Mě se to líbí :). Samozřejmě velký vliv má to že každá epizoda trvá pouhých 20 minut, takže akce je tak akorát, nezačne hned tak nudit. Postavy jsou solidní, škoda že Obi-wana v seriálu skoro není vidět. Přemýšlel jsem jestli dám o hvězdu míň za deb*lní kecy deb*lních droidů, ale možná tam je nějaké takové uvolnění důležité.(9.3.2009)

První řada seriálu je taková, hm, nevyrovnaná. Jsou v ní na jednu stranu díly výborné (hlavně tedy trojitá epizoda o planetě Ryloth), ovšem na stranu druhou i jiné, sice ne úplně pitomé, ale v určitých ohledech pokažené (většinou za to může Jar Jar Binks, "humor" bitevních droidů nebo pokusy o vážnější dialogy). Zajímavé také je, že pokud se Klonové války věnují jiným než notoricky známým postavám, jsou mnohem lepší (a vůbec nejlepší během bitevních scén). Všímavý divák navíc může poznat, že řada epizod vychází z nějakého žánru - jednou z válečného nebo námořnického / ponorkového filmu, jindy z westernu, v poslední epizodě, pokud to tedy nebyla čirá náhoda, dokonce ze Smrtonosné pasti.____Druhá řada je ovšem úplně jiná káva - hodnotit ji samotnou, dal bych snad maximální možný počet. Epizody mají velký švih, žánrově jsou pestřejší, ubylo "droidího humoru"... Vynikající díly se jednou nesou v duchu akční detektivky, jindy bez váhání zkříží Vetřelce a zombie filmy a vykřešou milionovou atmosféru, jedna z epizod je věnována památce Akiry Kurosawy a jde vlastně o sci-fi verzi Sedmi samurajů, dvojdíl s příšerou Zillo zase úspěšně pomrkává na monstrfilmy... Zkrátka samé překvapení.(15.9.2014)

Seriál je mnohem, mnohem lepší než pilot. Co díl, to perfektní podívaná. Rozpracovává "TO" lepší z filmu a to masivní bitky droidů s klony. Sice se tajně modlím, aby už konečně něco nebo někdo sejmul Ashoku, která mě trochu irituje i když jsem si na ni asi zvykl. Na to, jak jsou jednotlivé epizody krátké, příjde mi sympatické střihové přelívání děj a občas i nějaké drobné detaily pro fajnšmekry...(24.10.2008)

• Psema

Ano, není to nekoukatelné a nudné jako kina atakující pilot, ale ani kratší stopáž z toho nedělá nic, na co mám chuť koukat až do konce. První dva díly a především pak epizoda s trooper-nováčky mě hodně navnadily, ale po silně dementní poslední štaci s Jar-Jarem, který je prostě na ZABITÍ, jsem rozhodnutý s touhle šarádou definitivně skončit. Naštval jsi mě, Lucasi. A zrovna ve chvíli, kdy jsem si začal říkat, že ses odrazil ode dna. A vůbec, proč ztrácet čas s něčím, co popírá filmy i knihami danou mytologii a kde jsou nejotravnější hlavní postavy a především pak ty ženského pohlaví. Smrt Ahsoce! Smrt Anakinovi! Smrt Clone Wars!(20.10.2008)

• Golltes

Už pilotný film naznačil v akej línii pôjde celý seriál, takže pred tým než som ho začal sledovať, som už mal určitú predstavu. Ako fanušíkovi mi seriál prehĺbil celý ten mytologický svet Hviezdych vojen, so všetkými tými exotickými planétami, podivnými rasami a mnohými udalosťami v klonovej vojne. Tiež som si vďaka seriálu ozrejmil niektoré kľúčové príbehové línie. Napriek tomu ma rozčuľuje viacero aspektov. V prvom rade je to minutáž. Chápem že je seriál primárne určený pre Cartoon Network, ale 22 minút je na potenciál Hviezdnych vojen naozaj málo. Pri niektorých epizódach s jednoduchším námetom to veľmi neprekáža, horšie je to pri náročnejších a tematicky obsiahlejších dieloch, ktoré sú kôly tomu zbytočne prestrihané, prípadne rozdelené na dve epizódy. Tiež mi prekáža fakt, že seriál sleduje príliš veľa známych postáv z hranej série. Pri sledovaní sa tak vytvára určitá predvídateľnosť, napr. keď sledujeme Anakina v nebezpečnej akcii, vieme že to aj tak vždy prežije, pretože sa musí objaviť v nadväzujúcom hranom filme (Star Wars III). Technickú stránku nemá zmysel rozoberať do detailov, pretože je jasné, že seriál v tejto oblasti nemá veľké ambície. V podstate sú Klonové vojny (oproti pôvodnému kreslenému seriálu) bohatšie asi len o ten tretí rozmer...(2.4.2009)

• - Výkonný producent George Lucas prohlásil, že vyrobí alespoň 100 dílů. Svá slova vyplnil 12. epizodou 5. série s názvem „Nezvěstný v boji“. (Zdroj: io9.com) (Pumiiix)

• - I když je díl řazen do druhé řady, příběhově se odehrává až ve třetí řadě po epizodě Pursuit of Peace (2010). (Frantisek.Fu)

• - Epizoda je natočena jako pocta Akiru Kurosawovi, jemuž je i věnována. (DaUr)