poster

Mordparta (TV seriál)

Krimi / Thriller / Drama

Česko, 2016–2017, 15 h 13 min (Minutáž: 52–62 min)

Scénář:

Tomáš Bombík

Hrají:

Jiří Bartoška, Vojtěch Kotek, Markéta Plánková, Pavel Batěk, Jiří Bábek, Anna Fialová, Jana Pidrmanová, Kristýna Boková, Milena Steinmasslová, Adam Ernest, Radim Fiala, Karel Dobrý, Igor Orozovič, Pavel Nečas, Nataša Burger, Petra Špindlerová, Petr Motloch, Daniel Svoboda, Josef Vrána, Daniel Červ, Simona Prasková, Jiří Černý, Iveta Jiřičková, Erika Stárková, Petr Halíček, Vladimír T. Gottwald, Anita Krausová, Petr Panzenberger, Eliška Vavříková, Martin Finger, Lucie Španbauerová, Zdeněk Pecha, Marie Švestková, Jan Monczka, Jan Maršál, Mikuláš Svoboda, Jakub Chaloupka, Antonín Mašek, Bořek Joura, Jan Bidlas, Jakub Nemčok, Robert Nebřenský, Dušan Hřebíček, Jakub Vindiš, Marek Adamczyk, Jiří Laštovka, Markéta Frösslová, Jan Komínek, Hana Baroňová, Ctirad Götz, Pavel Rímský, Hana Igonda Ševčíková, Jan Révai, Jan Pavel Filipenský, Denisa Pfauserová, Jarek Hylebrant, David Máj, Roman Vejdovec, Júlia Sabolová, David Beneš, Petr Štěpánek, Jan Vondráček, Daniela Choděrová, Gabriela Míčová, Michał Sieczkowski, Štepánka Fingerhutová, Róbert Nižník, Radana Herrmannová, Zuzana Ščerbová, Radim Jíra, Ondřej Nemejovský, Rostislav Novák ml., Marcel Koteck, Anna Jiřina Daňhelová, Jan Novotný, Viktor Limr, Kristýna Frejová, Pavel Řezníček, Jiří Štrébl, Vilém Udatný, Ondřej Malý, Jan Battěk, Tomáš Kolomaznik, Zuzana Hodková, Barbora Kodetová, Štěpán Krtička, Petr Šmíd, Tomáš Zajíc, Ondřej Mataj, Pavel Novotný, Tomáš Havlínek, Jan Zrzavý, Annette Nesvadbová, Klára Melíšková, Marian Roden, Petr Štěpán, Jitka Schneiderová, Martin Davídek, Petr Vaněk, Robert Jašków, Jan Hájek, Matěj Dadák, Pavel Kovář, Sebastian Jacques, Jan Bárta, Zuzana Koliandrová, Pavlína Mourková, Michal Juřica, Anna Schmidtmajerová, Robert Russell, Michal Šášinka, Tereza Hofová, Alena Štréblová, Jakub Folvarčný, Alena Doláková, Filip Kaňkovský, Kateřina Pindejová, Eva Novotná, Jakub Tvrdík, Tomáš Kořének, Beáta Kaňoková, Veronika Lapková, Otta Tesař, Ivan Shvedoff, Adam Kraus, Petr Červinka, Justin Svoboda, Ivo Novák, Petr Vršek, Barbora Milotová, Andrea Mohylová, Eva Salzmannová, Ondřej Kavan, Jiří Krejčí, Kateřina Jebavá, Václav Marhold, Johana Nováčková, Lukáš Kubát, Jan Šantroch, Milan Duchek, Daniel Margolius, Jana Eva, Janusz Hummel, Michal Maléř, Zdeněk Drahokoupil, Tomáš Chmel, Karel Freund, Markéta Krejčová, Zdeněk Sedláček
(další profese)

Diskuze k TV seriálu (37)

Chceš také sledovat diskuze k sériím a epizodám?
Chceš také zrušit sledování diskuze k sériím a epizodám?
  • 5.12.2017  06:39
  Neklan006
  (hodnocení, komentáře)

  vegetol.mp: taky to tak vidim :-)

  • 17.10.2016  13:17
  rokator
  (hodnocení, komentáře)

  První polovina série šla, potom zvolna sešup a poslední díl byl jen ztráta času... Doufám, že nebude druhá řada...

   

  Jinak výtka k ozvučení je tu často, přidávám se i já...

  • 16.10.2016  20:42
  vegetol.mp
  (hodnocení, komentáře)

  Nájemný vrah, přezdívaný Čistič? Jako vážně? Začínám si myslet, že jméno Tomáš Bombík je psedonym nějakýho scenáristickýho softwaru.

  na příspěvěk reagoval Neklan006
  • 28.9.2016  14:00
  MartinezZ
  (hodnocení, komentáře)

  Zatím koukám na první díl, ale... proboha koho to pustili k práci jako zvukaře, případně který vůl mu diktoval, jak to nazvučit? Hučí to, atmosféru doplňuje množství ruchů z okolí, ale hercům nerozumím, co říkají. Bartoška něco zahuhňá, ale rozumět není ani písmenu. Hlavně že je slyšet šlapání na chodník a šumění provozu z dáli.

