Boxer Rocky Balboa si užívá bohatství, které jako mistr světa získal. Bojuje pouze proti snadným protivníkům. Pak je ale vyzván arogantním Clubberem Langem. Rocky výzvu přijímá, aby ještě jednou dokázal, že je jen jeden mistr. Jenže se stane nečekané: Lang vyhraje a stane se novým mistrem. V Rockyho už nikdo nevěří, kromě jednoho člověka: někdejšího mistra světa Apollo Creeda. A právě on se pokusí povzbudit Rockyho bojovného ducha a dostat jej zpět do vrcholné formy… (TV Prima)

Juto

Film sa plazí bez dramatického impulzu, nedokáže sprostredkovať veľké emócie a chýba mu humor prvých dvoch filmov. Veľkým ťahom filmu málo byť zabitie Mickeyho a návrat Apolla ako kladnú postavu. Mal to byť geniálny ťah. Lenže tento dramatický oblúk nefunguje po emocionálnej stránke. 6/10 ()

emo

Najlepšie na tomto filme je, že sa na nič nehrá... Je to v podstate len cool tréningovka bez deja s dobrou hudbou... A mne to stačí! ()

WolfR

Tento díl je slabší než jednička i dvojka, ale pořád je to fajn sportovní film. Dialogy mi přijdou sice někdy trapné, ale jinak je to dobrý příběh o tom jak se stal boxer Rocky Balboa slavným mistrem světa a v celku namyšleným chlapem, ale pak přišel jeho pád. Příběh je opět výborný stejně jako boxerské zápasy. A vyloženě geniální je trénink s Apollo Creedem. Výborný sportovní film byť rozhodně slabší než předchozí díly. Přesto ještě 4 hvězdy. ()

dr.fish

V jednoduchosti je krása. Titulní song má koule, je to krátké a bez komplikací. Protivník je nesympatický mladík a dostane přes hubu. 80% ()

majo25

Trojka je síce z prvých troch filmov o podceňovanom boxérovi najslabšie hodnotená, pre mňa asi aj najmenej známa (keďže som ju predtým celú videl iba raz), ale po filmárskej stránke pôsobí asi najlepšie. Zúročené skúsenosti z prvých dvoch filmov jasne cítiť, aj keď boxérske zápasy z ringu ostali plus-mínus stáť na mieste. Hlavne klasika v podobe nebránenia hlavy počas celého zápasu musela byť na smiech už v dobe vzniku filmu/filmov. Príbeh o návrate na vrchol je už ale o inom, výborným ťahom bolo angažovanie Carla Weathersa ako sparingpartnera Creeda a hlavne príprava na záverečný zápas je veľmi podarená. A samozrejme, svoje robí aj kultová ústredná pieseň Eye of the Tiger. ()

MJMilan

Proč na chvíli neudělat z fenoménu jménem Rocky trošku show a proč by se dva stárnoucí boxeři, někdejší rivalové nemohli dát dohromady proti namyšleným horám svalů v podobě Mr.T a vtipu Hulka Hogana. Trošku takový mezidíl v putování Rockyho životem. ()

Deyw

BOMBA !!! Jeste vic ostrejsi nez 2ka a min zamilovanejsi nez 1cka, poradna porce treningu a boxu !!! 3ka je perfektni pokracovani s perfektni hudbou !!! 3ti dil = povinost !!! ()

reky

Slabý díl, na němž zaujme jedině vypalovák Eye Of The Tiger od skupiny Survivor a pasáž věnující se tréninku na závěrečný souboj. Scénař je akorát vařením z vody, dialogy špatné (asi tomu nepřidává ani dabing) a některé scény jsou opravdu zbytečné (co měla znamenat ta šaškárna s Hulkem Hoganem alias Velkou tlamou, nechápu. Jestli to byl pokus o komediální vložku, tak se pořádně nevydařil). P.S. po projekci v originálním znění hvězdičku přihodim, zas tak zlý to neni, až na ten wrestling a zpívajícího Slye. 55% ()

tom88

Trojka je o poznanie slabšia a bezduchejšia ako dvojka, ale opäť dobrý box. Mr. T je vcelku prasák a myslím, že si svoju úlohu užil. Znova pomerne dobre natočené a skvelý hudobný doprovod. No chýba duch a lepšia atmosféra, ale aj tak to je nadpriemer. 65% ()

