MARTIN*I

Hodně silnej filmovej zážitek.. V reálu by ho sice Tommy rozsekal, ale oceňuju všechno co bylo v tomhle filmu obsaženo, zaslouženejch 5 hvězd ()

Nassau

Výborné herecké výkony ve skvělém filmu. O'Conner společně s Hardym, Edgertonem a Noltem zabodovali na plné čáře. Intenzivní zážitek plný emocí. Warrior mě dostal, nebudu to skrývat. (90%) ()

YoZo8

Bitkársky film, ktorý ani zďaleka nie je len o bitke. Opäť po rokoch som mal v tele to vnútorne chvenie, ktoré vo mne vyvolá, len veľmi malo filmov. Výborne vyvážená dávka akcie, dramatickosti a napätia. Bojove scény veľmi pôsobivo a kvalitne realisticky natočene. Herecké obsadenie brilantné a skvelé zahrane. Dvaja bratia, ktorí sú úplne iní a kde každý bojuje za seba pre svoj cieľ. Jeden zápasi za rodinu a dom, druhy za česť a pamiatku zosnulého kamaráta. Jeden slušnák- vysokoškolský profesor a druhy tvrďák - bývalý vojak. Avšak jedno máju predsa len spoločne.Obaja nenávidia ich otca, bývalého alkoholika, ktorý sa po rokoch snaží zmeniť k lepšiemu. Finálový boj a hlavne úplný záver musia dostať každého. ()

Michelle75

Warrior - po celou dobu se na ten film dobře dívá, uběhne jakoby nic a i když si po celou dobu nemyslím bůh ví co, tak se na to pořád dá dívat. Navíc Tom Hardy a Joel Edgerton vypadají vážně podobně. Takže to shrnu. Do 57. minuty filmu je to bez chybičky, Nick Nolte hraje jednu ze svých nejlepších rolí. Spletitost různých osobnností a vztahů je propojená víc, než jsem si myslela. A tady už je nám jasné, kam se děj bude ubírat ,nemusí to vadit, ale řekla bych, že od druhé poloviny jsem jakoby na houpačce a střídají se krásné pasáže s těmi umělými, těmi, které by se mi asi ve třinácti líbily. Jenomže mě není třináct. ...Ale jednotlivé postavy se mi hodně líbily, stejně jako kamera a hudba. Takže jdu zvýšit Moneyballovi. ()

Spike23

Tady není co řešit, snad jen to, jak je možné, že jsem se tomu přes půl roku dokázal úspěšně vyhýbat. Warrior je zkrátka masterpiece, lepší film v žánru neexistuje, příběhem všechny ostatní o třídu zaostávají, nemluvě o hercích a souboje ač v žádném případě nepřesahují kvality Undisputed, jsou i přesto vysoce nadprůměrné a s dobrým ozvučením pocítíte každou ránu na vlastní kůži. Když už jsme u toho ozvučení, další důležitá složka filmu - soundtrack, dokonalost... Konečně mohu po dlouhé době otevřít top 10 a pořádně se zamyslet nad tím, jakým filmům budou patřit vyšší pozice :-). ()

jondoe

Uplna bomba. Vobec necakal taky narez a zaroven tak dobre prepracovane charaktery. Nestava sa casto, ze by som bol z filmu fakt tak prekvapeny ako teraz. Tom Hardy je vyborny a v tomto filme fakt neskutopcne namakany, ale o cosi viac som fandil Joelovi Edgertonovi. Warrior je fakt skvelym filmovi zazitkom nie len koly vyborne natocenym subojom, ale aj z dobreho scenaru, ktory je mozno trosku gycovity, ale ked sa to do filmu hodi a v podstate ani nechcem aby to bolo inak, tak vtedy nemam ziadne namietky. Neskutocna bomba. Som zvedavy na dalsie filmy Gavina O´ Connora. ()

Lisabellla

Jak bych já, jako křehká ženská duše, jen mohla docenit takový film? Nemám ráda, když se lidé mlátí. Tím méně, když se mlátí bráchové.. Ale ... tenhle film totiž má jedno velké ALE .... ()

terin.manka

Sakra že jsem se na tohle nekoukla dřív ! Nejvíce mě na filmu dojalo že se Tommy vzdal když mu jeho bratr kterého se tak něják vzdal řekl že ho má rád,když se ani jeden z nich nechtěl vzdát.. a k tomu se objímali a odešli spolu. Nádhernej konec a úžasnej děj až mi to bere dech. Nemám slov. Na tenhle film se budu koukat furt dokola a dokola, to vím jistě. Tom Hardy je v tomhle filmu skvělý a neocenitelný! Celou dobu jsem byla rozklepaná jak to bylo napínavé ke konci že jsem to skoro nevydržela. Ty rány které si mezi sebou dávali, to bylo něco. ()