  Mimochodem, neříkali už několikrát skuteční soudní lékaři, že odhadnout čas smrti na hodiny je  nesmysl? Že se toho tvůrci detektivek stále drží...?

  • 25.9.2016  19:33
  Kacer
  (hodnocení, komentáře)

  Nefra, Malarkey: Jde o budovu v Jetřichovicích, č.p. 124. Minimálně v nedávné historii složil jako Dětská ozdravovna :-)

  Trochu dezolátní stav při natáčení je reálný, asi před rokem a půl jsem šel okolo, člověku to nedalo přelézt plot a trochu to prozkoumat. V podvečer má místo trochu zvláštní atmosféru.

  • 20.9.2016  21:57
  Malarkey
  (hodnocení, komentáře)

  Nefra: Také bych to rád věděl, na internetu jsem nic nenašel a filmovamista.cz mlčí. Jinak musím říct, že jsem zatím Mordpartou hrozně zklamanej. Jasně, je to pod primou, takže jsem nemohl čekat zázrak, ale zatím mi přijde, jak kdyby celý seriál byl nějakými Rodinnými pouty zasazenými uprostřed kriminálky. první, druhej a speciálně čtvrtej díl spíš furt někoho a něco řeší, než aby řešil případ. Mám strach, že třetí díl zůstane kvalitně osamocen v šedi a nudě. Skoro až mám pocit, jak kdyby tento seriál byl natočen jenom proto, aby se na něj dívali milovníci Ulic, Pojišťoven a Nemocnic, jen s tím rozdílem, že seriál je zasazen tentokrát do policejního sboru mordparty...chce se mi z toho blejt. 

  na příspěvěk reagoval Kacer
  • 18.9.2016  19:44
  Nefra
  (hodnocení, komentáře)

  nevíte náhodou, kde byl natáčen poslední díl Převýchova? Zaujala mě ta zvláštní budova, okolo samé skály...

  na příspěvěk reagoval Malarkey , Kacer
  • 11.9.2016  21:20
  ElaElaEla
  (hodnocení, komentáře)

  Jestli byl první díl hloupoučký, druhý ničím nepřekvapil, jen zbytečně rozjel soukromé trable hlavních hrdinů, tak třetí je snad parodie na krimi. Vichřice, nehostiná barabizna, pasťák s parchantama a ujetým personálem, výpadek proudu, policajti bez technické podpory na míste činu, bez signálu, ..už mi tam chybi jen bílá paní:)

  • 4.9.2016  21:49
  randalll
  (hodnocení, komentáře)

  Až moc okatě a násilně je nám přednášeno, že policajti mají i své osobní trable. V jednom díle u několika z nich a na mě to působí už jako rušivý element. Výkony herců nejsou zase tak špatné, ale třeba paní Plánková však chce působit tak moc a moc přirozeně, že už někdy přehrává - nevěřím jí to. Spíše se mohlo vsadit na neokoukané tváře. Tuším, že třetí díl si asi nechám už ujít, protože si myslím, že o nic nepříjdu ...

  • 4.9.2016  21:17
  BarkaS
  (hodnocení, komentáře)

  Jedna hvězdička za to, jak je to pěkně natočený. Dialogy hrozný, hadry hrozný, výkony bohužel taky. Policajti si kvůli těm všem nesmyslům musej rvát vlasy. Já si je skoro rvu taky.

  • 4.9.2016  20:41
  pop.z.pop
  (hodnocení, komentáře)

  vrahem je údržbář :/ celkem na prd, jestli teda poznám pokaždé vraha po deseti minutách, snad to nebude on a bude nějaké překvapení

  • 4.9.2016  14:36

  Uživatel Peabody smazal svůj příspěvek.

  • 4.9.2016  14:02
  Peabody
  (hodnocení, komentáře)

  jen odjmy z prvnho dílu, proti 1 oddělení ani po kontníky, především proto, že 

  1) dialogy jsou místy papírové, šustí, neživotné

  2) hudba je pseudodramatizující, podivně kvílivá, rádoby vyvolávající napětí aniž by se to dařilo, alespoň  tedy ne u mne. Herecky zatím hodně studené, Markéta pLánková je sice na koukání pěkní, ale měl jsem pocit, že používá jen jeden herecký výraz, pan Bartoška zajímavý, ale zdálo se mi bez vztahu k ostatním, jen v rámci rodiny, to vztahy v 1. oddělení mezi nimi jednoznačně jiskřily a nějaké byly, tady se prostě sešli herci a zase odejdou, Pavel Batěk taky bez výrazu, manželky jedna jako druhá, pes aby je od sebe rozeznal, překvapivě asi nejlepší Vojta KOtek, což bych tedy nečekal. Prudící vrchní šéf už tu taky byl nkrát. 

  3) příběh a jeho rozkrývání je taky zdá se mi spíše knižní, reály nepříliš reálné, je to odnikud = odkudkoli. Uvidíme, ale zatím je to taková spotřebka narychlo ušitá, když je poptávka. 

