Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) je velmi zkušený zloděj a jeho největší mistrovství je v krádeži nejcennějších tajemství. Ovšem není to jen tak obyčejný zloděj. Dom krade myšlenky z lidského podvědomí v době, kdy lidská mysl je nejzranitelnější – když člověk spí. Cobbova nevšední dovednost z něj dělá nejen velmi vyhledávaného experta, ale také ohroženého uprchlíka. Musel obětovat vše, co kdy miloval. Nyní se mu však nabízí šance na vykoupení. Může získat zpět svůj život. Tato poslední zakázka je nejen velmi riskantní, ale zdá se, že i nemožná. Tentokrát nemá za úkol myšlenku ukrást, ale naopak ji zasadit do něčí mysli. Pokud uspěje, bude to dokonalý zločin. (Cinemax)

juta

U první projekce jsem zřejmě nedával moc pozor, proto mě to vůbec nebavilo. Při té druhé jsem měl podobné sklony k odbíhání, protože je asi ten příběh takovej, že nedokáže moc udržet divákovu pozornost a to je docela škoda. Přesto jsem se snažil opravdu hodně a tentokrát jsem to tak nějak pochopil, i když tu bylo stále dost nesrovnalostí, kterým jsem nepřišel na kloub. Jinak to je zajimavá myšlenka, takovéto hrátky se sny. ()

MISSha

Doslova explozní originalita. Což je dnes na filmovém plátně plném všemožných blockbusterů, remaků a pokračování zavedených sérií jev zcela nevídaný. Počátek je jednoznačný klenot mezi současnou filmovou produkcí. Ale od Nolana jsem to popravdě čekala, už jenom můžu doufat v oscarové nominace, a za jeho téměř geniální scénář zisk samotné sošky... zasloužil by si to jen co je pravda. Podvědomí lidské mysli, vskutku těžko uchopitelný subjekt pro mnoho filmařů, a jen pár vyvoleným se to podaří jako právě tomuhle vyjimečnému režisérovi. Počátek splnil všechna má očekávání, žasla jsem nad tím, jak po celou svoji délku mě udržoval v naprosté pozornosti, nevnímala jsem čas a ani chvílemi i prostor kde jsem se nacházela. Film má prakticky několik možných alternativních rozuzlení k čemuž je nutné neustálé používání mozkových závitů. Ale nepůsobí zmateně, nýbrž dokonale přehledně, vše do sebe zapadá. Mám pro takové myšlenkově provokativní, originální science fiction slabost. Kdybych musela zmínit opravdu jedinečnou scénu mezi více které ve filmu jsou, byla by to: závěrečná několika sekundová, dokonalá ve své prostinké jednoduchosti, mi brala dech s položeným otazníkem- Přestane se točit či ne?:) Z kina jsem poté odcházela mírně zhypnotizována. Shrnu to: Viděla jsem originální a velice inteligentní myšlenku, zabalenou do bombastického Sci-Fi balení počínaje vizuálními efekty, lokacemi až po vynikajícími herecké obsazení... To je Počátek. Christopher Nolan to znovu dokázal, pro mě (jako v roce 2008) FILM ROKU 2010. ()

CrypzzXD

Geniální. Nolan nezklamal a dva roky po nedostižném TDK nám dokazuje svůj talent dalším vizuálně podmanivým (Zimmer a Pfister jsou naprostá špička ve svém oboru), precizně vygradovaným a především inteligentním snímkem, který se jako takový v kinech za poslední roky objevuje zcela vzácně. 2 a 1/2 hodiny naprosté extáze. Strhující podívaná. 10/10 ()

paascha

Při sledování tohoto filmu jsem se vrátil o pár let zpátky a zažil stejnou euforii, jako při prvním sledování Matrixu. Bohužel to asi funguje jen napoprvé, takže zase příště v jiném snu. Jinak musím smeknout před souhrou Nolana s di Capriem, která snad hodí i víc, osobní poklonku a klobouček dolů i samotnému Leovi, který zraje jako dobré víno. Tohle je v řadě druhý parádní film s ním, a popravdě, už se těším na třetí§! Dodatek: po roce jsem to dal znovu a jsem úplně v šoku, funguje to znovu!!! ()

Fiftis

Myseľ ako scéna zločinu. A v nej Cobb (Leonardo DiCaprio) ako muž, ktorý musí vštepiť do cudzej hlavy myšlienku. Christopher Nolan sa ponoril do labyrintu snov a urobil z neho jedinečné prostredie pre svoj ​​ďalší špičkový kriminálnej thriller. Kto by nechcel snívať sny, ktoré si sám naprogramuje? Je to film, u ktorého musíte setsakramentsky dávať pozor a premýšľať a to napínanie mozgových závitov neskončí ani s titulkami. Herecké výkony na jedničku, dej viac než zaujímavý a hlavne samá akcia + skvelá hudba. Nolan je jednoducho skoro najlepší a najoriginálnejší režisér tejto doby. ()

Shakers

Strhujúce tempo, vybrúsený príbeh, skvelé akčné scény, výborný herci (DiCaprio, Gordon-Levitt, Hardy, Watanabe, Cotillard, Page, Murphy, Berenger, Caine), dunivá akčná hudba Hansa Zimmera, super scenár a mnoho ďalších vecí. To všetko je zabalené v režisérskom umení Christophera Nolana. A záver kde vám režisér vnukne svoju myšlienku je doslova brilantný. Bez debaty najlepší Nolanov film! Obľúbené soundtracky: Time, Dream is Collasing, Mombasa. 100% - 5* ()

