Cry_Wolf

• Česko Krutá hra (více)

Spolužáci Owen, Dodger a Tom jsou členy místního Klubu lhářů. Jednoho dne je nedaleko školy nalezena zavražděná mladá žena. Partička kamarádů roznese fámu, že vrah, který si říká "VLK" se chystá znovu zaútočit. Situace se však zvrtne v okamžiku, kdy začnou mizet osoby, které předtím označili. Nikdo z nich neví, kde končí pravda a začíná lež. (oficiální text distributora)

kaylin

Americký snímek „Cry Wolf“ není vyloženě špatně natočený, má jednoduchou kameru a jednoduchý vizuál, který se v podstatě obejde bez krve. A proč ne, na krvi snímek vůbec nestojí. Stojí na lžích. Ale těch už je v jednu chvíli tolik, že vás rozplétání toho, co se stalo, už ani nezajímá. A to tenhle snímek rozhodně docílit nechtěl. Přesto se mu to spěšně podařilo. Moc překombinované. ()

RAiken

Film se snaží být za každou cenu zajímavý a tomuto cíli je podřízena celá zápletka, která však ve výsledku působí dosti nepřesvědčivě a nebudete mít problém rozpoznat, jak to skutečně bylo. Co se týče vyvražďovacích scén, tak ty jsou zcela bez nápadu a nemají vůbec žádný šmrnc, zkrátka taková jednoduchá, odfláknutá režie. Od druhé poloviny filmu se navíc budete strašlivě nudit navzdory faktu, že tam se celý příběh rozjíždí. Potěší akorát tak přítomnost Jona Bon Joviho, jinak ruce pryč. ()

Desperado

Milé hororové prekvapenie, ktoré sa tvári trochu inak než v skutočnosti je. V tomto prípade však forma takéhoto "klamania telom" nie je vôbec na škodu. Okrem dobrého nápadu má slušné tempo, dynamickú kameru a taktiež nečakanú (aspoň pre mňa) pointu. Toto všetko presvedčivo prevalcuje negatíva ako napr. inšpiráciu z Vreskotov, či niektorých slabých hercov. Pre mňa palec hore. ()

AlistairMir

Nevím jak vlk ale já u toho fakt málem brečel. Tak zoufale nudnej film drží nad vodou jediná věc...pořád čekáte že teď se stane něco velkého a že teď to přijde a TEĎ to bude mazec...a pak titulky konec a vy zjistíte že žádné teď už nebude a vy jste právě přišli o 87 minut života. Co uděláte? Dáte filmu slušné hodnocení a budete doufat že se na tu kravinu chytí i ostatní a také budou čekat na TEĎ. Jedna hvězda za to že film furt vypadá že se TEĎ rozjede a druhá za to že Vás totálně podělal jelikož se nerozjel a udělal z Vás trumpety. ()

StrYke

Průměrný slasher, který se bohužel i přes svou snahu nedokázal vyhnout hromadě předvídatelných klišé. ()

Martin741

Jeden z mala trochu nadpriemernych hororov, ake sa natocili v dekade nultych rokov 21. storocia. Chvalim reziu Jeff Wadlowa, kvalitnu zapletku a dostatocne prekvapivy koniec. A za sexicu Lindu Booth dam kludne 64 % ()

honajz2

BACHA! HOROR TO NENÍ! Film se tváří jako klasický teen slasher, jenže není. Místní klub lhářů roznese fámu o sériovém vrahovi, co údajně zabil mladou ženu. A fáma se chytí - jenže klub lhářů se pomalu stává obětmi této fámy... Víc o ději neprozradím, byl by to spoiler. Zajímavé postavy, film mě mystifikoval od začátku do konce. A nutno uznat, konec mě dost překvapil. Jinak souhlasím s Cervenakem, i já se filmu vyhýbal, ale nakonec jsem byl velice mile překvapen. Dal bych 3*, ale něco takového se jen tak nevidí, takže jednu hvězdičku rád přidám. ()

C0r0ner

Sice je na tom vidět malý rozpočet, ale stejně mi to nebránilo v obdivování špičkového scénáře, kde si člověk minimálně čtyřikrát myslí, že ví co a jak, ale nakonec je stejně všechno jinak. Přesně takovéhle filmy mám rád, celou dobu jsou zajímavé a na konci dávají smysl. Co víc si přát? A těch 58%? To jste tady teda kokoti. 95% ()

pufina

Legrace má reálné důsledky - to vystihuje film více než dost. Film byl pro mě trochu překvapení, ale také zklamání. Očekávala jsem horor nebo alespoň mírný thriller, místo toho jsem se dočkala slabého (i když moc dobře zahraného) drama. Atmosféra postrádala šmrnc napětí. Herečka na roli Dodger byla výborně vybraná, taktéž představitel Owena. Jen škoda, že větší prostor nedostal Jared Padalecki. ()

Juto

Šikovný tínedžerský thriller so zložitou zápletkou, obratnými charakteristikami, ostrými hereckými výkonmi a temne ironickým zvratom na konci. 6/10 ()

Sabrewulf odpad!

Tenhle film by si měli pouštět sebevrazi, je totiž vysoce pravděpodobné, že se unudí k smrti. Tam se vůbec nic neděje a když už, tak je to podáno chladně a prázdně, bez jakékoliv špetky atmosféry. Ať už jdou s těmi jejich rádobypřekvapivými ( a přeplácanými) pointami do háje. Opět jeden z těch filmů, který trpí syndromem "napínání diváka na úkor nelogiky"(stejným syndromem trpí např. Vesnice, nebo Blade Trinity), to je - postavy se chovají a konají s vědomím, že je právě sleduje DIVÁK, namísto chování se k dané dějové situaci. Zde to v praxi znamená to, že jedna z postav, o které se na konci dozvíme, že je vrah, je během filmu v jednu chvíli sama a BOJÍ SE VRAHA. P.S: Je opravdu drzé nazývat tento film hororem nebo thrillerem. Možná tak krimidrama, ale horor? ()

vesper001

Tak to budou american teens s malinovkou a jestli nemáte malinovku, tak tam dejte kečup. Slaboduché vyvražďovačky nepatří k mým oblíbeným menu a vyděšení studentíci mě jednoduše serou. ()

SeanLSD

Ach, tie znudené americké decká !!! Ako len zľahka dokážu zo zábavy upliesť hru so smrťou, čierne v biele premeniť a z bieleho krvavé. Zo smrtiacej hry vedúcej do pekiel potom frašku, čo je na smiech i mrazivá. Chytrá, nenáročná a mladistvá dávka napätia. ()

Sfinkter

Nadprůměrný teen pseudoslasher, který umí dobře pracovat s atmosférou a má schopnost diváka držet celou dobu u obrazovky, aniž by se nějak výrazněji nudil. Herci pro mě dobří (hlavně sexy Lindy Booth) a výkon Bon Joviho také nebyl špatný. ()

Mrkvič

Slušně natočená vyvražďovačka. Dost ukecaná ze zažátku, ale potom hezky rafinovaně nápaditá. To je ostatně jedinou devizou filmu, protože něco jako humor z Vřískotu nebo nápaditější zabíjení se nekoná. Takže se dost kecá a mladí herci se snaží měnit výrazy tváře podle toho, co zrovna komu zkouší nakukat. ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali