Michael Brody pracuje na Floridě v zábavním parku Mořský svět, kde se chystá otevřít novou atrakci - systém prosklených tunelů hluboko pod hladinou, kde mohou lidé během procházky sledovat zázraky hlubin. Zaměstnancům parku se podaří odchytit mládě žraloka, které se do parku dostalo poškozenou bránou. Vedoucí parku Calvin Bouchard rozhodne, aby se mládě stalo atrakcí parku, to však o několik dnů později zemře. Michaelova přítelkyně, bioložka Kathrin, hledá příčinu podivného chování delfínů. Nepřímo ji odhalí údržbář, který se po pracovní době potopil ke dnu, aby opravil poškozená vrata. Byl totiž napaden a usmrcen obrovským žralokem. Michael a Kathrin ho jdou hledat. Přestože se je neklidní delfíni pokoušejí zastavit, jejich chování potápěči pochopí až v okamžiku, kdy jsou napadeni velkým žralokem. S pomocí delfínů se jim podaří uniknout. V podmořském tunelu se za sklem objeví mrtvola muže. Přivolaný Michael pozná údržbáře a Kathrin ze stop po kousnutí pochopí, že se stal obětí žraloka, pravděpodobně matky odchyceného mláděte. Marně se snaží varovat Boucharda. Ten nevěří, že by mohlo k něčemu dojít, až do chvíle, kdy se žralok objeví za oknem podmořské restaurace, která je součástí parku. Nebezpečné zvíře, které hledá své mládě, zaútočí proti sklu a podaří se mu vniknout do kontrolní místnosti. Rozpoutá se rozhodující střetnutí mezi zuřící bestií a zoufalými lidmi. (TV Nova)

Tuniak DF odpad!

Scénka, kde žralok prerazí sklo, je považovaná právom za jednu z najhorších čo sa po efektovej stránke týka. Ja len dodám, že tá hororová je na podobnej úrovni, herci tiež sa držia nízko a výsledok skončil tam, kde vačšina ľudí v tomto filme... ()

rob_troy odpad!

Co čekat, když se někdo snaží dokončit nebo lépe řečeno pokračovat ve Spielbergově filmu a vytvoří z toho takovej salát. Házím přes půl pokoje do odpadu. ()

Guran

Chválím za nový příběh. Jedná se o vodní park. Výborně, novinka. Nové postavy, což bylo také načase. Je akčnější a podle mě i zábavnější než ta dvojka a tentokrát se nejdná o jednoho žraloka, ale to je asi tak vše. Začátek filmu je zdlouhavý, kecy skvělého Quaida s Armstrongovou mě fakt nudily. Opět jsou tu příšerné efekty, které jsou ještě horší než v té hloupé dvojce. A konec je pořád dokolečka stejný. Zabiják zase zhebne, nic nového. Tvůrci mohli dát nějaký jiný konec, který ba skončil happyendem i pro našeho zabijáka, no, nic. Efekty, efekty, efekty, na to si potrpím nejvíc, ale to asi úplně každý. ()

thepeabody

Pokud je první díl klasika a druhý díl pořád fajn film na nedělní odpoledne, tenhle film je vyděděný nedomrdek. Na čtyřku nemám odvahu. ()

drim87

Věřím, že tehdy v tom 3Déčku to mohlo být o level lepší. Ve 2D však můžeme hodnotit jen slabý děj, triky vypadají dost nereálně, rušivě a kazí to pak celkový zážitek z filmu. 30% ()

ilias

Když váš kluk příliš líně hledá na internetech ty pravý Čelisti a nakonec strávíte večer s tímhle dílem. :-) Pocity trapnosti z některých dialogů, naštvání na naprostou nelogičnost děje i jednání postav, to všechno to má. Kupodivu se to ale dá dokoukat až do konce, takže největší dno to z nějakýho důvodu není - svým vlastním, zvláštním způsobem aspoň trochu zábavný to je. A to dřevní 3D je fakt vtipný! ()

