TOP STAR magazín (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2008, 55 min

Zuzana Fialová

David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol, Hana Krampolová, Lucie Bártová-Zedníčková, Lucie Bílá, Miroslav Donutil, Marek Eben, Dagmar Havlová-Veškrnová, Alice Bendová, Lumír Olšovský, Kateřina Janečková, Květa Fialová, Zuzana Belohorcová, Iveta Bartošová, Roman Vojtek, Daniel Hůlka, Kateřina Průšová, Ladislava Něrgešová, Lucie Vondráčková, Jana Švandová, Lukáš Hejlík, Nancy Johannes, Pavel Nový, Agáta Prachařová, Olga Lounová, Martina Balogová, Kateřina Cajthamlová, Kryštof Michal, Viola Ottová, Bára Basiková, Leoš Mareš, Adriana Sklenaříková-Karembeu, Mirka Čejková, Nicol Lenertová, Michaela Ochotská, Pavel Zuna, Jaromír Nohavica, Ester Janečková, Monika Načeva, Mirjam Landa, Kateřina Kristelová, Marie Poledňáková, Ibrahim Maiga, Jana Fabiánová, Lenka Hornová, Zdeněk Pohlreich, Marta Jandová, Tina Pletánková, Radka Fišarová, David Koller, Ivana Trump, Jiří Korn, Ilona Csáková, Jan Kalousek, Aleš Brichta, Václav Noid Bárta, Ewa Farna, Dalibor Janda, Karel Vágner, Vašo Patejdl, Eva Herzigová, Jiří Hromada, Radka Pavlovčinová, Alena Šeredová, Jana Štefánková, Ivana Gottová, Ester Kočičková, Ladislav Smoljak, Anna K., Michal David, Zbigniew Czendlik, Emanuel Ridi, Šárka Vojtková, Ladislav Křížek, Libor Šula, Eleonóra Mojsejová, Klára Vytisková, Jaromír Jágr, Vladimíra Erbová, Aneta Langerová, Petr Šiška, Martina Kociánová, Barbara Nesvadbová, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Lucia Klein Svoboda, Martina Gavriely, Richard Nedvěd, Jaroslav Slávik, Petr Bende, Tomio Okamura, Pavel Šporcl, Peter Nagy, Marie Retková, Viliam Béreš, Braňo Mojsej, Hana Zagorová, Petr Kolář, Kamil Střihavka, Jan Vodňanský, Josef Vojtek, Tina, Monika Stará, Jan Nedvěd, Tomáš Savka, Helena Zeťová, Jitka Moučková, Vendula Pizingerová, Michael Foret, Tereza Kerndlová, Eliška Bučková, Patrik Hezucký, Libor Bouček, Kristýna Leichtová, Luboš Xaver Veselý, Vladivojna La Chia, Markéta Bělonohá, Tomáš Staněk, Roman Šebrle, Daniela Peštová, Denisa Jeřábková, Milan Šimáček, Lukáš Pelánek, Lenka Filipová, Marcela Holanová, Karel Schwarzenberg, Eva Urbanová, Ludmila Žemberyová, Ivan Douda, Petr Šmolka, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Sámer Issa, Madeleine Albright, Lou Fanánek Hagen, Aleš Valenta, Julian Záhorovský, Vlasta Horváth, Roman Skamene, Vilém Čok, Alena Mihulová, Jan Potměšil, Ivana Chýlková, Milan Lasica, Bolek Polívka, Michaela Maurerová, Věra Martinová, Radka Červinková, Petr Nečas, Václav Hudeček, Václav Čížkovský, Eva Decastelo, Lešek Wronka, Vladko Dobrovodský, Petr Vlasák, Dominika Mesarošová, Ondřej Ruml, Jiří Šlégr, Pavlína Zochová, Jiří Petrášek, Eva Vejmělková, Jaroslava Hanušová, Nikol Štíbrová, Marcus Benois Tran, Michal Spišák, Domenico Martucci, Michaela Nosková, Michal Malátný, Miluše Šplechtová, Jaroslav Svěcený, Vítek Pokorný, Marek Ztracený, Linda Bartošová, Jan Hrušínský, Petra Eliáš-Voláková, Robert Vano, Karel Janeček, Hana Mašlíková, Petra Faltýnová, Gabriela Goldová, Monika Bagárová, Barbora Zelená, Radka Stupková, Terezie Kašparovská, Jiří Zbořil, Jiří Chum, Bořek Slezáček, Eva Perkausová, Jitka Nováčková, Jan Neckář, Eva Feuereislová, Marian Vojtko, Jeroným Klimeš, Radoslav Banga, Tereza Maxová, Bohouš Josef, Michaela Kuklová, Dana Morávková, Sabina Laurinová, Valérie Zawadská, Lilian Sarah Fischerová, Blanka Matragi, Eva Pilarová, Naďa Urbánková, Marta Kubišová, Osmany Laffita, Jaroslava Obermaierová, Lenka Termerová, Jitka Smutná, Simona Postlerová, Ladislav Potměšil, Petra Černocká, Yvonne Přenosilová, Jan Kačer, Zlata Adamovská, Ilona Svobodová, Michal Dlouhý, Pavel Soukup, Yvetta Simonová, Yveta Blanarovičová, Helena Vondráčková, Markéta Konvičková, Luba Skořepová, Jana Andresíková, Jana Boušková, Marcel Vašinka, Miloslav Mejzlík, Taťjana Medvecká, Meda Mládková, Petr Fejk, Magdalena Dietlová, Jana Šulcová, Naďa Konvalinková, Andrea Kalivodová, Iva Janžurová, Uršula Kluková, Olga Menzelová, Eliška Balzerová, Jana Štěpánková, Hana Maciuchová, Jan Bendig, Martin Kraus, Daniel Rous, Zuzana Maxa, Danica Jurčová, Vlastimil Harapes, Linda Finková, Eva Holubová, Martina Pártlová, Ali Amiri, Regina Holásková, Věra Špinarová, Helena Houdová, Eva Jasanovská, Jitka Boho, Karen Mchitarjan, Lenka Špillarová, Petr Vágner, Kateřina Sokolová, Josef Mádle
  • Hromino

