Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) je velmi zkušený zloděj a jeho největší mistrovství je v krádeži nejcennějších tajemství. Ovšem není to jen tak obyčejný zloděj. Dom krade myšlenky z lidského podvědomí v době, kdy lidská mysl je nejzranitelnější – když člověk spí. Cobbova nevšední dovednost z něj dělá nejen velmi vyhledávaného experta, ale také ohroženého uprchlíka. Musel obětovat vše, co kdy miloval. Nyní se mu však nabízí šance na vykoupení. Může získat zpět svůj život. Tato poslední zakázka je nejen velmi riskantní, ale zdá se, že i nemožná. Tentokrát nemá za úkol myšlenku ukrást, ale naopak ji zasadit do něčí mysli. Pokud uspěje, bude to dokonalý zločin. (Cinemax)

Sonnery

Připomínalo mi to Jamese Bonda, Matrix, Bourna, Dannyho parťáky a jedno německý porno po pádu Berlínský zdi (neptejte se mě proč). A ze všech jmenovaných si Nolan vybral jen to nejlepší. Z Počátku jsem byl unešenej jako Elvis Presley, když nechal E.Týho zavolat domů a Inception si zaslouží každou korunu z lístku. Vlastně touhle dobou mažu na poštu, abych vyplnil složenku a poslal Nolanovi další tři pětky, protože za to chci zaplatit víc. ¨P.S.: Realita :) ()

HoneyBunny

Krajní meze, Matrix, Dannyho parťáci... a originální pojetí a bezchybné řemeslo k tomu. Předem je třeba podotknout, že pokud vám na Nolanově režijním stylu vadí nedostatek vypjatých emocí, jednorozměrné ženské postavy a přebytek dokazování, jak chytrý a sofistikovaný je, tak v Inception se nic nezměnilo. Nolan není dokonalý, ale je svůj. V kině mě často otravuje, že dokážu odhadnout zápletku předem a děj je moc jednoduchý - a tady je to přesně naopak, přiznávám, že napoprvé jsem nepochopila všechno. Inception vás převálcuje a do poslední minuty nedá vydechnout. Jakmile se hlavní hrdinové ponoří do několika vrstev snu, můžete si jen užívat, jak přehledně a přitom chytře tvůrci děj vyprávějí a jak blockbusterově to všechno působí. Přesto si nelze nevšimnout, že většina postav jen splňuje škalutku arabský medik, věrný pomocník, bohatý podnikatel, moudrý otec... ještě že je všecny hrají herci tak schopní a charismatičtí, že si toho zprvu ani nevšimnete. Všechny moje výtky ale blednou před skvělým filmovým zážitkem, který Nolan nabízí. Velký Chris zase nezklamal... ()

ed_wood

Keď budem ležať na smrteľnej posteli, alebo keď budem čakať v cele smrti na svoju popravu a dostanem možnosť posledného priania pred smrťou, tak to bude vyprázdniť nejakú kinovú sálu a pozrieť si Inception. Môj zatiaľ najväčší filmový orgazmus. ()

