraloků či přemrštěně enormních bílých, se v tomhle filmu mihne hned několik zajímavých zvířátek a celková pointa mě lehce usadila. Obětí mi nebylo líto (teda těch lidských!), je jasné, že k takovým postavám si člověk nemůže vytvořit kladný vztah a vlastně jim něco zlého i trochu nepřát. Ale záporáci hráli na jedničku, přirozeně, ale s grácií. ()

kostej_

Velmi dobré komorní exploitation s dobrým castingem, bohužel téměř bez nude scén. Žraloci v 3D provedení vypadají velmi mile (ač hrůzostrašně), děj je logický, překvapivý a odsýpá. O komentářích okolo nevím, co si mám myslet, patrně jsme viděli jiný film (jezero bylo slané – ve filmu to bylo jasně řečeno, ale papouškování pseudo-faktů a názorů už patří ke zdejšímu koloritu; žádný člověk nikdy nespadl do vody bezdůvodně, stejně jako pro to vydat se na vodu existoval vždy závažný důvod), nebo že by zde zaúřadovalo ono klasické "kdo chce psa bít, hůl si vždy najde"? Proč ale pak na podobné filmy jejich pisatelé chodí? Pokud očekávají drama podobné Čelistem, tak se jim vlastně ani moc nevidím, ale jít na exploitation a přitom očekávat drama, to o filmové erudovanosti daného diváka příliš nesvědčí. ()

Heroine

Páni, to je ale volovina! Nechápu ale, komu se může zdát Piraňa lepší. V tomhle filmu je sice hned pro úvod taky pár neskutečně debilních dialogů, protože se zřejmě musí už předem udělat z potenciálních obětí kruté smrti blbce, aby nám jich nebylo zbytečně moc líto, ale dál se film vyvíjí mnohem líp, a žraloci jsou přeci jen mnohem strašidelnější zvířátka. Možná je to mojí lehkou fóbií ze žraloků, ale pár scén/záběrů mi dokonce přišlo i docela děsivých. Škoda jenom, že je hlavní kráska tak škaredá. Ale jinak je to spíš příjemná oddechovka, i když béčková. ()

GOREGASM odpad!

Absolutní filmový odpad, přes tragické a trapné efekty žraloků, dementní a od počátku nesympatické postavy, trávicím traktem protažený scénář, až po naprosto odfláklou a velkého plátna nedůstojnou režii kdysi nadějného David R. Ellise. 100% - ní hnůj, tudíž 0 % filmových!!! ()

Rockerman

Bylo by jednoduché hodit tento film do odpadu, kam nejspíše stejně patří, ale oceňuji aspoň ten nápad. Ten je podle mne dobrý. Vždyť komerční televize nás krmí všelijakými absurdními "reality show", ve kterých se lidé snaží udělat cokoliv, jen aby se zviditelnili a vydělali nějaké peníze. Big brother byl jen začátek. Teď se pojídají zvířecí oči a překusují střeva a nikomu to už nepřipadá vůbec divné. Jak daleko je od toho, co jsem právě napsal to, o co se snaží "zloduši" v tomto filmu? Myslím, že hodně blízko! Připevnit kameru na hřbet žraloka a pak natáčet v přímém přenosu, jak žralok konzumuje své oběti, je geniální nápad. To by se mohlo prodat nějaké televizi a úchylní diváci si přijdou na své. Takže za tento fór je ta jedna hvězda, protože jinak je to strašná podívaná s neuvěřitelnými KECY (nazvat to dialogy se neodvažuji). ()

mourinho

Bože, to byly defa! Standartní žraločí jednohubku neuvěřitelným způsobem sráží naprostá demence hlavních postav, jež přerostla hranici, kterou jsem už ani při vší snaze nedokázal tolerovat. Hloupý letní teenagerský horor, těžící z úspěchu Ajovy PIRANĚ, kde je minimum gore (teda pardon, žádné), minimum nahoty (teda pardon, žádná) a diváci se mohou bavit tak nanejvýš uzavíráním sázek, kdo dřív chcípne. ()

