Nepřirozený průběh počasí udeří se smrtícím běsněním na New York City a uvolní Sharknada. Obyvatelé  a nejcennější kultovní místa tohoto města jsou v ohrožení a jen Fin (Ian Ziering) a April (Tara Reid) mohou "Velké jablko" zachránit. (oficiální text distributora)

Stružák odpad!

Jak už tu psal Rocky88, prvních a posledních 15 nebo 20 minut je nezapomenutelnejch – to je nepřetržitá salva smíchu. Člověk na to, co se děje na plátně jenom kouká s otevřenou hubou a nechce věřit vlastním očím. Je to další z řady filmů, kterej určitě stojí za shlédnutí. Těším se na třetí díl. Ale neříkejte mi, že to fakt někdo myslí vážně. Neříkejte mi, že se fakt někdo ráno probudil, řekl si "tý jo, natočím dobrej katastrofickej akční film" a pak vyplodí tohle – to prostě není možný. :-D ()

F.W.Colqhoun

Even the Sharknadoes are tougher in New York.  Morálně a esteticky posvěcené diletantství Prosíme přetočte z prvního dílu doplněné opulentní anarchií Připoutejte se, prosím! New Yorkem prochází ošklivá okluzní fronta, rosničky hlásí 50 litrů žraloků na metr čtvereční, sharknado migruje americkými velkoměsty ve stopách Woodyho Allena. Kde příště? Barcelona? Londýn?  Řada hodnotitelů zmiňuje jako vhodný doplněk alkohol. Nemyslím si, že je nutné. Stačí vybavit se diváckým postojem povzneseným na prosté 'libí/nelíbí/baví/nebaví'. Sharknado 2 bude v každém případě silně rezonovat. Kinematografie je hrou na skutečnost. Sharknado hrou na kinematografii. Je samozřejmě na diskuzi, zda se jedná o povýšení nebo ponížení divácké 'hry', lituji ale ty, kteří nedokázali  přistoupit na pracovní hypotézu [podsouvanou s pozoruhodnými komerčními výsledky studiem Asylum], že je filmy jsou v základě všežravá pitomost, která snese cokoli: hořící žraloky, mrakodrapy plnící se vlivem nepříznivých meteorologických podmínek vodou odshora i odspoda zároveň; řezání žraloků vrhaných tornádem motorovou pilou; herectví Iana Zieringa a (frontmana Sugar Ray) Marka Gartha.  Jsem ochoten se přít, že Sharknado 2 je podstatně lepší film než Avengers: Endgame, i když je jasné, že bych se s partnerem v diskuzi neshodl na základních hodnotících kritériích. A zda je lepším albem Junkyard nebo debut Whitney Houston, called simply Whitney Houston. ()

KM Phoenix odpad!

Oproti jedničce je to již úplně bez děje, o to víc tvůrci vsadili na sled přebrucených scének, které doplňují/ozvláštňují herecká camea všeho druhu. Scénky jsou přešponované do největžích extrémů a pokud budou tvůrci chtít aby trojka byla aspoň na úrovni dvojky, tak budou mít sakra co dělat, aby tomu dostáli. Film je to otřesný, ale jako lehká zábava funguje spolehlivě a člověk si užívá tu jízdu od letu jumbem až po extempore mezi mrakodrapy. ()

jarmik

Dávám jednu hvězdu za to, že někdo našel odvahu takovou pičovinu natočit. A pokud to byla jen demence, ne odvaha, tak ať to berou producenti jako dárek. ()

Jayem odpad!

Klobúk dole. V stupidite prekonáva aj jednotku a pritom stále rovnako zábavný aj keď neúmyselne. Už sa teším na trojku. ()

NJD odpad!

Nemůžu si pomoct, ale těch epických scén tam bylo snad ještě víc než v jedničce. Tím pádem už se "nemůžu dočkat" trojky :D ()

Zombi

Jedna hvězdička za občasnou extra blbost až zábavnost, zbytek neskutečná hovadina, jak dějově tak filmově. ()

Sygauras odpad!

Druhý díl je samozřejmě ještě horší než ten první. Triky už se nikdo ani nesnaží nějak vylepšovat a totálně kašlou na jakýkoliv děj, inteligenci a logiku. ()

arcticsky odpad!

Tak tohle opravdu není stravitelné. Už druhý film o z nebe padajících žralocích (v Americe zřejmě běžná věc) je opakujícím se trapným vtipem. Snad jen o jediné perličce bych se zmínil. Známý pilot - parodik z Připoutejte se prosím z roku 1980 (Robert Hays) zde hraje......pilota. ()

Matli odpad!

U žádnýho filmu jsem neřekl tolikrát ''Ach, bože''. Stupidita na eNtou. To, že vzduchem lítaj žraloci a že tam jsou strašný efekty bych ještě bral, ale to co tam ty neherci předvádějí, to je zoufalost, režie a scénář - nemám slov. A ještě chudinku Taru takto zprznit, proč? Proč to natočili? 2% (za Kelly Osbourne) ()

G900

Jsem zastáncem názoru, že každý uživatel portálu CSFD.cz a vůbec každý konzument filmů, by si měl jednou za čas, ne však více jak dvakrát do roka, aby nedošlo k újmě na zdraví, podobný počin pustit a dokoukat do konce. Jedině tak si můžete doopravdy užít a ocenit "běžné" filmy. ()

reban

yea.Opravdu úžasný film, který neskutečně dobře simuluje situaci, která by nastala v případě, že by svět ohrožovali létající žraloci. Film vskutku nepostrádá přiběh nabitý akcí i humorem. Nesmím také zapomenout na kvalitní efekty, za které by se nemusel stydět ani Bay. Po jedničce jsem se na tohle opravdu těšil a musím uznat, že zklamaný jsem nebyl. Dávám 5*. Peace ()

Bozvav

Není to tak "dobré" jak jednička. Ty kecy o "Johny Američanovi z New Yorku" si mohli nechat od cesty. Je to totální odpad, ale za scénu, jak v televizi moderátorka probodla sharkího podpatkem musím dát jednu hvězdu, málem jsem se u toho smíchy počůrala. Každopádně jsem zásadně proti masakru těch roztomilých žraločků. Amíků je mnoho, žraloků málo. ()

Israha

Druhé Žralokonádo už zahodilo veškeré zábrany a stalo se totálním cheesefestem, který si dělá srandu ze všeho a ze všech, a úplně nejvíc sám ze sebe. Ještě se však nepokouší o "megalomanské" příběhové oblouky a je střídmější v popkulturní parodii (to začalo ve větší míře až ve trojce) a svou koncentrací na několik málo postav a umístěním jen v jedné lokalitě skvěle funguje jako frenetická akční jízda, která se nezastaví a ve které se může stát v podstatě cokoliv, i když to odporuje fyzice, logice i dobrému vkusu. Po úvodní, dokonale zábavné "Sharks on a plane" sekvenci sice nastává asi dvacetiminutové kecací volno, ale pak už je to nehorázná prdel až do konce, a závěrečná sekvence zničení žralokonáda a vším, co následuje, je doslova narvaná badass momenty. Někdo může být na pochybách, jestli je vše na tomto filmu tak dementní a technicky špatné záměrně, ale na to spolehlivě odpovídá "reálná" meteorologická relace, která po celou stopáž filmu dění na obrazovce odborně vysvětluje....aneb jak lépe dohnat ad absurdum už tak značnou koncentraci ujetostí, než se je s naoko vážnou tváří pokoušet vysvětlovat. Geniální komedie. Nebo nekoukatelný trash bez špetky míry, záleží na tom, jak jste nastaveni. ()