Za mě rozhodně jen tak dál, ať se pořád daří vymýšlet podobné šílenosti a ať herce baví v těchto šílenostech hrát. Já jsem se hodinu a půl skutečně nenudil, ale na mě už je vidět, že jsem na vlnu „Sharknado“ najel a jsem ochoten akceptovat i ty příšerné triky, které jsou někdy vážně otřesné. Ale ta finální scéna pro mě prostě vykoupila všechno. Znovusetkání na pláži je postě skvělé. A že nefunguje logika? No a co?!(5.8.2015)

Tak Asylum a SYFY již potřetí natočilo tornádo, které ovládají žraloci. Je to třikrát tak střeštěnější než předešlé dva příběhy. To jim dává možnost že se z trilogie stane kult a dost možná, že přibude i čtyřka. CITÁT - Byl jsem uvnitř žraloka.......... A víte, že jsem se opravdu bavil. Je to strašná sranda, ale musíte vypnout mozek a nehledět na logiku ani herecké výkony.Trikově je to taky strašný, ale já věděl do čeho jdu a já se těšil a já jsem spokojen. Má to celkem logický pokračovatelský trend. Vše je to podpořeno velmi povedeným hudebním doprovodem. CITÁT - Řekněte - Žralóóókkk!!!!!!!!!........... Celkem povedené jsou scény - žralok na horské dráze - žralok ve vakuu - Shepard v Universalu nebo porod dítěte. To jsou fakt silné scény. CITÁT - Tohle už nedělej............. V jedné scéně, kdy prší žraloci na zábavní centrum, je záběr do kina, kde diváci koukají na film "Útok trojhlavého žraloka", což je také film od společnosti SYFY. (Komentář už mám) Já se královsky bavil - u Žralokonáda 3 ne u Útoku trojhlavého žraloka, což je celkem blbost. Příběhy na téma žralokonádo, jsou čím dál tím lepší, a už teď se těším na čtyřku. Jenom doufám, že mezi tím nenatočí Útok čtyřhlavého žraloka - kam ty hlavy daj, to netuším, ale u Žralokonáda 4 bych tušil, že žraloci budou cestovat na vzdálené planety. CITÁT - To prší žraloci?!?!..........(13.8.2015)

Úvodní scéna s Bílým domem mě dost navnadila, tam to fakt vypadalo, že by Sharknado 3 mohlo ukázat, že i kardinální kokotiny jde dělat s grácií a hlavně zábavně, ale po nějaké době začal film nudit, i když pravdou je, že vesmírné finále zase vše tak nějak v rámci možností zachránilo. Nevím, proč jsem jako první z této série viděl zrovna trojku, každopádně si ode mne vysloužila tři hvězdičky.(31.3.2018)

• sedm.1

Třetí díl, třetí čistý Odpad!, ovšem ani potřetí ho nakonec nedám a to minimálně už jen z toho důvodu, že když už mají filmaři tak neskutečně extrémní drzost být tak naprosto neuvěřitelně nesoudní, co vše si dovolí ve svém díle ještě předvádět, tak to se prostě musí ocenit. A že těmi nejulítlejšími a nejnepředstavitelnějšími nápady nešetří ani tentokrát, tím si může být naprosto každý odvážlivec, který se do této nenapodobitelné jízdy pustí, zcela jistý. Samozřejmě, už to zdaleka nemá takový koule, jako měla jednička, která mi svou geniální ulítlostí totálně vyrazila dech, tady se už podobně jako ve dvojce ale už spíš jen buď upgradují již použité scény právě z prvního Sharknada, anebo se tvůrci pouští do ještě větších šíleností, jako třeba žralok na horské dráze, či žraloci ve vesmíru, což jsou sice momenty, kdy jsem jen lapal po dechu a absolutně nechápal, ale ta zábavnost těchto magorských scén tu zkrátka již tak nefunguje a nemají už ani takovou údernost. Vše ostatní ale jinak zůstalo při starém a v podstatě i očekávaném a pro tvůrce osvědčeném, tedy nulová zápletka, megatrapně vtipný efekty, scénář na zatykač, a též i nezapomenutelné herecké výkony, jako neustále zoufalý výraz Iana Zieringa, v čem to kurva vlastně hraju, Tara „Zombie“ Reid jako nepřehlédnutelná lidská troska taky jede, David Hasselhoff je už v prdeli úplně na entou, no a zbytek je jen nedůstojnou potravou pro otřesně zpracované žraloky, tedy samozřejmě až na navrátivší se koťátko z jedničky, Novu, v podání baculaťoučké Cassie Scerbo, pro mě hlavní hvězdy tohoto pokračování. Já každopádně opravdu nepochybuji a ani nezpochybňuji, že celá tato série dosahuje skutečně kultovního statusu, prostě je to ale jen formou, za kterou by se měli všichni, kteří se kolem těchto podívaných pohybují, stydět a ihned rezignovat na veškeré další filmařské pokusy, ovšem jak se říká, proti gustu …! A ikdyž je to celý tak nevídaně filmařsky strašný, i já se už teď těším na čtyřku, s čím tvůrci zase dokážou ještě přijít, neboť jak i v tomto pokračování jasně ukázali, fantazie některých jedinců skutečně nezná hranic. Jen to provedení je tedy k zesrání žalostně tristní, ale co by kdo nechtěl 8D.(30.7.2015)

No tak tohle už byla teda síla. Absurdita se tu střída jedna za druhou a ni už nevím , která byla šílenější. Ať už začátek v bílém domě či naprostý amatéři bez žádného výcviku v raketě, či let zpátky v těle žraloka s padákem a porod v něm, či žraloci na měsíci opravdu tohle už byla kokotina. Ale zase se to netvářilo moc vážně a vše je bráno s velkou nadsázkou a tak se u toho dá krásně bavit a válet smíchy. Ian Ziering je tu výtečný.(7.12.2015)

• - Vo filme sa chcel objaviť aj Daniel Radcliffe.
    (Marceloo)

• - Natáčelo se v amerických státech Florida a Kalifornie. (Terva)

• - V jedné scéně okolo 47. minuty, kdy prší žraloci na zábavní centrum, je záběr do kina, kde diváci koukají na film Útok trojhlavého žraloka (2015), což je také film společnosti SYFY. (Terva)