Seriál se povedl více než jeho úvodní film. Dobře zpracovaný děj mezi 2 a 3 episodou. Mnohem více akce a hlavně je zde ukázáno a to jak bojovali i jiní Jediové. Jen místy si to proti episodě III protiřečí.(11.8.2010)

Tohle mě baví. Mám podobnej pocit jako když sem dřív hrál Jedi Academy. Každej díl na mě působí jako ta samostatná mise a zároveň se to pojí dohromady. A je to o dost lepší než pilot Clone Wars. Jedna z mála věcí, která mi trochu vadí, je často tu zmiňovaná inteligence droidů a jejich komentáře a připomínky...1. Ambush - 80% 2. Rising Malevolence - 85% 3. Shadow of Malevolence - 85% 4. Destroy Malevolence - 80% 5. Rookies - 85% 6. Downfall of a Droid - 75% (nepochopil jsem to techno) 7. Duel of the Droids - 90%...(3.5.2009)

Viděl jsem pár dílů napřeskáčku. Kamarád to vystihnul velice přesně, když tvrdil: Na tenhle seriál mě baví se koukat, protože to jsou Star Wars. Je to akční, docela zábavné, ale nikdy bych se na to nepodíval podruhé. U mě pak platí to samé, až na skutečnost, že mi nepřišel tak zábavný. Nejvíce mne zarazilo, že totálně debilní "robotí kecy", které mi tak vadily už v úvodním filmu, se dokázaly protlačit i do seriálové podoby. To mám pak při sledování pocit, že se koukám na infantilní věc pro pětileté haranty. Star Wars na seriál rozhodně má a byl to dobrý nápad, ale tyhle serepetičky se do něj vážně nehodí. Další věc je, když všechny (čti VŠECHNY) dialogy a konverzační scény v kompletní šestici filmů mají hlavu a patu, jsou napínavé a nenudí. To v tomto případě je každá věta vypuštěná z libovolných úst skutečnou katastrofou a docela i utrpením... Již nebudu moc hanit (techno a breakbeatová hudba místo orchestru, WTF?) a shrnu všech pět dílů, co jsem měl možnost vidět, jedinou větou: bomba akce a pozlátko nedělá kvalitu, když příběh a vše ostatní je hrozná nuda. Tři z milosti.(30.9.2009)

Pořád si nejsem jistý jestli se mi to líbí nebo ne. Animace je divná, jiné slovo mě prostě nenapadá. Na jeden díl připadají tři podprůměrné. Sice se tam pořád něco děje, ale je to stále jedno a to samé. To co se v seriálu stane, je vlastně jen vata, která děj z filmů nikam neposouvá. Všechny ty honičky, souboje s hrabětem Dooku atd. jsou jen na oko, když všichni víme, jak to s nimi dopadne. Pro děti to může být dobré, mě to ale nudilo.(28.10.2015)

• Pája=)

Lucasi Proooooč? :'(...(4.10.2008)

• - Spoiler: Malá zabijácká sonda prozradí – ve 35. díle seriálu – svého majitele a tím odhalí sabotéra úplně stejně jako pavoučí stroj v 2. díle Pána času (od r. 2005). (Darth Revan)

• - Spoiler: Elektro-protonový výbuch probudí obrovskou Zillo-Bestii, kterou útočné tanky RX-200 omráčí a transportéry přemístí na planetu Coruscant (40. díl), kde se monstrum vzbudí a ničí vše kolem sebe (41. díl). To nápadně odkazuje na původní Gojiru (1954) a pookénkového King Konga (1933). (Darth Revan)

• - Svůj hlas propůjčil seriálu také Mark Hamill, představitel hlavního protagonisty původní trilogie Star Wars, Luka Skywalkera. Šlo o dabing postavy Darth Bana v epizodě "Sacrifice". (Troodon)