• campix

Je až zarážející, že tahle věc už má tři pokračování. Jedno se Sharknadu ale nedá upřít. Chvilkami jsem se opravdu královsky bavil. Samozřejmě Vás tu nečeká po filmové stránce nic zajímavého. Není tu kvalitní příběh, obsazení ani efekty nejsou dobré. Hloupé to je neskutečným způsobem. Na druhou stranu se správnými lidmi a se správným množstvím alkoholu jde o legendární záležitost. A opravdu epičtější konec jsem snad ještě nikdy neviděl.(10.3.2016)

Úvodní scéna s Bílým domem mě dost navnadila, tam to fakt vypadalo, že by Sharknado 3 mohlo ukázat, že i kardinální kokotiny jde dělat s grácií a hlavně zábavně, ale po nějaké době začal film nudit, i když pravdou je, že vesmírné finále zase vše tak nějak v rámci možností zachránilo. Nevím, proč jsem jako první z této série viděl zrovna trojku, každopádně si ode mne vysloužila tři hvězdičky.(31.3.2018)

Tak Asylum a SYFY již potřetí natočilo tornádo, které ovládají žraloci. Je to třikrát tak střeštěnější než předešlé dva příběhy. To jim dává možnost že se z trilogie stane kult a dost možná, že přibude i čtyřka. CITÁT - Byl jsem uvnitř žraloka.......... A víte, že jsem se opravdu bavil. Je to strašná sranda, ale musíte vypnout mozek a nehledět na logiku ani herecké výkony.Trikově je to taky strašný, ale já věděl do čeho jdu a já se těšil a já jsem spokojen. Má to celkem logický pokračovatelský trend. Vše je to podpořeno velmi povedeným hudebním doprovodem. CITÁT - Řekněte - Žralóóókkk!!!!!!!!!........... Celkem povedené jsou scény - žralok na horské dráze - žralok ve vakuu - Shepard v Universalu nebo porod dítěte. To jsou fakt silné scény. CITÁT - Tohle už nedělej............. V jedné scéně, kdy prší žraloci na zábavní centrum, je záběr do kina, kde diváci koukají na film "Útok trojhlavého žraloka", což je také film od společnosti SYFY. (Komentář už mám) Já se královsky bavil - u Žralokonáda 3 ne u Útoku trojhlavého žraloka, což je celkem blbost. Příběhy na téma žralokonádo, jsou čím dál tím lepší, a už teď se těším na čtyřku. Jenom doufám, že mezi tím nenatočí Útok čtyřhlavého žraloka - kam ty hlavy daj, to netuším, ale u Žralokonáda 4 bych tušil, že žraloci budou cestovat na vzdálené planety. CITÁT - To prší žraloci?!?!..........(13.8.2015)

• honajz

Jestli druhý díl byl příjemně přehnanou parodií ( i když ani tak to tedy nebylo nic moc), tak tohle je užvaněnější a nudnější. Prostě jde jen o sled scének - žraloci útočí na Bílý dům, na vojenskou základnu, vodní park v Orlandu, zábavní filmový park (který se ale nachází jinak v Los Angeles, ne Orlandu), na závody NASCAR... a to vše, až na scénu s americkou vlajkou na začátku, v podstatě bez vtipu, nadhledu, tak nějak otrocky a upachtěně. Nelíbilo, měli zůstat u parodického nádechu. Tohle je chvílemi zbytečně nechutné, a těch reklam v obraze! Jo, a když jsem si řekl, že se děcko určitě narodí ve vesmíru, tak jsem se netrefil jen o trošku. Ach jo.(13.8.2017)

U téhle série, stejně jako třeba u Megažraloků nebo Piraní mám pocit že tvůrci se snaží díl od dílu více a více šokovat a přehánět. V třetím díle už byli nejspíš žraloci padající z nebe okoukaní a tak tu ke konci máme i žraloky poletující v kosmu. Potěšilo mě že se vrátila Nova z prvního dílu, a navíc na sobě měla sexy kožený obleček a lesklé kalhoty (pro takové věci mám slabost). Sice mi tenhle díl přišel o kapánek slabší než jednička (ale lepší než dvojka) ale i tak jsem se hodně pobavil.(25.7.2015)

• - Mark McGrath hraje postavu jménem Martin Brody. Stejné jméno se objevuje ve filmu Čelisti (1975), kde Martina Brodyho hrál Roy Scheider. (Terva)

• - Vo filme sa chcel objaviť aj Daniel Radcliffe.
    (Marceloo)

• - Zároveň s filmem vyšla komiksová kniha se stejným tématem pod názvem "Archie vs. Sharknado". (Terva)