Jak přežít rozvod (TV seriál)

Girlfriend's Guide to Divorce

Komedie / Drama

USA, 2014 - 2018, 32 h 5 min (Minutáž: 39–43 min)

Tvůrci:

Marti Noxon

Layla Minoui

Lisa Edelstein, Beau Garrett, Necar Zadegan, Paul Adelstein, Sophina Brown, Conner Dwelly, Janeane Garofalo, Michael Weaver, Tara Wilson, Nicole Oliver, Emily Fonda, Hoda Kotb, Laverne Cox, Peter J. Gray, Christopher Russell, Aaron Douglas, Jamie Denbo, Ingrid Nilson, Artine Brown, Paul Greene, Lilah Fitzgerald, Chantal Bui Viet, Nesta Cooper, Yoshie Bancroft, Matt Ellis, Christa Andersen, Monice Peter, Johanna Marlowe, Abby Ross, Oliver Rice, Marcus Rosner, Kelly-Ruth Mercier, Ben Wilkinson, Donna Yamamoto, Nasser Faris, Celia Reid, John Specogna, Victor Webster, Brian Markinson, Alyson Bath, Callum Seagram Airlie, Tasha Simms, Jason Schombing, Carmen Moore, Jesse Platt, Carrie Fisher, Stephen Huszar, Alison Thornton, Cameron Forbes, Matthew Glave, Dylan Schombing, Roxanne Fernandes, Noel Johansen, Dani Alvarado, Tanya Champoux, Adil Zaidi, Debs Howard, Marci T. House, Rebecca Olson, Alex Duncan, Brendon Zub, Hayley Sales, Bruce Blain, Mayumi Yoshida, Rowan Schlosberg, Retta, Bethany Brown, Ryan Alexander McDonald, Danielle Kremeniuk, Lisa Durupt, Beatrice King, Alanna Ubach, James Lesure, Ignacio Serricchio, Steve Talley, Malcolm-Jamal Warner, Mathias Retamal, Jessy Hodges, Talia Shire, Chris Shields, Karen Pittman, Maury Sterling, Stephanie Szostak, Kirby Morrow, Michelle Lombardo, Rachel Luttrell, John Reardon, Valerie Tian, Christina Cox, Brenda Crichlow, Oliver Drawson, Barry Bostwick, Julianna Guill, Will Kemp, Colin Lawrence, Rebecca Toolan, John Emmet Tracy, Shauna Johannesen, Robert Egger, Savonna Spracklin, Amanda Burke, Joanne Vannicola, Lucie Guest, Benita Ha, Brandi Alexander, Jovanna Burke, Jay Hindle

Pravdou je, že seriál nepřináší nic nového. Není to ani extra vtipná komediální podívaná, ale přiznám se, že mě Girlfriend's Guide to Divorce baví. Sympatické obsazení a zajímavé postavy. Dávám tomu 3 (a půl) hvězdy. Jde o první hraný seriál stanice Bravo a ta se po všech těch svých reality show chytla hrané tvorby dobře.(10.1.2015)

• MoiJe

Pilot. Asi este nie som v tom spravnom veku. Pre mna som v tom nic nenasla.(11.1.2015)

Strašná nuda, ale nic lepšího už jsem na těch internetech jako pozadí k práci nenašla. Je fajn, že se tam už nikdo nepřetvařuje, a občas se v tom seriálu jedou i drogy a je to na nich očividně fajn :D Nicméně originalita nula, nebýt tam hezký herečky, tak se na to nedá dívat vůbec.(22.8.2016)