SyFy hodně tlačí na PILU. Už úvodní scéna s americkým prezidentem naznačuje, že utržení ze řetězu je absolutní. Potom ale nastane poněkud hluchá pasáž, ve které čekáme jen na další řežbu. S nástupem Hasselhoffa je pak dílo dokonáno. Konec je pak opravdu neuvěřitelný, včetně letu raketoplánem, průletem atmosférou v těle žraloka, kde hlavní hrdinka dokonce porodí, Hasselhoff na Měsíci... No, to se musí vidět. "Uvnitř žraloka to bylo jiné, bála jsem se o život. Nic už nebylo jako dřív."(6.8.2015)

• tom.nosek

Nebýt toho, že 88 minut je na Sharknado extrémně dlouhá stopáž, dám trojce snad i tři hvězdy. Ach ty nečekané zvraty... Potom, co přijde nečekaný zvrat nečekaného zvratu původního nečekaného zvratu, začínám nečekat pro jistotu nic... A stejně mě vždycky překvapí. Tentokrát s cliffhangerem, takže už teď jsem zvědavý, co se stane ve čtyřce. Steve Sanders se tentokrát vydává na pouť do vesmíru, aby se svým otcem, s kterým po dlouhé době naváže vztahy, zachránil celé USA. Asi je těžké být Stevem, když nemá za otce nikoho jiného než Davida "The Hoffa" Hasselhoffa, největšího tvrďáka Spolkové republiky Německo.(25.7.2016)

• honajz

Jestli druhý díl byl příjemně přehnanou parodií ( i když ani tak to tedy nebylo nic moc), tak tohle je užvaněnější a nudnější. Prostě jde jen o sled scének - žraloci útočí na Bílý dům, na vojenskou základnu, vodní park v Orlandu, zábavní filmový park (který se ale nachází jinak v Los Angeles, ne Orlandu), na závody NASCAR... a to vše, až na scénu s americkou vlajkou na začátku, v podstatě bez vtipu, nadhledu, tak nějak otrocky a upachtěně. Nelíbilo, měli zůstat u parodického nádechu. Tohle je chvílemi zbytečně nechutné, a těch reklam v obraze! Jo, a když jsem si řekl, že se děcko určitě narodí ve vesmíru, tak jsem se netrefil jen o trošku. Ach jo.(13.8.2017)

Tak Asylum a SYFY již potřetí natočilo tornádo, které ovládají žraloci. Je to třikrát tak střeštěnější než předešlé dva příběhy. To jim dává možnost že se z trilogie stane kult a dost možná, že přibude i čtyřka. CITÁT - Byl jsem uvnitř žraloka.......... A víte, že jsem se opravdu bavil. Je to strašná sranda, ale musíte vypnout mozek a nehledět na logiku ani herecké výkony.Trikově je to taky strašný, ale já věděl do čeho jdu a já se těšil a já jsem spokojen. Má to celkem logický pokračovatelský trend. Vše je to podpořeno velmi povedeným hudebním doprovodem. CITÁT - Řekněte - Žralóóókkk!!!!!!!!!........... Celkem povedené jsou scény - žralok na horské dráze - žralok ve vakuu - Shepard v Universalu nebo porod dítěte. To jsou fakt silné scény. CITÁT - Tohle už nedělej............. V jedné scéně, kdy prší žraloci na zábavní centrum, je záběr do kina, kde diváci koukají na film "Útok trojhlavého žraloka", což je také film od společnosti SYFY. (Komentář už mám) Já se královsky bavil - u Žralokonáda 3 ne u Útoku trojhlavého žraloka, což je celkem blbost. Příběhy na téma žralokonádo, jsou čím dál tím lepší, a už teď se těším na čtyřku. Jenom doufám, že mezi tím nenatočí Útok čtyřhlavého žraloka - kam ty hlavy daj, to netuším, ale u Žralokonáda 4 bych tušil, že žraloci budou cestovat na vzdálené planety. CITÁT - To prší žraloci?!?!..........(13.8.2015)

Absolutní mega kokotina s velkým K.Tahle přepálená značka slaví ve státech poměrně velký úspěch, že i několik slavných hvězd projevilo zájem objevit se ve filmu, težko říct, jestli jsou všichni v USA už totálně vypatlaný, ale jistá ujetá zábavnost se prostě téhle zhovadilosti upřít nedá.Jednička byla snesitelná somařina tolik typická pro Asylum, sice jste se museli držet za uši při poslouchání příšerných dialogů, ale bylo tam tolik zábavných scén, že se to na 2* vyškrábalo.Dvojka byla shit, který se bral smrtelně vážně, vizualně to vypadalo děsně celkově to jen sralo a bylo to trapné a bez nadsázky.Ani nevim proč to sobě dělám, ale série prostě dokoukávám, takže trojku sem si dát musel.Jak jsem někde četl, začátek filmu je jak z huličský komedie, kdy se hlavní hrdina po 15 minutách vzbudí a divák zjistí, že vše co viděl na plátně byl jen sen.Asylum láme standardy a divákovi cpe tolik šílených, ujetých a přepálených píčovin, až se tomu prostě musíte smát.Bylo by snadné ten film nenávidět, ona je to typická megasračka od lidí, jenž o filmu vědí tolik co já o motoru formule, ale když někdo dokáže s kamenou tváří běhat ve skafandru a s laserovou motorovkou ve vesmíru porcovat žraloky, je to vlastně génius.Nemusíte umět hrát, nemusíte se drtit scénář, jen ze sebe uděláte dokonalého kokota, schrábnete prachy a pak se už nikdy na sebe nemůžete podívat do zrcadla, aspoň ne do toho filmového.Účást Miče Bukanýra totální pecka, Hajzlhof je snad čím dál lepší.Pokud budete tenhle filmový brak brát vážně, musíte mu dát jedině odpad, tenhle film prostě odpad je, ale pokud to budete brát jako recesi, dá se týhle žraločí mrdce udělit vyjímka.Pokud Tara Reid na začátku čtyřky zemře budu určitě rád, její vzhled je opravdu děsivý.Nejlepší díl série, ježiši...vážně jsem to řekl?40%.(5.9.2015)

• - Natáčelo se v amerických státech Florida a Kalifornie. (Terva)

• - Jednou z obětí při promítání filmu Útok trojhlavého žraloka (2015) je i spisovatel George R. R. Martin. (Jack_D.)

• - Dne 3. března 2015 vyhlásila většina výrobní produkce stávku kvůli nedostatečnému finančnímu ohodnocení. Všichni stávkující byli vyměněni a film byl dotočen s náhradní produkcí. (Terva)