Nepřirozený průběh počasí udeří se smrtícím běsněním na New York City a uvolní Sharknada. Obyvatelé  a nejcennější kultovní místa tohoto města jsou v ohrožení a jen Fin (Ian Ziering) a April (Tara Reid) mohou "Velké jablko" zachránit. (oficiální text distributora)

darthhokro

možné SPOILERY: Docela slušnej nářez zábavy. triky tak amatersky vtipný, např. zabití žraloci mizí jak ve videohrách apod. Ale neskutečnej nářez začíná až posledních cca 20. minut kde nastoupí Cirkulárková lady Tara :D Ideální sledovat s partou kumpánů při popíjení chmelomoku a pokuřování kytky radosti. ()

beso74

Keď mohlo mať L.A. žraločiu smršť, je vari N.Y. horší? A tak sa hneď od začiatku naplno rozbiehajú súkolia absurdity, ktorým však po väčšinu času chýba čaro jednotky. Žraloky si opäť poletujú povetrím, skrývajú sa vo vode po kolená, Fin ich likviduje všemožnými aj aj tými menej až nemožnými spôsobmi, taktiež lieta povetrím spolu s nimi a stáva sa aj prvým krotiteľom žralokov. A hlavná devíza filmu? Tak filmári konečne vynašli perpetum mobile! Nikdy som si nemyslel, že to bude hlava Slobody (samozrejme tej americkej, z Francúzska). Aj keď "kvality" jednotky sa divák nedočká, ak pristúpi na hru tvorcov, užije si zopár skvostných momentov. ()

spagat5

Jasně jasně je to sračka ale oproti ostatní tvorbě Syfy je tohle aspoň náznakem herectví a i když triky jsou jak 10 let staré, pořád to nepůsobí dojmem práce patnáctiletýho kluka někde v garáži. ()

Godhaj

,,Vy zkuste bomby, já zajdu do hračkářství.“ Druhé pršení žraloků z nebe se nese ve stejném duchu, jako to předchozí, jen je o trochu odvážnější a šílenější. To ale nemusí být k prospěchu. Steve je pořád stejně naštvaný, bere svou roli smrtelně vážně, a to mě nebaví. Tara Reidová vypadá nemocně a její přítomnost na plátně mi vadila. Scénář mi vzhledem k nízkým očekáváním přišel poměrně rozumný a logický. Otravně a plytce však působily nudné repliky o patriotismu New Yorku a nějaká ta rodinná traumata. Akce se žraloky mě nechávala chladným, asi jsem se toho už přejedl a létající žraloci už asi nemají čím překvapit. Většinu času postavy pouze zmateně pobíhají a křičí, což není žádná zábava. Celkově vzato – nuda. ()

TSZ odpad!

Zážitek, který je zcela mimo náš vesmír. Filmová katastrofa biblických rozměrů o tom, kterak obyvatelstvo New Yorku povstalo proti z nebe spadlým žralokům...Více bych děj zřejmě dokázal popsat jen u terapeuta, s hadrovými maňásky a silnou dávkou sedativ. ()

Sinusiridum

odpad...ale fakt legranda :-D....aligátor sežere chlapy ve stoce a ještě nepolkne a zakousne ho žralok...............a pokud náhodou někdo vyvázne, tak má aspoň minižraločka přikouslýho na prdeli.....úúúúúúúúúúúú bavila jsem se :-DDD ()

wOOzIe

No jako pořád je to nabité hláškami a některé scény mi trhají bránici, ale "vodsaď pocaď" a tohle tu už jednou bylo. Tahle dvojka je úsměvně hrozná, ale ne tak "originálně" jako jednička. Až si člověk říká jestli je fakt pravda, že tohle někdo natočil a s klidným svědomím to vydává za film. Spíš taková Groteska. ()

JohnZ87

Další typický americký katastrofický nízkorozpočťák s obludnými triky a neuvěřitelně debilním scénářem. Tento film se dá dobře odhadnout už jen podle názvu, který je stejně absurdní a tupý, jako film samotný. Asi vůbec nejtupější je vyumělkovaná zápletka s ukousnutou rukou jedné z hrdinek, která přímo vybízí k protéze ve stylu "Evil Dead" (a tvůrci tuto možnost samozřejmě využili), aby se ruka nakonec našla i s pistolí a snubním prstenem v tlamě jednoho z mrtvých žraloků, kterých kolem padají tisíce. Prsten i pistole samozřejmě najdou další uplatnění... Létání vzduchem, řezání žraloků motorovkou, prořezávání se skrz žraloka a další neskutečné zhovadilosti. Stejně hloupé a zbytečné jako první díl. A to se točí trojka, nechápu. 15% ()

