Ochrana planety před žraločími tornády po pěti letech selhala. Nad Las Vegas se roztočí písečné tornádo, které s sebou opět přináší žraloky. Fin Shepard je nasazen do akce na záchranu planety. Tornádo se žene krajinou a zasáhlo i ropnou oblast. Texas je v plamenech. Další tornáda ničí vše, co jim stojí v cestě. Dobytčí, lávové, kamenné... a to nejhorší bude nukleární, které míří přímo na New York. Aston Reynolds, autor a majitel Astro X přišel na to, jak tornádo zastavit. Musí ho nějak ochladit, aby anuloval jadernou aktivitu. Existuje motor a kvantový generátor, který po spušětní zvedne vodu z vodopádů, nukleární hmota v tornádu se schladí a tím z něj udělá jen obyčejné tornádo, bez ničivé síly... (TV Barrandov)

RypavaDvojka

Asylum pokračuje... A začíná se mnou vyjebávat tím největším způsobem. První díl byl špatný, ale jako uvedení do "série" postačil. Druhý díl byl naprostá pecka a zatím se mi líbil asi nejvíc. Mno… Pak přišla trojka. Děj fuč a já myslel, že je to chvilkový záchvěv a další díl už bude zase podobný dvojce. Prd. Šílenosti nabírají grády a člověk se nestíhá divit co se mu to formuje před očima. Stojím si za tím, že dvojka se mi líbila nejvíc a jelikož netuším jak tuhle šílenost hodnotit a je něco mezi dvojkou a trojkou, hodnocení bude taky uprostřed. ** ()

Knor

Po předchozích dílech jsem tak přemýšlel, čím vším se dá v této sérii ještě překvapit. Věřte nebo ne, absurdita a ujetost tvůrců tu bortí veškerý hranice. Fin Shepard je definitivně největší zachránce lidstva a pokud budou přibývat další díly, stane se pravděpodobně prvním konkurentem Chucka Norrise. Ošklivá Tara Reid tu transformovala do nějakýho cyborga, dokonce dokáže vytasit i světelnej meč a při té příležitosti nezapomene pronést Ať tě provází síla :-D Žralokonáda se tu mění na plamenonáda, lávonáda, bleskonáda a vrcholem je atomnádo, který háže radioaktivní výbušný žraloky a mohl bych pokračovat ještě pořád dál :-D Tahle série je absolutně šílená a debilní, ale disponuje obrovským množstvím nápadů a hlavně zábavných nápadů. Navíc tu najdete filmový odkazy na kde co, což je fajn. Podobných filmů od Asylum jsou tucty, ale jen žralokonáda mě dokážou opravdu pobavit. ()

darthhokro

Nekutečnej nářez, po dlouhé době fakt podařená parodie, skoro na všechny kultovky. Star wars, star trek, Christine, čaroděj ze země OZ, pobřežní hlídka (potěšilo, nás nostalgiky :) ). Jedna hláška stíhá druhou, prostě jsem se bavil od začátku dokonce. A třešnička na dortu, Rajda Tara jako nahláškovaný Terminátor. Chci sní sólovku! :D Asylum tady dokazuje že zábavný film, se dá opravdu natočit i za pár babek. Pálím prostě plných 5. ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Dobytčí, lávové, kamenné, atomové...tornádo. Vývoj děje, přidáno více sci-fi, ale bohužel pokles na zábavě. "Beverly hills" a "Pobřežní hlídka" reunion :D ()

Mamlas odpad!

Blejt. Doblejt. Znova blejt. Sežrat to vyblitý a pak to zase vyblejt. Opakovat po celou dobu filmu. Takové to bylo... ()

RafaKrakal

Žralokonádo, požarnádo, krávnádo, atomnádo a všechny dalčí druhy tornád, jež si dokážete představit, víc šílenější to už být nemůže. Zřete, neb to se nedá popsat. Za nejšílenější film všech dob dávám 5 hvězd ()

walkingdead

Tenhle film je ujetější než první tři díly dohromady a vypadá to, že autoři dostali zadání, aby si při psaní představovali, že píšou epizodu Roadrunnera a jeho kámoše kojota (tomu odpovídá realističnost) a občas to řízli nějakou parodií (např. Star Wars nebo Wizard of Oz). Zábava sice trochu vyprchává, ale pořád je to kult. Avengers se můžou jít zahrabat. ()

moviefan4

Pre mňa nič moc. Trojka bola odviazaná a zábavná načož štvorka bola o tom istom a už mi to neprišlo až tak vtipné. Pre mňa osobne po jednotke najviac nudný diel. ()

Víteček odpad!

Odpadový film, který si stejně jako trojka (a částečně dvojka) hraje na něco, co není a tím je pro mě odpudivá. Tváří se to jako pop-kultnurní coolárna, která bere absenci sebemenší logiky jako plus, ale není to o nic menší shit než podobné Asylácké výblitky. ()

Nikolas__ odpad!

FAKT možná nejvtipnější díl. Tento jsem viděl již 2x a jde kvalitativně snad o ten největší shit z této série, zábava je to ovšem výborná. ()

buchannon

A opet Žraločí tornádo. Opravdu jen čekám, který díl konečně získá Oscara. Fakt prdel. Nejvíc mě baví, jak si na začátku dělají prdel z Hvězdných válek. Vůbec mi nepŕíjde, že by tvůrcům docházely nápady. Jen tak dál. Ale přesto peachovina na entou. No i když oči mi nepraskly. :) Ale musím přiznat, že takhle jsem se dlouho nenasmál a to myslím úplně vážně. Žraločí, ropné, ohnivé, lávové, elektrické, kamenné, nukleární a dokonce i dobytčí tornádo. Kdepak, tento film musíte brát naprosto vážně. :) Je vidět, že tato série má opravdu výjimečné kvality. :) Steve se opět překonal. :) Dokonce jsem poslal děkovný mail do TV Barrandov. ()

OpacDjs odpad!

Díl od dílu lepší - rozumněj ujetější a dementnější (viděno 1 až 4), a právě tento 4.díl považuji za vrcholný průjem kreativity. SPOILER Kde jinde uvidíte oilnado, firenado, cownado, nukenado a matrjošku v podobě hlavních postav sežraných žraloky a narvaných do velryby... :-) ()

AmunRa

Víc a víc a víc! Sharksandnado, bouldernado, oilnado, firenado, frozenado, hailnado, cownado, lightningnado a nukenado jsou na postupu! Víc tornád, zničené přehrady, jaderné elektrárny a velkoměsta. Proti apokalypse samozřejmě stojí nezničitelný Fin Shepard, jeho kyborgizovaná létající manželka se světelným mečem a zbytek Shepardovic rodiny. Opět bombastičtější podívaná s mizernými efekty, ale odkazy na Star Wars, Star Treck, Texaský masakr motorovou pilou, Christine, Čaroděje ze země Oz a bůh ví kolik dalších klasik. Jezdí se v autech, strojích s obří motorovou pilou, pluje se na pirátských plachetnicích, létá v letadlech, na padácích, s různými létajícími aparáty i vlastní silou a při tom všem se bojuje se žraloky živými, hořícími, zmraženými a nukleárními. Nesmíme zapomenout na Davida Hasselhofa jako Colonela Gilberta Sheparda a minutku pro Steva Guttenberga, který si nejspíš odskočil přímo z Lavalantuly 2. Úžasná podívaná pro milovníky absurdních béčkových spektáklů! ()

Mark1983 odpad!

Horor? tak to ani náhodou, protože mi to spíše připomínalo parodii na Žraločí tornádo, a ještě špatnou. ()