• Ant

Oscaři jsou pro tento rok rozdáni a já jsem v rámci možností spokojená. Ovšem moderátorská dvojice byl trapas na entou. Zhulený Franco a trapná Hathaway se opravdu předvedli. Prosím Akademii, ať už ani jednoho z nich v životě nepustí k moderátorskému pultíku. Snad každý ročník, který jsem viděla, byl lepší než tohle fiasko.(28.2.2011)

Moje první zhlédnuté předávání Oscarů a nemůžu říct, že bych se vysloveně nudil - spíš jsem čekal jiný typ trapné americké show a jsem rád, že se mi dostalo něčeho celkem snesitelného. Z předchozích mnoha předávání jsem ale viděl některá videa a vím, že Oscaři dokáží být i velmi vtipní, čehož jsme se letos bohužel nedočkali. Těšil jsem se na Franca, ale jediné, co předvedl, byl jeho zamračený pohled (sexy?) a mlčení. A celá ta šaráda ohledně twitteru byla neskutečně trapná, škoda.. ale rád si příští rok spravím chuť.(3.3.2011)

Přímo na místě to bylo spíš za 4*, ale s odstupem malého času... Chyběl tomu větší nápad, větší švih - a větší vtipnost. Stálo však za to ceremoniál vidět, výsledky mě povětšinou potěšily a vysloveně nelibě nesu jen hudbu pro Facebook a vedlejší afektovanou herečku Melissu Leo. Avšak hodnotím především pořad. Pravda, kdyby Natálka nedostala Oscara, asi jdu ještě dolů... :-) A zase kvůli tomu, že jsem to viděl na velkém plátně, hvězdičku přidávat nebudu - za exhibici tří českých pouťových vyvolávačů na HBO, kteří se domnívají, že se nesmí odmlčet, taky žádnou nestrhávám. Co se týká moderátorů... ehm ehm ehm... Asi především proto jen ty 3*. Z Anne Hathaway alespoň místy vyzařovala radost, kdežto pan Franco tam byl snad omylem. Za to, co tam dělal (či spíš nedělal), bych mu odebral oscarovou nominaci. Bylo vidět, že ho to spíš otravuje. Nominovaný herec by stejně podle mě neměl moderovat, je to trochu nesmysl... And the winner is... KIRK DOUGLAS!(28.2.2011)

• phoebess

Začátek vypadal slibně - Franco a Hathaway v Inception, později ale tahle dvojice ukázala, že oscarový večer pro ně opravdu není. Oscara za nejvtipnější proslov před udělením ceny by měl dostat Mr. Kirk Douglas a jeho "You know" nebo "Hugh Jackman is laughing. I don't know why everybody in Australia thinks I'm funny. Colin Firth is not laughing. He's British". To by bylo asi tak vše, co bych vyzdvihla - samozřejmě kromě děkovné řeči krále Colina Firtha! Mellisu Leo a "muzikální sestřih filmů a jejich písní" (či co to bylo) nebudu radši ani komentovat.(28.2.2011)

Kirk Douglas rulezzzz !(18.9.2011)

• - Šou si v Amerike pozrelo len 37, 6 milióna divákov, čo je o 3,7 milióna menej ako rok predtým. (Hystory)

• - Anne Hathaway a James Franco boli najmladšou hostiteľskou dvojicou v histórii Oscarov. (Hystory)

• - Anne Hathaway sa v priebehu noci osemkrát prezliekla, z toho počas živého vstupu 6x. (Hystory)