Cry_Wolf

• Česko Krutá hra (více)

Spolužáci Owen, Dodger a Tom jsou členy místního Klubu lhářů. Jednoho dne je nedaleko školy nalezena zavražděná mladá žena. Partička kamarádů roznese fámu, že vrah, který si říká "VLK" se chystá znovu zaútočit. Situace se však zvrtne v okamžiku, kdy začnou mizet osoby, které předtím označili. Nikdo z nich neví, kde končí pravda a začíná lež. (oficiální text distributora)

Pilda17

Ani néé tolik horor, spíše thriller na velmi dobré úrovni. Hlavní klad je dobrý děj, který až do konce funguje. Možná začátek trošku skřípal, ale naopak závěr neměl chybu. Další klad je příběh a zápletka. Celkově vše docela funguje a i obsazení bylo sympatické. Bez velkého očekávání by neměl být divák zklamán.. 6/10 = 60% ()

Deimos

DVD/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +trošku atmosféra, trošku Lindy Booth, dobrej plakát a maska -slabej masakr, nic moc neukážou, překombinované finále, horší kamera i obraz/// Tak Cry Wolf jsem si dlouho odkládal s nadějí, že uvidím pořádněj horor nebo aspoň pěkně pikantní vyvražďovačku. Ničeho z toho jsem se ale nedočkal. Jediné o co se film snaží (a trošku mu to vychází) je klamat diváka a hezky si s ním pohrávat. A taky se snaží o dobrou atmosféru, ale ta je v kontextu s koncem filmu ehm zbytečná. Takže filmu bude více slušet dvouhvězdičkové hodnocení./// Celkem 48%/// ()

S.Quentin QUALE

Poznámka pro mě: Vůbec Tě to nebavilo, ale můžeš tomu dát ještě šanci, pokud na to někdy znovu narazíš, protože si z toho nebudeš pamatovat vůbec nic....40% ()

Sysel_CZ

Naprosto mě fascinovalo, jak tenhle film u mě vůbec nefungoval ani v jednom směru. Jako slasher je to vážně hrozná věc, všechny scény, které mají vyvolat napětí, byly naprosto nezajímavé až nudné. Nejdůležitější bod každého slasheru je pak to, aby se publikum ztotožnilo nebo získalo sympatie k hlavním hrdinům; nicméně zde jsou všichni do jednoho nafoukaná arogantní až dementní hovada, takže tahle část filmu je taktéž k ničemu. Dále jsou tu záběry na scény, které se nedějí a ani o nich nikdo nefantazíruje - to je pro změnu podvod na diváka, ukazovat mu něco, co se ve filmu neděje, to pardon, ale to je hodně velká zběsilost. Příběh je stejně inteligentní jako jeho protagonisté, a závěrečné rozuzlení je tak směšné (ještě scházelo to, že by všichni přišli z budoucnosti, pak by to bylo uvěřitelnější), že jsem se opravdu musel jen trapně smát. Odpad tomu nedávám, protože to slovo se k tomu nehodí - ono nějaké ty malé vlašťovky kvality tu přece jsou - ale jinak děs hrůza... ()

Allien.9

Očekávání nulové, zážitek spíše nadprůměrný. Maskovaný zabiják pobíhající po areálu maloměstské univerzity s nožem v ruce sice není nic mimořádného, ale i tak funguje "Cry Wolf" mnohem lépe většina laciných horůrků. Nejedná se totiž o typickou teenage vyvražďovačku typu "Vřískot" (nic proti prvnímu "Vřískotu", chraň Bůh!), která má za cíl zajistit potenciálnímu divákovi dostatečně krvavá jatka, jedná se spíše o zajímavé spojení psychologie, strachu a fantazie... Výjimečně mě nedeptal ani dvojitý konec - nebyl totiž ani blbý, ani blbější, a to je co říct. "A i kdyby to byla pravda. Myslíš, že ti někdo uvěří?";-) ()

misterz

Námet ma milo prekvapil. Zaujímavá zápletka s ešte zaujímavejším rozuzlením na konci. Škoda, že solídny príbeh nebol sprevádzaný namlsanou dusivou atmosférou, postavy v príbehu len tak plávali. Preplávali kúsok v kľudnej vode ale k príbehu by sa skôr hodil tropický cyklón. Preto mám taký pocit, že hlavným problémom filmu bola odfláknutá réžia. To rozuzlenie na konci ma však dostalo a aj preto odporúčam film do pozornosti. 60/100 ()

kingik

Potíž je v tom, že si tohle celou dobu hraje na horor, ale závěrečné rozuzlení zabíjí poslední hřebíček do rakve a divák si uvědomuje, že se celou dobu díval zbytečně a filmaři ho zase jednou pořádně vypekli. A dobře mu tak divákovi - tohle není horor, tohle je kravina. ()

dr.horrible

V svojej dobe (after Scream 2), asi najzábavnejší možný slasher. Len škoda tých zbytočných point. 65%, ale tentokrát nadhodnotím. Bavil som sa fakt dobre. ()

strougy

Ve svý podstatě průměrný pokus o slasher ve školním prostředí, jehož kvalitu zvyšuje sexy Linda Booth, která je skutečnou potěchou pro oko, a mile cynická pointa, která dost potěšila a tak s přivřenýma očima dávám za tři*. ()

Jordan

veľmi priemerná tínejdž vyvražďovačka, ktorá svoju priemernosť mierne prekoná v závere (nerád predzrádzam závery a preto to tu nebudem rozvádzať) - ak to chcete brať ako horror, tak ten to rozhodne (najmä kvôli vzrastajúcej žánrovej konkurencii) rozhodne nie je. všetko je to v tomto type filmov o tom, dať zhruba zaužívanej a osvedčenej štruktúre nejaký primárne nevšedný alebo neotrelý nápad, ten však postupom filmu, keď si ho už človek osvojí, doznie ako nejaký prvotný impulz a človek sa už len "prenudí" alebo prebrodí k záveru sket všetky tie zaužívané formálne klišé - pripomína to príliš dlhý beh cez prekážky. a podobné to je aj s týmto filmom. svetlý okamih (aj keď použitý v jednom z pokračovaní Vreskotu) bol pri scéne v sprche. ()

JosefGruber

Klasický studentský horor tvářící se jako pěkná "vyvražďovačka", která svými závěrečnými 15ti minutami rapidně zvedá své hodnocení. Super závěr však nezakryje béčkovost tohoto filmu. Děj mi nepřišel ani moc lekací, ani moc napínavý. Prostě docela nuda. U mě zkrátka zapadne mezi jeho "x" kamarády, které můžeme na obrazovce vídat v hojném množství. 3*, 30.7.2014, tv ()

Okara

Párkrát jsem si všimnul, že tento film běží v televizi, ale zdejší hodnocení a názory mne značně odrazovaly. Dnes jsem již ale neodolal a naivně doufal v další podhodnocený snímek. No, většina má stejně vždycky pravdu. Cry Wolf se tváří zvenku děsně důležitě a hraje si na ohromující, vypointovaný horor. Scén, kdy si ale naprosto protiřečí a člověk se najednou dívá na teen komedii nebo déčkovej thriller, je až moc. Toto špatné zpracování ještě umocňují herecké výkony na prst do krku. Jediné, za co přihodím hvězdičku, je ta nadstavbová pointa, která ale nevyrazí dech. Takže s tímto hodnocením o sobě můžu prohlásit, že jsem ještě dost tolerantní. Nejlepší soundtrack z filmu 40% ()

Campbell

Upoutalo mě to ale největší problém tohoto filmu je předvídatelnost. Fanoušek Slasheru ví všechno dopředu a to není dobré. Proto dávám 3*.A Bon Jovi nehraje, ten jenom čumí. Ale za mě dobré. ()

Slartibarkfast

Solidní začátek se nakonec zvrhne v takovou slabou vyvražďovačku, a když už je jakože konec, je vám vše jasné a místo překvapení vám v ústech zůstane pachuť debilního konce. Vskutku podprůměrný "horror" s Jovim, jako hlavním tahákem. Rád bych se o tom rozepsal obsáhleji, ale opravdu není o čem. 40% ()

Hellblazer

No takže horor, no neviem možno slabý, veľmi slabý slasher. Scenárista sa zrejme držal toho, že čím viac dejových zvratov vymyslí tým to bude lepší film, čo by aj mohlo byť ale nejak to nefunguje, možno aj preto že dejové zvraty sú ľahko predvídateľné a postrádajú čo i len štipku originality. Chyba zrejme nastala už vo chvíli, keď sa rozhodlo o prístupnosti PG-13...hmmm...no trochu divné keď film ktorý sa vydáva za horor dostane rovnakú prístupnosť ako napríklad nový Harry Potter. Ďalším problémom je absencia akéhokoľvek humoru alebo zábavnosti. Čo dodať na záver? Snáď len to, že je to pekne nudné a je to akurát tak strata času. ()

heyda

Jeden z těch velmi dobrých filmů, který bohužel vidělo moc lidí, kteří nejsou na takovýto žánr stavění. Mnozí z nich tu pak machrují se svými hloupými komentáři a nízkým hodnocením. Pro fandy vyvražďovaček či dobře vypointovaných filmů určitě doporučuju. Pro ty, kteří se vyžívají v komediích a romantických blbinkách, ať se raději vydají jiným směrem. 80% ()

Roman.Ticka

Tak jsem si zase chtěla po čase střihnout nějaký pěkný horor, abych vybočila ze zajetých kolejí a dokázat si, jak jsem tvárná a měnitelná a otevřená všemu a ono ejhle, horor byl tím posledním žánrem. Spíš šlo o docela dobré školní drama v kombinaci s poirotovskou krimi strategií v "rukou" intrikána vraha. O hororu vážně nemůže být řeč. Zápletka slušná, pointa víc než dobrá, hlavní hrdina aspoň dokázal, že není jen slaďouš, ale že má taky v hlavě. Jen škoda, že mu to nikdo neuvěří. ()

honajz

Nemám moc rád filmy, které se snaží tvářit strašně chytře, ale přitom nahodí v úvodu takových vodítek, že je po 16 minutách nejenom jasné, kam to bude směřovat, jak, ale také, kdo za tím stojí. Takže konec mě naštval, protože přesně takhle jsem si v té 16, minutě řekl, že to takto bude pokračovat a takhle to skončí. A ono jo. Nic navíc. Když se mi u 6. smyslu povedlo přijít v půlce filmu na pointu, tak jsem se alespoň mohl bavit tím, jestli jako jo, nebo ne, a bylo fajn vidět, že si s tím rejža aspoň trochu vyhrál, aby diváka mátl. To tady chybí. Btw, v poslední době snad není film, který by nezačínal noční, ale i denní honičkou v lese. :-( ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali