• Pepinec

Po dvou ranách do hlavy žralok ztratil zábrany. Prší z nebe do třetice, no ty vole, co chceš více? Na place i Scerbová, drsná-sexy-hotová. Jako žolík rostlý hoch, ultrasamec Hajzlhroch. /// Já myslím, že Chuck Norris, John McClane, MacGyver a všechna verbeš od Marvelu se může jít nechat vystřelit na Měsíc, protože jednak já mám ode dneška úplně jiný hrdiny a jednak David, další čuprhírou do party, už tam dávno je. Akorát kluci cestou bacha na novej fenomém studia SYFY, a sice na lítající porodní žraloky a žraloky paragány. Mám děsnou radost za Stýva, protože ve Žralokonádech se mu konečně podařilo to, o co se léta marně snažil v Beverly Hills - dostat všechny...(30.9.2016)

• Pythonator

Musím dát o jednu hvězdičku víc, než u předchozích dvou veledíl. Tvůrci totiž pochopili, že taková debilovina by si zasloužila být více komediální. No a trojka je tedy skutečně obohacena o několik vtipnějších scén, i když žádná komedie to pořád není. Škoda. Ale pořád lepší než drátem do oka. Záběr s vlajkou parodující slavnou válečnou fotografii nemá chybu. Ke dvěma hvězdičkám mě přesvědčila i geniálně trápná cool scéna, kdy vystupuje Steve Sanders z vody a tváří se jako Rambo, zatímco kolegině po jeho boku napodobuje sexy výraz nadržené fotomodelky z Playboye (samozřejmě jen ve spodním prádle). Málem jsem se pochcal smíchy, když ti dva vylezli z vody a ona se pak otočila k turistům zády, aby ukázala na kameru dokonalý zadeček v tangách. Jistěže v následujícím záběru už byla zase oblečená. No prostě nádherně ujetá akční hovadina bez náznaků logiky.(28.8.2015)

• sedm.1

Třetí díl, třetí čistý Odpad!, ovšem ani potřetí ho nakonec nedám a to minimálně už jen z toho důvodu, že když už mají filmaři tak neskutečně extrémní drzost být tak naprosto neuvěřitelně nesoudní, co vše si dovolí ve svém díle ještě předvádět, tak to se prostě musí ocenit. A že těmi nejulítlejšími a nejnepředstavitelnějšími nápady nešetří ani tentokrát, tím si může být naprosto každý odvážlivec, který se do této nenapodobitelné jízdy pustí, zcela jistý. Samozřejmě, už to zdaleka nemá takový koule, jako měla jednička, která mi svou geniální ulítlostí totálně vyrazila dech, tady se už podobně jako ve dvojce ale už spíš jen buď upgradují již použité scény právě z prvního Sharknada, anebo se tvůrci pouští do ještě větších šíleností, jako třeba žralok na horské dráze, či žraloci ve vesmíru, což jsou sice momenty, kdy jsem jen lapal po dechu a absolutně nechápal, ale ta zábavnost těchto magorských scén tu zkrátka již tak nefunguje a nemají už ani takovou údernost. Vše ostatní ale jinak zůstalo při starém a v podstatě i očekávaném a pro tvůrce osvědčeném, tedy nulová zápletka, megatrapně vtipný efekty, scénář na zatykač, a též i nezapomenutelné herecké výkony, jako neustále zoufalý výraz Iana Zieringa, v čem to kurva vlastně hraju, Tara „Zombie“ Reid jako nepřehlédnutelná lidská troska taky jede, David Hasselhoff je už v prdeli úplně na entou, no a zbytek je jen nedůstojnou potravou pro otřesně zpracované žraloky, tedy samozřejmě až na navrátivší se koťátko z jedničky, Novu, v podání baculaťoučké Cassie Scerbo, pro mě hlavní hvězdy tohoto pokračování. Já každopádně opravdu nepochybuji a ani nezpochybňuji, že celá tato série dosahuje skutečně kultovního statusu, prostě je to ale jen formou, za kterou by se měli všichni, kteří se kolem těchto podívaných pohybují, stydět a ihned rezignovat na veškeré další filmařské pokusy, ovšem jak se říká, proti gustu …! A ikdyž je to celý tak nevídaně filmařsky strašný, i já se už teď těším na čtyřku, s čím tvůrci zase dokážou ještě přijít, neboť jak i v tomto pokračování jasně ukázali, fantazie některých jedinců skutečně nezná hranic. Jen to provedení je tedy k zesrání žalostně tristní, ale co by kdo nechtěl 8D.(30.7.2015)

Vo svojej podstate rovnako uletený crazy kúsok ako jeho predchodcovia. Kto sa na takéto filmy dokáže naladiť a páčila sa mu Sharknado jednotka či dvojka, v pohode sa zabaví aj tu. A kto nie, ten má k dispozícii kvantá iných filmov. Ja som spokojný a keď sa o rok objaví v závere sľúbená 4ka, tak si ju s chuťou pozriem.(25.7.2015)

Netušila jsem, že tenhle film bude mít více pozitiv, než jsem schopná přiznat. V první řadě tvůrci dávno ví, že točí dokonalou blbost, o to víc se jim vyplatí doplnit příběh bizardnosti, jako jsou žralokotornádový lovci. Ze Sharkanada se pomalu stala značka. Příběh je okořeněn hláškami, které mě až překvapili, jak jsou dobré a jak k hercům pasují, nemluvě o tom finále. Pokud bude 4.díl, tak si ho nenechám ujít, protože i když příběh není zrovna sofistikovaný, smysldávající, tak je to příjemná kokotinka, u které člověk nemusí přemýšlet a užije si absurdity branou sakra vážně. Nelze popřít, že tohle téma je originální, dementní a geniální zároveň. Kdo se na tuhle sérii podívá, tak jí musí brát s velkým nadhledem.(28.12.2015)

• - Zároveň s filmem vyšla komiksová kniha se stejným tématem pod názvem "Archie vs. Sharknado". (Terva)

• - V jedné scéně okolo 47. minuty, kdy prší žraloci na zábavní centrum, je záběr do kina, kde diváci koukají na film Útok trojhlavého žraloka (2015), což je také film společnosti SYFY. (Terva)

• - Natáčelo se v amerických státech Florida a Kalifornie. (Terva)