Záhady tela (TV pořad)

Slovensko, 2017, 30 x (51-62) min

Ivan Holub

Peter Kubela

Účinkují:

Marián Miezga (mod.), Anna Šišková, Kristína Farkašová-Tormová, Richard Stanke, Vladimír Kobielský, MUDr. Barbora Brezová, PhD, Henrich Plátek, Zuzana Martínková, Alena Pajtinková, Matúš Kvietik, Pavol Plevčík, Zuzana Porubjaková, Judita Hansman, Michaela Majerníková, Dušan Domanský, Viki Petrášová, Vera Wisterová, Michal Hudák, Tomi "Kid" Kovács, Marcel Forgáč, Michaela Mikulášová-Čobejová, Oľga Belešová, Ady Hajdu, Roman Pomajbo, Katarína Brychtová, Martin Nikodým, Dagmar Dianová, Andrej Bičan, Eva Pavlíková, Zuzana Fialová, Ľuboš Kostelný, Marcel Ochránek, Iveta Malachovská, Marcel Merčiak, Slávo Jurko, Richard Lintner, Zuzana Tlučková, Viki Ráková, Andy Kraus, Peter Marcin, Katarína Knechtová, Katka Koščová, Peter Cmorík, Martin Harich, Lujza Schrameková Garajová, Ľubica Čekovská, Sáva Popovič, Matej "Sajfa" Cifra, Táňa Radeva, Marek Majeský, Marián Labuda ml., Viktor Horján, Zdena Studenková, Braňo Kostka, Anikó Vargová, Csongor Kassai, Martin Mňahončák, Filip Tůma, Dominik Hrbatý, Ibrahim Maiga, Adela Vinczeová, Braňo Jobus, Juraj Šoko Tabaček, Evelyn Kramerová, Zuzana Kubovčíková - Šebová, Kristína Turjanová, Maroš Kramár, Juraj Hrčka, Martin Malachovský, Sväťo Malachovský, Tomáš Bezdeda, Adam Ďurica, Petr Vacek, Martin Dejdar, Ján Gordulič, Eva Twardziková, Mário "Kuly" Kollár, Martin Madej, Thomas Puskailer, Marianna Ďurianová, Jozef Vajda, Vlado Voštinár, Viliam Stankay, Jaroslav Bekr, Laci Strike, Mário Radačovský, Peter Modrovský, Henrieta Mičkovicová, Dominika Kavaschová, Alexander Bárta, Milan Ondrík, Ján Kuric, Mirka Gális Partlová, Slávka Halčáková, Tomáš Palonder, Zdeněk Izer, Bára Štěpánová, Zuzana Vačková, Sima Martausová, Peter Batthyány, Miroslav Noga, Štefan Skrúcaný, Monika Hilmerová, Nela Pocisková, Miko Hladký, Lukáš Adamec, Samo Tomeček, Helena Krajčiová, Halina Pawlowská, Ján Jackuliak, Gabriela Marcinková, Hana Gregorová, Jožo Pročko, Tomáš Hudák, Anči Strike, Zuzana Kanócz, Juraj Loj, Jakub Lužina, Jakub Rybárik, Martin Meľo, Martina Dolná, Attila Végh, Ján Žgravčák, Július Hudáček, Matej Landl, Peter Šimun, Lucia Hurajová, René Štúr, Diana Mórová, Richard Autner, Kamil Mikulčík, Zita Furková, Zuzana Kronerová, Boris Farkaš, Monika Haasová, Zuzana Haasová, Marek Fašiang, Matej Tóth, Pavol Gašpar, Dorota Nvotová, Jana Kovalčiková, Stano Král, Vica Kerekes, Barbora Švidraňová, Ján Lašák, Gabriela Škrabáková-Kreutz, Zuzana Skopálová, Števo Martinovič

Vladimír Bednár

Maroš Čukan

Scénografie:

Daniel Šichman

Kostýmy:

Renáta Fintová

Priznám sa, že som si na sobotný večer namiesto filmu zvykol na Záhady tela. Zábavný program so zvláštnym formátom, pri ktorom sa niečo dá aj dozvedieť, aj keď to nemusí byť práve to, ako obviazať nos alebo ucho. Moderátor si melie vždy svoje, múdra doktorka je sympatická, väčšina scénok má nápad a pointu, a hostia sa vždy vydarili. Jednoducho lepší priemer.(2.12.2017)

Musím povedať, že táto relácia sa diel od dielu rapídne zlepšovala, až nakoniec úspešne povstala z popola a ja som si rád sadal pred každý nový diel, ak som mal čas. Súťažiaci, nuž, hmmm, viete, ako to s nimi chodí. Niektorí dobrí, niektorí zlí. Ale všimol som si čudný paradox, že čím menšia hviezda, tým zaujímavejší hosť/človek. Plusom sú originálne súťažné disciplíny. Napr. v jednej sa hosť zmení na časť ľudského tela alebo chorobu (!), moderátor povie „nemám rád úpal“ a ak ste „hlava“, mali by ste sa prihlásiť a tým pádom získate body. Hravosť projektu dotvárajú vtipné videá a scénky. Nakoniec som si zvykol aj na moderátora, ktorého inak ako herca nemusím.(30.6.2018)

• MM_Ramone

"Záhady tela". Keď som videl na obrazovkách STV tento nový zábavno-súťažný kvíz, tak sa u mňa veru prejavili nepríjemné záhady tela. Dostavila sa silná nauzea. Chcelo sa mi z toho zvracať. Bolo mi na gŕcanie. Keby sa to objavilo v niektorej hnojáckej komerčnej súkromnej TV, tak to len proste hodím do odpadu a viac sa nad tým nepozastavujem. Lenže v prípade verejno-právnej RTVS, ktorá ma každý mesiac vydiera povinnou daňou v podobe koncesionárskych poplatkov, ma poriadne sere a dvíha mi tlak, že sa tam produkuje takýto odpad!(11.5.2017)

• Richmond

Povedzte mi ako ma to má prinútiť zostať pri obrazovke a hodinu civieť na Mariána Miazgu ehm pardon Miezgu a tých hostí veď to nie je ani zábava je to hlúposť, ktorá nepozná hranice. Žeby sa STV pomaly menila na niečo ako TV Narkóza alebo TV Joj? To sa nemôže stať lebo do smrti nezapnem televíziu. Ostáva len veriť, že v podaní STV to bol len krok vedľa. 5%(4.9.2017)

• ac.milan

Format celkom ok, lepsie ako produkcia nasich komercnych televizii, ale je to akesi nemastne, neslane, nezabavne, ... nuda. Miezgovi ta rola na prvykrat nejako nesadla, ak by to tak islo dalej, mohol by to ozivit moderator typu Andreja Bicana. Vlastne Andrej Bican. Mozno by ale ani to nepomohlo. Uvidime co bude dalej, zatial 2*.(22.4.2017)