filmfanouch

Ať už právě teď sníte nebo ne tak je jedno jisté- Film Počátek existuje a jedná se nejen o jednoho z nejlepších zástupců žánru sci-fi (nejen) uplynulé dekády ale též šlo tehdy o definitivní potvrzení toho, že scenárista a režisér Christopher Nolan dokáže sám vymyslet chytrý a skutečně bravurní scénář, který si nejen dokáže pohrát s divákem ale předvede vše co film může divákovi nabídnout. Počátek byl pro Christophera Nolana po jeho režijním debutu Memento první film ke kterému napsal zcela sám a se scénářem mu nepomáhal ani jeho bratr Jonathan Nolan ani kdokoliv jiný. Nolan měl konkrétně nápad v hlavě 10 let a jeden z důvodů, proč přijal režii Batman začíná byl právě ten důvod aby si našel u producentů důvěru a mohl svůj vysněný projekt Inception realizovat. Po úspěchu Batman začíná a ještě větším úspěchu Temného rytíře tak definitivně dostal Christopher Nolan šanci tuhle obrovskou sci-fi ukázat světu. A díkybohu za ní. Zatímco u Batman začíná a Temného rytíře šlo ještě říct, že se Christopher Nolan opíral o silnou komiksovou předlohu tak zde definitivně dokázal, že mu nedělá problém představit obrovský propracovaný svět, který je nejen velkolepý a epický ale má v sobě i něco víc. Myšlenku cestování ve snech zde Nolan vykřeše na plno a za pochodu dokáže říct, odkud vlastně technologie pochází, jak funguje a také zmíní několik důležitých odborných pojmů. Toto vše jinak Nolan dokáže zmínit v pár větách a prim se tak může především soustředit na hlavní zápletku. Na první pohled je jasným stěžejním bodem filmu vyloženě špionážní mise a dle mnohých mise zcela nemožná- tým Doma Cobba má vnuknout myšlenku. A Počátek skutečně je rozmáchlý obří špionážní akčňák, kde nechybí strhující akční sekvence jako naháněčka v Mombase, přestřelka v dešti či závěr v horách. Nolan zde servíruje přehledné ale především epické akční sekvence, kterým nechybí parádní náboj a ani napětí. I když ale hlavní zápletka tkví v onom vnuknutí myšlenky, samotný film je ve finále tak trochu o něčem jiném. Počátek naznačí, že jakmile člověk poprvé vstoupí do světa snů, tak už je od něj těžké se odloučit. Toto představuje především postava Ariadne v podání Ellen Page, která je v podstatě ve stejné situaci jako divák a Dominic Cobb v podání Leonarda DiCapria a Arthur v podání Josepha Gordona-Levitta postupně Ariadne a diváky zatahuje do fungování snového světa. Počátek ale ukáže i negativní důsledky. Sám Dom varuje, že se časem může člověk začít ztrácet v tom co je součástí reálného světa a světa snů a též je možnost, že člověk klidně může ve snu strávit dekády. Tohle vše může zpočátku působit jen jako takové varování co by se hlavním hrdinům mohlo zdát, toto vše má ale ve finále i stěžejní úlohu v hlavní zápletce a i když tu pořád jde o vnuknutí myšlenky, prim tu tentokráte hraje i něco jiného. Právě u postavy Doma a jeho představitele Lea DiCapria často padá, že je Dom Cobb jedna z těch méně výraznějších rolí DiCapria po filmech jako Chyť mě, když to dokážeš, Prokletý ostrov, Nespoutaný Django, Vlk z Wall Street nebo Revenant s čím zásadně nesouhlasím. Ano, role Calvina J. Candieho nebo Jordana Belforta jsou možná po herecké stránce výraznější, to by ale neznamenalo, že Dom Cobb není výrazný hrdina a především bravurně zahraný hrdina. Cobb se stylově uvede skrz úvodní sekvenci, už zde se ale ukazuje, že má některé zásadní problémy. Ve finále se ukáže, že má Cobb věrohodnou motivaci a DiCaprio má ve finále i zde šanci předvést několik silně emočně vyhrocených momentů, které dokazují, že DiCaprio skutečně dává do každé role vše. DiCaprio je možná nejvýraznější člen obsazení a má nejzajímavější roli, to ale neznamená, že by zbytek byl špatný. Sice žádný zbytek týmu nemá vyloženě tak zajímavou motivaci jako Cobb (vlastně krom financí nemají žádnou), celý tým ale funguje plnohodnotně a každý dostane svou šanci zazářit. Joseph Gordon-Levitt a Tom Hardy jsou ve svých rolích super, Ellen Page má výraznou úlohu, Dileep Rao se neztratí a Ken Wanatabe zde po čestné roličce v Batman začíná dostává od Nolana stěžejní part a jeho Saito se časem z na první pohled chladnokrevného businessmana vyklube na muže svého slova a vlastně celkového sympaťáka. Cillian Murphy jako dědic milionářského impéria Robert Fisher, který je cílem Cobba a jeho týmu a rozkol s jeho umírajícím otcem ve finále ve filmu sehrává zásadní part zde má dost možná po Cobbovi nejzajímavější roli. Trio těch nejzajímavějších postav poté uzavírá Marion Cotillard jako přelud Cobbovy ženy a v čestných roličkách se tu neztratí ani Michael Caine či Pete Postlethwaite. Především je ale Počátek skutečně vrcholným audiovizuálním zážitkem, který navíc je podobně jako většina ostatních Nolanových filmů tím filmem, který hraje každým zhlédnutím. Stejně jako Temný rytíř, Temný rytíř povstal či Interstellar je nutné Počátek vidět několikrát a rozklíčovat v něm všechny motivy a mistrovské detaily které tento film má. Pokud u Počátku vypnete mozek, tak je pořád možné, že si ho pořád užijete jako parádní blockbuster. Jakmile ale zapnete mozek, tak vás potencionálně čeká naprosto chytrý zážitek, který podobně jako právě Temný rytíř nebo Interstellar je za mně jasným hybridem artového filmu s blockbusterem. Kameraman Wally Pfister předvádí naprosto parádní a úžasné záběry za které v podobě Počátku definitivně získal Oscara, který mu už těsně utekl u Batman začíná, Dokonalého triku nebo Temného rytíře. U Počátku ale neplatí, že by byl Pfisterův Oscar Oscarem za zásluhy, protože Nolanův (bývalý) dvorní kameraman u Počátku neztratil nic ze své kamerové preciznosti a bravurní obrazové kompozice. I díky Pfisterově kameře poté svět snů působí tak živě a je vizuálně strhující. Počátek je navíc film, který opravdu funguje především s využitím hudby a to u Počátku konkrétně platí s hudbou skladatele Hanse Zimmera, která za mně patří mezi Zimmerovy vrcholné soundtracky a i oni dávají takovou sílu těm napínavým sekvencím jako naháněčka v Mombase nebo nulová gravitace v hotelu. U Počátku se musí pochválit i mistrovská práce se zvukem a ve finále i použití No, Je Ne Regrette Rien od Edith Piaf, čímž k dokonalosti tak už opravdu nechybí nic. Počátek totiž dokáže být akční peckou, napínavým strhujícím thrillerem a též se tu dá najít i prvek tragické lásky nebo rodinného konfliktu. Vrcholem emoční síly celého filmu je poté finále, které díky vysvětlení od Michaela Cainea už není tak šokovaně otevřené jako tomu bylo v době premiéry, přesto ale dodnes film neztratil ani smítek kouzla u jednoho z nejlépe vyhrocených finále, ke kterému směřoval bravurní začátek, bravurní prostředek a mistrovský konec. Tohle se hodně snadno mohlo Nolanovi rozpadnout pod rukami, on ale přesto dodal jeden z nejoriginálnějších a nejvýraznějších filmů všech dob, který je prostě mistrovský po všech stránkách. U Počátku může být divák napjatý a slintat nad strhujícím příběhem a parádní gradací, zároveň může ale hodně snadno dojít na slzy. Je to film s mnoha vrstvami, které není snadné na první dobrou pochytit všechny, i to je ale motivace film nevidět jenom jednou. Stojím si za tím, že je Počátek společně s Temným rytířem a Temným rytířem povstal dodnes v TOP 3 filmů Christophera Nolana a stojím si za tím, že všechny jeho filmy, které vydal od roku 2008 jsou ukázkou blockbusterového a zároveň uměleckého filmu. Christopher Nolan prostě patří mezi (minimálně) nejlepší filmaře současnosti a můžeme jen doufat, že Nolan jen tak neztratí formu. Jednou k tomu možná přece jen dojde, zrovna u žádného aktuálního filmaře by to ale nebyla taková škoda jako právě u Christophera Nolana, protože jeho mistrovská práce s vyprávěním, detaily a kompozicí, která skutečně především v posledních letech kombinuje filmy umělecké a filmy obrovské je prostě fenomenální..... () (méně) (více)

