TOP STAR magazín

Česko, 2008, 138x55 min

Zuzana Fialová

Martin Hes

Účinkují:

David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol (více)

Společenský magazín o lidech a jejich příbězích jenž hýbou společností. Nový zábavný společenský magazín, který diváka týden co týden provede příběhy, ve kterých hlavní úlohu hrají lidé, o nichž se právě hovoří. (oficiální text distributora)

Tunri odpad!

Osina v zadku, zahleněné televizní vysílání, zbytečné, naprosto zbytečné. Koneckonců všechno to jde do kopru, i televizní zprávy už stojí za vyliž.... jestliže se z hlavního vysílání dozvím, co se děje s Džambulkou a kolik stála svatba nějaký nány, je lepší sledovat události na internetu, tohle je jen špína. ()

Hromino

„Práskni to na sebe!” – „Jasně! Už jsem třetí měsíc těhotná!” – „To je bomba! Slyšíte to? Naše hvězda X je těhotná! No není to úžasné?! Muhahaha!” . . . Tak tohle je typický nástin náplně snad kteréhokoli dílu Top Star Magazínu. Vymývárna mozků, práskání na sebe, střípky z showbyznysu. Tenhle pořad je vhodný akorát pro nenapravitelné případy a společenské drbny. 1* dávám za Mahulenu. ()

Frajer42 odpad!

Už před mnoha a mnoha lety v docela útlém věku jsem si dokázal na bulvár udělat docela jasný názor, který se od té doby nezměnil. Kdybych to měl říct těmi nejslušnějšími slovy, která mě zrovna napadnou, tak řeknu, že bulvár je naprostá pičovina, zlo, kokotina, koktejl z hoven a ztráta času, kterou si vůbec v televizi dokážu představit. A každý pořad zpracovávající toto téma, který se mi v televizi zrovna připlete před oči, jsem po pár vteřinách schopný ohodnoti a zatím se mi nestalo, že bych ho ohodnotil jinak než odpadem. V zájmu toho, abych měl co napsat i k dalším podobně orientovaným zbytečnostem v tomto okamžiku komentář ukončím a posunu se dál. ()

ghatos odpad!

Vystrkoval pindíka, dostal do nosu! (Martin Hranáč - příživník z Vyvolených). Jako bonus jsem viděl i superkreténa Pavla Novotného. Reportáže o metrosexuálech, homosexuálech, Ivetce Bartošové....ti nás osvěží svými názory, pak to zazdí Gábinka Partyšová a já ztrácím kontakt s tímto světem...neskutečný zážitek. 0,5* dávám za znázornění čisté hlouposti. ()

ivishka odpad!

První věc co mi na tomhle podivném pořadu nesedí je "moderátorka" Mahulena,která moderovat očividně neumí a vzhledem k jejímu "stáří" je asi neschopná stát u toho žvatlání a uvádění příšerných reportáží.Co mě ovšem zaráží je,že tento TOP STAR magazín POKAŽDÉ záhadným způsobem JAKO JEDINÝ v celé naší maličké republice donutí jakousi "hvězdu" se vyjádřit o jeho skandálu,rodinném problému,nehodě a podobné kravině jako první - JAKTO?Vždyť tenhle top star magazín je přece horší než BLESK...Nikdy nepochopím kdo určuje trendy a je mi jedno co je IN protože si každý může nosit co chce ale komentovat co si kdo vzal na sebe a nebo třeba bodovat soukromý život těch nejnudnějších "celebrit" na celém světě je pro mě absolutně nepochopitelné.Máme ten nejnudnější kulturní život z celé Evropy a když si dle mého názoru nějáký herec či herečka zaslouží zmínku o jedinečnosti tak je to opravdu velká pocta(např.Vašut,Stašová,Dyk,Roden,Rašilov,Budař,Hádek,Langmajer aspol.). ()