Michael Brody pracuje na Floridě v zábavním parku Mořský svět, kde se chystá otevřít novou atrakci - systém prosklených tunelů hluboko pod hladinou, kde mohou lidé během procházky sledovat zázraky hlubin. Zaměstnancům parku se podaří odchytit mládě žraloka, které se do parku dostalo poškozenou bránou. Vedoucí parku Calvin Bouchard rozhodne, aby se mládě stalo atrakcí parku, to však o několik dnů později zemře. Michaelova přítelkyně, bioložka Kathrin, hledá příčinu podivného chování delfínů. Nepřímo ji odhalí údržbář, který se po pracovní době potopil ke dnu, aby opravil poškozená vrata. Byl totiž napaden a usmrcen obrovským žralokem. Michael a Kathrin ho jdou hledat. Přestože se je neklidní delfíni pokoušejí zastavit, jejich chování potápěči pochopí až v okamžiku, kdy jsou napadeni velkým žralokem. S pomocí delfínů se jim podaří uniknout. V podmořském tunelu se za sklem objeví mrtvola muže. Přivolaný Michael pozná údržbáře a Kathrin ze stop po kousnutí pochopí, že se stal obětí žraloka, pravděpodobně matky odchyceného mláděte. Marně se snaží varovat Boucharda. Ten nevěří, že by mohlo k něčemu dojít, až do chvíle, kdy se žralok objeví za oknem podmořské restaurace, která je součástí parku. Nebezpečné zvíře, které hledá své mládě, zaútočí proti sklu a podaří se mu vniknout do kontrolní místnosti. Rozpoutá se rozhodující střetnutí mezi zuřící bestií a zoufalými lidmi. (TV Nova)

Vencik89

Od odpadu tento film u mě zachránilo pouze to, že natočili čtyřku. Žralok se už skoro nevejde na obrazovku, divím se,že se zmíněnou délkou nemá problémy s manévrováním v oceánu a nedře břichem o dno až do úplného rozedření. Moje oči už zde hodně trpěly a divím se,že jsem na tu čtyřku vůbec koukal po tomhle mistrovském průseru. ()

Jajar odpad!

Větší ryba, neznamená lepší film. Debilní delfíni nikdy ničemu nepomohli. A pokud dáte do názvu svého díla přívlastek 3-D, jste kretén. V první polovině téhle sračky se jenom blbě kecá a je to šílená nuda. Jak se ale blíží ke konci, tvůrcům evidentně došly prachy a pravá sranda teprve začíná. Závěrečnou scénu, ve které nasraná žraločí máma probourá sklo vodního parku, musíte vidět. ()

Kadas97

Vodný zábavnýpark musel byť na rok 1983 veľmi originálným miestom pre horor. Žralok je dobre urobený ale inak nič. Brody je tu už úplne zbytočný a je tu skôr na škodu. 1 z 10 za značku. ()

Stíba

Tak strašný mi to nepřišlo. Je fakt, že jsem u toho před spanim a po dvou 10,5° pivech trochu polehával, ale vnímal jsem pořád obstojně a musim říct, že jsem v žánru viděl o hodně větší slátaniny. ()

PATJA odpad!

Nejvíc se mi na tom filmu líbila ta scéna, kdy žralok prorazí hlavou tu rouru. To je podle mě nejlepší efekt v historii filmové kinematografie. Dodnes nechápu, jak se jim podařilo přimět žraloka, aby se hýbal jako robot. Vyžadovalo to patrně zdatného trenéra zvířat. ()

