TOP STAR magazín (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2008, 55 min

Zuzana Fialová

David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol, Hana Krampolová, Lucie Bártová-Zedníčková, Lucie Bílá, Miroslav Donutil, Marek Eben, Dagmar Veškrnová-Havlová, Alice Bendová, Lumír Olšovský, Kateřina Janečková, Květa Fialová, Zuzana Belohorcová, Iveta Bartošová, Roman Vojtek, Daniel Hůlka, Kateřina Průšová, Ladislava Něrgešová, Lucie Vondráčková, Jana Švandová, Lukáš Hejlík, Nancy Johannes, Pavel Nový, Agáta Prachařová, Olga Lounová, Martina Balogová, Kateřina Cajthamlová, Kryštof Michal, Viola Ottová, Bára Basiková, Leoš Mareš, Adriana Sklenaříková-Karembeu, Mirka Čejková, Nicol Lenertová, Michaela Ochotská, Pavel Zuna, Jaromír Nohavica, Ester Janečková, Monika Načeva, Mirjam Landa, Kateřina Kristelová, Marie Poledňáková, Ibrahim Maiga, Jana Fabiánová, Lenka Hornová, Zdeněk Pohlreich, Marta Jandová, Tina Pletánková, Radka Fišarová, David Koller, Ivana Trump, Jiří Korn, Ilona Csáková, Jan Kalousek, Aleš Brichta, Václav Noid Bárta, Ewa Farna, Dalibor Janda, Karel Vágner, Vašo Patejdl, Eva Herzigová, Jiří Hromada, Radka Pavlovčinová, Alena Šeredová, Jana Štefánková, Ivana Gottová, Ester Kočičková, Ladislav Smoljak, Anna K., Michal David, Zbigniew Czendlik, Emanuel Ridi, Šárka Vojtková, Ladislav Křížek, Libor Šula, Eleonóra Mojsejová, Klára Vytisková, Jaromír Jágr, Vladimíra Erbová, Aneta Langerová, Petr Šiška, Martina Kociánová, Barbara Nesvadbová, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Lucia Klein Svoboda, Martina Gavriely, Richard Nedvěd, Jaroslav Slávik, Petr Bende, Tomio Okamura, Pavel Šporcl, Peter Nagy, Marie Retková, Viliam Béreš, Braňo Mojsej, Hana Zagorová, Petr Kolář, Kamil Střihavka, Jan Vodňanský, Josef Vojtek, Tina, Monika Stará, Jan Nedvěd, Tomáš Savka, Helena Zeťová, Jitka Moučková, Vendula Pizingerová, Michael Foret, Tereza Kerndlová, Eliška Bučková, Patrik Hezucký, Libor Bouček, Kristýna Leichtová, Luboš Xaver Veselý, Vladivojna La Chia, Markéta Bělonohá, Tomáš Staněk, Roman Šebrle, Daniela Peštová, Denisa Jeřábková, Milan Šimáček, Lukáš Pelánek, Lenka Filipová, Marcela Holanová, Karel Schwarzenberg, Eva Urbanová, Ludmila Žemberyová, Ivan Douda, Petr Šmolka, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Sámer Issa, Madeleine Albright, Lou Fanánek Hagen, Aleš Valenta, Julian Záhorovský, Vlasta Horváth, Roman Skamene, Vilém Čok, Alena Mihulová, Jan Potměšil, Ivana Chýlková, Milan Lasica, Bolek Polívka, Michaela Maurerová, Věra Martinová, Radka Červinková, Petr Nečas, Václav Hudeček, Václav Čížkovský, Eva Decastelo, Lešek Wronka, Vladko Dobrovodský, Petr Vlasák, Dominika Mesarošová, Ondřej Ruml, Jiří Šlégr, Pavlína Zochová, Jiří Petrášek, Eva Vejmělková, Jaroslava Hanušová, Nikol Štíbrová, Marcus Benois Tran, Michal Spišák, Domenico Martucci, Michaela Nosková, Michal Malátný, Miluše Šplechtová, Jaroslav Svěcený, Vítek Pokorný, Marek Ztracený, Linda Bartošová, Jan Hrušínský, Petra Eliáš-Voláková, Robert Vano, Karel Janeček, Hana Mašlíková, Petra Faltýnová, Gabriela Goldová, Monika Bagárová, Barbora Zelená, Radka Stupková, Terezie Kašparovská, Jiří Zbořil, Jiří Chum, Bořek Slezáček, Eva Perkausová, Jitka Nováčková, Jan Neckář, Eva Feuereislová, Marian Vojtko, Jeroným Klimeš, Radoslav Banga, Tereza Maxová, Bohouš Josef, Michaela Kuklová, Dana Morávková, Sabina Laurinová, Valérie Zawadská, Lilian Sarah Fischerová, Blanka Matragi, Eva Pilarová, Naďa Urbánková, Marta Kubišová, Osmany Laffita, Jaroslava Obermaierová, Lenka Termerová, Jitka Smutná, Simona Postlerová, Ladislav Potměšil, Petra Černocká, Yvonne Přenosilová, Jan Kačer, Zlata Adamovská, Ilona Svobodová, Michal Dlouhý, Pavel Soukup, Yvetta Simonová, Yvetta Blanarovičová, Helena Vondráčková, Markéta Konvičková, Luba Skořepová, Jana Andresíková, Jana Boušková, Marcel Vašinka, Miloslav Mejzlík, Taťjana Medvecká, Meda Mládková, Petr Fejk, Magdalena Dietlová, Jana Šulcová, Naďa Konvalinková, Andrea Kalivodová, Iva Janžurová, Uršula Kluková, Olga Menzelová, Eliška Balzerová, Jana Štěpánková, Hana Maciuchová, Jan Bendig, Martin Kraus, Daniel Rous, Zuzana Maxa, Danica Jurčová, Vlastimil Harapes, Linda Finková, Eva Holubová, Martina Pártlová, Ali Amiri, Regina Holásková, Věra Špinarová, Helena Houdová, Eva Jasanovská, Jitka Boho, Karen Mchitarjan
  • Oyer

Nejdříve jsem tento pořad hodnotil jako odpad, no dobře dobře, přiznávám, že je potřeba kladně ohodnotit množství sehnaného a poté sestřihaného materiálu, s kterým si občas producenti dají záležet. Stále se však nemohu ubránit dojmu, že se moderátoři a celý štáb vyžívá v depresivních záležitostech (zákeřnými nemoci celebrit počínaje a sebevraždami konče...). prostě bulvár...(13.1.2011)

• kumite

Tak je tady ty VIP ksichtíky máme všechny pěkně pohromadě. Nevím, z čeho a jak ti darmožrouti všichni žijí, ale dle bulvár pořadů řeší jen silionová ňadra, módní policii, kdo kde s kým a jak, na kterém večírku se zase pořádně ožrat a hlavně jak být viděn s ostatními těmi ksichtíky. A dělnická lůza po pracovním dni u obrazovek hltá každou informaci, protože jsou opravdu životně důležité. Všechny ty pseudohvězdičky a pidihvězdičky a nové hvězdičky a přestárlé hvězdičky a taky nové neznámé hvězdičky, a jak chudák Iveta a Artur a jak chudák Lucie a Filip a co na to všechno Anife ... !(12.8.2012)

• Hromino

„Práskni to na sebe!” – „Jasně! Už jsem třetí měsíc těhotná!” – „To je bomba! Slyšíte to? Naše hvězda X je těhotná! No není to úžasné?! Muhahaha!” . . . Tak tohle je typický nástin náplně snad kteréhokoli dílu Top Star Magazínu. Vymývárna mozků, práskání na sebe, střípky z showbyznysu. Tenhle pořad je vhodný akorát pro nenapravitelné případy a společenské drbny. 1* dávám za Mahulenu.(26.2.2009)

• Gilmour93

Bude mít božský Kája novou kyčel z materiálu NASA na raketoplány? Mládne plastickými chirurgy vyžehlená Helena jak Benjamin Button? Chodí Iveta a Jirka na liposukční kúry společně, nebo každý zvlášť? A berou sebou Artieho? Špulí Agáta pysky po vzoru Kačera Donalda? Je ochotna vyšpulit své pysky i do pánského časopisu? Sagvan všem dává, ale kde na to bere..? I ležící Mahulena dobře ví, že každé zboží má svého kupce a všichni, kdo tento pořad o celebritním plevelu sledují, ho tím vlastně zároveň vědomky hnojí i zalévají. Ta jedna hvězda ze soucitu patří technikům (zvukař, kameraman), kteří se prostě musejí nějak živit a na vymazlených párty hvězd našeho šouflbyznysu si tak alespoň mohou dát obložený chlebíček zdarma.(27.1.2010)

• Zemi11

Bulvární plátky jsou nejžádanějším zbožím na stánkách. Top Star Magazín tento potenciál vůbec nevyužívá. Chybí mi krysy, donašeči, lidi v poli, ti kteří donesou na svého kamaráda, zradí 20 leté přátelství, vzbudí v kamarádovi touhu vraždit - bez nich to dnes nejde nikde! Bulvár musí lhát, šokovat, pomlouvat, dělat bordel, slovně někoho napadnout, aby se rozhořelo velké soudní řízení. Bulvár prostě musí upoutat jakýmikoli prostředky na sebe pozornost. V tom Top Star propadá. Nikde jinde než v reklamě na Primě jsem o tom neslyšel.(16.4.2010)