Jordan

Len v úvode musím poznamenať, že som sa nesmierne tešil, že budem mať zimomriavkový veľkolepý kinozážitok, aký som mal pred dvoma rokmi pri Dark Knightovi - zážitok prišiel, veľkoleposť čiastočne tiež, no zimomriavky chýbali a tak INCEPTION neprekonalo DARK KNIGHTA, ale . . . aj tak sa jedná o veľmi dobrý film - aj keď (nenechajte sa zmiasť) vôbec nie je originálny v pravom zmysle slova - je "vonkajškovo" originálny, to znamená, že originalita spočíva vo veľmi zručnej, poučenej, hravej a tvorivej kombinácii rôznych námetov, konceptov a princípov vo vodách témy, ktorá stále doteraz nemala v Hollywoodskom mainstreame nejaké závažnejšie spracovanie (sny/podvedomie). Podobne, ako matrix je veľmi silným a funkčným kompilátom asi poltucta filmov, tak INCEPTION veľmi šikovne skĺbil Celu, Matrix, Synekdochu New York a pár ďalších do kompaktného celku a urobil to tak dobre, že si pri prvom pozretí ani nevšimnete, že tieto filmy tam sú (rovnako, ako si neuvedomíte, že ten silný a nesmierne dychberúci hlavný hudobný motív je len spomalením piesne Edith Piaf, ktora hra v samotno pribehu dolezitu ulohu - a sposob, akym bola spracovana hudobna dramaturgia, je klucom k pochopeniu preciznosti, komplexnosti a domyselnosti pri spracovanie celeho filmu). Klady - (okrem uz spominanych) - su samozrejme efekty a celkovy vizual a potom herecke obsadenie, ktormu (mne osobne) okrem okulahodiacej Ellen Page najviac smakoval Gordon-Levitt, potom Ken Watanabe s Hardym, velmi civilny a prijemny Cilian a Berenger, v skorocameach Postlethwaite s Caineom, skratka (ak neopomenieme hlavnu dvojicu Leo a Marion), davno som nevidel pokope tak prijemny cast. Zapory - pri tak sialenom tempe (a mnozstve informacii) sa mozete stratit presne ako v Ariadninom bludisku a to trochu zrozvlacnuje silu zazitku . . . a komplikovanost a zlozitost je tu pritomna i napriek tomu, ze co sa tyka cirej zapletky a deja, ide o velmi jednoduchy "heist" movie. Napokon - to vsak nemrzi az tak velmi, no trochu chyba - pri tak komplikovanom svete zaberie vela casu vysvetlovanie jeho pravidiel a napokon nezostane cas na postavy - takze sa musime zmierit s tym, ze okrem Cobba nevieme o nikom skoro (ci vobec) nic. No ked sa na to pozerate ako na mainstream, na blockbuster, nemozete sa nepotesit, ze prisiel inteligentny film, ktory sa (s privretymi ocami) moze radit k linii "inteligentnych hollywoodskych blockbusterov" spolu s Watchmenmi, Valkyrov ci Burn After Reading a inymi - ponukajucimi predsa len popcornovu zabavu, no so silnou nadstavbou. ()

Ellesime

Málokdy mě nadchne film od první sekundy. Tomuto se to povedlo. Od první do poslední chvíle jsem téměř nedýchala a vychutnávala si stupňující tempo, které přes (nebo právě proto?) všechny zpomalené záběry, bylo téměř vražedné. Občas v prostředku jsem hluboce vydechla, tetelila se nadšením a nechápavě kroutila hlavou nad tím, jaký je to ten Nolan zázrak. Bohužel (nebo bohudík) teď nasadil laťku hooodně vysoko, a bude se muset setsakramentsky snažit, aby ji překonal. Ale nemám strach, že ne... ()

Tsuki

Překvapilo mě to. Překvapilo mě to v extrémním smyslu a zároveň v tom nejlepším smyslu. Jelikož tenhle film mi snad ve všech směrech padl do noty a není téměř nic, co mu vytknout. Po zhlédnutí jsem skoro litovala, že jsem byla ochotná dát tak vysoké hodnocení Avatarovi. Protože na tohle nějaký Avatar nemá ani zdaleka. Filmu Inception nechybí originalita, skvělá režie, dobrý scénář, napínavost, ale zároveň i smysl a myšlenka. Přes všechnu akci je to totiž film o lásce. A i když to může znít klišovitě, myšlenka lásky je myšlenkou nejvyšší a neměla by chybět v žádném skvělém filmu. Pokud jde jen o akci a napínavost, nebo snad dokonce o násilí, krev a smrt, pak nemá film hloubku, pak mu chybí něco důležitého. Což ale, jak píšu, není případ Inception, jelikož cíl hlavní postavy je jasný. A myšlenka je zabalená do skutečně zajímavého obalu. A to jsem se ještě nezmínila o úžasných hercích. Ve filmu totiž nechyběli mí oblíbenci Ellen Page a Ken Watanabe. Skvělý byl i DiCaprio, který se sice mezi mé oblíbené herce neřadí, ale uznávám, že na tuhle roli se hodil dokonale, a dokonce musím říct, že čím je starší, tím je z něho stále větší sympaťák. Prostě mimořádný film ve všech směrech. Troufám si bez přehánění říct, že Inception je nejlepší megafilm od dob Titaniku. ~(4,9)~ ()