Filmaris

Podľa mňa ide o najhorší Jaws film. Je to nudné, nezaujímavé, hlúpe, smiešne a robí to neskutočnú hanbu prvému a vlastne aj druhému filmu. Nie je tu skoro žiadne napätie, príbeh nemá takmer nič spoločné s predchádzajúcimi filmami až na bratov Brodyovcov a samotný žralok je jednoducho na smiech. Scény, kde žralok útočí vás rozosmejú, efekty sú príšerne aj na danú dobu a samotné akože 3-D ani nebudem komentovať. Osobne mi nesadlo ani prostredie, v ktorom sa dej odohráva a celá zápletka o žraločej samici, ktorá sa spolu s mláďaťom dostala do vodného parku, a tak následne začala terorizovať turistov mi prišla od veci. Príjemné som sa ale zasmial na scénach, kde sa makety žraloka a ponorky posúvajú bez akéhokoľvek pohybu. Scéna zo žralokom blížiacim sa k skle, ktoré rozbije a žralok tak zastane v sekunde nárazu na mieste je nezabudnuteľná. Jaws 3 je teda iný level. ()

kadef

Bez Scheidera to není ono. Všechny scény se žralokem vypadají tupě a suše, hlavně ta poslední. Lidi čuměj za sklem jak se na ně řítí (vkreslenej a to pěkně hnusně) žralok. Mají tam sice nápis 3-D, ale vypadá to jako 0-D. Navíc ty herci hrajou jak ponocný. Před ODPADEM to zachraňuje jen název ČELISTI. ()

Cechyno4 odpad!

Třetí díl snad už ani nemuseli točit ! Zbytečné.Po originální jedničce, měli raději přijít s něčím jiným než natáčet pokračování. ()

djbarrel odpad!

Je libo spoustu přehrávajících a nelogicky se chovajících lidí ? Máte rádi hodně špatné vizuální efekty ? Chcete vidět žraloka z plastelíny ? Jestli ano, pak jsou Čelisti 3 to pravé pro vás. Pro mě tedy ne. O hercích nemá cenu mluvit, protože to bylo o ničem. Chování postav bylo opravdu mimo a z celého filmu se stala jakási estráda nic víc a nic míň. Nejdřív jsem myslel, že se tvůrci zbláznili když nám ukázali toho mrňavýho plastelínovýho žralůčka, no ale o tom, že jim doopravdy jeblo mě přesvědčili když vylezla 11ti metrová plastelínová atrapa žraloka. Ten malej byl děsnej, ale tomu velkýmu se nic nevyrovná. A myslím, že zabití žraloka bylo snad z jiného světa. Doteď jsem si myslel, že žraloci svý svačinky snědí a ne, že si je nechají v tlamě i s granátem. Inu možná se tvůrci trochu inspirovali jedničkou. Nevím, každopádně tohle se jinak než Odpad! hodnotit nedá. 5 % ()

dokec

Jsem rad, ze Roy v teto slatanine uz nehral, protoze herec jeho kalibru by si neco takoveho nezaslouzil....na jedno podivani budiz, ale vys jak 4 z 10 nejdu ()

kobras5

Veškerá nápaditost zmizela a stal se z toho pouhý brak, který seč se sebevíc může snažit, nikdy nebude mít naději na dosažení, byť jen z poloviny, pomyslné laťky, kterou nasadili jeho předchůdci. Navíc děj je v uzavřeném prostranství areálu, což hodně bere na kráse mořských pláží a náhodně se koupajících lidí. 25% (viděno česky). ()

J.Mayen

Asi nejslabší čelist jaká byla natočená, nemam moc co k filmu napsat, moc slabe digitalni pokusy, utrzena ruka dokreslena snad pastelkama ktera jakoby vubec do filmu nepatrila, na jednu stranu velke zklamani,ale na druhou stranu zase klasika, rad bych dal alespon prumer,ale za ty triky bohuzel. ()