Wonder Woman

• USA Wonder Woman (více)

Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Vyrůstala v chráněném ostrovním ráji až do doby, kdy na jejich pobřeží havaroval americký pilot a vyprávěl jim o masivním konfliktu zuřícím v okolním světě. Diana opouští bezpečí domova s přesvědčením, že dokáže hrozbu zastavit. Diana bojuje po boku mužů ve válce, která má ukončit všechny konflikty, a objevuje plný potenciál svých schopností... a svůj skutečný úděl. (Freeman Ent.)

Slida79

Po všech přeplácaných prázdných komiksovkách povzbuzení od DC, že pro dobrý film jsou důležité nejen efekty, ale i pravdivé herecké ztvárnění a tahle "princezna" mi fakt sedla. Zatím největší pozitivní překvapení roku:) Holky jděte do kina! 85% ()

Thug_Leo

Feministky a nadržení panicové to je cílové publikum jinak si nedokážu vysvětlit aktuální hodnocení. Sranec na ntou. Kvalitní filmy pokračování nemají, tohle bude mít tak 27 dílů.ach jo.-/ existuje 100 filmů s téměř stejným dějem, ovšem mnohem lépe zahraných a s zcela jiným rozpočtem. Ale protože relativně pěkná ženská hraje prim, je to u některých super ()

Gyl

"Už jsi viděl Wonder woman?", zeptala se mě..."Ne..?".."Je to dobrý, jdi na to.." Je to VÝBORNÝ. Předem jsem si nic moc nezjišťoval a šel na ten film bez očekávání. A moje očekávání to celkem smetlo a předčilo a ..pak jsem se na očekávání vykašlal a užíval si ten film...Film plný kontrastů, detailů, poselství, emocí a efektů. Podivnou mozaiku bájného světa bez varování vtaženého do první světové (ani já to nečekal), antické bohy a indiána, muslima, američana a bláznivého (asi) ira v jednom záběru...kouzla, slzy a výbuchy leteckých pum. Paráda. Dám si to ještě v 3D :))) ()

james11

Když to hodnotím třemi hvězdičkami, mám pocit, že jsem ještě hodně štědrý. Gal Gadot není rozhodně taková kočka, jak se z ní celý film snaží udělat. V tom kostýmu ji to sluší, ale jako Bohyni bych si dokázal představit jiné. :) Dobře, ale o tohle vůbec nejde, to není to, proč film hodnotím takhle. I když je polovina filmu CGI, tak stejně jsem měl často pocit, že je to jen práce pár fandů. Přestože ve filmu mluví všemi možnými jazyka, tak pro němčinu jen trochu změní přízvuk, že to působí jak laciný fór, Wonder Woman se na frontu WW II. ani trochu nehodí, ještě ten meč a bičík. Divím se, že si nevzala i luk. To odrážení kulek fajn, ale docela pohoda, že nikdo nemířil na nohy... Z Arese jsem byl docela zklamaný, nějak nenaplnil očekávání. Superhrdinské filmy mám rád, ale tahle sólovka byl až moc velký úlet. ()

Tom_17

Absolutně nechápu to hodnocení tady. Wonder Woman bych viděl minimálně o 30% horší jak Batman vs Superman. Hlavní hrdinka a její výrazy ve stupidních, až moc často ve filmu se objevujících, slow-motionech mě naprosto odrazovali od sledování. Je ale pravda, že jsem se dodíval, protože mě zajímalo jakou kravinu tam zase přidají a jak hloupě se bude "hrdinka" tvářit. Jo, sranda to byla - ale ne tak jak to tvůrci zamýšleli. Jediným světlým momentem ve filmu byl Chris Pine. Nic víc, nic míň, hrůza - 1* ()

Dumaru

Po prvom kontakte so zástupcom mužského pohlavia sa rozhodne princezná Diana opustiť svoju domovinu stráženú Amazonkami. Má v pláne zabiť boha vojny Áresa (samozrejme v jeho civilnej verzii) a ukončiť tak vojnu a nastoliť na Zemi mier. Herecké obsadenie na čele s bývalou miss Izrael Gal Gadot dopĺňa Chris Pine, ktorý jej slušne sekunduje a mne sa táto dvojica páči. Film postupne vtiahne komiksovú hrdinku zo svojho ostrova až na front a celkom to funguje. Čo mi ale chýbalo bolo viac akcie v priebehu filmu od hlavnej hrdinky a uvítal by som štipku humoru. Koniec na ktorý si divák počká cez dve hodiny sa mne nepáčil vôbec (najmä Áresova postava a jeho obkecávačky), preto dávam o hviezdičku menej,,, ()

raru

Prehľadná a výborne nasnímaná akcia,vtipné dialógy a prijateľný príbeh,to hej,a bavil som sa so svojim 14 ročným synom tiež vcelku fajn,ale prvá liga to nebola...aspoň nie pre mňa,už len kvôli tomu digitálnemu bordelu na konci. ()

michalkop

Epicky odvyprávěný, suprově natočený, efektami vyšperkovaný zbytečný film, který nedokáže zachránit celkovou plytkost a nemyslnost příběhu. Pravda, komiksy o Wonder Woman jsem načetl, ale dívat se na dvě hodiny na historku Amazonka potká letce, pak ukončí první světovou válku a letec umře, je na mě moc. Jinak Gal Gadot v roli Diany je fakt pěkná, ale vzhled k příběhu bych čekal aspoň o pět let mladší slečnu. Taky zajímavý wow moment politické korektnosti - kde se na ostrově Amazonek berou černošky. To ve starém Řecku nebylo. A hlavně kde jsou ty Asiatky a Indiánky, aby to bylo multikulturně vyváženo a vůbec to tam není genderově vyvážené. Japato? A kde jsou chudáci gayové a ostatní minority? Na ty filmaři zapomněli. To by měli napravit v Director's cut. ()

TheCrow

Trochu zkratit, par veci doladit a mohlo to dopadnout lip... Kazdopadne mela jsem dost nizky ocekavani, takze nasledovalo prijemny prekvapko. ()

Krail

Já mám zvláštní pocit že každou čtvrtku filmu dělal někdo jiný. První čtvrtka na ostrově je sice kouzelná a celý ostrov vypadá skvěle ale je nudná a o boji mezi amazonkami a lidmi ani nemluvě ! Ale potom co Hlavní dva antagonisté vyjedou do Británie tak to začíná být více zajímave a když princezna Diana neví co má vlastně dělat bylo i trochu vtipné a pak se dostaneme do 1. bitvy kde už je to celkem záživné a kdykoliv je na Dianu pohled ze shora tak vypadá skvěle ale jak mile tam jsou ti další kumpáni tak ty tam jsou úplně k ničemu! No a závěrečný fight mezi Dianou a Aresem je těžké zhodnotit... Vypadá to skvěle všechny ty barvičky atd. ale když se mluví o aresovi a všech antagonistech tak je to hrůza....O smrti toho jejího kluka ... to nebylo vůbec smutný když vám scénář nedá pořádné seznámení s ním! A přrsně proto dávám známku 3! Rozhodně to není špatný film a stojí to zato se na něj kouknout! ()

Tomulka

Řekl bych, že Dianě chybí trošku velkoleposti. Což způsobuje hlavně dost velká absence vhodné hudby. Určující hudba, nástup Wonder Woman byl použit jen na přepad německé posádky v městečku a to jen krátce. Vůbec nerozumím tomu , proč nezazněl v momentě jak Diana vyleze ze zákopů a jde vstříc palbě. Hudba v tomto filmu je vůbec dosti nevýrazná a nepodkresluje příběh což je velká škoda. ()

RavenSpector

Něco tak blbého jsem už hodně dlouho neviděl.Dokonale neoriginální záběry, očividně opsané z 300, debilní mytologie a uhozený a nelogický příběh tomu dodávají korunu. Ubohé, ubohé, ubohé. Kam se takové sračky hrabou na Simmonsův Ilion? ()

DeThomas

A ja se na to tak tesil... =o( Gal Gadot, super sexy cubina, hrat ale moc neumi, v celem filmu strida dva vyrazy a neukaze ani kousek zadku. Chris Pine ji trosku zachranuje, ale vysledek porad pokulhava. Scenar je zbytecne rozvleklej, kdyby byl film o pulku kratsi, asi by mu to prospelo. Akcni sceny pusobi spis komicky nez akcne, navic diky naduzivani CGI vypadaji jako pocitacova hra. (Ona opevovana zakopova scena, kdy WW v nejkycovitejsim zaberu roku jde po bitevnim poli a pak zabije vsech 8 nemcu, co okupuje zakopy a nasledne osvobodi mesto od dalsich 6 nemcouru... To mohlo 100x vic epicky. Mohlo, ale neni.) Naprosta absence krve pusobi komicky (chapu, ze je to kvuli pristupnosti, ale kdyz nekoho kurva probodnu mecem, aspon kapka krve by tam byt mohla, ne?) Suma sumarum, kdyz se podivate na trailer, uvidite to nejlepsi z filmu bez zbytecnych sracek. DC opet nezabodovalo. (A uprimne nechapu, jak se tohle mohlo nekomu libit) ()

RoyBatty444

Jednoduché prehľadné a s posolstvom (jednoduchým). Zaujímavé akčné scény a ženy v popredí príbehu. Humor neprišiel z krátka. ()

Yamatosan

Velmi, ale opravdu velmi přeceňovaný film. Gadot neumí hrát, a není Arnold, aby si to mohla dovolit. A o dobrou hodinu natáhlý. Filmové DC universum je jedna velká katastrofa... ()

Fritaaa

Takže abych to shrnul.. Němci jsou ultimátní zlo, Britové zákonné dobro a generál Ludendorff byl vyšinutý chladnokrevný vrah? Málokterý film uráží historii tak bravurně, jako to dělá právě Wonder Woman. Německá armáda je bandou tupých neandrtálců, kolem které v pohodě projde asi ta ksichtově nejrůznorodější banda, jakou jsme na poslední roky viděli. Sakra vždyť ten film ani nebuduje žádné napětí, nijak negraduje, není tam žádný zvrat. A v závěrečné bitvě nepřátelský boss zařve "Já tě zničím"... no to už jsem musel za fyzioterapeutem, protože jsem si pohnul krkem, jak jsem chtěl zakroutit hlavou. Během celého filmu není Wonder Woman nikdy v nebezpečí. Ani když dostává na frak od toho generického záporáka, tak o ni prostě nemáme strach, protože víme, že za 70 let bude s Batmanem bušit do dalšího generického záporáka :D To fakt jako někdo věřil, že bůh války bude generál Ludendorff? Který byl na počátku první světové války zástupcem náčelníka štábu německé druhé armády bojující v Belgii? :D A proč z něj filmaři dělají psychopata? Co takhle, kdyby tím bohem války byl muž, který válku skutečně začal – Conrad von Hötzendorf? :D A proč sakra stál na přistávací dráze u německé továrny na chemické zbraně britský tank? :D Tenhle film byl neskutečně debilní... Z německé armády si filmaři dělají srandu, Brity glorifikují – proč se hlavní téma filmu soustředí na Němce užívající smrtící plyn a jak je to Britům proti srsti... když Britové dělali naprosto totéž?! ()

DC oznámilo velké plány

DC oznámilo velké plány

31.01.2023

James Gunn již před koncem roku sliboval, že v lednu oznámí první projekty ve svém chystaném rebootu DC univerza, na kterém se podílí coby nový šéf DC Studios ještě spolu s producentem Peterem… (více)

Superman se nevrací

Superman se nevrací

15.12.2022

Jak již jsme avizovali v jedné starší zprávě, velký restart u DC probíhá ať už se to fanouškům líbí, nebo ne. Poté, co se tento týden k situaci vyjádřila režisérka Patty Jenkins, která fanouškům… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Jak vypadá budoucnost DC filmů?

Jak vypadá budoucnost DC filmů?

16.04.2022

Studio Warner Bros. a společnost DC Entertainment čekají v následujících měsících drastické změny. Má to za následek fúze konglomerátu Discovery právě s Warnery, kteří nad sebou tak nyní mají nového… (více)