lamps

Sakra, ten Nolan to zase dokázal. Nemám tušení, jak by Počátek i se svou geniální až snovou myšlenkou dopadl, kdyby se ho býval ujal zcela jiný štáb. Jistý si ale jsem tím, že pouze zásluhou téhle úspěšné konstalace, Nolenovy úžasné režie, charakterů DiCapria, Hardyho, Levitta a Ellen Page a nadpozemské Zimmerovy hudby mohlo dojít k naprosto výjimečnému a neopakovatelnému filmovému zážitku, jaký by moje omezená slovní zásoba nikdy nedokázala popsat- vizuálně strhující, obsahově nadčasový a zároveň maximálně soudržný i dějově komplexní.... Nejlepší sci-fi tohoto století ;) ()

Jacinda

Geniální dílo s grandiózní hudbou, čtyřma nádhernýma hercema, který bych si dala postupně nebo najednou a strhujícím koncem. Nemůžu si pomoct, ale scéna jak se postupně probouzejí je prostě úža. Trošku jsem čekala, že s koncem bude malinko háček. Osobně se kloním ke skupině lidí co si myslí, že Káča spadla a že je to jen chytře ustřižené. Opravdu by to byla depka, kdyby se mu to jen všechno zdálo. Jsem ráda, že jsem na tom byla v kině a origo DVD ráda zařadím mezi ostatní na zlaté poličce. ()

KlárkaS

Ne, není to nejlepší film Christophera Nolana (Memento i Dokonalý trik mají silnější ou maj f**kin gad efekt). Ale stejně, takový film jsem si vždycky přála vidět: skvělé obsazení, Zimmerova hudba, snové triky, (skoro) žádné klišé a NÁPAD. I když to je vpodstatě dost banální příběh, akorát nám ho Mistr Nolan trochu zamotal (sen ve snu ve snu:)). A kolikrát jste viděli scénu trvající 10 sekund /pád auta/ roztáhnout na celou hodinu? A Taky jste měli husí kůži, když Joseph Gordon-Levitt létal v ulové gravitaci? A nepřišel vám závěr na letišti jako v LOST? BTW: Nolan už by neměl na začátek filmů dávat poslední scénu, už ho máme dávno prokouknutýho:)) ()

Jhershaw

"What's the most resilient parasite? A thought. A single thought about the movie Inception." Ze svého pohledu - opět jsem udělal chybu, když jsem se příliš těšil. Trailer byl nabušený, strhující, narvaný emocemi, to film ve své 60násobné délce nedokáže; trailer je prostě koncentrát. Někteří filmu vyčítají, že v první polovině představí plán a v druhé ho plní. Mně to nevadilo, užíval jsem si ten začátek, vysvětlování, budování týmu, protože i to je dobře zvládnuté. Bylo to pro mě jako objevování něčeho nového, nového světa, nových funkcí, bavilo mě to. Herecký tým je skvělý, téměř nikdo nepůsobí jako vata. Problém jsem měl s poslední scénou, i když později jsem si přečetl, že v ní možná jde o něco jiného, než se na první pohled zdá. Co chci ještě zmínit, je hudba. Ačkoliv těch skvělých tracků je na soundtracku jen pár, ve filmu funguje dokonale. Abych se ještě vrátil na počátek - ačkoliv mě film po prvním zhlédnutí nesmetl tolik, jak jsem doufal, i po třech dnech na něj stále myslím a těším se, až ho uvidím znova. A to nemůžu říct o každém filmu. ____ Po druhém zhlédnutí už zasloužených 5 *. ()

DaliX

Dve slová - Excelent Movie. Na Inception som sa veľmi tešil a film nielenže naplnil moje očakávania ale ich aj prevýšil. Ale nebol by to Christopher Nolan aby na diváka nevytasil v tom najnapínavejšom ďalšie Eso z rukáva, ktoré v podstate bolo len predohrou na ešte vymakanejšie finále až vyjdete s kina čiastočne ohúrený, čiastočne nadšený ale rozhodne presvedčený o kvalitnom filmovom zážitku aký sa len tak nevidí a možno vás aj trošku potrápia mozgové závity. Ono v podstate Inception nie je až taký zložitý film ako Memento alebo The Dark Knight, kde divák netušil čo bude nasledovať ďalej. Tu naopak, po zložitejšom Prológu prichádza počas celého filmu pomalé objasnenie ako aj celá zápletka, ktorá je divákovi od polovice viac menej jasná. Čo však film robí nevídaným je to neuveriteľné mrazivé tempo s viacerými zložkami, ktoré sa majstrovsky prelínajú a zahlcujú vaše mozgové závity viac ako by ste čakali. Tí čo videli trailer si určite povedali "Wow, tie efekty určite stoja za to!" A áno, rozhodne stoja za to, hoci v traileri ste mali možnosť vidieť v podstate vśetky akčné scény, ktoré v tom filme vlastne sú. Pre milovníkov akčných filmov to zrejme bude trošku šok, ak ste čakali nejaké vybrúsené akcie typu Keanu Reeves ala Matrix tak vás musím sklamať (resp. sú tam ale nie do takej miery. U Christophera Nolana totiž neznamená "Čo" ale "Prečo". Každá scéna, či už tá akčná ale aj tá komorná má svoje jasné opodstatnenie a povyšuje film do stavu absolútnej dokonalosti. Zrejme sa už budem opakovať ale aj pre mňa je toto jasný film roka. Pre fanúšikov Christophera Nolana jednoznačne povinnosť, pre ostatných rovnako výborná záležitosť a pri tej Hollywoodskej tvorbe aj veľmi vzácna. Pre mňa osobne jedno z najlepších sci-fi aké som kedy videl. ()

Big Bear

Tohle je blocbuster s kupou originálnálních a zcela nových nápadů. Neskutečná konstrukce děje. Je to jako mrakodrap sestavený z jednotlivých traverz o tisíci patrech. Musel jsem to vidět dvakrát abych plně docenil toto dílo a vše zcela pochopil. Snímek vyžaduje po celou dobu naprostou pozornost. Energetické nápoje s taurinem doporučuji při sledování mít po ruce .-) Leonardo jako vždy skvělý * * * * * ()

JohnnyD

Najbombastickejší komorný film ever. Christopher Nolan potvrdzuje, že je asi najzaujímavejším súčasným filmovým tvorcom a majstrom budovania tajomného príbehu. Dokonalosť od scenára, budovania príbehu, casting a výkony hercov až po využitie špeciálnych efektov, umne skombinovaných s kulisami tak, že všetko vyzerá úplne reálne. Ale The Dark Knight a The Prestige sa mi predsa len páčili o trochu viac. ()