Kuny27

Dámy a pánové, "Mamčo, ukliď porcelán, protože chlapci se perou". Opravdu rozjezd z lehka, který by mě až odradil, kdybych před tím nevěděl, že je to dobře hodnocené. Celý film, jsem si říkal, že dám hodnocení čtyř hvězd, ale potom přišel filmový zlom, který mě přinutil pasovat tento film na film roku 2011 a zároveň mé hodnocení navýšit na pátou velkou Hvězdu. Zasloužený oscar! Co musím vypíchnout je parádně zpracovaná kamera, která se klepe a skáče, a do tohoto snímku O´Connora se náramně hodí. Co se týče bojové choreografie - super! Co se týče výběru herců - super! Co se týče zpracování - dost dobré. Co se týče zápletky a emocionální roviny - náramné! Nezvykle dobrý sportovní film, sršící dějem ( ne až tak obvyklé). ()

MoTeelka

Ano, je to velkoklišé. Ohraná písnička na entou. Bojové sporty, boxující bráchové, rozvrácená rodina, finálový zápas, jehož složení je od začátku jasné,... A přesto to pro mě byla bezchybná podívaná, která fungovala od začátku až do strhujícího konce. ()

Teree_

No já teda nevím, ale místní hodnocení mi připadá dost přepálené. Snímek jako takový je natočen bravurně, emoce taky fungují, ale je to tak strašně předvídatelné a patetické, že se mi to skoro ani nechtělo dokoukat.. ()

Billie777

Nemám moc ráda sportovní filmy, protože mě moc nebaví koukat na filmy, kde hlavní roli hraje sport. Navíc nejsem příliš sportovně založený člověk a na nějaké druhy sportu mě baví koukat ale ne když jsou vsazené do filmu. Nedávno jsem ale zjistila, že u jednoho druhu sportu je výjimka a to u boxu. Koukat se na dva boxující chlapy a ještě k tomu na takový fešáky mě baví, navíc když je vše obalené do smutného ale krásného příběhu. ()

joora1

I přes klasický patos, na který jsme zvyklí ze sportovních dramat a příběh, který není vyjímečný si musíme uvědomit, že filmy jsou především o emocích. Ty jsou zde v maximální možné míře a to i díky tomu, že si každý musí k hlavním protagonistům vybudovat nějaké pouto. Herecké výkony zejmnéna Hardyho nebo Nolteho jsou mimořádné. I bez jediného slova, pouze pohledem stačí kolikrát vyjádřit úplně vše. ()

iXtr3m3

Drsňák Hardy, slušňák Edgerton a ich cesta k vzájomnému stretu. Bratia proti sebe a navyše medzi nimi ich otec ako tréner jedného z nich. To sa len tak nevidí, to je Must See titul. ()

Loki_Six

"So you found God, huh? That's awesome. See, Mom kept calling out for him but he wasn't around. I guess Jesus was down at the mill forgiving all the drunks. Who knew?" ()

Zagros

Box, ani jiné druhy zápasů a v poslední době právě MMA mě nikdy moc nebraly, ani neberou a filmy o nich také ne. Občas se ale v rámci rozšiřování svých obzorů mrknu. Warrior měl dobré obsazení a povedený trailer, tak volba padla na něj. Dobře jsem udělal. Tom Hardy i Joel Edgerton to zvládli velmi dobře. Navíc jejich postavy byly napsány solidně, nebyly jen černobílé, ale spíše šedivé se svými plusy i mínusy. Díky tomu byl příběh více uvěřitelnější, i když je pravda, že ze žánrových kolejí nevyjede. Za mě jsou to ucházející tři hvězdy. Pokud ale patříte k fanouškům žánru a máte rádi bojové sporty, minimálně jednu hvězdu si přidejte. ()

fantasmic

Jedným slovom - dokonalé... a to som človek, ktorý nevidel ani jedného "Rocky-ho" a ktorý totálne odignoroval oscarového "Fighter-a", alebo "Ťažkú váhu". Aj keď bolo od začiatku jasné kto sa stretne v záverečnom súboji, malo finále neuveriteľnú gradáciu a vyždímalo zo mna aj poslednú kvapku emócií. Jednoznačne jeden z najlepších filmov roka. ()

Reckon

Dlouho to vypadalo s filmovým rokem 2011 bledě. Kromě Planety Opic a X-menů docela nuda a šeď. Avšak Warrior bude horkým kandidátem na nějakýho toho Oskárka. Ten film si ho zaslouží jenom pro plačicího Nicka Nolteho. Doufám že pro Toma Hardyho to byla taková předehra před majstrštykem jménem The Dark knight rises. (9/10) ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot