• Shakers
  *****

  Keďže som fanúšikom sveta SW, tak rozhodne nepohrdnem týmto seriálom. Animácie nie je nádherná, ale je fajn, bitky sa fakt vydarili a príbehom to celkom dobre ladí. Navyše niektoré postavy a zvraty fakt majú čo ponúknuť, hlavne posledné série sa výborne rozbehli. Škoda, že keď strýko George predal práva Disneymu, tak sa zrušil a nedokončil tento seriál. 1.séria - 75% , 2. séria - 80% , 3. séria - 90% , 4. séria - 90% , 5. séria - 90% , 6. séria - 90% , 7. nedokončená séria - 85% (17.10.2009)

 • Šakalík
  ****

  Hodnocení po dvou sériích: Jako fanoušek Star Wars jsem si zatím pochopitelně nenechal ujít ani jeden díl, a to nám už začala třetí série. Je to vskutku povedená záležitost, i když je vidět, že cílenou skupinou jsou děti. To mi ale vůbec nebrání v tom, abych se pokaždé strašně těšil na sobotní ráno, až vyjde další díl. Mnoha fanouškům původních SW vadí, že padawan Anakin je v seriálu již mistr Jedi a má svou vlastní padawanku Ahsoku Tano. Mně to teda nevadí vůbec, naopak Ahsoka je jednou z mých nejoblíbenějších postav. Anakin tam vystupuje jako příjemně arogantní parchant, který si dělá všechno po svém. Ovšem nejlepší jsou díly, ve kterých aktivně (s lightsaberem v ruce) vystupuje Master Joda. Jeho vytříbená mluva a neskrývaná sebedůvěra mě fascinují neustále. Škoda jen, že Temná strana Síly není ještě o něco temnější. Separatističtí droidi jsou strašně pitomí a jejich vůdcové (Hrabě Dooku, generál Grievous) neumí naplánovat sebejednodušší operaci. Proto jsou neustálá jednoduchá vítězství Jediů už poněkud ohraná. Přesto opakovaně pobaví.(6.10.2010)

 • M.a.t.t.
  ****

  Už kinopilot naznačil, že Star Wars majú stále čo ponúknuť, aj keď na to nešiel práve najideálnejším spôsobom. S príchodom samotného seriálu je však všetko inak. Slušivý ale oproti inej kinokonkurencii predsa len priemerný vizuál sa v televízi vyníma ďaleko lepšie, 20-minútová minutáž prakticky eliminuje hluché miesta a nie zriedkavo objavujúce sa zaujímavé námety len zvýrazňujú fakt, že samotné klonové vojny ostali vo filmovej verzi poriadne nevyužité. Táto varianta im však sluší ďaleko viac a hoci je mytológia predsa len mierne upravená mladšiemu divákovi a drodi hláškujú až príliš samoúčelne, výrazné výčitky nemám. Možno len Jar-Jara by mohlo byť menej a Ahsoky o niečo viac. Kvalitný dojem tiež podtrháva výborná Kinnearova hudba, ktorá sa pritom nesnaží za každú cenu kopírovať Williamsove kompozície. A to je len dobre.(22.3.2009)

 • Wozungr
  *****

  Hodnocení po prvních dvouch sériich za pěknou trojhvězdu, ale od třetí série se zábavnost rapidně zvedá a dosáhne na lepší čtyřhvězdu. Zlepšení v posledních sériich je zejména kvůli tomu, že už to není tolik o krájení šroťáku, ale spíše o odhalování historie řádu a jeho ne úplně správných krocích které přilévají do anakinova pohárku na temné straně. Po vizuální stránce jsou animace soubojů velice povedené!(21.2.2014)

 • Joe321
  ****

  Za začátku jsem byl nadšený. Později mé nadšení začalo opadávat a uplně jsem to vzdal ve třetí sérii, kdy jsem si po pěti politických dílech už další pustit nedokázal. Seriálu jsem dal další šanci až teď a nelze litovat. Čtvrtá a pátá série jsou vskutku dobré Star Wars s pár multidílovými příběhy opravdu kvalitními. Uvidíme, co se vyklube z Rebelů.(18.10.2013)

 • - Výkonný producent George Lucas prohlásil, že vyrobí alespoň 100 dílů. Svá slova vyplnil 12. epizodou 5. série s názvem „Nezvěstný v boji“. (Zdroj: io9.com) (Pumiiix)

 • - Naklonovaný kapitán Rex, jehož namluvil Dee B. Baker, nosí vojenskou zbroj nakombinovanou z 1. a 2. fáze vývoje. (Blackhand47)

 • - Taneční a pěvecké vystoupení v – 53. díle seriálu – Gardullině paláci dost připomíná 13. minutu Epizody VI (1983) a úvodní scénu z filmu Indiana Jones a Chrám zkázy (1984). (Elyon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace