Žralokonádo

(TV film)
všechny plakáty

Do Los Angeles se blíží bouře, jakou ještě svět neviděl. Bouře totiž způsobí, že žraloci, kteří do této chvíle požírali lidi jen v oceánu, se nyní objevují i ve vzduchu a na souši. Jak si lidstvo poradí s touto katastrofou? (LIVINGDEAD)

stativ

To je taková strašná kravina, že tomu ten odpad nemůžu dát. Protože natočit takovou hovadinu je fakt umění. Celé je to tak naprosto debilní, že tenhle film nejde brát ani sekundu vážně. Automobilová honička na google maps. Hlavní protagonisté utíkají hurikánem skoro v suchu. Na žraloky s motorovkou. Chlápek ječící, protože mu zahrabali nohu do písku… ()

P3rcy

Geniální ve své stupiditě - asi tak bych nazval snad nejlepší a nejoriginálnější film od společnosti Asylum. ()

Toren

Perfektní zábava pro partu nestřízlivých kamarádů. Kdo to bere vážně, tak nerozumí filmu. Fakticky. ()

Jara.Cimrman.jr

Dříve jsem se cítil v ulicích velkoměsta bezpečně. Stačilo totiž umět pouze hbitě prokličkovat mezi feťáky, loupežníky a přenašeči infekčních chorob. Jenže to ještě žraloci nepadali z nebe, nešplhali po laně a ani neskákali zavřeným oknem do místnosti. Nyní musím začít trénovat úderové techniky hasičákem a cílené máchání motorovou pilou. Já to dám. Jen mě mrzí, že tohle mohla být vynikající komedie, kdyby na konci trochu neztratila tempo a kdyby se nebála přiznat, že je komedií. Hrůzu a napětí to v sobě prostě nemá, ale srandy je v zatopeném L. A. hromada. ()

Spiker01

Béčka a céčka mají něco do sebe. Kromě tradičně strašných digitálních triků nabízí Sharknado (neboli v brilantním českém překladu Žralokonádo) ještě absolutně nesmyslný děj a speciálně tento film ještě holku, která to děsně umí s brokovnicí. Jinak děs a bída, tradičně jen pro ty nejzaritější masochisty...40% ()

Wacoslav1

Tak zda se ze kluci a holky z Asylum to jenom tak nevzdaji samozrejmne ze jako seriozni film je to totalni picovina kdyby to ale nebyla takova sranda uz jenom ten namet tornado v kterym litaji zraloci nic ulitlejsiho jsem dosud neslysel a tak potencial byl velmi slusnej problem je v tom ze ti Asylaci se fakt nepouci a neumi to patricne odlehcit i kdyz sem tam nejakej forek se najde a zraloci padajici z nebe fakt nemeli chybu ale i tak se mi zda ze se to chvilema bere az moc vazne dokonce snad i trochu jako seriozni film na druhou stranu uz jsem videl od Asylum i vetsi kraviny tady muzu ocenit aspon ten namet a obcas to i pobavilo svou demenci plus tradicni davkou opravdu spatnych digitalnich triku ale marna slava treba takovej Super shark mne porad bavil vic a od skutecnych mistru filmoveho trashe a kvalitnich braku jako jsou moji oblibenci Ray a Wynorski se porad jeste tito supertalentovani tvurci z teto supershitove tovarny na zetka maji co ucit ()

Pepinec

Zasáhla mě do oka plochá ploutev žraloka. Krční svalstvo vzápětí v jeho mocném tisknutí. Bylo by to v pohodě, kdybych plaval ve vodě. Jenže holé neštěstí - vždyť já jsem na náměstí! /// Skončila chvíle poezie. 86 minut dlouhé filmové poezie, která v jeden páteční večer rozplakala hned tři chlapy najednou. Jeden z nás brečel upřímně, druhý nadšením a třetí zděšením, protože jako jediný věděl, že nás čekají další tři díly... Já kdybych uděloval Nobelovu cenu, tak teda neváhám ani chvilku. Proletět Vesmírem je hovno, Felixi! Koukej na Stýva, jak lítá skrz žraloky a tahá z nich přitom kozatý kočky. Žralokonádo navždycky změní můj pohled na film, na Stýva i na žraloky. ()

korbitch22

Jednoznačně nejzábavnější Asylum všech dob.Banda ochotníků opět řádí v typických Asyláckých lokacích, vedená mistrem Ianem "Stevem" Zieringem, mocně podporovaná scénáristickou demencí, režisérským kreténstvím a vizuální zoufalostí, až je to tak dokonalé stupidně zábavné.Žraloci lítaj vzduchem, jsou drzí a vlezou vám až do obýváku, vy musíte prostě rychle jednat a tak je umlátíte barovou židličkou.Jestli jste si mysleli, že žralok který polyká most Golden Gate je něco geniálního, zapomeňte.Protože tady je skok člověka skrz na skrz útroby žraloka s motorovou pilou.Kde se kurva ty lidi berou, kde kurva shání peníze a kde je kurva najdu? Někdy bych strašně chtěl naporocovat sekačkou na trávu obřího krokodýla či jiné obří zvířátko, co mi poleze v obýváku...považoval bych to za vrchol své herecké kariéry.Za tu (ne)chtěnou demenci a upřímnou snahu o to vypadat ne jen jako filmaři, ale i jako lidi jim kukům dám 30%. ()

joehot

Sakra, to mohlo být guilty pleasure jako řemen. Ale výsledek je tak blbý, až ani není zábavný. (Až na několik světlých chvil.) ()

corpsy

Každé políčko filmu dokazuje, že ide o absolútnu kravinu, či už po stránke obsahovej alebo vizuálnej. No je to o dosť zábavnejšie, ako ostatné ´´eposy´´ od Asylumu. Takže hor sa na žraloky! ()

Vxxx

Úžasně zábavný film. Špatné grafické efekty, humorný děj, neexistující logika a překvapivě přijatelné herecké výkony. To a ještě mnohem více z toho dělá neuvěřitelně špatný, ale přesto koukatelný, film. Rozhoduji se mezi odpadem a 5* protože to bylo opravdu neuvěřitelně zábavné. Dám 2* a uvidíme u dvojky :D ()

JohnMiller

Najuletenejší ecohorror aký zatiaľ Asylum natočilo. Absurdnosť prekonáva všetky doterajšie hranice a prekonať ich bude ťažké.. povedal by som až nemožné. Tornádo plné ľudožravých žralokov terorizuje Hollywood pričom sa ho pokúša zachrániť bývalá hviezda seriálu Beverly Hills 90210 Ian Ziering. Brutálne nepodarené CGI efekty, dialógy o ničom, zlý strih ktorý nakrúca niekoľko sekundovú scénku v jednom momente v exteriéroch a v druhom momente v štúdiu a to je strašne vidieť. V jednom momente presekne motorovou pílou žraloka na polovičku v druhom zábere sa takmer nedokáže vyrezať z brucha.Ale ja som sa bavil. ()

kajas

Nejsem typ diváka, který by dobrovolně vyhledával céčkové pitominy, ale televizní upoutávka na Nově mě tak zaujala (jestli v kladném nebo záporném slova smyslu, doteď netuším), že jsem se rozhodla to se žraloky zkusit. A došla jsem k názoru, že ta krátká upoutávka byla mnohem zajímavější než celý film. Celou dobu jsem usínala nudou kvůli čekání na tornádo, které přišlo v posledních asi tak deseti minutách. Steve z "Beverly Hills" (koho zajímá, jak se jmenuje ve skutečnosti?) s rodinkou patří mezi tak směšné spasitele Ameriky, že si záchranné akce typu vyřezání si cesty z těla žraloka motorovou pilou vlastně docela užijete. Jinak ale debilní v každém ohledu. ()

Lexonka97

Tak toto je nezapomenutelná záležitost! Čekal jsem vážně hodně, ale toto... Po prvních dvaceti minutách jsem si říkal ''Proč tímto vlastně ztrácím čas?'' Ale po dokoukání jsem na sebe vlastně hrdý. Hrdý v tom smyslu, že jsem to vůbec dokoukal. Nejdivnější film co jsem kdy viděl (zatím) ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3