Hodnocení po dvou sériích: Jako fanoušek Star Wars jsem si zatím pochopitelně nenechal ujít ani jeden díl, a to nám už začala třetí série. Je to vskutku povedená záležitost, i když je vidět, že cílenou skupinou jsou děti. To mi ale vůbec nebrání v tom, abych se pokaždé strašně těšil na sobotní ráno, až vyjde další díl. Mnoha fanouškům původních SW vadí, že padawan Anakin je v seriálu již mistr Jedi a má svou vlastní padawanku Ahsoku Tano. Mně to teda nevadí vůbec, naopak Ahsoka je jednou z mých nejoblíbenějších postav. Anakin tam vystupuje jako příjemně arogantní parchant, který si dělá všechno po svém. Ovšem nejlepší jsou díly, ve kterých aktivně (s lightsaberem v ruce) vystupuje Master Joda. Jeho vytříbená mluva a neskrývaná sebedůvěra mě fascinují neustále. Škoda jen, že Temná strana Síly není ještě o něco temnější. Separatističtí droidi jsou strašně pitomí a jejich vůdcové (Hrabě Dooku, generál Grievous) neumí naplánovat sebejednodušší operaci. Proto jsou neustálá jednoduchá vítězství Jediů už poněkud ohraná. Přesto opakovaně pobaví.(6.10.2010)

Po prvních dvou dílech... není to tak strašně tragické jako film, minimálně tu aspoň není to žvatlající hovno a při dvacetiminutové délce se ani nejde začít nudit tak jako u filmu. Ale za Star Wars to stejně nikdy považovat nehodlám, je to jen znásilňování vesmíru. I tu Epizodu 1 jsem tak nějak pobral, když už nic tak posledních čtvrthodina v ní stojí za to, ale... udělat z Anakina loosera který svým mentorováním mladé otravné učnice doslova popírá to co se děje ve filmech, plastově igráčkoidní vojáky v blik-bác pseudobitvách, ohyzdnou animaci horší než v kdekteré počítačové hře, DEBILNÍ hláškující roboty proti kterým i Jar Jar byl cool... tohle jako celoživotní fanda Star Wars Lucasovi neodpustím nikdy. 4/10 /// EDIT po vidění celého seriálu - WOW, člověk míní, Star Wars mění - odpustil jsem. A plně bez uzardění přiznám že mě to většinu času dosti bavilo (s tím že Jar Jara a debilní roboty jsem přeskakoval). A nejlepší je kupodivu právě to, co na mě při prvních zmínkách působilo nejdementněji, tedy oživení Darth Maula. Tak atmosférický animák pro děti, to se jen tak nevidí - už nejen ta párminutová bitka v Phantom Menace, ale i Clone Wars z něj tak dělají zaslouženě kultovní postavu. 7/10(15.10.2008)

Trochu rozporuplný seriál, který je ale povinností pro všechny fanoušky Star Wars. Ubližuje mu nevyváženost epizod. Jsou zde perfektní díly a dějové linky jako Opress a Maul, zrada Barrise, Umbarra, Citadela a hlavně Mortis (tohle by si zasloužilo hraný film), ale bohužel jsou tu přímo úděsné díly s droidy (Mercy Mission) a Jar Jarem, který je trapnější než dřív. A přitom právě Clone Wars dokázaly na Hondovy, že postava ze SW může být vtipná i bez trapnosti.(8.5.2013)

Narozdil od ostatnich se mi libil kinofilm/pilot, tudiz kdyz reknu, ze se mi podobne libil i serial, myslim to jako pochvalu. Animace je prakticky totozna s filmem, mozna lehoulince odflaklejsi nektere hodne vedlejsi veci v pozadi, coz znamena, ze animace moc hezka neni, hlavne co se postav tyce. Co se tyce jednotlivejch dilu, je to stejne jako prakticky s kazdym serialem, lepsi i horsi dily, pricemz ty spatny jsou tak dva a jinak se to nastesti pohybuje od nadprumeru az po perfektni. Nicmene mame tu 22 20 minutovejch dilu (1. serie) a i u tak malyho poctu dilu se zapletky casto opakujou, nekde se bojuje, pribehne Jedi, situaci poresi. Nektery dily na sebe navazujou, nektery ne, coz obcas zamrzi, kdyz nekterej dil konci ve stylu "honem tam at vyhrajem" a najednou prask, dalsi dil nas uvede nekam uplne jinam, to vzdycky vtipnym komentatorskym zpusobem tam a tam se deje to a to a ted se rozhodne a prakticky od zacatku do konce vetsiny dilu se jen bojuje. Uvital bych vic prostoru pro souboje Jediu, sice Jediu se tu predstavi dost i mene znamejch, ale do poradny bitky, obzvlast se Sithama se dostanou jen malokdy, vetsinou to je tak o strileni klonu s droidama a Jediove je kryjou. Nicmene i presto, ze me animace moc nebere a zapletky se opakujou, je to svizne natoceny, s paradni hudbou a jelikoz se furt nekde strili a bojuje, je to solidni jizda za lepsi 4*.(24.7.2009)

Keďže som fanúšikom sveta SW, tak rozhodne nepohrdnem týmto seriálom. Animácie nie je nádherná, ale je fajn, bitky sa fakt vydarili a príbehom to celkom dobre ladí. Navyše niektoré postavy a zvraty fakt majú čo ponúknuť, hlavne posledné série sa výborne rozbehli a poteší kopec známych postav, ktoré nedostali vo filmoch moc veľký priestor. Škoda, že keď strýko George predal práva Disneymu, tak sa zrušil a nedokončil tento seriál. Kedže nie každá časť presne nadväzuje, odporúčam to pozrieť v chronologickom poradí aj s animovaným filmom. 1.séria - 75% , 2. séria - 80% , 3. séria - 85% , 4. séria - 90% , 5. séria - 90% , 6. séria - 90% , 7. nedokončená séria - 85% (17.10.2009)

• - Svůj hlas propůjčil seriálu také Mark Hamill, představitel hlavního protagonisty původní trilogie Star Wars, Luka Skywalkera. Šlo o dabing postavy Darth Bana v epizodě "Sacrifice". (Troodon)

• - Taneční a pěvecké vystoupení v – 53. díle seriálu – Gardullině paláci dost připomíná 13. minutu Epizody VI (1983) a úvodní scénu z filmu Indiana Jones a Chrám zkázy (1984). (Elyon)

• - Spoiler: 21. epizoda 4. série s názvem „Bratři“ nám potvrdila, že Darth Maul, jehož namluvil herec Sam Witwer, přežil svou vlastní smrt v Epizodě I (1999). (SLOTH)