iXtr3m3

Labutia pieseň dvoch filmových boxerov... :) Inak skvelý pohodový film so skvelým obsadením v hlavných aj vedľajších úlohách, ale priznám sa, že radšej by som bral "vážnejšiu" variáciu na takýto stret. ()

Zagros

Sylvester Stallone i Robert De Niro za sebou mají památné filmy na téma boxu. Sérii Rocky zná snad každý a také Zuřící býk není úplně neznámý. Sám jsem oba viděl a dokáži pochopit jejich úspěch (Rocky) a ocenit famózní herecký výkon (De Niro jako Zuřící býk). Nicméně filmy o boxerech mě vlastně nikdy moc nebraly, stejně jako mě v reálu nebaví samotný box. Zároveň moc nechápu podobné filmové návraty? Potřebují staříci snad přilepšení k důchodu? Jen si chtějí dokázat, že na to stále mají? Vyhlídky před filmem nebyly dobré. Musím se ale přiznat, že mě to vcelku bavilo. V rámci tématu a věku hlavních představitelů šlo o slušnou zábavu na jeden večer. Nebylo to úplně trapné, čehož jsem se obával. Pro mě to jednou stačilo, slabší tři hvězdy. Pro fanoušky boxu, Rockyho, Býka, nebo herců samotných, může být hodnocení určitě vyšší. ()

kukuuuc10

90% Kino. Člověk si připadá na filmy čím dál náročnější a pak tady chodí takové katapultace, jako v případě Grudge Match! V dnešním zaběhnutém filmovém režimu je těžké zkompilovat něco humorného a někdy komedie vlastně není komedie. Tohle je ovšem velká výjimka, protože já jsem smál "opravdu nahlas" !!! Robert De Niro je král. Mám chuť ještě do ranních hodin stihnout Zuřícího býka. ***** ()

Fantomas92

Robert De Niro se narodil 17.8.1943, Sylvester Stallone 6.7.1946, přesto by mě oba v jejich věku s přehledem nakopali. Už jen za De Nirovu přípravu (nechápu, kde na to bral čas, když každý rok točí velké množství filmů) si film zaslouží minimálně tři hvězdy. Když se k tomu přidá fakt, že se v ringu sešel Rocky se Zuřícím býkem a jejich souboj vůbec nevypadá špatně, musím hvězdu přidat. Do toho několik povedených hlášek a v rámci možností dobrý příběh. Film splnil přesně to, co jsem očekával a už se těším na další projekci. PS: Jdu cvičit, protože ti dva vypadají na svůj věk fakt dost dobře a mně je za sebe trapně ()

Litvicek

"Knockoutuj ho ale rychle, musím jít čůrat", bože to bylo fantastické a teď nemyslím jenom tuhle jedinou hlášku ale celý film. Opravdu, Stallone čím je starší, tím je kvalitnější, zraje jako dobré víno. De Niro, luxusní role a ještě luxusnější hlášky "jsi tlustý, jsi starý, máš záda v háji, jsi tlustý...", jo to bylo teda něco. Hodně jsem se těšil na tenhle film, protože trailer vypadal fakt slastně a jsem nehorázně rád, že i celý film pokračoval v celém duchu. Komedie, která se dívá do minulosti s nadhledem, ironií a "parodií" zároveň. Kevin Hart, bomba, Alan Arkin, god damn Great! Podtitulková scéna s Mikem Tysonem? Užasná! Ne, stydím se tomu dát jenom 5 hvězd, tohle bylo opravdu něco úžasného. Návrat po letech do ringu se vším co se stalo v minulosti a co se musí v přítomnosti vyřešit, napravit. Opravdu výborná podívaná. Jen tak dále. ()

AdamesWWE

8/10] Tak Stallone opäť v ringu, spolu aj s De Nirom. Dobre sa to počúva, ešte lepšie sa to pozerá. Len škoda že tento film nedostal príležitosť v slovenských kinách, ved naši distribútori.. Ale k filmu, tak určite som do toho nedával extra veľké nádeje, trailer vyzeral v pohode, ale čakal som že to nejakým spôsobom bude ako nechcená paródia, ale žiadne obavy sa nenaplnili. V konečnom výsledku je to dosť dobrá oddychovka pri ktorej sa človek zabaví, zamyslí, pozrie na box, aj oddýchne. Dlžka filmu je tak akurát, dobre rozdelená, fajn úvod, rozvíjanie deja a celkovo to bol dosť svižný film, žiadne nudné časti som nenanšiel, fanúšik si Stallone/De Nira (poprípade oboch) si určite príde na svoje. Narážky na kariéru hercov, vtipné momenty, to všetko patrí k tomuto filmu. A dobrý záverečný fight s príjemným ukončením. Ked si porovnám hlavných aktérov, kto ma bavil viac, tak v tomto prípade mi o málinko stotín percenta viac uderil do očí De Niro, on bol ten hlavný provokatér, takže to možno bude tým. Ale Stallone je tiež skvelý, klasický výkon ako som od neho čakal a zvyšok je tiež fajn. Takže som spokojný, dvaja starší borci natočili dobrý film a dakujem im za príjemný zážitok. ()

hunterN

Už jsem skoro nedoufal. Starej dobrej Bobby, jak jsme ho všichni znali, milovali a obdivovali je zpět! Nejlepší De Niro od dob Ronina, Přeber si to a Kdo s koho (když nepočítám jeho skvělé camea ve Špinavém triku, Hvězdném prachu a Machete). A kdyby mi ještě letos v lednu někdo tvrdil, že to bude díky tomu, že se ve svých 70 letech postaví v ringu "La Motta" proti "Balboaovi", tak se mu vysměju a pošlu na vyšetření. Na rozdíl od Last Vegas vskutku gerontofilní zážitek roku! ()

Rssa

A proč ne? Povedená good feeling komedie se spoustou odkazů, živými postavami a geniálním Arkinem, který opět předvádí grandiozní stařecký výkon. Je tam uvěřitelný příběh, je tam myšlenka, možná toho boje a boxu je tam na boxerský film málo, ale o to stejně nešlo. Důležité je, že to De Niro přežil ve zdraví (o Slye jsem strach neměl). 75 % ()

Hanys_

Rocky s LaMottou vracejí úder. Celkem pohodová důchodcovská komedie s pár hodně podařenými hláškami a parádní potitulkovou scénkou. Navíc si Segal samozřejmě pohlídal i závěrečný fight. 7/10 ()

dopita

V podstatě průměrná komedie, která je občas hodně vtipná, občas skoro až trapná. Ale má šmrnc a dva bouráky v hlavních rolích. Což je hlavní důvod mého relativně vysokého hodnocení. Zkrátka je mi šumák, že děj je vlastně strašná kravina o tom, jak si dva staříci chtěj chvíli nad hrobem rozbít hubu v ringu a hodlám filmu leccos odpustit. ()

ZdenoLo

Ochabnuté spotené telá dvoch starčekov a do toho kopec vtipných hlášok a scénok. To bola dobrá voľba na piatkový večer. No Alan Arkin pobavil asi najviac. ()

HArna

Na začátku jsem si říkal kde vzali ty záběry. Jako by to bylo skvěle sestříhané z Rockyho a zuřícího býka. Po několika si uvědomíte že je to počítač. Je neuvěřitelné, kam se hranice možností posunula. Až páni herci umřou, nahradí je animace. Teď zpět k filmu, ta úvodní animace mě zaujala. Celkově mě ale ten film vůbec nechytl. A to jsem se snažil, ale bohužel někdo to nefunguje. ()

SpaceOdyseus

Je hodne fajn videt konecne De Nira a Stalloneho na jednom platne. Jejich stiplave slovni vymeny jsou to nejlepsi na tomhle filmu, kde i humor prevazne funguje. Jen bych se obesel bez toho finaloveho zapasu. Sledovat dva potici se dedky svlecene do pul tela neni zabavne ani moc prijemne. Jejich konflikt by sel urcite vygradovat i bez teto line berlicky jen pomoci chytrych dialogu a hodnoceni by slo urcite nahoru. ()

Lefty86

Zuřící býk vs. Rocky Balboa. To čeho se někteří báli, jsem já bral jako fakt a jen doplněk k samotnému filmu a sice že to bude parodie na sérii Rocky. Bylo tomu tak, v některých scénách filmaři těžili z popularity Italského hřebce ( scéna s vajíčkama, hláška o proříznutí oka, scéna na jatkách nebo Rockyho...promiňte Razorovo proslov o tom proč musí v zápase boxovat. Jen Adrian tu nahradila Kim Basinger ) Vůbec mi tam pomrkávání na Rockyho nevadilo spíš mi vždy vytvořil na tváři přihlouplej úsměv a vzpomínku na opakované přehrávání VHSek kde jsem Rockyho v předpubertě měl. De Niro je vynikající herec který zaslouží obdiv všech nejen jeho fandů, ale zdál se mi na vedlejší koleji, i když čas na plátně měli rovnocenně rozprostřený, Stallone ho s Italským hřebcem za zády ( u mě ) zastínil. Je fakt že i postava Razora Sharpa je Rockymu charakterově podobná a De Niro byl pro mě takový "malý záporák" , fandil jsem Slyovi protože ve filmovém boxu toho napáchal mnoho výborného. *SPOILER* Čekal jsem na konci že zápas utnou remízou ale kupodivu vyhrál Razor, Kid se zachoval jako charakter a spravedlnosti bylo učiněno zadost. Trochu mi vadilo že se tam navzájem zvedali a opakovalo se to, když už pomohl Kid na nohy Sharpovi, nemusel to o minutu později opakovat Sharp a zvedat Kida. Ale to byla jen kaňka na jinak skvělém filmu u kterého jsem se skvěle bavil *KONEC SPOILERU* Několikrát jsem se upřímně nasmál, i všechny postavy byli sympatický a přirozený. Hlášky toho dědka Lightinga byli boží. Jsem spokojenej a dávám plnou palbu :) ()

Hanes88

No musím uznat, že až tak dobré jsem to nečekal :). Podle tématiky a navíc ještě jako komedie jsem si říkal, že nakonec to bude spíše jenom nějaká oddychovka na hodnocení 50%ty. Nakonec to bylo však velmi příjemné překvapení. Oba dva (Sly i de Niro) zahráli své role parádně a děj byl hodně pěkný, navíc nabitý super hláškami. Mimochodem vedlejší postavy se mi taky líbily. Za mě tedy 75%. ()

p.sojka

Možná bych měl nabušit i plných 5. No ty vole. Až mi nebude každých 10 minut někdo boxovat na dveře a v klidu si to pustím znovu, tak tu jednu hvězdu možná přihodím. Koňské chcánky na otravné sousedy! ()

iampatrik

65% Neurazí, pobaví. Pokud člověk viděl alespoň nějaké filmy jak Stalloneho, tak De Nira z dob jejich největší slávy, tak ho Zpátky v rigu potěší. Baví jak ústřední dvojice, tak všechny vedlejší postavy. Vkusně, ale i s jednoduchým humorem utáhnou celou stopáž, kde se nakonec v ringu utkají a zvítězí... no, je to vlastně jedno, protože o to ve filmu nejde. Navíc jako perlička na závěr přichází asi to nejvtipnější až po titulcích. Prostě pohodová oddechovka. ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012