Niles

Christopher Nolan natočil ďalšie majstrovské dielo, ktoré podľa mňa prekonáva všetky jeho doterajšie filmy. Inception má veľmi originálny a trochu komplikovaný príbeh takže sa pri jeho sledovaní treba poriadne sústrediť. Vďaka perfektne prepracovanému scenáru však nie je problém zorientovať sa vo všetkých úrovniach sna. Ja som sa počas takmer 140 minút vôbec nenudil, tento film ani na chvíľu nestráca tempo a nemá ani jednu zbytočnú alebo nudnú scénu. Vynikajúce herecké výkony, vizuálne efekty a k tomu hudba Hansa Zimmera, ktorá dokonale dotvára atmosféru celého filmu. V spojení s réžiou Christophera Nolana tu funguje všetko naozaj dokonale. Pre mňa bol Inception jeden z najsilnejších filmových zážitkov. ()

playboxguest

On je to fakt docela našlapaný kousek, který mě hlavně v první hodině dokonale strhl. Ale takový Zdrojový kód se mi líbil ještě o třídu víc. 80% ()

Ducharme

Inception je labyrint bez odboček a slepých uliček, v němž je divák opakovaně ujišťován, že jde tou jedinou, správnou chodbou. Chodbou o níž jsem se naivně domnívala, že bude promyšleností rovna té Daidalově. Místo toho jsem se těmi nejprimitivnějšími padacími dveřmi propadla do víru nesmyslné akce, vedené amatérskými střelci, kteří si zrovna ten den zapomněli ostré náboje v jiném sněžném skútru. Bylo až komické sledovat situace, kde se desítky ozbrojenců marně snaží zlikvidovat jediného protivníka. Omluvou by snad mohlo být, že tento byl nadčlověk disponující batmanovským neviditelným štítem a Nolan to jen opomněl sdělit. Což ovšem, přihlédnu-li k faktu, že jinak divákovi objasnil naprosto vše, nebude nejspíš pravda. Přehnaná doslovnost a snaha zavděčit se jednoduššímu divákovi, třeba i užitím nepatřičně přihlouplého humoru, je mi na Inception protivná. Je z ní jasně patrné, jak moc Nolan svého diváka podceňuje a jak málo mu vadí, že jí pohřbil skvělou základní myšlenku. Zklamání! ()

Rover

Inception je lepší mainstream, což vlastně není nic špatnýho. Je to s ním podobný jak s Avatarem, akorát že mi zde chybí ta ohromující vizuální stránka jako na Pandoře. Nolan natočil strašně překombinovaný, ale bohužel i částečně předvídatelný film (začínáme koncem, úplný závěr jak vystřižený ze starších Kingových románů). Moje sny jsou tedy daleko barvitější a snad šílenější, ale chápu, my jsme se pohybovali jen v těch, které stvořily architekti, nebo ne? Film byl na mě možná až moc zmatený... Inception u mě nemá šanci na vyšší hodnocení už jen kvůli těm pitomým děckám, kvůli nimž se vlastně všechno děje. Plus znamenají hlavně ženské role - Page a především Cotillard (milující, ledová, zlá, něžná). HUDBA: Hans Zimmer - hned na začátku to rozjíždí těžce depresivní dunivou notou, líbila se mi. Ovšem po několikátém opakování méně a méně. Hudba hraje takřka nepřetržitě a podílí se na celkové atmosféře filmu hodně velkou měrou. Kdyby Zimmer nebyl recyklátor (vy jste snad ve main theme (?) neslyšeli Nymana? a jedné z přestřelek Briana Ena z Heatu?), mohl to být vcelku povedený soundtrack. Takhle z toho je jen líbivá, a jistě všemi milovaná, kýčovina hrající si na umění. ()

Nolan nevyloučil možnost natočení Star Wars

Nolan nevyloučil možnost natočení Star Wars

19.07.2023

Cillian Murphy potvrzen jako hvězda nové nolanovky

Cillian Murphy potvrzen jako hvězda nové nolanovky

08.10.2021

Přibližně před měsícem jste se zde mohli dočíst, že režisér Christopher Nolan (Dunkerk, Tenet) po neshodách se svým domovským studiem Warner Bros. nakonec přesídlil ke konkurenčnímu Universalu, u… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Tenet znovu odložen

Tenet znovu odložen

26.06.2020

Studio Warner Bros. opět odložilo nadcházející snímek Christophera Nolana Tenet. Tentokrát se z původního 31. července (kam byl film přeložen ze 14. července) odkládá na 12. srpna, tedy znovu o dva… (více)