Ďaleká budúcnosť. Pri prenose zmrznutých ľadových objektov zo spustošenej Zeme sa z jedného z ľadovcov vynorí Jason Voorhees a posádka lode má po chlebe. Desiaty diel hororovej série Piatok trinásteho. (POMO)

giros11

HAHAHA musim rict, ze uz sem se dlouho takhle nezasmal... kriogenni jednotka, pulmetrova maceta a magor v masce v kosmicky lodi, fakt kotel !!! ()

Werewolf2

Takova nechtena parodie na stareho dobreho Jasona. Horor to moc neni a nastrihane je to tak, ze tam vlastne neni nic videt. Jedine snad ta vtipna scena s tabornicemi, ta stoji za to videt. ()

Foul

Pokud budu hodnotit jako komedii/parodii musim dat 3*. U tohohle filmu jsem se hodne nasmal. Nekde to vypadalo, ze se autori berou trochu s nadsazkou, nekde naopak smrtelne vazne. Oboji bylo ale celkem vtipne. Jako komedie slabsi prumer. Jako horor to je ale jasny odpad! PS: Spacakova scena u Crystal Lake je opravdu k popukani :) ()

Mrtvobog

Malú ukážku z Jasona X som videl ešte dávno na dákej inej originál VHS-ke, a vyzeral to byť dosť nadupaný mrazivý film. Aké však bolo moje sklamanie, keď som zhliadol tento snímok a ono to je celé len paródiou. Och, koľká škoda (potenciál by to rozhodne malo - námet Jasona vo vesmíre je ozaj super). Aspoň, že je tu dostatok pozerateľných ženských postáv. ()

Al90

Ze zacatku to vypada celkem dobre,ale pak bohuzel se film ztraci..dodival jsem se na cely snimek,ale vim ze tak rychle podruhe se k nemu nebudu hrnout... ()

Helled

Toto je ta největší pičovina který zatím v serii vznikla teda druhá největší hned po osmičce je to sice mńormální který nedává smysl v minulém a skvělém díle Jasona navždy poslali do pekla a teď se z ničeho nic objeví jako duch v celém filmu nezazněla ani zmínka o navázání na předchozí díl mohlo aspoň takového zazobaného blbce který ma sny plný peněz že by to mělo navazovat na minulý díl ale jak je vidět tak režisér musí být nějaký chudák bez pěnez který bývá v popelnici že plodí takové hrozné filmy ze svojí omezené fantasie to je vrchol tenhle film snaď nikdy nebyl v televizi že musí dělat zrovna takové filmy je to prostě film který měl aspoň tu srandu když už to tak dopadlo musím uznat aspoň ty vraždy a je zázrak že se New Line Cinema spamatovala po tomhle díle a natočila další pokračování pár těch rozjetých teenageru s neznalosti z minulosti což je v normálních dílech současnost neznají hokej football a další blbyny a zem je v tahu jsou na lodi zajmá je rozmarování atk. což trochu divné kultovní slasher a scifi už to tu bylo v sedmém díle a znovu bych to tu nečekal boužel jsem se dočkal tento díl jsem viděl dvakrát a i po prvé mi bylo jasné co je to za film z jakého důvodu byl film natočen mé hodnocení je 29 % ()

abrat

Toto nemá nič spoločné z predošlými filmami Piatok 13. No koho to už mohlo napadnúť, že sa objaví Jason na kozmickej lodi. Špatný námet, aj spracovanie. Fakt je, že film bol občas fakt zábavný, aj preto som vydržal do konca. ()

Stepalius

Tímhle Jasonem X zakončuju celou sérii Pátek třináctého. Tím pádem se budu vrhat na další filmovou lajnu. Jason X už mi připadal takový ohraný od ostatních dílů, proto dávám jen 1*. Celé se to totálně lišilo od ostatních dílu. ()