lokol

musim dat o hviezdicku menej ako predtym.nakolko som to videl davnejsie,moje hodnotenie bolo vyssie.zralok bol absolutne zle urobeny,zuby by mal mat vo viac radoch,nie ako je odfoteny v galerii :) ale to sa na tu dobu da prepacit...takisto sa daju prepacit aj vizualne efekty,efekty ako jazda v tej zltej ponorke,ktora je akoby do vody dokreslena...tiez posledna uplne posledna scena s delfinom,ktori je tam tiez pravdepodobne prilepeny alebo co :)...tiez rozbitie skla ako keby toho zraloka,tlacilo dieta rukou vo vode a tak narazilo do skla,zralok v momente ked narazil zastal ...blbost ako hovado ale nevadi...umela ruka v papuli s granatom bola tiez zaujimava..ale dost bolo zlosti na ten film...od klasickej jednotky je to hodne daleko...ale na druhej strane uz im bolo asi otrepane bojovat so zralokom v prirode, v mori...tak ho hodili kdesi do umeleho prostredia.. napad to nebol zly, nebolo to az tak otrepane ako to tu niekto povedal...otrepane bolo ze zralok na nich utocil...ale tak co ine tam mali dat...aby tancoval? pozerat sa na to dalo aj ked tie vizualne chybicky krasy ...tych tam bolo neurekom...aj ryby,ktore hadzal dennis quaid do papule delfinom a hodil ich uplne mimo...:)ale dobre...pacila sa mi scena ked vysla ta obhryzena hlava pri pohlade na krasny podmorsky svet :) a neskor pohlad na tie cerviky v oku...vyzeram asi morbidne ale nie...to boli sceny pri ktorych som bol mensi ked som ich pozeral prvy krat a az ma zamrazovalo,takze skor taka nostalgia...tie tri hviezdicky su:prva je nostalgia,2 je...pockajte musim porozmyslat lebo momentalne ma nic normalne nenapada...a tretia je za tu hlavu cize tiez nostalgia..takze teoreticky by to mali byt dve hviazdicky z nostalgie...hm nevadi...dakujem za asi umorne citanie, hadam vas neboli hlava :)...ako hovori dr. house...vitajte na konci myslienkoveho pochodu :) dovidenia. ()

hlína odpad!

Snad nejhorší degradace svých předchozích dílů. Do očí bijící jsou směšné triky, které se nejen svým technickým zpracováním, ale i provedením vrátili asi 20 let před první díl a jsou jedninou částí filmu u které jsem se upřímě zasmál, což je u "hororu" docela na pováženou. Slepý a retardovaný šimpanz by nakreslil levou nohou uhlem a voskovkami lepší triky. Otřesná je i hudba, která spíš vadí, než aby vtahovala do děje.... ()

Mik_e

Není to až taková tragédie, jak by si člověk po přečtení zdejších komentářů mohl myslet. Největší problém filmu je, že nese název čelisti, a je tak automaticky srovnáván s geniálním Spielbergovým hororem. Výpravu má pěknou, je zasazen do zajímavého prostředí, i herecké obsazení je příjemné. Ale režie...to je zoufalost. Stačí jen mrknout na Alvesovu filmografii :). Perličkou na závěr pak zůstává samotný model žraloka, aneb jsme tu na návštěvě u Karla Zemana. Hmm, ba ne. Mistr by to udělal líp. A to 3D..? Film musel vyjít na 1. apríla. ()

kratina

Myslel jsem si, že dojit se dají jen savci, ale kvůli penězům lze očividně podojit i žraloka. Jenže z fenomenálního a labužnického pojídání plavců v původních Čelistech, v pětihvězdičkové restauraci a za doprovodu symfonického orchestru, se ve trojce stal pouhý, s nezájmem zhltnutý, oběd v závodní jídelně. A k tomu vyřvávalo nakřáplé hlášení z (hollywoodského) závodního rozhlasu, o naplánovaném množství sežraných lidí pro tento rok. A ten blaf, co mi Joe Alves kydnul na talíř, byl navíc i přesolenej! ()

Likan7 odpad!

Nebetyčná kravina. Prachsprostá vykrádačka kultovní jedničky, která mě ale i tak minula. Trojka má přízvisko 3D a když jsem viděl tak fantastický 3D efekt ruky, tak jsem málem umřel smíchy. Z celého filmu si za 3 dny budu pamatovat jen tu ruku a ponorku. To jsou triky jak víno. Jinak druhé pokračování Čelistí se jen přiživuje. Nemá v sobě vůbec nic, je prázdný, příběh není, scénář není, herci nejsou. Co vlastně ten film má? ()

rublik05 odpad!

Vzpomínám si, že úplně první film této série, Čelisti z roku 1975, mě docela bavil, následující Čelisti 2 už byly jen slabý odvar a silně podprůměrný thriller. Sestupná tendence nicméně pokračuje i nadále, máme zde další pokračování Čelisti 3 (anglicky Jaws 3-D), jenž je opět jen nastavovanou kaší, nepřináší do série absolutně nic nového, pokud teda jako novinku nebereme 3D efekty, které jsou z dnešního pohledu vyloženě otřesné. Herecky je to rovněž katastrofa, extrémně jsem se nudil, hodina a půl mi přišla jako věčnost, napětí či nějaká atmosféra zde prakticky neexistují. Děsím se toho, co mě čeká v ještě hůře hodnocených Čelistech 4. Tohle fakt nebrat. 0/10. ()

donkocicak odpad!

Žralok v zábavním vodním parku ? Proč ne, ale to by to muselo vypadat úplně jinak. Z nápadu šlo vytěžit mnohem více. Efekty jsou strašné, řada scén je naprosto tmavá, není skoro nic vidět. Čelisti III jsou plné nelogických a nesmyslných okamžiků, o naprosto příšerném finále se raději nezmiňovat. Celé je to k smíchu. ()

Martin00x odpad!

Toto ,, dílo ,, opravdu nemuselo spatřit boží světlo, protože tento film, pokud se tomu dá tak říkat už jen kopíruje věci, které jsme mohli spatřit v Čelisti I a II. Vůbec nedoporučuji se na to dívat, tedy pokud nechcete vidět úplnou blbost, která už ani nemá děj. (P.S.: Zastřelte toho reřiséra, moc prosím ! 2.PS. : Vůbec neůžu chápat, že toto mistrovské dílo má čtyři a dvacet procent. To mně hlava opravdu vůbec nebere. Totiž, když jsem se na tenhle ten debilní film koukal, no vlastně jsem se koukal jen šestnáct minut, le to je vedlejší, no a když jsem do tedy ,,dokoukal,, ,ohned jsem šel nahoru do svého pokoje a najel na CSFD a málem se mi zastavil dech, když jsem viděl, že to má 24% a, že je to 116. nejhorší film na světě. Já bych tomu dal opravdu, ale opravdu maximálně 3procenta, ale jen s přimhouřenýma očima. To jsem si dlouho říkal, že vidim nejhorší film na světě, jenže pak můj zrak spatřil Čelisti IV, to bylo dvakrát horší než tahle trojka. ) ()

Godhaj

,,Mrkej na toho šoumena.“ Třetí díl Čelistí mě potěšil. Po nudné dvojce, ve které hrdina řeší, jestli je blázen či nikoliv, což je nuda největší, přichází svěží trojka s podmořským zábavním parkem, se spoustou zábavných zvířat, jako delfíny, orky a hlavně žraloky. Příběh příjemně plyne, je plný zajímavých záběrů a hlavně nenudí. Scénář se vyvaroval oblíbených klišé a nelogičností, což mě překvapilo asi nejvíce. Herci jsou taktéž příjemní, mladý Dennis Quaid je sympaťák, kterému jsem s radostí držel palce. Co se příliš nepovedlo, byl žralok, který působí opravdu uměle, a pak také některé nechutnosti. Suma sumárum se mi však film poměrně líbil. ()

PRobin odpad!

Tohle je špatné pokračování špatného pokračování dobrého filmu. O to špatnější, že holky si užívají zlatá osmdesátá léta, všude chodí bez podprsenky, ale prsa aby člověk v tomhle filmu pohledal. Jen mlaďounkej Dennis Quaid (dříve než začal střílet emzáky), jeho hrozně prudící holka a brácha s účesem ala Jarka Metelka nás provedou touhle nudou. To vše v zábavném parku, kam se přichomýtne hrozný umělohmotný žralok, který naštěstí po hodině pachtění se v bazénku, sledován vyžraným americkým národem, zdechne. Ale je brzo na věšení fuseklí vítězství a odjezdu vstříc zapadajícímu Slunci. Ve hře je totiž matka papundeklové exparyby, totiž hrozitánská supergumoplastožraločice, která jen všude proplouvá, na každého krká a rozbíjí chvilky, kdy můžeme poslouchat zaláskovaného Dennise, kterýžto plánuje fachu někde ve Venezuele (úplně zbytečně prosraná hodina plkání o ničem). Polystyrenový žralokochcípák na konci umře, řachne mu v hubě granát (trochu vykrádačka jedničky, no :). Ale ty triky... Fuck off staré dobré modely! Ono dělat počítačové triky v roce 1983 chtělo nějaký koule. Hustej vodvaz. Díky tehdejším mašinám si tak můžeme vychutnat žraloka, ponorku, hlavu nebo ruku plachtící před obrazem v pozadí. A nutno dodat, že po špeku s 3D televizí to musí být trip jako kráva. Papundeklová, samozřejmě :) ()

Knor

Tento díl jsem viděl jako malý a pamatoval jsem si jen totálně zmršeného žraloka na konci filmu. Až nedávno jsem se k tomu dostal znovu a pustil si to. Samozřejmě, že jde o velký úpadek značky JAWS ve všech směrech, ale podle zdejšího hodnocení jsem čekal něco mnohem horšího. Některý scény byly hodně směšný, včetně žraloka ( ten se tu fakt moc nepovedl ) ale není to až taková sračka jak jsem myslel. Je víc mnohem horších žraločích filmů ()