FilmWave

Krátké, zábavné a úsměvné b-éčko. Bavil jsem se víc než u "Piranha 3D". Spoiler: nejde vlastně až tak o klasický shark horor jako o slasher. ()

croxika

Tento film som si stiahla omylom, a aj celé to bolo veľký omyl, pretože ani omylom som to nemala začať pozerať.Bolo to celé také absurdné,trápne a podpriemerné, až to vo mne miestami vyvolávalo chvíle trpkého smiechu. Milujem filmy o žralokoch a viem, že mnohé z nich nestoja za veľa, ale nech sú tie žraloky preboha aspoň realisticky zobrazené. Keď som videla tieto smiešne, digitálne počítačové čudá, ktoré sa neprirodzene hmýrili vo vode, hneď mi napadla otázka, či to tí tvorcovia fakt myslia vážne. Niečo podobné by som ani nepustila do výroby, nieto zverejňovala. Príbeh okolo nich zvrátený a morbídny, ale dokázal vzbudiť aspoň čiastočný záujem, aj keď koniec deja viete hneď s istotou predpokladať. Najviac ma popudila scéna s tým dievčaťom v sieti s malými krvilačnými žralokmi, niečo viac stupídnejšie som už dlho nevidela. ()

animario odpad!

Cca 2 slušný žraločí hupnutí x slupnutí, jinak neskutečná,ale vážně neskutečná, hovadina bez nápadu, zbytečná jako žraločí burgery. ()

MickeyStuma

Teenagerský pohodový horůrek, který vystačí i na nedělní odpoledne ke kávě. Nízký rating, v Česku nevhodné do 12 let, neslibuje krvavou podívanou, ani šokující žraločí útoky. Neoriginální námět má sice pár chybiček, ale jinak se nejedná o špatnou záležitost. Krásná děvčata, krásní mládenci, krásná příroda, a do toho všeho padouši a hladovějící žraloci. To vše ve 3D podívané. Nepovedla se však animace onoho žraloka. Takhle některé scény vypadají dosti křečovitě. O veledílo se nejedná, ale jako letní odpočinková podívaná vystačí. Jen u toho moc nepřemýšlet. ()

Junys

Parta kamarádů jede na výlet k jezeru, jenže tam řádí žraloci. - Na horory se žralokama se moc nedívám ale toto byl slabší snímek a myslím že určitě se najdou lepší. ()

Rathalos

Nebolo to az take zle,ake ma hodnotenie tento film,celkom to uslo,su ovela horsie horory o zralokoch,davam tri hviezdicky...:-) ()

chemicquei

Koukal jsem se bez brejlí, jinak to z technický stránky prostě nebylo možný. Dvě hvězdy jenom za nepřehnanost a aspoň nějakej děj se zápletkou, což většina filmů podobnýho typu prostě nesplňuje. ()

Ondr@932

U filmu Noc žraloka 3D jsem po kouknutí na trailer byl pozitivně překvapen a dost jsem se na něj těšil s tím, že to bude podobné jako skvělá Piranha 3D.Ale bohužel jsem byl i docela z toho filmu zklamán to i trailer mě přišel o trochu lepší něž celý film.Ono když žralok je skoro rychlejší něž motorový člun a nebo, že žralok po oběti skočil skoro až na strom tak to už je opravdu moc:-D Ale i tak přesto byl příběh docela zajímavý a napínavý a proto dávám 50% ()

Kingjiri

Těžký béčko s povedenym vizuálem a místy slušnou hudbou. To jsou zároveň jediný dvě věci, co se daj na snímku pochválit (nebo aspoň nezkritizovat). Dementnímu chování postav se vyrovná snad jenom vysvětlení, jakym způsobem se žraloci v místnim jezeře vzali. Nízkej rating snímku taky moc nepřidal, což mimo jiný znamenalo, že žádný z holek neukázaly svoje dudy, jak bývá v dnešních hororech příjemnym zvykem. Za vizuál, hudbu a pár hlášek dvě slabší hvězdy, jinak ale ztráta času. ()

zekkx odpad!

Hloupé dialogy, slabí herci, tupé scény a scénář celkově. Nechápu logiku tvůrců - proč se film ze začátku tváří jako fajnová letní romantická komedie, když už název a úvodní titulky svědčí o tom, že tady půjde minimálně o končetiny. Jediným maličkým plusem filmu je zábava při tipování, kdo zemře jako další. ()

Yancl odpad!

Uhozená a nesmyslná kravina, která nedává smysl snad v ničem, co tenhle film ukazuje. Kdo by čekal našlápnutý horor 'alá' Čelisti - Piraně, tak bude zklamán jako já. Celý snímek je od prvních minut procítěn takovým tradičním americkým "bullshitem" a bohužel se to táhne až do závěrečných titulek. Ani jedna postava není sympatická, ani jeden žralok není doveden k reálnosti, na hlavu postavené zápletky a co ta scéna se skůtrem ? To byl opravdu uhozený vtip, který do hororu nepatří. Tenhle počin se v žádném případě nevyvedl - palec dolů. [5%] ()