Knor

Věřte nebo ne, ale za zkouknutí to fakt stojí :-D Steve z Beverly Hills se stává epickým hrdinou, kterej si ví rady za každé situace a rozřezává žraloky obrovskou motorovkou, hází bomby do tornáda, lítá na žralokovi atd. . Dokonce mu vypomůže černoška, která na vrcholku mrakodrapu rozseká pár žraloků rytířským mečem a jeho přítelkyně, která má místo jedný ruky malou kotoučovou pilu :-D jo, je to hrozný, ale natlemil jsem se dost. ()

topi80

Zdaleka ne tak povedené jako první díl, i když likvidace ničivého tornáda, které rozcupovalo sochu svobody, pistolkou z hračkářství a další ujetosti dozajista měly svůj potenciál. Chvílemi jsem se bavil, ale příliš často jsem se nudil. ()

Daryl.Dixon

Fin bojuje za práva obyvatel New Yorku odpálit si ve vzduchu svého žraloka, zatímco jeho milá si na čerstvě uhlodaný pahýl ruky přidělá kotoučovou pilu a s úsměvem jde do boje. Nízký rozpočet je tu vidět na každém kroku, zvláště když se tu některé scény odehrávají v té samé lokaci, jako když hlava sochy svobody pronásleduje běžící ženský ulicí až na konec, kde nasednou do auta a ujíždějí před ní tím samým místem, kudy předtím běžely. Pořád nechápu, proč je to stále prezentováno jako horor, když jediná děsuplná věc je zde herecký projev Ian Zieringa. Blíže to má už i k romantickému filmu - no holky řekněte, která z vás by nevyměkla u takové žádosti o ruku s rukou v ruce jako v podání Fina na vrcholu Empire State Building :oD. Už jsem zvědavý, s čím přijde Sharkonado 3 - možná více žraloků, tornád, a k Finovi by se mohl přidat Brandon Walsh nebo jiný kámoš z Beverly Hills. ()

rottenpolo

Ok, mám dosť. Myslím, že mi stačilo na celý život z podobných filmov. Ubralo mi to zopár čísiel z IQ :D Top: hlásenie počasia - padajúce žraloky priemerne 5 cm za hodinu :D song Sharknado je super :D ()

heisy

Zatímco u jedničky šlo ještě pochybovat, jestli jde o vážně pojatý film nebo parodii (každopádně to byla skvělá zábava), zde již Asylum dává jasně najevo, že to není nic vážného, ale na poli legrace neexceluje tolik jako v první dílu. Tedy, první asi třetina filmu je opravdu zábavná, zbytek jsou už spíše opakující se vtipy, ale stále je to ještě docela zábavné (scéna jízdy na žralokovi v závěru nebo zcela převídatelná scéna protézy ruky). Takže tak tři hvězdičky za středně podařenou parodii ()

Danyl

Rozhodně stojí za to vidět, jak Steve 90210 překoná žraločí zátoku tak, že přeskáká půltuctu žraločích hřbetů... Flexin. ()

Fenris 13

Bigger!!! Better!!! Faster!!! More!!! Aneb Shark Me Baby One More Time! Líbí se mi, jak si tvůrci uvědomili potenciál jedničky a její přepálenosti a vyhnali to všechno do neskutečných otáček. Při tomhle vám vyteče mozek ušima, abyste si ho mohli hezky nalít do skleničky, vhodit třešničku a vypít zpátky stříbrným brčkem. Pozemský ekvivalent vogonské poezie. Ian Ziering opět mocně vládne, vyžilá Tara Reid vypadá o chlup líp než v jedničce - i bez ruky. Tohle není film z kategorie A, B ba ani C, na tenhle dementní výplach je abeceda krátká. Těším se na trojku s Hugačaga Mitchem Hasselhoffem. ()

Ostra

Ta jedna hvězda je za těch prvních cca deset minut, kdy jsem na to čuměl jako puk a nechápavé kroucení hlavou se střídalo s naprosto upřímným smíchem. Postupem času jsem se přestal smát tomu, co se ve filmu odehrávalo, a začal se smát filmu samotnému. Zbytek času už mi bylo spíš do pláče a smutně jsem musel konstatovat, že natočit tohle byla pěkná zrůdnost! ()

nula87

Opět stejně jako jednička bez hodnocení. Ale ten popis by se dal víceméně zkopírovat. Tohle se prostě musí vidět, to se nedá popsat... ()