Seriál je mnohem, mnohem lepší než pilot. Co díl, to perfektní podívaná. Rozpracovává "TO" lepší z filmu a to masivní bitky droidů s klony. Sice se tajně modlím, aby už konečně něco nebo někdo sejmul Ashoku, která mě trochu irituje i když jsem si na ni asi zvykl. Na to, jak jsou jednotlivé epizody krátké, příjde mi sympatické střihové přelívání děj a občas i nějaké drobné detaily pro fajnšmekry...(24.10.2008)

Sice mě trošku sere docela jednoduchá animace, ale tomuto seriálu to mile rád odpustím. Epizody jsou sice krátké, ale alespoň se u toho člověk ani na minutku nenudí, protože se tam pořád něco napínavého děje a co si budem povídat, dávájí si do držky docela solidně. A to v každé epizodě. Star Wars prostě pořád žijou...(8.3.2009)

rozhodně jsem si nedělal iluze a ani v nejmenšim nečekal, že by tenhle seriál mohl nějakym tvrdohlavějšim způsobem zasáhnout do tak bohatýho světa..s dílem 3x15 ovšem beru všechno zpět..čekání se vyplatilo..nejenom, že je tenhle díl v mnoha ohledech impozantní poctou Avatarovi(s ohledem na stopáž, animaci, rozpočet, atd.), ale taky zásadním způsobem mění pohled na Star Wars a de facto celou jeho příběhovou linii..a to je velký, vážení!..nemá cenu dál spoilerovat..nezbývá, než se dovzdělat..(30.1.2011)

Tohle je typický pokus o využití dobře známé předlohy. Bohužel na mě moc nezapůsobil. Postavy vypadají všechny dost hranatě, což je sice uděláno záměrně, ale esteticky se mi to moc nelíbí. Často mi scény přišly z hlediska animace odbyté. Od zápletek v jednotlivých dílech jsem asi těžko mohl čekat více než pár záporáků, kteří tam stále dokola pobíhají se světelnými tyčkami. Ale souboje se světelňáky zkrátka nejsou nijak zajímavé, naopak poměrně nudné. Některé efekty, které v normálním filmu vypadaly dobře, se převedením do animované podoby zcela ztrácí. (4.6.2013)

Trochu rozporuplný seriál, který je ale povinností pro všechny fanoušky Star Wars. Ubližuje mu nevyváženost epizod. Jsou zde perfektní díly a dějové linky jako Opress a Maul, zrada Barrise, Umbarra, Citadela a hlavně Mortis (tohle by si zasloužilo hraný film), ale bohužel jsou tu přímo úděsné díly s droidy (Mercy Mission) a Jar Jarem, který je trapnější než dřív. A přitom právě Clone Wars dokázaly na Hondovy, že postava ze SW může být vtipná i bez trapnosti.(8.5.2013)

• - Spoiler: 21. epizoda 4. série s názvem „Bratři“ nám potvrdila, že Darth Maul, jehož namluvil herec Sam Witwer, přežil svou vlastní smrt v Epizodě I (1999). (SLOTH)

• - Výkonný producent George Lucas prohlásil, že vyrobí alespoň 100 dílů. Svá slova vyplnil 12. epizodou 5. série s názvem „Nezvěstný v boji“. (Zdroj: io9.com) (Pumiiix)

• - Svůj hlas propůjčil seriálu také Mark Hamill, představitel hlavního protagonisty původní trilogie Star Wars, Luka Skywalkera. Šlo o dabing postavy Darth Bana v epizodě "Sacrifice". (Troodon)