Destoroyah

Pátek třináctého 9  malo byť ukončenie pre sériu Pátek třináctého  ale tvorcovia sa rozhodli že urobia tento podpriemerný film Jason X. Príbeh sa odohráva v roku 2455. Ale začiatok sa odohráva v roku 2001. Celý tento film úplne obchádza Freddy versus Jason . Bolo by to v poriadku keby sa toto odohrávalo po Freddy versus Jason ale bohužiaľ nie. Neviem akou zázračnou silou sa Jason dostal z pekla ale naznačuje to že naozaj sa začiatok filmu odohráva po Freddy versus Jason . takzvaný subjekt Jason Vorheese sa doslova utrhne z reťazov a je zamrazený na 454 rokov. potom v roku 2455 nájdu Jasona a prevezú ho na vesmírnu loď. Divné je že na začiatku filmu vyzerá zem ako po invázii piesočných tornád ale na konci vyzerá ako z roku 1980. Celý tento film je ako nepodarená verzia Votrelcov . V chladiacej miestnosti nájdu okrem Jasona aj 500 rokov starú ženu ktorú sa im podarí oživiť...nechápem to ale dajme tomu že vo filme je viac nezmiselností. Napríklad to že chlapcovi odrežú celú ruku ale naspäť mu ju namontujú ale keď niekto utrpí malé poranenie hlavy tak už sa ho bohužiaľ nedá zachrániť. Pri konci filmu je tu premena Jasona na železného terminátora ktorý nakoniec prežie výbuch vesmírnej lode a skončí ako meteorit ktorí sa rúti na zem. Ak sa niekto v budúcnosti rozhodne že spraví pokračovanie Jasona X  tak prisahám že to bude najhorší film z tejto série. Čo sa týka CGI tak na rok 2001 je podpriemerné. HODNOTENIE: 2/10 ()

Jansuper

Takže sice sem nedal plný počet hvězd, z toho důvodu že tam bylo pár slabších částí, ta kamera někdy, no při těch akčních scénách byla trochu taková zamotaná méně přehledná, kamera s prominutím někdy patrně horší, a ty killy ne všechny ale spoustu těch killu bylo takových horších hůře natočených a mimo kameru, ale i tak když vidím to hodnocení, tak musím říct že si ze mě lidi snad děláte srandu, při tom když je to docela zdařilý scifi horor, fakt nechápu proč tento scifi horor patří mezi ty slabší, sice je pravda že je to spíše zábavný a docela akční scifi film, než horor který to je jen trošku, no ale i tak mi docela padala i čelist, fakt skvělý zajímavý scénář, velmi pěkný vnitřek lodi, vesmír celkem taky dobře natočen, jason je fantastickej, postavy jak který ale většina jich byla docela simpatická, konec byl fantastický, sice sem nebyl vyloženě napjat jak struna ale celkově to napínavé docela bylo, hlavně konec, ale ten kill jak strčil té ženě jason hlavu do to dusíku a pak jí ten zmraženej obličej rozbil o stůl byl jeden z nejlepších killu co sem kdy v hororu nebo filmu viděl a i ten kill jak jason toho jednoho týpka hodil přes zábradlí a týpek se napíchnul a pak ještě po tom klouzal dolů jak po vívrtce byl taky fakt dobrej, scénáristé měli fakt hodně velkou mega fantazii protože ten děj příběh a nápady toho filmu sou fakt něco mega úžasného, nechápu kritiku hodnocení a to co proti tomu furt všichni mají, opravdu povedený scifi horor, s fakt dobrými filmovými triky na tu dobu,  bavilo mě to mnohem více než původní vetřelec a to je to v některých ohledech docela podobné, naši hrdinové zde chodily v prostorech lodi a se strachem nevěděli kde jason na ně přijde a zabije je ()

Chicharron

Zajímavých asi prvních deset minut, pak jde všechno dole kopcem - děj, nápady, herecké výkony. Jedna hvězdička za outlook UberJasona, jinak nic. ()

oregon.fox

Směšný a hloupý film, který je jakýmsi hybridem mezi nejhoršími fantasy filmy z produkce Hallmarku a epizodami ze seriálu "Tajuplný svět Alex Mackové". I přesto se však desátému Jasonovi musí upřít relativní originalita. ()

ondy1985

Osobne horory neobľubujem a práve preto sa mi Jason dosť páčil. Je plný drsných situácií, ktoré ma ale často viac pobavili než vystrašili. Ak by som mal tento film hodnotiť ako horor, pravdepodobne by nedostal viac než 1 hviezdičku. Pre mňa to bola skôr dosť čierna komédia, ktorá si 4 hviezdičky zaslúži (minimálne krásne Lexa Doig a Kristi Angus si ich zaslúžia:) ()

Carpenter je Psychopath

Carpenter je Psychopath

18.05.2005

Legendárny John Carpenter (na obr.) sa po štvorročnej odmlke vracia na scénu. Jeho najnovším filmom bude thriller PSYCHOPATH o bývalom agentovi CIA, ktorý je povolaný späť do akcie, aby zastavil… (více)