Vodnářka

Už od prvního záběru fascinuje snímek úžasnou kamerou - akční velké celky na obří města i až panoramatickou přírodu střídají výrazné a pro děj důležité detaily, kamera se navíc často pohybuje přesně tak, jak si divák pro doplnění celkového spádu filmu přeje - proloženou výborným střihem. Děj je jedním slovem geniální, Nolan opět přináší neobvyklé téma, navíc takové, o kterém většina lidí často přemýšlí, a které je většinou nad naše chápání, proto jakákoliv nová myšlenka, prezentovaná třeba i v takovém typu filmů, určitě přitáhne pozornost. A navíc, každý divák si ve filmu najde to svoje - akční scény, lásku, sny, filosofii, krásné herce a herečky různých národností, spoustu prostředí... A právě to mi na filmu celkem vadilo, celý mi přišel dělaný dost na efekt a třeba rádoby cool scény na lyžích už mi přišly fakt moc. V poslední části jsem se navíc začínala i trochu nudit, na druhou stranu konec měl výbornou atmosféru. Proto, i když z filmu nejsem tolik unešená jako většina hodnotících, pět hvězdiček si stejně zaslouží. ()

Anderton

Je zaujímavé si uvedomiť, že taký hype film súčasnosti, ako Inception, neobsahuje žiadne viditeľné známky postmodernizmu (snáď len polemika o objektívnej a subjektívnej pravde). Žiadne narážky na kultové filmy, žiadny neo- štýl, iba príbeh sám o sebe, ktorý Nolan natočil preto, lebo ho to tak napadlo. Jeho úspech je výsledkom predchádzajúcich režisérových úspechov a masívnej kampane. To, čo ponúka, je v úplne inej dimenzii, ako mainstreamová konkurencia. Ponúka niekoľko riešení, z ktorých môže byť každé správne a asi aj je. Počiatok nie je len film, je popkultúrnym symbolom našej doby, rovnako ako aj Temný rytier. A to sa mu podarilo iba chytrým scenárom a technickým spracovaním. Ak si myslíte, že je postmodernistický, dajte vedieť v diskusii. Po piatich pozretiach som presvedčený, že film má päť riešení, každé z nich je správne, žiadne sa ďalším nevylučuje a ak by s tým Nolan nesúhlasil, tak si s ním sadnem nad jeho scenár a presvedčím ho o tom. Absolútna filmová extáza. ()

Carol Pifková

Ja ani neviem čo tu k tomu mám napísať. To, že by som tu z toho šalela ako väčšina tak to nie, tým pádom nemôžem ani užasnutý koment napísať že aké to bolo neskutočne dokonalé, ale ani zas netvrdím, že film sa mi nepáčil, takže ani zhnusený koment napísať nemôžem. Ostanem asi iba pri tom, že sa mi páčil ten nápad preniknutia do snov, a že herci boli naozaj presvedčiví som s ich výkonom spokojná. ()

Frajer42

Tak, řekl bych to asi takto. Film se pohybuje na velmi tenkém ledě, tudíž stačí nepatrná nedokonalost v ději (nebylo jich málo) a led praskne. Troufnu si tvrdit, že patřím k té šťastnější skupině, která tento film dokáže vstřebat napoprvé. Sci-fi mám do jisté míry celkem rád, ale tohle bylo za hranicí únosnosti. Hrozně mi lezly na nervy scény, kde Leonardo DiCaprio vystupoval společně s Marion Cotillard. Věkově vymezit tento film je nadlidský úkol. Děj je stupidní, nicméně neztratit se v něm vyžaduje udržet více než dvě hodiny pozornost. Pointa byla v tomto filmu slovo neobjevené. I když emoce byly španělskou vesnicí, film jsem dokoukal bez újmy na zdraví. Přes všechna negativa se to odpadem nazvat nedá, leč se to k němu přibližuje. EDIT(2016): Po více než 6 letech si dovoluji s člověkem, který psal tento komentář nesouhlasit. Podobně herecky našlapanou jízdu aby člověk pohledal. Úvod mě ani po letech nanadchnul a Marion Cotillard mě i po letech dokonale srala. Nicméně, celá dějová linka, jakmile se skočí do hlavního mnohaúrovňového snu, je prostě fantastická. Velkou pochvalu si zaslouží i Zimmerův soundtrack, který lze zařadit mezi jeho vůbec nejvydařenější. A především si díky tomuto filmu člověk uvědomí, že si nikdy nepamatuje začátek svého snu. Vynikající práce. Nolan je borec a patří mu místo mezi mými oblíbenými režiséry. ()

AppleCore

První film po jehož opuštění z kina jsem nevěděl kde že to sakra jsem. Vyšel jsem z budovy a zoufale se snažil ohnout Prahu vejpůl, utvářet svojí vlastní cestu domů a došlo to až do fáze, kdy jsem potřeboval kopanec. Zjištění, že se nacházim v realitě mě pěkně naštvalo. Inception, další absolutní nářez ve filmografii Chrise Nolana, kterej nedá vydechnout ani na malou vteřinku a už od prvních minut je zjevný, že film obdrží plnej počet. Když jsem vstřebal to, co jsem viděl (což trvalo asi tak 5 hodin po skončení filmu), vnuknul jsem si do hlavy otázku zda-li je to vůbec možný takhle vymyslet a k tomu ještě natočit. Co když to byl všechno jenom sen? Žádný probuzení ale pořád ne a ne přijít a já tak věděl, že to je realita (škoda?). Čím víc se film blížil svýmu konci, tím víc jsem chtěl aby nekončil. Žádnej film mi v kině neutek rychlejš, než právě Inception. Klidně bych na to moch čumět ještě další dvě hodiny a užívat si to pořád stejně a možná víc. Všechno podtrhuje fenomenální hudební doprovod, perfektní kamera, skvělá akce (řežba ve stavu bez tíže bylo to nejlepší, co jsem za tenhle rok zatim viděl) a výborný výkony všech zúčastněných (Joseph Gordon-Levitt by měl hrát úplně všude). Jediná věc, která mě trochu štvala byla sněžná scéna, která se tam tak uplně nehodila (ale což, zážitek to zase tolik nesnížilo). Spousta z vás říká "Matrix 21. století" a já říkam: Do hajzlu s Matrixem. Inception, epickej nářez, kterej si koupim ve všech edicích, ve ktrejch vyjde! ()

boshke

Nolane, Nolane, co ty se mnou zase děláš. Stejně jako po Mementu a Temném rytíři zůstávám v němém úžasu... Ze začátku člověk vůbec, ale vůbec neví, čí je, neví, jestli sní či bdí. Teprve pak začne Nolan zvolna rozkrývat, oč tu běží a jak vůbec celý ten cirkus funguje. A pak začneme zvolna nabírat na obrátkách a nezastavíme se až do opony. Divák je zcela vtažen do děje, ztratí pojem o čase a absolutně si neuvědomuje, že u toho sedí dvě a půl hodiny. Vše je podtrženo úžasnou Zimmerovou hudbou, kterážto je snad ještě lepší než ta "temnorytířovská". Velice se mi líbil Gordon-Levitt; měl jsem ho zaškatulkovaného jako slaďoučkého blbečka z "10 důvodů, proč tě nenávidím", ale svým Arthurem z ní zcela bezpečně vystoupil. Ze zbylých se mi líbili všichni až na Cotillard, ta se mi však nelíbila zřejmě proto, že tu mrchu hrála až moc dobře... Jen tak dál, Nolane, jen tak dál. Jestli se budeš zlepšovat tak, jak se zlepšuješ doteď, tak se bude tvůj příští Batman podávat jen na vlastní nebezpečí a ke vstupence bude malý defibrilátor... 100% ()

Kothy

Christopher Nolan opět ukazuje své kvality. Napoprvé neuvěřitelný zážitek. Svět snů vás naprosto okouzlí. Ale nesmí se o tom moc přemýšlet, protože pak se do toho člověk hrozně zamotá. Ale některé scény jim časově moc nevycházely. Jinak ty úrovně měli vymyšlené dost dobře. Každopádně úplně to má skvělý nápad i výběr herců. Leonardo DiCaprio válí a Ellen Page se taky neztrácí. Joseph Gordon-Levitt a Tom Hardy nezaostávají. Plus Zimmerova hudba, nemám co dodat. Konec je vlastně trochu otevřený... "Koupil jsem celé aerolinky." :D ()

