Noc žraloka 3D

• USA Shark Night 3D (více)

Partička vysokoškoláků původně vyrazila na malebný ostrůvek uprostřed obrovského jezera se slanou vodou, aby si plnými doušky užila slunečný víkend. Znáte to – trocha vodních sportů a nezávadného flirtování, po nocích spousta alkoholu a sexu. Idylický plán se začne hroutit hned v zárodku, když po nevinné jízdě na wakeboardingovém prkně a následné nehodě vyklopýtá z jezera jeden z chlapců o ruku chudší. Ani on sám není schopen říct, co se přesně stalo, všeobecně přijímanou teorií je pak ta, že mu ji nešťastně ufiklo právě prkno, na kterém jel. Zábava samozřejmě okamžitě končí, parta nakládá zraněného spolužáka do člunu a vyrážejí vstříc pevnině a nemocnici. Pod hladinou jezera se však skrývá nepředstavitelná hrůza, monstrózní masožraví žraloci, kteří ucítili krev a dostali hlad na mladé masíčko. Začíná nerovný souboj na život a na smrt, během něhož se ti, kteří zatím přežili, snaží ze všech sil dostat na pevninu. Bohužel pro ně ti žraloci nepředstavují jediné nebezpečí, které na ně číhá… (oficiální text distributora)

Ozo odpad!

Po delší době poctivej odpad! Já vim, měl jsem to čekat a vůbec se do toho nepouštět, když já ale ty "rybišky" mám tak rád. Tohle je ale tak neskutečně stupidní film, až si říkám, jestli to nebyl záměr a neměla to být parodie, na což se ale film tváří příliš vážně. Takže fakt nevim. Jestli ale máte chuť na takový scénáristický pecky, jako když černej borec půl dne krvácí z uhryznutý pazoury, načež se zvedne, zapálí oheň, do zbývající pracky vezme oštěp a jde pomstít svoji starou, tak s chutí do toho ;) ()

Riddick77 odpad!

Tohle bylo hodně špatné, tohle bylo dokonce horší než v mých nejhorších snech. Špatné, špatné, špatné, špatné... 0/10! ()

JJ.Gibson odpad!

Čas od času se stane, že jste o sobotní půlnoci doma a nechce se Vám spát a tak si pustíte Novu. No a je to tady! Nechat sežrat "staré" teenagery různými druhy žraloků, nápad vtipnej, ztvárnění děsné, tupost postav do nebes volajících, měl jsem radši těch 91minut spát... ()

blackrain odpad!

Nebylo by lepší ty vynaložené peníze na tento film raději vyhodit oknem nebo věnovat chudým. To by určitě bylo mnohem zajímavější a přínosnější, než stvořit tenhle snímek, který je nudný a nemá co nabídnout. Další film se žraloky nebo jinými podvodními živočichy už raději ne. Mám pořád ve své paměti hluboce zakořeněné Čelisti, takže se nedokážu ubránit srovnávání. Noc žraloka se s Čelistmi ani srovnávat nedá, protože jim bohužel nesahá ani po kotníky. Pokud chce někdo dál točit podobné filmy jako je tento vzniklý v roce 2011, měl by se nad sebou vážně zamyslet a poohlédnout se po jiné práci. ()

Thomassi

No co napsat. Asi jen to, že Noc žraloka je v podstatě jeden velkej průser. Už začátek, kdy žralok napadne holku v metrové hloubce a ještě někde v jezeře. To se sice později vysvětlilo, ale pořád na tom nic nemění fakt, že celý scénář je tak na vytření prdele. Když se to aspoň trošku dalo sledovat, když partička dorazila na ostrov doufajíc, že si budou užívat, najednou se objevili dva burani, ze kterých se nakonec vyklubalo, že to oni jsou za těmi žraloky v jezeře a že je dokážou ovládat. To už jsem doufal, že bude co nejdřív konec. Vizuální efekty? Naprostá katastrofa i na malý rozpočet. Ani pořádně nevím, jak to dopadlo, když to ukončili naprosto bez konce. Na druhou stranu ale asi dobře. Na posrání byla taky myšlenka rádoby Čelistí. Takhle kazit a dělat špatnou reklamu dnes už kultovce. Prostě jednoduše řečeno, až na nějaký povedený lekačky a za sexy holky, ztráta času. 30%. ()

Hadža

Narozdil od PIRANHA 3D,tady nefunguje skoro nic.Ani zpracovani,ani herci,ba ani prostredi.Logika se nedostavila.Uz jenom ten souboj s kadivounem,no hruza.Ikdyz bych mu gratuloval,jak je par hodin po uhryznuti ruky ve forme.Zklamani.. ()

salalala

Co k tomu napsat? Ultrablbej film, kterej chce být něčím víc, než je. Díky ratingu se nedočkáme ani krvavých scén, ani žádnejch nahotinek. Žraloci jsou viditelně digitální, což taky nepřispívá k dobrému zážitku. Logika tady vůbec neni a postavy se chovaj naprosto debilně, tím pádem je vám celkem fuk, kdo umře. Dialogy raději ponechám bez komentáře, protože to fakt nemá cenu. Režie je nudná, bez nápadu, nezajímavá. Jediný, co se mi líbilo, byly podvodní záběry, který byly poměrně fajn. Jinak 3D totálně zbytečný, příběh přitaženej za vlasy, aspoň, že záporáci maj sem tam dobrý hlášky a svý role si viditelně užívaj. Celkově vzato je to ale dost velká bída, který je lepší se raději vyhnout a pustit původní Čelisti, který jsou mnohem napínavější a děsivější. 30% ()

AlistairMir

Škoda, že to nebyl Den žraloka, to bychom možná i něco viděli...máme tu tmu, ještě větší tmu a totální tmu. Jo na začátku filmu je světlo a krásný den, abychom mohli koukat na holky v plavkách a bez plavek to je paráda co? Možná pro někoho jo, ale já chtěl horor se žralokama a ne plážovou seznamku, takže když za celej film se mi líbí jedna jediná scéna, kdy si žralok krásně sežere jednoho dacana (všichni ví co myslím, nic jiného tam stejně nebylo k vidění) tak to už o něčem svědčí. Kdyby se ten film alespoň nebral tak vážně, klidně bych hvězdu přidal, ale tady mám pocit, že tvůrci si fakt myslej, že je to hustý...no a ten černoch na lovu žraloka s oštěpem...ach bože to jako fakt? Ale zas ať je jak je, když bylo pár vteřin žraloka vidět, tak vypadal dobře a to mě štve nejvíc mohlo to totiž být fajn. ()

TominoLa

Mám rád tenhle druh filmů. Bohužel těch povedených se dá spočítat pomalu na jedné ruce. Většina jich je hrozně hloupá. Tenhle není výjimkou a tak překvapení jako Piraňa 3D se nekoná. Už po pár minutách víte jak se to bude vyvíjet a jak to skončí. Což určitě není největší problém. Problém jsou scény, např. jak jeden z hlavních hrdinů vyrazí s kopím porazit žraloka a tváří se to děsně vážně a já se bavil. Jak už tu napovídají % tak se tomu raději vyhněte a kdo neviděl ať si raději pustí Čelisti, Útok z hlubin, Anakondu, nebo stojí za to zmiňovaná Piraňa 3D. ()

Skip

To člověk žasne skoro s otevřenou hubou, za co je někdo ochoten vysolit nemalé peníze a poslat to do kin. Nechápu to, jediný dobrý film se žralokem byly Čelisti. Nic lepšího natočit nejde, tak nevím, o co se to čas od času někdo pokouší. ()

dyfur

..tak za jedno euro a nejaké drobné som kúpil dvd-čko s tým,že v r.2011 natočený film o žralokoch bude dobre aspoň trikovo nadupaný....čakal som typické B-čko ,ale neviem či to bol film C alebo D kategorie. V skratke: mladí,pekní vysokoškoláci idú na vikend na luxusné sidlo-na ostrov uprostred jazera.Už v úvode sa dozvieme,že tam nie je žiadny signál-teda už vieme,že sa niečo bude diať -teda musí -ak idú osamotení -signál nebude a všetci vieme,že ho budú na 100% potrebovať....už na začiatku - zaútočí žralok (v jazere....) a dej pomaličky plynie.Krátka dejová línia o tom,že dievčina čo pozvala kamarádov z vysokej dva roky aktivne chodila i ležala s miestnym krasavcom,ale.......napínavé to nie je , triky ako z nejakého kurzu filmárskeho a čo dodať no nič bieda.Kto má zomrieť zomrie a kto ostane to viete tiež od začiatku.Jedna hviezda za snahu...... ()

maverick10

Tak tady fungovala snad jedina vec - 3D. Po dlouhe dobe zase nejake obstojne tridecko. O vsem statnim kdybych se tu jen zminil, ztrata toho casu by byla nevycislitelna.... Daleko smysluplnejsi by bylo pojidat hrebiky a zapijet to kyselinou z autobaterie!!! ()

lioncel

Takže tu máme dvě poměrně velmi pohledné univerzitní studentky oděné jen v plavkách, které si jedna vzpurně odmítne sundat, i když ji o to požádá ozbrojený, bohužel nedůsledný násilník. Dívky se ocitnou v přímém ohrožení života: Sara Paxton jako Sara Palski a Katharine McPhee jako Beth, spolu účinkují ve velmi komické, nepovedené veselé taškařici o partě neurvalých, nepříliš inteligentních chovatelích žraloků a jejich svérázném, originálním způsobu krmení své drobotiny a také jejich zálibě v natáčení digitální kamerou v místních naprosto nádherných exteriérech … viděno samozřejmě, jak je u mě zvykem, bez 3D ... ()

Martin741 odpad!

Slabota, tento zraloci film. Partia mladych ludi ani nema co hrat, pribeh a atmosfera ziadna. K tomu ani trochu sprostych slov, a minimum krvavych scen. To je u hororu pruser. 0 % ()

Wiikii

Po biologické stránce ohledně faktů je to téměř nemožné, a po herecké stránce k pláči, hudba je nuda, kamera totéž. HODNOCENÍ: 20% (1*) ()

bourec

Tenhle režisér v poslední době hodně upadá.Tady měl šanci natočit velkou legraci,nebo drasťák,napínavej až k prasknutí,ale von ne.Dal tam děsný žraloky jak na klíček,nepomáhá tomu ani 3D,protože některý záběry jsou fakt debilní.A herci.Byli tam vůbec nějaký.40%. ()

enjoi

Logiku v tomto filmu rozhodně nehledejte. Pokud pominete tu nepřítomnost logického uvažování postav, tak se možná budete dobře bavit. 50 % ()