TOP STAR magazín (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2008, 55 min

Zuzana Fialová

Martin Hes

Libor Vaculík

Účinkují:

David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol, Hana Krampolová, Lucie Zedníčková, Lucie Bílá, Miroslav Donutil, Marek Eben, Dagmar Havlová, Alice Bendová, Lumír Olšovský, Kateřina Janečková, Květa Fialová, Zuzana Belohorcová, Iveta Bartošová, Roman Vojtek, Daniel Hůlka, Kateřina Průšová, Ladislava Něrgešová, Lucie Vondráčková, Jana Švandová, Lukáš Hejlík, Nancy Johannes, Pavel Nový, Agáta Hanychová, Olga Lounová, Martina Balogová, Kateřina Cajthamlová, Kryštof Michal, Viola Ottová, Bára Basiková, Leoš Mareš, Adriana Sklenaříková-Karembeu, Mirka Čejková, Nicol Lenertová, Michaela Ochotská, Pavel Zuna, Jaromír Nohavica, Ester Janečková, Monika Načeva, Mirjam Landa, Kateřina Kristelová, Marie Poledňáková, Ibrahim Maiga, Jana Fabiánová, Lenka Hornová, Zdeněk Pohlreich, Marta Jandová, Tina Pletánková, Radka Fišarová, David Koller, Ivana Trump, Jiří Korn, Ilona Csáková, Jan Kalousek, Aleš Brichta, Václav Noid Bárta, Ewa Farna, Dalibor Janda, Karel Vágner, Vašo Patejdl, Eva Herzigová, Jiří Hromada, Radka Pavlovčinová, Alena Šeredová, Jana Štefánková, Ivana Gottová, Ester Kočičková, Ladislav Smoljak, Anna K., Michal David, Zbigniew Czendlik, Emanuele Ridi, Šárka Vojtková, Ladislav Křížek, Libor Šula, Eleonóra Mojsejová, Klára Vytisková, Jaromír Jágr, Vladimíra Erbová, Aneta Langerová, Petr Šiška, Martina Kociánová, Barbara Nesvadbová, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Lucia Klein Svoboda, Martina Gavriely, Richard Nedvěd, Jaroslav Slávik, Petr Bende, Tomio Okamura, Pavel Šporcl, Peter Nagy, Marie Retková, Viliam Béreš, Braňo Mojsej, Hana Zagorová, Petr Kolář, Kamil Střihavka, Jan Vodňanský, Josef Vojtek, Tina, Monika Stará, Jan Nedvěd, Tomáš Savka, Helena Zeťová, Jitka Moučková, Vendula Pizingerová, Michael Foret, Tereza Kerndlová, Eliška Bučková, Patrik Hezucký, Libor Bouček, Kristýna Leichtová, Luboš Xaver Veselý, Vladivojna La Chia, Markéta Bělonohá, Tomáš Staněk, Roman Šebrle, Daniela Peštová, Denisa Jeřábková, Milan Šimáček, Lukáš Pelánek, Lenka Filipová, Marcela Holanová, Karel Schwarzenberg, Eva Urbanová, Ludmila Žemberyová, Ivan Douda, Petr Šmolka, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Sámer Issa, Madeleine Albright, Lou Fanánek Hagen, Aleš Valenta, Julian Záhorovský, Vlasta Horváth, Roman Skamene, Vilém Čok, Alena Mihulová, Jan Potměšil, Ivana Chýlková, Milan Lasica, Boleslav Polívka, Michaela Maurerová, Věra Martinová, Radka Červinková, Petr Nečas, Václav Hudeček, Václav Čížkovský, Eva Decastelo, Lešek Wronka, Vladko Dobrovodský, Petr Vlasák, Dominika Mesarošová, Ondřej Ruml, Jiří Šlégr, Pavlína Zochová, Jiří Petrášek, Eva Vejmělková, Jaroslava Hanušová, Nikol Štíbrová, Marcus Benois Tran, Michal Spišák, Domenico Martucci, Michaela Nosková, Michal Malátný, Miluše Šplechtová, Jaroslav Svěcený, Vítek Pokorný, Marek Ztracený, Linda Bartošová, Jan Hrušínský, Petra Eliáš-Voláková, Robert Vano, Karel Janeček, Hana Mašlíková, Petra Faltýnová, Gabriela Goldová, Monika Bagárová, Barbora Zelená, Radka Stupková, Terezie Kašparovská, Jiří Zbořil, Jiří Chum, Bořek Slezáček, Eva Perkausová, Jitka Nováčková, Jan Neckář, Eva Feuereislová, Marian Vojtko, Jeroným Klimeš, Radek Banga, Tereza Maxová, Bohouš Josef, Michaela Kuklová, Dana Morávková, Sabina Laurinová, Valérie Zawadská, Lilian Sarah Fischerová, Blanka Matragi, Eva Pilarová, Naďa Urbánková, Marta Kubišová, Osmany Laffita, Jaroslava Obermaierová, Lenka Termerová, Jitka Smutná, Simona Postlerová, Ladislav Potměšil, Petra Černocká, Yvonne Přenosilová, Jan Kačer, Zlata Adamovská, Ilona Svobodová, Michal Dlouhý, Pavel Soukup, Yvetta Simonová, Yvetta Blanarovičová, Helena Vondráčková, Markéta Konvičková, Luba Skořepová, Jana Andresíková, Jana Boušková, Marcel Vašinka, Miloslav Mejzlík, Taťjana Medvecká, Meda Mládková, Petr Fejk, Magdalena Dietlová, Jana Šulcová, Naďa Konvalinková, Andrea Kalivodová, Iva Janžurová, Uršula Kluková, Olga Menzelová, Eliška Balzerová, Jana Štěpánková, Hana Maciuchová, Jan Bendig, Martin Kraus, Daniel Rous, Zuzana Maxa, Danica Jurčová, Vlastimil Harapes, Linda Finková, Eva Holubová, Martina Pártlová, Ali Amiri, Regina Holásková, Věra Špinarová, Helena Houdová, Eva Jasanovská, Jitka Boho, Karen Mchitarjan, Lenka Špillarová, Petr Vágner, Kateřina Sokolová, Josef Mádle, Jožo Ráž, Tomáš Pšenička, Barbora Vencourová, Dasha
  • heyda

Odpad všech odpadů. Nesnáším bulvár, nikdy ho nečtu, ale i přesto se ke mě něco dostává a to mě dokáže často n-srat. Já si myslím, že značná čast celebrit si svoji kariéru tězče vybudovala a nezaslouží si, aby o nich kde kdo věděl, jestli nemůžou spát nebo se jim nepostaví pinďour nebo že šli po ulici s někým jiným než ze svým manželem/kou. To je prostě hnus, velebnosti. Novinářům vzkazuju: NECHTE JE BÝT a radši se zaměřte na podvodníky, kriminálníky a jiné parchanty, o kterých by měla naše republika vědět!!!!(14.9.2009)

• Radyo

Ptám se: Existuje něco ještě horšího, než jsou VIP zprávy na Primě? A ihned si i odpovídám: ANO! Bohužel... Absolutní dno bulvárních reportáží představuje název s názvem (paradoxně) TOP STAR magazín - aneb (aspoň donedávna to tak ještě bylo) Iveta Bartošová 100x jinak. Co jsem prošel kolem televize a běžel tam tenhle neuvěřitelný blábol, tak v něm byla Bartošová, těžko ale říci, zda za odměnu, nebo za trest. A když jsem se (přiznávám se, hanba mi) asi 4x podíval na celý pořad, nemohl jsem uvěřit, že OPRAVDU existuje i takováto televizní nabídka, a co víc, že je po téhle nabídce dokonce snad i poptávka! ... Trošku si zavzpomínám na základku a na stupňování přídavných jmen (a taky si ho lehce poupravím): špatný, horší, nejhorší, katastrofální, top star. Fakt jsem zvědav, jestli letos v prosinci bude teda ten konec světa, protože to je asi jediná věc, která nás může od podobných zvěrstev vysvobodit...(18.7.2012)

• AjfelCZE

Dívat se každý všední večer po zprávách na Prima family na Nahulenu a její kamarády ze světa showbyznisu. To opravdu nemusím. Dělat reportáže o tom, jak tuzemských lihovarům pomohla svou spotřebou Ivetka Bartošová zvýšit příjem nebo že Špindl se stal opět dějistěm setkání české "smetánky". To opravdu nemusím. Pryč s tímhle humusem :/(19.4.2012)

Stejně tady všichni jen potajmu závidí, že tam sami nemohou vystupovat! Jen se přiznejte, licoměrníci a licoměrnice, kdo by nechtěl být slavný a bohatý, mít plastiku prsou, penisu, rtu, stehen, břicha etc.? Kdo by nechtěl před celým národem říkat spatra chytré řeči takové intelektuální kapacitě, jako je Mahulena B.? Kdo by nechtěl patřit k naší české elitě? Jen neříkejte! :-)(30.11.2009)

• Paity

Nemám rád, když kamera slídí u celebrit (které se často rády a ochotně nakrucují pro 15 min slávy) a hodnotí pomalu barvu jejich toalety ši kvalitu štětin na štětce na její čištění. A velice se tomu přibližuje právě Top Star. Na druhou stranu musím ocenit, že jde o jedinný pořad u nás, který šoubyz takhle mapuje a to, že kvalitně a v dobrých kulisách a pěkném grafickém hávu.(27.6.2012)