MikeCool

TOP 10: Po druhé projekci absolutně měním názor na Počátek. Konečně jsem pochopil tu hlavní myšlenku / motiv filmu. Neskutečně propracovaný film do těch nejmenších detailů. Je to taková filmová rozkoš, kde se Christopher Nolan vskutku vyřádil ve velkém a hudba v podání génia Hanse Zimmera dodává na velké epičnosti a zvláště k závěru. Ovšem některé věci mi jsou i po druhé projekci nejasné, takže do budoucna se na Počátek musím vrhnout potřetí a tentokrát už s velkou chutí! __________ PS: Něco málo k zamyšlení z mého soukromí: Nedávno jsem na Facebooku postoval jeden kontroverzní status osobního prožitku, který zněl takto: "Už z toho Počátku (filmu) nějako blbnu. Dneska se mi zdál sen ve snu a bylo to hodně zvláštní a hodně deprimující. Grrr, neměl jsem se před spaním dívat na horor, vrhlo to do snu ve snu neblahý motiv :-D Načež na tento status reagoval formou facebookového chatu můj kamarád (dále jako K:): K: Koukam, že Počatek ti dává zabrat co? :-DD __ JÁ: Ty vole, ale víš jak to bylo až hnusně reálný? :-D __ K: A o čem se ti teda zdálo? :-D __ JÁ: V tom snu mě jakési paranormální síly pomalinku zvedaly za nohy, jakoby směrem ke stropu a já fakt cejtil takovej ten pocit úplnýho zděšení. Fakt jsem cejtil, jak se mi hrůzou osypalo celý tělo, adrenalin ze mě pomalinku mohly ždímat, srdce tlouklo jako tehdá po tý trávě :-D. Sám jsem si říkal: "Ty vole pojď Majku, probuď se, hni se aspoň....ale prostě nic. Potom jsem začal vydávat nějaký pokusy o výkřiky, (nejspíš v tom snu, nevím) ale ten děs, ten adrenalin v žilách mi úplně sevřel hrdlo a nebyl jsem schopnej přivolat si ani pomoc, což bylo něco strašnýho. Furt to gradovalo. Začal jsem slyšet okolo sebe hlasy. Nejdřív jenom šepot a najednou se vedle mě objevil nějakej týpek, kterej furt dokola mlel dokola nějaký žvásty. V tu chvíli jsem musel mít tlak větší než dno oceánu kámo! :-D Zvláštní je to, že jsem to všechno dopodrobna prožíval, všechno realisticky vnímal a hlavně cítil, ale jak ten týpek vypadal, to si za boha nevzpomenu! Asi 15 minut minut mě ten týpek furt dokola a dokola psychicky mučil / vydíral těma jeho démonickýma zaklínadlama, či co to bylo. V momentě, kdy už jsem upadal do agónie jsem se konečně probudil, přesně podle definic Počátku. ;-) __ K: :-O No tyy k*áááááávo :-D Bych asi nerozdejchal. :-D __ JÁ: Ale chápeš, že jsem to fakt cejtil? :-D Ten adrenalin jak se ti rozproudí v těle, když jsi třeba na nějaký bláznivější atrakci...víš co myslím? K: Vím. :-) Zkrátka Počátek není jenom kvalitní film. Je v něm ukrytá taková mysteriózně bizarní myšlenka, kterou zkrátka žádný film nemá! __ JÁ: Ámen! :-) ()

AllShallFall

Bál jsem se, že to bude jako Matrix. Vychází to ze stejného principu. Místo virtuálního světa je však použit sen. Leonadro má opravdu dobré filmy a Christopher Nolan má talent. Natáčí filmy opravdu výborné. Matrix mě nezaujal tak jako ostatní. Nolanův Počátek je o trochu víc zajímavější podívaná. Musím podotknout, že jsem logice filmu přišel na kloub až po dalším shlédnutí. A chuť hledal hodně dlouho. Poprvé mě to opravdu nechytlo. Protože tenhle druh sci-fi, ať se odehrává v podvědomí, nebo ve virtuální realitě mě vůbec nebere. Ale zvědavost mě donutila snímek dokoukat. Tak jsem byl i nucený změnit svůj komentář a ohodnotit film více kladně než jsem hodnotil poprvé. Sen ve snu a v tom snu další sen a další a další......čím hlouběji jsem se dostával, tím větší jsem cítil úzkost. Fantazie Nolana je výborná. Neboť mě to teď opravdu překvapilo. Však nemění se na tom fakt, že tenhle druh sci-fi moc nemám rád. Tak doufám, že se to už opakovat nebude. Nevadí mi zamotané příběhy. Vadí mi spíše ty zdlouhavé a utahané začátky, než se dostaneme k té vysvětlovací části. A také mi nesedí ty matrixovské efekty ( běhaní po zdech, lámaní prostoru atp) Výhodou je, že při těchto efektech měl film šťávu a při souboji na chodbě, kde jsme se přelévali ze strany na stranu, jsem byl napjatý. Téměř 70% filmu stálo za to. ()

teutates

Nolan je svojím spôsobom "génius"... absolutne ma nenapadlo premýšľať nad danoú témou a už len myšlienka aj keď možno nie jeho je max. originálna. Podobnosť v istom duchu by som dokázal nájsť, ale v tomto prevedení som bol opäť milo prekvapený. Nolan si upevňuje svoju pozíciu v mojom "oku". V istom zmysle prelomové dielo 8/10 čo viac k tomu..? len tak ďalej, teším sa na ďalšie "futurama" tohto autora! ()

swamp

Christopher Nolan je PAN režisér a dokazuje to i svým novým filmem Inception, který byl českými distributory poslán do kin s příšerně přeloženým názvem - Počátek. O žádný počátek se nejedná.. jak tvrdí Fuka, je to "vnuknutí". Vnuknutí myšlenky.. ve snu - ve snu ve snu - ve snu ve snu ve snu - ve snu ve snu ve snu ve snu.. atd. Nolan zkrátka rozjíždí vysokou hru (stejně jako jeho postavy), kterou se mu daří ukočírovat až ke zdárnému konci. Složitost snímku spočívá jen v tom, jak moc jste ochotni si ji připustit - když ty necelé dvě a půl hodiny budete dávat pozor, vše vám do sebe zapadne naprosto hladce. Nejvíce se mi asi líbil koncept času v různých úrovních snů a nutnost synchronizace při vystoupení ze snu.. ale nebudu zabíhat do podrobností, raději se mrkněte sami. ;) ()

dex2man

Inception je strhující dílo. Film, který vás vtáhne do děje, do světa, ve kterém si můžete vytvořit vlastní svět, do světa, ve kterém můžete cokoliv - vždyt je to vaše mysl, váš sen.. jenže i ten má svá přísná pravidla. A co teprve, když je ten sen součástí jiného snu? A co když ten sen není vůbec váš? nastane boj s podvědomím "nepřítele", jenže ten je obzvlášt složitý, když nemáte vše vyříkané ani s tím vlastním... A když vaše podvědomí nerozpozná realitu od snu, dokážete to vy?dokážete se probudit? a jak víte že jste vzhůru? Pro vytvoření takto komplexního výletu do snu s několika úrovněmi, muselo být vše dokonale promyšlené, načasované a dokonale zapadající. Nolanovi se to povedlo natolik, že jsem se po skončení nechtěl vrátit do reality a vlastně ani nevím, jestli vrátil:) Pokud tohle není vrcholem filmařského umění (a vlastně i jeho cílem), tak už nevím co... ()

Okara

Všichni známe to rčení. Kniha bude vždy lepší než film. Jako by možnosti filmu byly ohraničeny kruhem, za který se nejde dostat. Za jeho hranicemi pokračuje kruh knihy, která dokáže vzbudit kýženou, filmem eliminovanou fantazii. Kruh Inceptionu jde ale ještě dál. Moment, kdy fantazie někoho jiného předčí naší vlastní představivost. Snažil jsem dojmy a emoce vypsat několikrát, ale slova nikdy nepřichází. Když sílu brilantně poskládaných dějových rovin umocňuje snový svět a nejlepší soundtrack všech dob, každičký chlup dostává svoji životní erekci. A byť mám kvantum oblíbenějších filmů, jen Inception mi vždy připomene, co je to filmový orgasmus. I proto bude navždy haprovat na hranici zdejší osobní desítky kvůli jejímu přívlastku. Oblíbené? Kdepak, do Nolanova podvědomí se nořím jednou za pár let. Nejlepší? Neváhal bych ani vteřinu. You are waiting for a train. A train, that will take you far away. You know where you hope this train will take you, but you don't know for sure. But it doesn't matter. Because we well be together. Nejlepší soundtrack z filmu: Dream is Collapsing. 100 % ()

Nolan nevyloučil možnost natočení Star Wars

Nolan nevyloučil možnost natočení Star Wars

19.07.2023

Cillian Murphy potvrzen jako hvězda nové nolanovky

Cillian Murphy potvrzen jako hvězda nové nolanovky

08.10.2021

Přibližně před měsícem jste se zde mohli dočíst, že režisér Christopher Nolan (Dunkerk, Tenet) po neshodách se svým domovským studiem Warner Bros. nakonec přesídlil ke konkurenčnímu Universalu, u… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Tenet znovu odložen

Tenet znovu odložen

26.06.2020

Studio Warner Bros. opět odložilo nadcházející snímek Christophera Nolana Tenet. Tentokrát se z původního 31. července (kam byl film přeložen ze 14. července) odkládá na 12. srpna, tedy znovu o dva… (více)