Nivenx

Třetí díl opět navazuje na díl druhý. Z Rockyho je šampion a hvězda co kosí soupeře jak na běžícím pásu. Do toho se objeví drsný černoch, co se rozhodne Rockyho sundat. Jelikož zároveň před zápasem má Mickey potíže se zdravím a umírá, tak Rocky myslí více na něho než na soupeře v ringu. Sice se do něho s vervou pustí, ale brzy to otočí soupeř a Rockyho sejme. S ním to jde ke dnu, nemá chuť bojovat a navíc se ho bojí. Vrátí se k němu Apollo že ho bude trénovat, nejdřív to nejde kvůli psychické stránce Rockyho, ale Adrian ho přesvědčí a připraví se na souboj. Tam Rocky s velkou převahou vyhraje. Pro mě srovnatelný s druhým dílem a spokojenost. 70% ()

hans500

Třetí Rocky je sice stále stejný jako předchůdci, ale od horšího hodnocení film zachraňují některé dobré momenty (Spoiler: např. smrt Mickyho, Apollo...), tak za 3,5*. ()

Vecko99

Rockyho mám velmi rád, ale bohužel jako u spousty jiných sérii, i tady úroveň klesá a po solidním druhém dílu přišel třetí, který zase klesnul o pár stupínku níže. ()

chelseaman22

Opět totální nesmysl, ale dalo se na to koukat. Vousatý afroameričan byl ztělesněním ďábla. Avšak nikoli díky svému bojovému umu, ale díky svému chlubilství. 70% ()

adams89

Třetí díl už je bohužel podle očekávání od těch předešlých trochu jinde. Stejně jako jsem kritizoval první hodinu filmu u dvojky, tady je to opět stejné, ne-li horší. Všechno se to nese v takovém podivném estrádním rytmu. Rockyho práce v reklamách či přehnaný exhibiční zápas s Velkou tlamou toho jsou důkazem. Mou pozornost si trojka logicky získala až Rockyho prvním prohraným zápasem s Clubberem Langem (ve skvělém podání Mr. T) a následnou smrtí přítele a trenéra Mikeyho. Trénink pod vedením Apolla Creeda ani odvetný zápas na konci už ale nic nového nepřináší, když to už vidíme prakticky potřetí. Lepší průměr z filmu ovšem dělá hudební stránka, protože píseň Eye of the Tiger patří podle mně k těm nejlepším ve filmové branži a také to bude jeden z hlavních důvodů, proč si tenhle díl ještě někdy znovu pustím.60% ()

Sfinkter

Sly ubral na minutáži takže rozhodující trénink působí hodně zrychleně. Začátek je jen naivní sekvence Rockyho pohody a uchlácholení blahobytem, nic víc jsem ani nečekal, jinak se to ani natočit nedalo. Ale poslední boj vážně není k zahození. ()

Jizni Tlapa

"Velká tlama proti masovýmu knedlíčku". Rocky je na vrcholu a daří se mu skvěle. Tak skvěle, že pomalu zapomíná na to, jaky je boxovat srdcem a že "to co jsi, nezměníš"!! Perfektní pokračování předešlých dvou serií obohacené o nasupěného Mr.T v životní formě, H.Hogana, smrt Mickeyho a Apolla v roli trenéra, kterému pohled tigra prostě věříte! Ještě více propracované tréninkové pasáže vyšperkované o úžasnou hudbu B.Contiho. Byl bych blázen dát předešlým dvěma dílům pět hvězd a nezopakovat to u trojky. Dělám to s hrdostí a úctou ke Stallonemu!!! Upozornění:Rockyho sledujte v originálu nebo s prvním (a to doporučuji) dabingem Pavla Rímského!!!! Kompletní sága Rockyho se v TV totiž objevila ve dvou verzích dabingu, které se zásadně liší a mohou tak velmi ovlivnit výsledný efekt, kdy druhá , pozdější verze Rockyho opravdu "sráží na kolena" ()

karlik4801

Rocky III už ztrácí svojí výjimečnost, třetí díl už není taková rána jako předchozí dva. Laťka klesla, ale stále jde vidět kvalita filmu a propracování děje. Určitě by snímek dopadl lépe, kdyby byl Sylvester jen herec a ne i režisér. Špatný režisér není a dokázal si s Rockym poradit. Záporák mi tu přijde až moc přehnaný, ale dobře zahraný. ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers