Superžralok

Super Shark

Superžralok

Akční / Komedie / Sci-Fi / Thriller

USA, 2011, 87 min

TAK TOHLE JE BRUTÁLNÍ ÚLET..... Film kde obří, lítající, neprůstřelný, radiofrekvence chytající, po pláži chodící, zkrátka SUPERŽRALOK, likviduje vše, co mu stojí v cestě a po krku mu jde národní garda o třech mužích (včetně velitele), je fakt moc ulítlej. Navíc efekty jak žraloka, tak výbuchů a prostě všeho jsou tak žalostný až se jim člověk musí fakt jen smát. K tomu všemu je tento SUPERFILM nabitý výbornými hereckými výkony, které jsou přirozené jako umělé nehty. Zápletka filmu je taky perla a okořeňují ji zápletky jednotlivých protagonistů. To vše je okořeněné pikantními hláškami jako: "Musíme se přeskupit", "Raději bych remřela", "Je to Superžralok" atd.... Prostě to se musí vidět už jen kvůli finálnímu fightu superžraloka s chodícím tankem. Ten film je taková sračka, že jsem u ní chcípal smíchy od začátku, až do konce. Prostě tomuhle filmu jsem nemohl dát odpad, na to je to opravdu skvělá komedie :D:D:D(20.5.2013)

Nejlepší byla ta bitka žraloka s robotankem.(25.9.2012)

Lidi jsou opravdu divný. Hlavní rozdíl mezi tímto filmem a Čelistmi (který asi skoro nikdo nevidí), je v tom, že přeceňovaný Spielberg tu jeho slátaninu myslel vážně! Takže, na rozdíl od Čelistí, mne tento film pobavil a dávám 100 %.(19.10.2012)

Těžko říct, zdali dříve vyzvednout šalamounský scénář, nebo heroické výkony herců. Tomuto filmu chybí k dokonalosti velmi málo. Z cela jistě překonává svého starého "rivala" špílzebrgovo Čelisti. Z toho důvodu mě ale zajímá jak je možné, že má tak nízké hodnocení? Film má všechno! Puberťačku dychtící po prvním vrznutí, pomstu,poučení, moderní technologie a létajícího žraloka. I dělka filmu je příjemná a nudit se při ní nebudete! Geniální zápletka s gradovaným finále. Toto byl super zážitek a jen lituji taho, že jsem o tento "klenot" nezakopl dříve. I když většinu filmu jsem se smál jako ještě nikdy, tak vás atmosféra naprosto pohltí. A Ježíšku... k vánocům si přeji chodící tank! 89% /hodnoceno dle žánru komedie- Sarkasmus reřie./(28.11.2015)

kurvadrát.....to je mazec....krásná doktorka,žralok,kterej sám potopil ropnou plošinu....-chááááááááááááááááá-,to se jinak jmenovat nemůže...ale psina je to náramná....(4.4.2013)

Konečne solídny konkurent pre Asylum. Dokonalosť Mega Piranhe síce nedosahuje, ale fight nohatého tanku s poskakujúcim super sharkom je rovnako epický.(29.1.2012)

"On lítá!" "To je špatný!" "Potřebuju panáka." Téměř geniální rozhovor tří postav. :-)(9.7.2013)

Neuvěřitelný souboj na konci filmu je fakt boží....(10.1.2014)

víte jak sundat žraloka velikosti čtrnáctipodlažního domu, který nemá rád Vaši oblíbenou rozhlasovou stanici? zavoláte armádu US. Gerojové přijedou, zkusí frontální útok divizí o síle dvou mužů (začali ve dvou, žraskok dva sežral a dva ho zahnali do moře plamenometem - nedopočítali jste se? já taky ne) a když ten selže povolají zbraň z nejpovolanějších. Inspirování AT&T vyšlou do boje tank na nožičkách, protože každý ví, že když náhodou netrefí žraločka kanónem, pořád mu může nakopat. Já se královsky bavil a to nejen u finální bitky. Jasně, herci jsou prkna, triky směšně nepovedené a příběh hyperstupidní, ale zábava je to pořád řácká. Plán zní: podívat se na to s minimálně čtyřčlenným osazenstvem a alespoň kapkou alkoholu v krvi:)(17.7.2014)

Animace žraloka příšerná. I malé dítě musí poznat, že se jedná o počítačový efekt. Celkově to je stupidní film, ale oceňuji snahu.(8.2.2013)

Celkem sranda tak Fred mne zase po nejaky dobe celkem pobavil v ramci jeho tvorby mi to prislo jako nadprumer i kdyz nepopiram ze ten Shark je udelanej dost hrozne ale ten jeho fight s tankem to bylo necicko celkem solidni ulet(2.5.2012)

Já tyhle žetka žeru...No kde jinde si to dá na férovku chodící tank s chodícím žralokem? Žralok je vůbec boreček chodí po pláži lítá vzduchem nemá rád rádio a potápí ropné věže...k tomu se snaží dbát na svůj jídelníček a šikanuje ponorky no prostě frajer ale na frajera co k tomuhle psal scénář nemá. Ten chlap co to stvořil musí na něčem frčet jinak to prostě není možný každopádně těch 80 minut uteče pohodově rychle a na odreagování je to bomba protože tohle lidi nemůžete brát vážně a pokud to někdo hodnotí jako normální film tak před ním smekám že to svede. Jinak zde na čsfd nacházím jeden klenot vedle druhého v černém rámečku. No tááák...lidi...berte tyhle filmy s humorem no ne? :)(14.1.2013)

Obrovskej megalodon, co umí létat a chodit po pláži. A jedna blondýna ho vyzve na souboj se slunečníkem a tank mu nakope do xichtu. [922. hodnocení, 99. komentář, 18%, 102. nejhorší film](26.11.2015)

Nápad zajímavý, ne přímo oroginální, ale proč ne. že žraloček nebyl kdo ví jak zpracovanej mi nevadí, pohodička do letních kin. v létě na velkém plátně, super filmeček! a pěkné hérečky.(3.12.2015)

Kdyby se to bralo vážně, tak jasný odpad!, ale jako komedii to beru. A závěrečná bitva plastového tančíku s chodícím žralokem patří do zlatého fondu béčkových filmů!(6.9.2014)

EHF: Svým způsobem geniální snímek! Samozřejmě se jedná o x-tou variaci na "JAWS"...ale to snad všichni tušíme už při úvodních titulcích. Je to tak prostoduché, že to až můžu. Dialogy s IQ na bodu mrazu, animace rozkošné, superžralok k zulíbání, chodící tank jako z verneovky a Sarah Lieving opět k sežrání za to, jak je megavážná a superchladná... Já nevím proč boduji tak jak boduji...ale tohle mě prostě bavilo. Oddychovka-blbost, u které je zakázáno přemýšlet! Už se těším, co zase tihle lidé vymyslí....nechápu sám sebe, ale bavil jsem se. Otázka je, zda to byl účel :-)(21.10.2012)

Tak dobře jsem se dlouho nepobavil. Viděno pod vlivem a s několika kamarády.(18.6.2014)

• hirnlego

Nakopnutí tankem do xichtu by mělo být zařazeno do zlatého C-fondu.(19.9.2012)

• Aluska88

Někdo tu přede mnou psal, že Supershark je solidní konkurent pro Asylum. Od začátku jsem měla dojem, že jej pouze drze vykrádá a očekávala jsem, při zdejším žánrovém zařazení do "komedie," že půjde o totálně šílenou blbost. Po naprosto katastrofálním Útoku dvojhlavého žraloka, jsem raději čekala to nejhorší a tajně doufala v lepší zážitek. Superžralok mě velmi překvapil. Na rozdíl od, většinou dynamických a vysoce akčních Asylovských filmech, mě tento kousek potěšil vcelku klidným zpracováním, bez zběsilého střihu a dokonce i dialogy a jednotlivé scény mi přišly na daný žánr velmi kvalitní a poslouchatelné. Vůbec mě netahaly za uši. Sarah Lieving si střihla pracovnici "Úřadu pro podmořské vyšetřování" a opět svou postavu ztvárňuje obdobně jako v "Mega Shark vs. Crocosaurus." Vysoce inteligentní (zkouška s citronem mě odrovnala:), pohledná, ale zároveň lehce nepříjemná a nesympatická:)(23.5.2012)

• klerik

Ono si to nezaslúži dve hviezdy, ale tie šialenosti, čo uvidíte, sú fakt obludné (stíhačka)... Keby sa trochu viac pohrali s mordami (killsy žralokom na súši sú fajn, ale potom sa stále opakujú) a nahotou (priestor rozhodne bol), mohol to byť fajn brak. Film skúsil byť tupo zábavný ako bola Ajova PIRAŇA, ale chýbalo tu viac talentu a viac zanietenia pre céčkové horory... Ako podmaz k party to je skvelé...(8.10.2012)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6