poster

Lovci lebek (TV seriál)

 • USA

  Breakout Kings

 • Slovensko

  Lovci väzňov

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 23x43 min

Hudba:

Ramin Djawadi

Hrají:

Domenick Lombardozzi, Laz Alonso, Brooke Nevin, Jimmi Simpson, Malcolm Goodwin, Serinda Swan, Hubert Boorder, Robert Knepper, Derek Webster, Glen Warner, Jeff Kober, Ian Bohen, Helena Mattsson, Nate Mooney, Paula Garcés, Ashton Leigh, Douglas Tait, Brent Henry, Nicole Steinwedell, Marcia Bennett, Michael McGrady, James DuMont, Phil Austin, Eugene Clark, Brittney Alger, Philippe Radelet, Dan Braverman, Dimitrius Pulido, Ray Gaspard, Drew Waters, Theodus Crane, Nick Gomez, Luis Da Silva Jr., Christopher Matthew Cook, Dane Rhodes, Derek Phillips, Colin Walker, Tattiawna Jones, Rebecca Amare, Kristen Gutoskie, Jason Behr, Holly Deveaux, Jim Klock, Jeff Gum, Shane Jacobsen, Josie Davis, Miles Doleac, Juli Erickson, Billy Blair, Ritchie Montgomery, Rebecca Field, Manny Montana, Jamie McShane, Kevin Jubinville, Ever Carradine, Jackson Beals, Oscar Gale, Yara Martinez, Lance E. Nichols, Lombardo Boyar, Billy Slaughter, Nathan McLeod, Deneen Tyler, Will Koberg, James Harvey Ward, Patrick Garrow, Ameer Baraka, Kim Collins, Rachel Varela, Sam Malone, Aaron Berg, Robert Segari, Douglas M. Griffin, John L. Armijo, Dean Chekvala, Tony Nappo, Lukas Penar, Jee-Yun Lee, Emma Campbell, Robert Mauriell, Edrick Browne, Sean Boyd, Bill Stinchcomb, Allen Keng, Reginal Varice, Nick Santora, Marty Moreau, Taylor Kinney, Jonathan Whittaker, Steve Cumyn, Mike Seal, Stuart Hughes, Deborah Grover, Anthony Michael Frederick, Karen Ivany, David Tompa, Marcus Lyle Brown, Kyle Clements, Allison Brennan, Stewart Arnott, Nicole Barré
(další profese)
 • Lacike
  **

  Videl som len epizodu s T-Bagom (1x03), takze moje hodnotenie sa vztahuje k nej. Knepper to v sebe stale ma a navrat do svojej najslávnejšej postavy si neskutocne uziva. Lenze akonahle nie je na scene on, ale ta banda neschopnych trapakov, ktora po nom patra, tak je to totalna nuda. Pokial maju byt clenovia tejto grupy hlavni hrdinovia serialu, tak dakujem, ale neprosim a dalsie diely rozhodne vynecham. Jedine, zeby v serialy znova hostovala nejaka postava z Prison Breaku. 5/10.(28.10.2011)

 • Bohdy67
  ****

  Souhlasím s názorem,že je naprostý nesmysl srovnávat lovce lebek s prison breakem...Prison byl určitě alespon v prvních dvou seriích daleko výše, v dalších dvou,ale zase pod úrovní, proto u obou dávám čtyři hvězdy a skoro stejné hodnocení. Lovci lebek jsou taková "coolovská" oddechovka na večer, bez nějaké strhnující akčnosti či drtivého zapojování mozkového traktu.Seriál má od všeho trochu a řekl bych že si na nic nehraje, za což má odemě tak vysoké hodnocení. 62%(5.11.2013)

 • VanThomass
  ****

  1. sezóna: Pokud někdo čekal, že se bude jednat o seriál ve stylu Prison Break musí být asi zklamán, jelikož jediné, co je společné je vězeňské prostředí a útěk. BK je spíše kriminálka, kde si US maršálové berou na pomoc vězně. Mírným zklamáním pro mě je, že každý díl je prakticky "stejný". Vždycky uprchne vězeň a sestavený tým se ho snaží chytit. Tím si myslím, že z tohoto seriálu vznikne další kriminálka, ovšem na trochu jiný způsob. Spíše jsem čekal, že se bude jednat o jeden ucelený příběh, který se potáhne třeba celou první sezónu nebo i více řad podobně jako právě Prison Break. 70 %; 2. sezóna: To, co jsem mírně hanil v první řadě, bylo v té druhé bohatě splněno a tuhle partu jsem si prostě zamiloval. 90 %(19.3.2011)

 • cheonsacz
  ****

  Tenhle seriál mě prostě dostal. Má to spád, postavy mi jsou velmi sympatické a občas mají dobré "hlody" (hlášky). Je to přesně seriál dle mého gusta a navíc je zajímavé sledovat osudy vězňů, kteří pomáhají řešit případy s tím, že za odměnu za každý vyřešený případ se jim trest o měsíc zkrátí a naopak prodlouží, když jeden z nich něco provede. I když jsou to trestanci, každý se svou minulostí nejde jinak než s nimi na konci sympatizovat a fandit jim. V realitě by bylo o dost stěží posuzovat charakter skutečných trestanců. |Litovat je? Fandit jim? Nebo je odsuzovat?| A měli by jsme je všechny posuzovat stejně nebo podle míry činu, který spáchali? Přece jen vražda je vražda i když zabijete v sebeobraně, afektu nebo naopak úmyslně. Je to vlastně něco podobného jako v Zelená Míle. I když víte jakou ohavnost hlavní hrdina provedl stejně se nakonec neubráníte pocitu lítosti vůči němu...(20.1.2012)

 • radys.v
  ****

  Myslím si, že Breaking Kings by si zasloužily větší hodnocení :). Je to seriál lehce odlišný od ostatních "kriminálek". Jediný mínus, které vidím je, že až na jednu výjimku vždy každého dopadli (myslím, že kdyby sem tam někoho nedopadli a nesnížil se trest o měsíc by bylo lepší). Velkým zklamáním je závěr, jestli se to vůbec dá tak nazvat - bohužel, 3. serie nakonec nebude a tudíž jsme bez vyvrcholení. Obdobně dopadl i seriál My name is Earl - nejdůležitější věc nechali do dalsí serie, která se nakonec nenatočila.(30.12.2013)

 • - Robert Knepper zde ztvárnil postavu T-Baga. Stejnou roli si zahrál i v seriálu Útěk z vězení (od r. 2005). (Salem)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace