Epizody mají velice rozdílnou kvalitu, jsou takové, u kterých hltáte každou vteřinu, i takové, které ani nemáte chuť dodívat. Ale kvůli atraktivitě světa Star Wars ten seriál miluji a občas mi srdce zaplesá při okatém propojení s trilogiemi. Vzpomenu třeba jednu epizodu, kde se Jediové s klony pokoušeli dostat do zabezpečeného komplexu zalití v karbonitu a jeden z klonů před zamrazením zahlásil, že doufá, že se to celé podaří, protože nechce skončit jako ozdoba na stěně. Takové momenty jsou prostě kouzelné.(16.6.2011)

• st.ranger

Mnoho nepodstatných epizod, které vyplňují děj mezi E2 a E3. Na co? Nic zajímavého v nic stejně není, animace je příšerná, hlavně běhání je komické a typické souboje meči jsou velice raritní záležitost. Debilita na zacpání úst zaslepeným fanouškům. Na druhou stranu je to v dnešní době velice vydařený seriál pro děti. Pokud to za mého mládí byli TMNT, Transformers nebo Kačeři, tak tohle je jistě rozumnou volbou. Pro fanoušky SW je to jistě povinnost, ale i tak by to mělo být bráno s rezervou, vzhledem k nepřínosnosti a značné tendenci znásilňovat děj.(4.6.2010)

Tento seriál jsem se rozhodl zkouknout po hnusném 7mém dílu filmových SW. Na animovanou verzi s jejími pohyby, souboji a vlastně vším jsem si začal zvykat po cca 4tém dílu, tak tomu dejte určitě šanci! Největší plusko je obrovské množství postav přidaných do SW. Fanoušci to bezesporu velice ocení. 1. řada --->80% Takže...po první sérii jsem víc než mile překvapen. Slabší díly tam byly...vlastně byl tak jeden a na ty nedostatky jsem hodně rychle zapomněl. Jen je veliká škoda, že "zlý" jsou tak tupí a dobro vždycky v obrovské míře zvítězí. Každopádně po přečtení několika dalších recenzí by měla být první serie "nejhorší" Tak uvidíme! 2. řada --->82% Kvalitu první řady si to udrželo s přehledem. K tomu v pár dílech je opravdu luxusní hudba. Ta i po opět 1-2 slabších dílech hodnocení serie celkově mírně zvedne.3. řada --->90% Čím dál tím lépe. Nyní díly jsou napínavější, chytlavější, různorodější...Už se to netočí více méně jen kolem 2 postav, ale je jich tam zasazeno mnohem více. Zatím nejlepší řada ze všech! 4. řada --->85% V této řadě se už děj přenesl do poněkud více vážného ducha. Byly tu zase 2 slabší díly ke konci, ale ten úplně závěrečný díl to dost vykompenzoval a otevřel obrovské možnosti ve vývoji příběhu. 5. řada --->99% Tato řada se probojovala mezi všemi sériemi na absolutní vrchol. Od animovaného SW bych takový příběh který byl v této řadě, opravdu nečekal. Klobouk dolů. 6. řada --->90% Poslední řada SW:CW bohužel (snad jen zatím). Pokud se mám nad tím zamyslet, tak ještě nějáké dovysvětlující věci mi tu chyběli, když si vzpomenu na 3tí dál SW: Tak teď nezbývá nic jiného než doufat, že by se tento projekt mohl ještě jednou rozjet. CELKOVÉ HODNOCENÍ 88%(7.2.2016)

Po prvních dvou dílech... není to tak strašně tragické jako film, minimálně tu aspoň není to žvatlající hovno a při dvacetiminutové délce se ani nejde začít nudit tak jako u filmu. Ale za Star Wars to stejně nikdy považovat nehodlám, je to jen znásilňování vesmíru. I tu Epizodu 1 jsem tak nějak pobral, když už nic tak posledních čtvrthodina v ní stojí za to, ale... udělat z Anakina loosera který svým mentorováním mladé otravné učnice doslova popírá to co se děje ve filmech, plastově igráčkoidní vojáky v blik-bác pseudobitvách, ohyzdnou animaci horší než v kdekteré počítačové hře, DEBILNÍ hláškující roboty proti kterým i Jar Jar byl cool... tohle jako celoživotní fanda Star Wars Lucasovi neodpustím nikdy. 4/10 /// EDIT po vidění celého seriálu - WOW, člověk míní, Star Wars mění - odpustil jsem. A plně bez uzardění přiznám že mě to většinu času dosti bavilo (s tím že Jar Jara a debilní roboty jsem přeskakoval). A nejlepší je kupodivu právě to, co na mě při prvních zmínkách působilo nejdementněji, tedy oživení Darth Maula. Tak atmosférický animák pro děti, to se jen tak nevidí - už nejen ta párminutová bitka v Phantom Menace, ale i Clone Wars z něj tak dělají zaslouženě kultovní postavu. 7/10(15.10.2008)

Opravdu výborný start!!!Je venku již druhá sezona a já už s čistým svědomím hodnotím na plnou protože miluji SW a tento seriál se zatím opravdu daří!Nechybí zde akční scény jako filmové,skvělé hrdinové včetně našich známích jako je mistr Joda apod..prostě Star Wars v animovaném kabátě jsou výborný!!!(21.10.2008)

• - Spoiler: 21. epizoda 4. série s názvem „Bratři“ nám potvrdila, že Darth Maul, jehož namluvil herec Sam Witwer, přežil svou vlastní smrt v Epizodě I (1999). (SLOTH)

• - Epizody seriálu až do začátku čtvré série nevycházely podle chronologie. Bylo vytvořeno několik seznamů, označující díly podle toho, v jakém čase se odehrávaly. Oficiální chronologický řád zveřejnil 17. března 2014 web starwars.com. (Troodon)

• - Naklonovaný kapitán Rex, jehož namluvil Dee B. Baker, nosí vojenskou zbroj nakombinovanou z 1. a 2. fáze vývoje. (Blackhand47)