„Práskni to na sebe!” – „Jasně! Už jsem třetí měsíc těhotná!” – „To je bomba! Slyšíte to? Naše hvězda X je těhotná! No není to úžasné?! Muhahaha!” . . . Tak tohle je typický nástin náplně snad kteréhokoli dílu Top Star Magazínu. Vymývárna mozků, práskání na sebe, střípky z showbyznysu. Tenhle pořad je vhodný akorát pro nenapravitelné případy a společenské drbny. 1* dávám za Mahulenu.(26.2.2009)

• Gemini

Mediální terorismus a ukazatel zmaru české publicistiky par excellence. To, že je po tomhle pořadu poptávka, je jenom důkazem zblblosti lidí a touhy občas někomu civět do soukromí, občas se vetřít mezi "báječné a bohaté", a mít pocit, že tohle je "to vono", a že jsou tomu o kousek blíž. Nechci hanět každého, kdo se v Top Staru objeví, ale faktem je, že převážná většina obsahu nám dává pocítit, zač je toho současná česká definice celebrity - někdo, kdo je známý, protože je známý, a známý je proto, že se při každé příležitosti známým dělá. Bulvární média ukazují svou "moc" nad bezduchými loutkami, které žijí jen pro svou popularitu, a mainstream ochotně naslouchá a učí se, aby odtáhl diváky zpátky k sobě. Tohle nemůže skončit dobře... Ale dost pseudofilozofie;) Občas je to jen nudné, občas ale i perverzně zábavné, třeba když Jirka Pomeje moderuje v potápěčském. A samozřejmě se nesmí zapomenout na jeho "WHOA! Catchphrase on Czech TV screen?!" veršovanou rozlučku;) Krásných 0%.(24.7.2012)

• sskrblik

Pokud čtete denně noviny Blesk, Aha a jemu podobné, nebo na internetu zkoumáte portály jako super.cz nebo magazin.cz. Je i tenhle pořad nejspíš pro vás. Zkrátka, co se kde šustne okolo našich českých celebrity, pomluvý, fámy, kdo s kým spí, jak berou rozchod... tak to vše se dozvíte v tomhle "pořadu". Není to ovšem nic regulérního, 3/4 lží a rádoby senzací. A hlavně, kdo má v dnešní době čas na to, aby se staral o životy zbohatlíků, kterým se stane maximálně to, že je někdo pomluví. Odpornej komerční hnus!(15.1.2010)

• t.b.kat

Dejte do názvu Top a Star a ono to bude cool lovátka. Aneb jak se z národa dělá cool dementi, kteří se budou chovat jako cool kreténi. Ty vole slyšela si to, to bylo cool, sem šla do obchodu a byla tam trendy mikina, tak jsem si ji koupila a cítím se happy. Bože smiluj se nad tímto národem. Odpad - PS: omlouvám se za výrazy.(10.1.2013)

• triatlet

Mahuleno, sorry, ale nepotřebuju se dívat na přežvejkanej bulvár v televizi. ------------------ Byl jsem přinucen se podívat na díl, kde vystupuje nová milenka Leoše Mareše - 24.2.2010. Jak je to ta nejspolehlivější kamarádka, tam totiž komentuje širší rodinné příbuzenstvo... Kamarádi, přátelé, dejte vědět, až s vámi Mahulena natočí nějakou další reportáž, rád se zasměju:-)(25.2.2010)