   

  • 4.9.2016  10:32
  Artigas
  (hodnocení, komentáře)

  První oddělení bylo super, tohle nemá ani na jeho titulky.

  • 4.9.2016  09:36
  Fajt
  (hodnocení, komentáře)

  Tak další předražený nesmysl je tu. Jediné co nám naše TV stále dokola servíruje jsou vraždy, nemocnice ala sci-fi a vaření, dnes kdy se převážně lidé krmí kdovíčím a kdoví kde...Na solidní komedii, dnes už prostě nikdo nemá !!!

  • 29.8.2016  23:44
  Coleator
  (hodnocení, komentáře)

  LB1: Hodnocení celého seriálu je zatím zamčené, jde hodnotit pouze jednotlivé části, případně sérii...

  • 29.8.2016  23:39
  film_fanda
  (hodnocení, komentáře)

  Od první chvíle jsem věděla, že to udělal budoucí manžel a pak to trápení než na to přišli cajti.

  • 29.8.2016  23:11

  Uživatel LB1 smazal svůj příspěvek.

  • 29.8.2016  21:53
  FRANTACZ1
  (hodnocení, komentáře)

  TheKLF: Souhlasím. Ale dostane to ještě šanci.

   

  • 29.8.2016  21:17
  TheKLF
  (hodnocení, komentáře)

  Na Rapla to nemá ani náhodou ;-)

  na příspěvěk reagoval FRANTACZ1
  • 29.8.2016  12:40
  sharka.68
  (hodnocení, komentáře)

  strašný..zlatej Pitaval...

  • 29.8.2016  09:46
  DanielDall
  (hodnocení, komentáře)

  Bez chuti a bez zápachu.

  rozhodně bych to neoznačil za kriminálku "severského typu" jak se nám snaží Prima vnutit.  Je to jen taková primácká variace na kriminálku anděl.

  • 29.8.2016  07:10
  Pepi74
  (hodnocení, komentáře)

  Neslaný nemastný, barvy vyblitý, zvuk špatný, příběh o ničem. Ne děkuji....

  • 29.8.2016  06:36
  huspenina33
  (hodnocení, komentáře)

  Po 1.díle, hodně slabý. 

  • 28.8.2016  23:31
  mirec222
  (hodnocení, komentáře)

  Tak kvalitu Prvého oddelenia to určite nedosiahlo, ale dalo sa celkom na to pozerať. Určite sa to oplatí sledovať ďalej. Je ťažké to úplne hodnotiť po prvom dieli, preto si treba počkať na ďalšie. Dúfam, že Bartoška v ďalších dieloch ukáže viac svoju hereckú charizmu. V tomto dieli sa mi pozdával Karel Dobrý :)

  • 28.8.2016  23:26

  Uživatel Eleanor05 smazal svůj příspěvek.

  • 28.8.2016  23:19
  Lucyyk
  (hodnocení, komentáře)

  Mě se to teda náhodou moc líbilo.  :-)

  • 28.8.2016  21:21
  pop.z.pop
  (hodnocení, komentáře)

  bože, kdy je už konečně napadne, že to udělal budoucí manžel 

  • 28.8.2016  21:19
  ElaElaEla
  (hodnocení, komentáře)

  Zatím nuda, zbytečně rozcajdané, ani náznak napětí, divný slepenec, chybí soustředění na příběh, nebo tam asi ani není. Proč je tam tolik osobních příběhů. Nemusím vědět, že detektív řeší osobní problém. Zlatej Vetchý, Polívka, Stach, Vladyka v i na 1.

  • 28.8.2016  21:11
  filmfanouch
  (hodnocení, komentáře)

  TheKLF: No na první oddělení to rozhodně nemá to máte pravdu. Bylo by to fajn stejně jako v oddělení koukáme do pozadí členů mordparty ale zase tam tahají lásku......... :(

  • 28.8.2016  21:08
  TheKLF
  (hodnocení, komentáře)

  nudný, bez napětí, slabota :-/ kam se to hrabe na 1. oddělení

  na příspěvěk reagoval filmfanouch
  • 28.8.2016  20:45
  filmfanouch
  (hodnocení, komentáře)

  TheSlezy: První část před první reklamou docela dobrá tak uvidíme.

  • 28.8.2016  19:10
  TheSlezy
  (hodnocení, komentáře)

  Co myslite jaky to bude ? :D 

  na příspěvěk reagoval filmfanouch
  • 27.8.2016  22:54
  GANOUSEK
  (hodnocení, komentáře)

  Pitomej název, už to nevěstí nic zázračného. A také, jak moc velké volovině by se Bartoška upsal? No uvidíme

  • 18.8.2016  19:59
  SimpanzJi
  (hodnocení, komentáře)

  Vypadá to moc. Jediná věc, co mě děsí, že tito dva pánové režisérové spolupracovali už na seriálu Dr. Ludsky. A nedopadlo to moc dobře.

  • 11.8.2016  00:45
  SimpanzJi
  (hodnocení, komentáře)

  Tak už 28. srpna (neděle)

  • 24.7.2016  17:01
  SimpanzJi
  (hodnocení, komentáře)

  Na Primě by to mělo startovat někdy v říjnu

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace