TOP STAR magazín (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2008, 55 min

Zuzana Fialová

David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol, Hana Krampolová, Lucie Bártová-Zedníčková, Lucie Bílá, Miroslav Donutil, Marek Eben, Dagmar Veškrnová-Havlová, Alice Bendová, Lumír Olšovský, Kateřina Janečková, Květa Fialová, Zuzana Belohorcová, Iveta Bartošová, Roman Vojtek, Daniel Hůlka, Kateřina Průšová, Ladislava Něrgešová, Lucie Vondráčková, Jana Švandová, Lukáš Hejlík, Nancy Johannes, Pavel Nový, Agáta Prachařová, Olga Lounová, Martina Balogová, Kateřina Cajthamlová, Kryštof Michal, Viola Ottová, Bára Basiková, Leoš Mareš, Adriana Sklenaříková-Karembeu, Mirka Čejková, Nicol Lenertová, Michaela Ochotská, Pavel Zuna, Jaromír Nohavica, Ester Janečková, Monika Načeva, Mirjam Landa, Kateřina Kristelová, Marie Poledňáková, Ibrahim Maiga, Jana Fabiánová, Lenka Hornová, Zdeněk Pohlreich, Marta Jandová, Tina Pletánková, Radka Fišarová, David Koller, Ivana Trump, Jiří Korn, Ilona Csáková, Jan Kalousek, Aleš Brichta, Václav Noid Bárta, Ewa Farna, Dalibor Janda, Karel Vágner, Vašo Patejdl, Eva Herzigová, Jiří Hromada, Radka Pavlovčinová, Alena Šeredová, Jana Štefánková, Ivana Gottová, Ester Kočičková, Ladislav Smoljak, Anna K., Michal David, Zbigniew Czendlik, Emanuel Ridi, Šárka Vojtková, Ladislav Křížek, Libor Šula, Eleonóra Mojsejová, Klára Vytisková, Jaromír Jágr, Vladimíra Erbová, Aneta Langerová, Petr Šiška, Martina Kociánová, Barbara Nesvadbová, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Lucia Klein Svoboda, Martina Gavriely, Richard Nedvěd, Jaroslav Slávik, Petr Bende, Tomio Okamura, Pavel Šporcl, Peter Nagy, Marie Retková, Viliam Béreš, Braňo Mojsej, Hana Zagorová, Petr Kolář, Kamil Střihavka, Jan Vodňanský, Josef Vojtek, Tina, Monika Stará, Jan Nedvěd, Tomáš Savka, Helena Zeťová, Jitka Moučková, Vendula Pizingerová, Michael Foret, Tereza Kerndlová, Eliška Bučková, Patrik Hezucký, Libor Bouček, Kristýna Leichtová, Luboš Xaver Veselý, Vladivojna La Chia, Markéta Bělonohá, Tomáš Staněk, Roman Šebrle, Daniela Peštová, Denisa Jeřábková, Milan Šimáček, Lukáš Pelánek, Lenka Filipová, Marcela Holanová, Karel Schwarzenberg, Eva Urbanová, Ludmila Žemberyová, Ivan Douda, Petr Šmolka, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Sámer Issa, Madeleine Albright, Lou Fanánek Hagen, Aleš Valenta, Julian Záhorovský, Vlasta Horváth, Roman Skamene, Vilém Čok, Alena Mihulová, Jan Potměšil, Ivana Chýlková, Milan Lasica, Boleslav Polívka, Michaela Maurerová, Věra Martinová, Radka Červinková, Petr Nečas, Václav Hudeček, Václav Čížkovský, Eva Decastelo, Lešek Wronka, Vladko Dobrovodský, Petr Vlasák, Dominika Mesarošová, Ondřej Ruml, Jiří Šlégr, Pavlína Zochová, Jiří Petrášek, Eva Vejmělková, Jaroslava Hanušová, Nikol Štíbrová, Marcus Benois Tran, Michal Spišák, Domenico Martucci, Michaela Nosková, Michal Malátný, Miluše Šplechtová, Jaroslav Svěcený, Vítek Pokorný, Marek Ztracený, Linda Bartošová, Jan Hrušínský, Petra Eliáš-Voláková, Robert Vano, Karel Janeček, Hana Mašlíková, Petra Faltýnová, Gabriela Goldová, Monika Bagárová, Barbora Zelená, Radka Stupková, Terezie Kašparovská, Jiří Zbořil, Jiří Chum, Bořek Slezáček, Eva Perkausová, Jitka Nováčková, Jan Neckář, Eva Feuereislová, Marian Vojtko, Jeroným Klimeš, Radoslav Banga, Tereza Maxová, Bohouš Josef, Michaela Kuklová, Dana Morávková, Sabina Laurinová, Valérie Zawadská, Lilian Sarah Fischerová, Blanka Matragi, Eva Pilarová, Naďa Urbánková, Marta Kubišová, Osmany Laffita, Jaroslava Obermaierová, Lenka Termerová, Jitka Smutná, Simona Postlerová, Ladislav Potměšil, Petra Černocká, Yvonne Přenosilová, Jan Kačer, Zlata Adamovská, Ilona Svobodová, Michal Dlouhý, Pavel Soukup, Yvetta Simonová, Yvetta Blanarovičová, Helena Vondráčková, Markéta Konvičková, Luba Skořepová, Jana Andresíková, Jana Boušková, Marcel Vašinka, Miloslav Mejzlík, Taťjana Medvecká, Meda Mládková, Petr Fejk, Magdalena Dietlová, Jana Šulcová, Naďa Konvalinková, Andrea Kalivodová, Iva Janžurová, Uršula Kluková, Olga Menzelová, Eliška Balzerová, Jana Štěpánková, Hana Maciuchová, Jan Bendig, Martin Kraus, Daniel Rous, Zuzana Maxa, Danica Jurčová, Vlastimil Harapes, Linda Finková, Eva Holubová, Martina Pártlová, Ali Amiri, Regina Holásková, Věra Špinarová, Helena Houdová, Eva Jasanovská, Jitka Boho, Karen Mchitarjan, Lenka Špillarová, Petr Vágner, Kateřina Sokolová

Tenhle pořad jde úplně mimo mě, ale nenechal jsem si ujít (a tudíž hodnotím pouze) díl o Ladislavu Smoljakovi, kde se mi líbily rozhovory s dalšími členy DJC a některé archivní fotky a záběry, které jsem neznal. Životopis byl dost zkratkovitý, ale to se dá pochopit vzhledem k časovému prostoru 30 min.(3.1.2011)

• t.b.kat

Dejte do názvu Top a Star a ono to bude cool lovátka. Aneb jak se z národa dělá cool dementi, kteří se budou chovat jako cool kreténi. Ty vole slyšela si to, to bylo cool, sem šla do obchodu a byla tam trendy mikina, tak jsem si ji koupila a cítím se happy. Bože smiluj se nad tímto národem. Odpad - PS: omlouvám se za výrazy.(10.1.2013)

• RAY~

Blíží se půlnoc, nemůžete spát a lhostejně měníte programy.. až narazíte na tenhle skvost, kde se Mahulena Šňupanová baví s Heidi Janků o tom, jak se málem posrala při vystoupení v DOREMI. Jó Heidi.. je jí asi 92, vypadá na 35 a podezřele často mluví o prdění a sraní. Už asi chápu proč se ji říká Heidi.(17.8.2015)

• UncleG

My máme u nás Top Stars? Vážně? Já dycynky myslel, že u nás je takovej stojatej plesnivej vochcanej rybník, ve kterým hnijou rozleželý kulturní mrtvoly a budou v něm hnít navěky, co svět světem stojí. Nové celebrity vždycky jen šplouchnou mezi ostatní a bavit se můžeme týden, čtrnáct dní o tom, kolik kruhů to udělalo, než se hladina s mrtvolnou zelení opět uzavřela. A jak to tam pod tou hladinou kvasí a fermentuje, pukají vzduchové kapsy v rozpadlých tkáních. A když pak ty smrduté bubliny zaševelí na povrchu, najde se někdo, kdo z toho udělá Top Star Magazín. HerGott, já jsem dneska zase moudrost sama...(10.8.2010)

• RedHot

Pokud podobně jako já spadáte do toho spektra diváků, které nezajímá, na jaké klinice si Bohumil Klepl nechal zvětšit poprsí a jak Josef Abrhám reagoval na gumový penis, který si nechala implantovat Libuše Šafránková na čelo, není o čem mluvit. Pokud vás však podobné záležitosti zajímají, dá se asi Top Star Magazín hodnotit příznivě, jelikož divákovi zprostředkuje přesně takové informace, které očekává.(26.11.2011)