Star Wars: Clone Wars má dvě vlastnosti, jenž mu brání získat pět hvězd. První jsou otravní a většinou nevtipní droidi Separatistů, jímž tvůrci dali vlastní myšlení a udělali z nich bandu idiotů, což naprosto vybočuje z mytologie nové trilogie. Druhou vlastností je špatné vybalancování dílů, takže se může stát (opravdu výjmečně), že jedna epizoda je naprosto jedinečná a pětihvězdová, bohužel ihned ta další je trapná, nudná a naprosto nezáživná. Proč ale udělit seriálu 4 hvězdy? Zaprvé je to za většinou povedené epizody, jenž se odehrávají v "duchu" Hvězdných válek a pokud ne, tak se člověk nemusí zoufat, poněvadž i takový díl, kde skupinka klonů brání základnu, při čemž poznávají opravdové hrůzy války (smrt přátel, vojenské taktiky atd. skvělá alegorie na klasické válečné filmy), je více než fantastický. Dále za nijak nepříjemnou grafickou stránku. Nesmím také zapomenout na naprosto rozdílný hudební doprovod, jenž bych od seriálu z galaxie "Far far away..." neočekával. Mixování techna, rocku, orchestru či komorní hudby mi opravdu přišlo vhod. V poslední řadě oceňuji hlavní postavy. Takový Anakin je mi ještě více sympatický, to samé mohu tvrdit o jeho padawance Ahsoce, z níž se stala plnohodnotná postava a nezastává již roli "křoví pro Skywalkera". Na jedničku jsou také postavy klonových vojaků, kteří získali více prostoru a tudíž mohou tvůrci ukázat, že každý z nich je inviduální osoba. Suma sumárum mohu seriál prohlásit za opravdu solidní přírustek Star Wars univerza, jenž bohužel má své slabší chvilky a roj much v podání droidů. První řada: 60% Druhá řada: 80% Třetí řada: 90% Čtvrtá řada: 80% Pátá řada: 100%(20.2.2009)

• popkec

Výborný seriál ze světa Star Wars který ukazuje staré známe charaktery, občas se ale zaměří i na postavy které se ve filmu pouze mihnou. Z počátku mi animace přišla hnusná, nakonec se mi ale zalíbila. To, co bych seriálu vytknul je to, že se zaměřuje převážně na hlavní postavy světa Star Wars (Anakin, Obi-Wan) a pro ostatní nezbývám moc místa. ____ Edit: Po třiceti dílech musím říct že je to hrozná sračka a i když mě to ze začátku bavilo a líbilo se mi vykreslovaní vedlejších postav tak teď je každá minuta utrpení a to nejen díky scénáři ale také "hereckým" výkonům a dialogům.(6.11.2008)

První dojem: Překvapivě se to dá snést a je možné si ho i užít. Příjemná délka 20 minut zvládne pobavit, ale díky krátkosti si ani neuvědomíte prázdnost a zbytečnost každého dílu. Na mě to působí. Animace je sice už docela zastaralá (nebo tak vypadá), ale má svůj styl. Hrdinové hláškují a pořád se někdo mlátí světelnými meči. Co víc chtít od Star Wars?_____ Po deseti dílech: Takže stalo se to, čeho sem se "bál". Seriál nijak zvlášť nepostupuje a zároveň sice během těch příjemných dvaceti minutek pobaví, ale bohužel čím dál tím méně_____ Po dalších několika letmo zhlédnutých epizodách jde hodnocení radikálně dolů. Seriál přestávám sledovat a nechám mu 60%. A to z milosti. Je to hloupé, zbytečné a teď už i nezábavné. Smůla.(24.12.2009)

Epizody mají velice rozdílnou kvalitu, jsou takové, u kterých hltáte každou vteřinu, i takové, které ani nemáte chuť dodívat. Ale kvůli atraktivitě světa Star Wars ten seriál miluji a občas mi srdce zaplesá při okatém propojení s trilogiemi. Vzpomenu třeba jednu epizodu, kde se Jediové s klony pokoušeli dostat do zabezpečeného komplexu zalití v karbonitu a jeden z klonů před zamrazením zahlásil, že doufá, že se to celé podaří, protože nechce skončit jako ozdoba na stěně. Takové momenty jsou prostě kouzelné.(16.6.2011)

• Psema

Ano, není to nekoukatelné a nudné jako kina atakující pilot, ale ani kratší stopáž z toho nedělá nic, na co mám chuť koukat až do konce. První dva díly a především pak epizoda s trooper-nováčky mě hodně navnadily, ale po silně dementní poslední štaci s Jar-Jarem, který je prostě na ZABITÍ, jsem rozhodnutý s touhle šarádou definitivně skončit. Naštval jsi mě, Lucasi. A zrovna ve chvíli, kdy jsem si začal říkat, že ses odrazil ode dna. A vůbec, proč ztrácet čas s něčím, co popírá filmy i knihami danou mytologii a kde jsou nejotravnější hlavní postavy a především pak ty ženského pohlaví. Smrt Ahsoce! Smrt Anakinovi! Smrt Clone Wars!(20.10.2008)

• - Spoiler: Elektro-protonový výbuch probudí obrovskou Zillo-Bestii, kterou útočné tanky RX-200 omráčí a transportéry přemístí na planetu Coruscant (40. díl), kde se monstrum vzbudí a ničí vše kolem sebe (41. díl). To nápadně odkazuje na původní Gojiru (1954) a pookénkového King Konga (1933). (Darth Revan)

• - Spoiler: 21. epizoda 4. série s názvem „Bratři“ nám potvrdila, že Darth Maul, jehož namluvil herec Sam Witwer, přežil svou vlastní smrt v Epizodě I (1999). (SLOTH)

• - Epizoda je natočena jako pocta Akiru Kurosawovi, jemuž je i věnována. (DaUr)