Nepřirozený průběh počasí udeří se smrtícím běsněním na New York City a uvolní Sharknada. Obyvatelé  a nejcennější kultovní místa tohoto města jsou v ohrožení a jen Fin (Ian Ziering) a April (Tara Reid) mohou "Velké jablko" zachránit. (oficiální text distributora)

Peddro odpad!

Pravda, vydržel jsem jen 20 minut, ale toto dílo je opravdu ,,extratřída". Žralok, který vletí do motoru letadla na New Yorkem? To je skutečně ,,Oscarový " kousek! A tornádo ve státě New York je z meteorologického hlediska pravděpodobné asi jako vlnobití na Sahaře. Je mi lhostejný hlupák co na takové odpady kouká, lituji sumy peněz, která mohla být investována mnohem účelněji. ()

thedien odpad!

Nemít televizi je obrovská výhoda - jsem ušetřen tvorby obdobného typu. Pak je člověk náhodou někde, kde televize je a nestačí se divit. ()

Chlo0opek odpad!

Triky, herci, děj, logika i fyzikální zákony - no v podstatě všechno je tu příšerné. Místy (asi) pokusy o humor rozhodně nefungovali. To snad ani nešlo sledovat celé naráz. Zkráceně - strašné, strašné a strašné:(. ()

Ruslan odpad!

Já čekal brutální nářez srandy a dostal jsem co? Jen velkou srakču , která byla nudná , nezábavná , neměla hlavu ani patu. Toto bylo fakt na hovno. 5%. ()

flouny8 odpad!

Nejvíc nejblbější film, jaký jsem kdy viděl. Oslava trapnosti a debility. Po tomhle mi Stmívání zní jako super film na klidný večer. ()

Romla

Tenhle film je tak debilní až je vlastně geniální. Pořád se nemůžu rozhodnout zda mu za to dát nula nebo pět hvězdiček... ()

Lukkyn odpad!

tohle je tedy ultramegapíčovina!!!!!!!!!!!!Jednička byla zábavná , originální brala sama sebe s nadhledem. Dvojka recykluje všecko z jedničky ,jen je ještě více dementnější. Nechápu to , že se připravuje i třetí díl a zase v jiném městě. Doufejme, že to nebude jako pojízdný cirkus , který by projel všechna velká města usa. Hláška typu "Fine střelila jsem toho žraloka do oka, měl na čele obrovskou jizvu, vybral si mě schválně" vstoupí do dějin filmu :-) Uff zkousnu hodně , ale tenhle extrém už fakt ne . Nechápu kdo na tohle obětoval peníze, každopádně jako by je vzal a hodin do tornáda pardon Sharknada :-) ()

dammit83 odpad!

Na to, že to má být horor a já nevím co ještě jsem se tlemil od začátku do konce :-D Ale to nic nemění na tom, že je to naprostá hovadina.... ()

Pythonator

To samé co jednička, ale debilita a absurdita jsou tu na vyšším levelu. Že to není možné? Ale je. Tohle je síla. Příšerná Tara Reid bez ruky, to už je fakt moc. Jeden by řekl, že už viděl všechno, ale tento film překonává i ty nejdivočejší představy postižených filmařů. ()

xawexi

Je potřeba si uvědomit, že Sharknado (ať už 1,2 anebo 3) je specifická filmová série plná poměrně dost pitomých scén, které mají, a doufejme, že to tak i pan Ferrante zamýšlel, za úkol netradičním způsobem pobavit diváky. Po náročném dni, když se člověk chce zasmát, je to dobrý (v)tip. Doporučuji sledovat s bandou přátel u rázovitého pití a bonga :-D ()

DejnaDee odpad!

Tak to jsem si myslela, že větší ubohost a šílenost než je jednička natočit nelze. A ono ejhle a je to tady, ještě větší trapnost je na světě. Na trojku už raději ani koukat nebudu. ()

Ravencreast

Tak na tohle rozhodně stojí zato kouknout. Nejvíc nejoriginálnější a nejromantičtější žádost o ruku co jsem a co nejspíš kdy budu vidět :D To člověka fakt dostane do kolen. ()

JimMorrison

Masakr!!! To bylo ještě lepší než jednička. Tolik nesmyslů v jednom filmu se jen tak nevidí, ale takhle mě nerozesmějou ani Cimrmani s Červeným trpaslíkem dohromady. Fakt by mě zajímalo, jestli to tvůrci mysleli vážně,nebo mají správně zvrácený smysl pro humor, anebo mají přístup k zajímavým halucinogenům... ()

nudlis odpad!

Jak se v nějaký větší roli objeví Tara Reid nebo Ian Ziering, je jasný, že to bude totální ztráta času a že si soudnej člověk skoro ukroutí hlavu nad tím, jak může někdo platit nebo natočit tavovou sračku a jak tomu můžou dát diváci vyšší hodnocení než odpad. Tohle se může líbit buď totálním hlupákům nebo zfetovanejm magorům, který ani neví, co je letlampa. ()

Mistr119

Dvojka už byla o poznání lepší, protože tady už jistá dávka naivity cítit byla...ale i tak je film ještě pořád špatný a popírající jsoucno vesmíru... :D ()

Noimosyniii odpad!

Je to jako Ctrl+C > Ctrl+V z jedničky, akorát deletli příběh a přidali několik dalších neatraktivních postav. Ještě dvakrát tak debilnější než jednička. ()

mAt3s1302

Reálně má tahle série s dost blbým střihem, efektama a celkově nápadem, koho kurva napadne spojit tornádo se žralokem, na jednu hvězdu ale já tyhle parodie na film z nějakýho důvodu miluju. ()

Bohulib

Představuji si to takhle. Po  Sharknadu 1 někdo řekl Anthonymu C. Ferranteovi: "Větší blbost už se nedá natočit." Anthony se pousmál: "Vsaďte se!" A pak se to opakovalo po dvojce, trojce, čtverce i pětce. ()