Seriál se povedl více než jeho úvodní film. Velmi rozvinutý děj mezi 2 a 3 episodou. Mnohem více akce a hlavně je zde ukázáno a to jak bojovali i jiní Jediové. To je hezké. Jen se mi zdá, že je toho zase až moc. Nějak se mi nelibí takové ty akce, kdy třeba Anakin má vize, že se z něj stane Darth Vader. Stejně tak jako, kdy Sidious předpoví Boj s mistrem Yodou a Dookoouvu smrt, stejnou, která proběhne v episodě III. Rovněž mi nesedí postava Ahoka Tano, coby Anakinova padawanka. A do prdele. Anakin se až v Epizode III stal členem rady, ale nikdy nebyl Mistr!!! Tak proč mu vsichni říkají Mistře Skywalkere!!Tohle mi přijde trošku debilní.. Podívaná je to sice hezká, ale i tak jsou pro mě smysluplnější starší kreslené Clone Wars, které vyplnily děj mezi II a III episodou krasně.(11.8.2010)

• Psema

Ano, není to nekoukatelné a nudné jako kina atakující pilot, ale ani kratší stopáž z toho nedělá nic, na co mám chuť koukat až do konce. První dva díly a především pak epizoda s trooper-nováčky mě hodně navnadily, ale po silně dementní poslední štaci s Jar-Jarem, který je prostě na ZABITÍ, jsem rozhodnutý s touhle šarádou definitivně skončit. Naštval jsi mě, Lucasi. A zrovna ve chvíli, kdy jsem si začal říkat, že ses odrazil ode dna. A vůbec, proč ztrácet čas s něčím, co popírá filmy i knihami danou mytologii a kde jsou nejotravnější hlavní postavy a především pak ty ženského pohlaví. Smrt Ahsoce! Smrt Anakinovi! Smrt Clone Wars!(20.10.2008)

Star Wars: Clone Wars má dvě vlastnosti, jenž mu brání získat pět hvězd. První jsou otravní a většinou nevtipní droidi Separatistů, jímž tvůrci dali vlastní myšlení a udělali z nich bandu idiotů, což naprosto vybočuje z mytologie nové trilogie. Druhou vlastností je špatné vybalancování dílů, takže se může stát (opravdu výjmečně), že jedna epizoda je naprosto jedinečná a pětihvězdová, bohužel ihned ta další je trapná, nudná a naprosto nezáživná. Proč ale udělit seriálu 4 hvězdy? Zaprvé je to za většinou povedené epizody, jenž se odehrávají v "duchu" Hvězdných válek a pokud ne, tak se člověk nemusí zoufat, poněvadž i takový díl, kde skupinka klonů brání základnu, při čemž poznávají opravdové hrůzy války (smrt přátel, vojenské taktiky atd. skvělá alegorie na klasické válečné filmy), je více než fantastický. Dále za nijak nepříjemnou grafickou stránku. Nesmím také zapomenout na naprosto rozdílný hudební doprovod, jenž bych od seriálu z galaxie "Far far away..." neočekával. Mixování techna, rocku, orchestru či komorní hudby mi opravdu přišlo vhod. V poslední řadě oceňuji hlavní postavy. Takový Anakin je mi ještě více sympatický, to samé mohu tvrdit o jeho padawance Ahsoce, z níž se stala plnohodnotná postava a nezastává již roli "křoví pro Skywalkera". Na jedničku jsou také postavy klonových vojaků, kteří získali více prostoru a tudíž mohou tvůrci ukázat, že každý z nich je inviduální osoba. Suma sumárum mohu seriál prohlásit za opravdu solidní přírustek Star Wars univerza, jenž bohužel má své slabší chvilky a roj much v podání droidů. První řada: 60% Druhá řada: 80% Třetí řada: 90% Čtvrtá řada: 80% Pátá řada: 100%(20.2.2009)

Tohle je typický pokus o využití dobře známé předlohy. Bohužel na mě moc nezapůsobil. Postavy vypadají všechny dost hranatě, což je sice uděláno záměrně, ale esteticky se mi to moc nelíbí. Často mi scény přišly z hlediska animace odbyté. Od zápletek v jednotlivých dílech jsem asi těžko mohl čekat více než pár záporáků, kteří tam stále dokola pobíhají se světelnými tyčkami. Ale souboje se světelňáky zkrátka nejsou nijak zajímavé, naopak poměrně nudné. Některé efekty, které v normálním filmu vypadaly dobře, se převedením do animované podoby zcela ztrácí. (4.6.2013)

To je paráda. Pokud má někdo rád SW tak si tento seriál musí nadmíru užívat! O akci zde není nikdy nouze. Pořád něco nového a originálního ( Ikdyž by se našlo pár podobných věcí v pár dílech viz. Avatar, Pán prstenů atd...). Těžko posoudit herecké výkony, které ztvárňuje počítáč Ovšem rozhodně top z akčních seriálů, kde se člověk nenudí.(10.5.2013)

• - Spoiler: 21. epizoda 4. série s názvem „Bratři“ nám potvrdila, že Darth Maul, jehož namluvil herec Sam Witwer, přežil svou vlastní smrt v Epizodě I (1999). (SLOTH)

• - Ve 4. epizodě 3. série s názvem „Sféra vlivu“ se poprvé objeví pantoranský baron Papanoida, jenž vypadá jako výkonný producent George Lucas, a jeho tři děti – Che Amanwe, Chi Eekway a Ion –, které připomínají Amandu, Katie a Jetta. (Elyon)

• - Epizody seriálu až do začátku čtvré série nevycházely podle chronologie. Bylo vytvořeno několik seznamů, označující díly podle toho, v jakém čase se odehrávaly. Oficiální chronologický řád zveřejnil 17. března 2014 web starwars.com. (Troodon)