Škola skončila, zkoušky jsou složené a nastal čas vrhnout se do opravdového života. Ale předtím než se 13 kamarádů z Mezinárodní střední školy v Praze rozuteče do světa, hodlají uspořádat večírek, jaký tady ještě nebyl. Nápad uspořádat nelegální párty v největším místním bazénu je přijat všemi a její přípravy jsou v plném proudu. Ale co začne jako noc všech nocí, se rychle změní v boj na život a na smrt. Tajemný maskovaný zabiják začíná svůj lov. Studenti panikaří a začíná jim docházet, že vrahem musí být jeden z nich... (oficiální text distributora)

Spooner

No je to strašná blbost, ale dobře jsem se pobavil. Kdo by se taky při smrti Rybové, Geislerové s bouchačkou a se začínajícím McAvoyem nesmál. ()

oli.G

Jedna hviezdička za scénu s tobogánom. Inak je to film, pri ktorom si človek uvedomí, že ani Hostel vlastne vôbec nie je taký zlý. ()

Hrabka

Tento "horor" bych já osobně až tak neodsuzoval. Je jasné, že nedosahuje kvalit většiny filmů ve stejném žánru, ale není to zase tak špatné. Tobogánová scéna je působivá (rozsekaná Linda Rybová - skvěle) a i pokus o útěk z uzavřeného "libereckého Babylonu" a následné rozuzlení je zajímavé. Stejná vyvražďovačka jako ostatní kousky podobného rázu... Má to něco do sebe. 40% ()

Jamal

Čekal jsem, že to bude odpad, jedna hvězda za to, že to je natáčené v Praze a v Liberci, druhá za Geislerovou a Rybovou. Líbilo se mi jak byl všude Heineken, nebo teda spíše pobavilo, ale nejvtipnější scéna filmu je jak se chtějí dostat ven klimatizaci která je asi tak ve dvou metrech a musejí si pomáhat, holky bych chápal ale ten posledni to zvládnout mohl. (( :: každopádně asi nejpovedenější scénka, je sjezd na tobogánu a následná menstruace :) ()

DJ_bart

"Nepřestávej, Martine!" ___________ Sorry jako, ale já jsem jako děcko tenhle česko-německej slasherovej bizár naprosto müloval – o to víc jsem se pak bál tobogánů.... casting (McAvoy, Geislerová) neméně bizarní; českej dabing geniální. ()

Paldini odpad!

Vzhledem k tomu, že jsem dal Long Time Dead jednu *, musím dát tomuhle odpad, protože je tenhle film ještě debilnější. Vykrádá, co se jen dalo, a tudíž je absolutně neoriginální. Obsazení třicátníků do rolí středoškoláků je už úplná zhůvěřilost. Jistě, v jiných filmech a seriálech se to děje taky, ale tam alespoň ti třicátníci vypadají na těch osmnáct, tady ne. ()

Allien.9

Co si budeme povídat, česko-německá verze "Vřískotu" mohla dopadnout tisíckrát hůř.;-) Některé scény jsou skutečně nepříjemné (viz. ta, kdy všichni prolézají úzkou šachtou), nicméně účast talentovaného pana McAvoye je mi dodnes obrovskou záhadou.XD ()

dr.horrible odpad!

Najnezaujímavejší slasher ever. Dokonca ešte o triedu blbší, než Viem čo ste robili minulé leto 2, Valentine alebo Temné legendy. Stopáž je videoklipmi nasilu naťahovaná, dialógy stupídne, obete banda bohatých a pekných deciek, ktoré robia všetko preto, aby ste im tú smrť priali, a vrah spotený chudák v roláčiku. 5%, ale český dabing sa vydaril: "Kráva vyjebaná.” ()

hladass

Jeden z tisíce slasherů, jež se vynořil po fenomenálním úspěchu Vřískotu a který více či méně kopíruje své slavnější, o pár let starší a úspěšnější bratříčky... Krve a mrtvol je dostatek, oběti se očekávaně chovají jako hovada, vrah je nevýrazný a absence koziček zamrzí... O příběhu se nemá smysl bavit, závěrečné vysvětlení musel napsat naprostý retard... Účast českých herců samozřejmě potěší, zejména zábavné úmrtí Lindy Rybové... Taková katastrofa, jak vypovídá zdejší hodnocení, to zase není... ()

HoneyBunny odpad!

Od televize jsem odešla ve dvou třetinách filmu. Žádná škoda. U vyvražďovaček byste (ať už je to jakákoli kravina - a že tohle je pěknej blábol) alespoň neměli vědět, kdo je vrah. Dost bych se mýlila, kdyby to nebyl ten týpek, co jezdí stejným autem jako vrah (Toyota) a v době zabijačky nikdy není s partou (podobně vtipný byl Sběratel polibků, kde vrah i *** v české verzi mluvili úplně stejným hlasem). A i kdybych se netrefila, nevadí. Koukat na Bazén znovu, abych to zjistila, mě nikdo nedonutí. ()

Kudly4

Bázen byl mezi prvními filmy co jsem zde hodnotil (2009). Po 3 letech vidím že za 4*. Hmm ... asi to tak i nechám. Co já si pamatuju tak tohle byla celkem dobrá vyvražďovačka, kterou jsem viděl už kdysi dááávno a při které jsem se dost bavil. Ze všeho nejvíc mi zůstala v hlavě mačeta v tobogánu. Nevzpomínám si, že by mě v dnešní době zaujal nějakej německej horor natož s českými herci a proto své staré hodnocení měnit nebudu. ()