TOP STAR magazín (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2008, 55 min

Zuzana Fialová

Martin Hes

Účinkují:

David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol, Hana Krampolová, Lucie Zedníčková, Lucie Bílá, Miroslav Donutil, Marek Eben, Dagmar Havlová, Alice Bendová, Lumír Olšovský, Kateřina Janečková, Květa Fialová, Zuzana Belohorcová, Iveta Bartošová, Roman Vojtek, Daniel Hůlka, Kateřina Průšová, Ladislava Něrgešová, Lucie Vondráčková, Jana Švandová, Lukáš Hejlík, Nancy Johannes, Pavel Nový, Agáta Prachařová, Olga Lounová, Martina Balogová, Kateřina Cajthamlová, Kryštof Michal, Viola Ottová, Bára Basiková, Leoš Mareš, Adriana Sklenaříková-Karembeu, Mirka Čejková, Nicol Lenertová, Michaela Ochotská, Pavel Zuna, Jaromír Nohavica, Ester Janečková, Monika Načeva, Mirjam Landa, Kateřina Kristelová, Marie Poledňáková, Ibrahim Maiga, Jana Fabiánová, Lenka Hornová, Zdeněk Pohlreich, Marta Jandová, Tina Pletánková, Radka Fišarová, David Koller, Ivana Trump, Jiří Korn, Ilona Csáková, Jan Kalousek, Aleš Brichta, Václav Noid Bárta, Ewa Farna, Dalibor Janda, Karel Vágner, Vašo Patejdl, Eva Herzigová, Jiří Hromada, Radka Pavlovčinová, Alena Šeredová, Jana Štefánková, Ivana Gottová, Ester Kočičková, Ladislav Smoljak, Anna K., Michal David, Zbigniew Czendlik, Emanuele Ridi, Šárka Vojtková, Ladislav Křížek, Libor Šula, Eleonóra Mojsejová, Klára Vytisková, Jaromír Jágr, Vladimíra Erbová, Aneta Langerová, Petr Šiška, Martina Kociánová, Barbara Nesvadbová, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Lucia Klein Svoboda, Martina Gavriely, Richard Nedvěd, Jaroslav Slávik, Petr Bende, Tomio Okamura, Pavel Šporcl, Peter Nagy, Marie Retková, Viliam Béreš, Braňo Mojsej, Hana Zagorová, Petr Kolář, Kamil Střihavka, Jan Vodňanský, Josef Vojtek, Tina, Monika Stará, Jan Nedvěd, Tomáš Savka, Helena Zeťová, Jitka Moučková, Vendula Pizingerová, Michael Foret, Tereza Kerndlová, Eliška Bučková, Patrik Hezucký, Libor Bouček, Kristýna Leichtová, Luboš Xaver Veselý, Vladivojna La Chia, Markéta Bělonohá, Tomáš Staněk, Roman Šebrle, Daniela Peštová, Denisa Jeřábková, Milan Šimáček, Lukáš Pelánek, Lenka Filipová, Marcela Holanová, Karel Schwarzenberg, Eva Urbanová, Ludmila Žemberyová, Ivan Douda, Petr Šmolka, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Sámer Issa, Madeleine Albright, Lou Fanánek Hagen, Aleš Valenta, Julian Záhorovský, Vlasta Horváth, Roman Skamene, Vilém Čok, Alena Mihulová, Jan Potměšil, Ivana Chýlková, Milan Lasica, Bolek Polívka, Michaela Maurerová, Věra Martinová, Radka Červinková, Petr Nečas, Václav Hudeček, Václav Čížkovský, Eva Decastelo, Lešek Wronka, Vladko Dobrovodský, Petr Vlasák, Dominika Mesarošová, Ondřej Ruml, Jiří Šlégr, Pavlína Zochová, Jiří Petrášek, Eva Vejmělková, Jaroslava Hanušová, Nikol Štíbrová, Marcus Benois Tran, Michal Spišák, Domenico Martucci, Michaela Nosková, Michal Malátný, Miluše Šplechtová, Jaroslav Svěcený, Vítek Pokorný, Marek Ztracený, Linda Bartošová, Jan Hrušínský, Petra Eliáš-Voláková, Robert Vano, Karel Janeček, Hana Mašlíková, Petra Faltýnová, Gabriela Goldová, Monika Bagárová, Barbora Zelená, Radka Stupková, Terezie Kašparovská, Jiří Zbořil, Jiří Chum, Bořek Slezáček, Eva Perkausová, Jitka Nováčková, Jan Neckář, Eva Feuereislová, Marian Vojtko, Jeroným Klimeš, Radek Banga, Tereza Maxová, Bohouš Josef, Michaela Kuklová, Dana Morávková, Sabina Laurinová, Valérie Zawadská, Lilian Sarah Fischerová, Blanka Matragi, Eva Pilarová, Naďa Urbánková, Marta Kubišová, Osmany Laffita, Jaroslava Obermaierová, Lenka Termerová, Jitka Smutná, Simona Postlerová, Ladislav Potměšil, Petra Černocká, Yvonne Přenosilová, Jan Kačer, Zlata Adamovská, Ilona Svobodová, Michal Dlouhý, Pavel Soukup, Yvetta Simonová, Yvetta Blanarovičová, Helena Vondráčková, Markéta Konvičková, Luba Skořepová, Jana Andresíková, Jana Boušková, Marcel Vašinka, Miloslav Mejzlík, Taťjana Medvecká, Meda Mládková, Petr Fejk, Magdalena Dietlová, Jana Šulcová, Naďa Konvalinková, Andrea Kalivodová, Iva Janžurová, Uršula Kluková, Olga Menzelová, Eliška Balzerová, Jana Štěpánková, Hana Maciuchová, Jan Bendig, Martin Kraus, Daniel Rous, Zuzana Maxa, Danica Jurčová, Vlastimil Harapes, Linda Finková, Eva Holubová, Martina Pártlová, Ali Amiri, Regina Holásková, Věra Špinarová, Helena Houdová, Eva Jasanovská, Jitka Boho, Karen Mchitarjan, Lenka Špillarová, Petr Vágner, Kateřina Sokolová, Josef Mádle, Jožo Ráž, Tomáš Pšenička
  • FireTight

České celebrity se snaží aby bylo o nich slyšet a tak se točí reportáže prakticky o čemkoliv. Agáta, Iveta, Sámer, to jsou nejčastěji skloňovaná jména jak v Top Star Magazínu, tak v našem bulváru všeobecně. Snad jen ta Mahulena tomu dává alespoň špetku serióznosti, ale sama na to nestačí. Na druhou stranu, není všechno tak špatné, například dokumenty o českých hercích pojmenované "Top Star" (například poslední o Miloši Kopeckém) se mi naopak docela líbí a rád se na ně podívám (klidně i v repríze). Tahle série se autorům vážně povedla, jenže tady se bohužel hodnotí magazín a ten je právem odpadový.(14.9.2010)

• Hromino

„Práskni to na sebe!” – „Jasně! Už jsem třetí měsíc těhotná!” – „To je bomba! Slyšíte to? Naše hvězda X je těhotná! No není to úžasné?! Muhahaha!” . . . Tak tohle je typický nástin náplně snad kteréhokoli dílu Top Star Magazínu. Vymývárna mozků, práskání na sebe, střípky z showbyznysu. Tenhle pořad je vhodný akorát pro nenapravitelné případy a společenské drbny. 1* dávám za Mahulenu.(26.2.2009)

• Gilmour93

Bude mít božský Kája novou kyčel z materiálu NASA na raketoplány? Mládne plastickými chirurgy vyžehlená Helena jak Benjamin Button? Chodí Iveta a Jirka na liposukční kúry společně, nebo každý zvlášť? A berou sebou Artieho? Špulí Agáta pysky po vzoru Kačera Donalda? Je ochotna vyšpulit své pysky i do pánského časopisu? Sagvan všem dává, ale kde na to bere..? I ležící Mahulena dobře ví, že každé zboží má svého kupce a všichni, kdo tento pořad o celebritním plevelu sledují, ho tím vlastně zároveň vědomky hnojí i zalévají. Ta jedna hvězda ze soucitu patří technikům (zvukař, kameraman), kteří se prostě musejí nějak živit a na vymazlených párty hvězd našeho šouflbyznysu si tak alespoň mohou dát obložený chlebíček zdarma.(27.1.2010)

Tak to je špička!Akorát na to koukam a sereblitky vyprávěj na kameru co používaj za erotický pomůcky a kolikrát tejdně koukaj na porno.Tomu já řikam nářez :-))) Prostě paráda.Hodnotim jen jeden díl a ten se vyved,resp.jeho část :-)))))) Tenhle život nejni pro mě.Ještě,že jsem jen prostý pobíječ much. P.S.Aichmajerová prej pomůcky nepoužívá,já viděl na netu důkaz že lže! jéj to jsem se nasmál,prostě 100%(16.11.2011)

• superzurda

Po shlédnutí jednoho necelého dílu: koho tyhle kraviny zajímají? Co je mi do toho jak bydlí Krampolovi? Nezajímá mě, že herec Sypal se chce zviditelnit, tak ve své zoufalosti pozve štáb do svého plesnivého bytu, kde jaksi nevětral a svádí to na radnici, která provedla tu strašnou sviňárnu, že mu dům zateplila. Jako vrchol všeho byl rozbor líbačky Dyka s Vilhelmovou. Kam se hrabe elektronická tužka ve studiu Buly. Debilní pořad pro lidi bez vlastního osobního života.(28.3.2012)