poster

Bojovník

 • USA

  Southpaw

 • Slovensko

  Bojovník

Drama / Sportovní

USA / Hong Kong, 2015, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SeBig
  ****

  Trochu vypsychlejší verze Rockyho a zaživnejsi než Warrior. Avšak na Rockyho nic nemá. Bylo to hustý, chvíli jsem přemýšlel nad plným počtem, páč občas ten feeling a vžití bylo dost psycho, ale nakonec zůstanu u těch čtyř, jelikož bych si to asi znova nepustil. Dostal mě Whitaker a jeho vtipkování o oku.(16.4.2017)

 • klerik
  ***

  Takmer na úrovni FIGHTERA s Baleom. Zamrzí akurát slabšia stredná časť, kde hrdinovi dlho trvá, kým si to v hlave urovná (chápem, ze v živote športovcov sa určité dilemy a typy osobností opakujú, ale od moderného filmu očakávam väčšiu vynaliezavosť ako zobraziť x-tý krát videný pád na dno). Začiatok a záver fajn, vrátane napätia a emócií... CREED je o niečo lepší a živší (komerčnejší) film...(31.12.2016)

 • heyda
  ***

  Poslední film, ke kterému Horner složil hudbu, to jsem si nemohl nechat ujít. Co se týče zpracování, tak jsem spokojený, kamera, střih i hudba je prvotřídní. Herci taky dobře zvolení. Spíš jsem ale přemýšlel nad kvalitou samotnýho námětu a nad chováním postav. Gyllenhaal tam hraje docela vyšinutýho magora, až jsem se divil, že mu na konci i fandím a soucítím s ním. Bohužel příběh nepřináši nic moc nového. Boxerských filmů se natočilo už dost a většina se mi dokázala vrýt silněji pod kůži než Bojovník. Nicméně na 3 hvězdy to je, o tom žádná.(19.12.2015)

 • tron
  **

  Nesympatický Gyllenhaal hrajúci nesympatického hrdinu, ktorý hodinu po záverečných titulkoch určite začal drogovať. Nadchol ma iba Forest Whitaker a ešte pár drobností, inak ale bieda, vôbec sa mi to nepáčilo a skoro vôbec ma to nebavilo. Miestami to vyzerá až ako nechcená fraška (smrť istej postavy).(21.12.2016)

 • Dadel
  ***

  V maximální míře kreativity, jaké byl distributor schopen, je český název filmu "Bojovník". Ale ono to sedí, protože podobně "kreativní" je celý film. Scénář pochází patrně z nějakého automatického generátoru, kam stačilo zadat základní proměnné jako vzhled hrdiny, věk jeho dítěte, místo konání závěrečného mače a v kterém kole dojde ke knock-outu, a pak zmáčknout "CREATE SCREENPLAY". Kdyby měli tvůrci dost koulí a kulturního rozhledu, aby aspoň místo rutinéra Hornera angažovali Southpaw, dal bych o hvězdičku víc:)(22.7.2015)

 • - Hlasatel Roy Jones Jr., který hraje sám sebe,je bývalý mistr světa v lehké těžké váze. Asociace amerických boxerských novinářů ho vyhlásila nejlepším boxerem devadesátých let. Jeho bilance je 57 výher (40 K.O.) a 8 proher v profesionální kariéře a 121 výher ku 13 porážkám v amatérském ringu. (kubsov)

 • - Režisér Antoine Fuqua neměl kvůli nízkému rozpočtu peníze na zaplacení Jamesi Hornerovi za složení hudby. Horner si ale zamiloval myšlenku a vyznění celého filmu tak moc, že se rozhodl pracovat zadarmo. (Lucasion)

 • - Film bol pôvodne plánovaný ako neoficiálne pokračovanie snímky 8. míľa (2002), kde si mal svoju úlohu zopakovať Eminem. Kvôli zmene scenáru sa od tohto zámeru nakoniec upustilo. (Spilvo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace