majec4

Tak pri tomto filme som sa fakt zabavil a vsetky predsudky, ktore som mal kvoli tunajsiemu hodnoteniu zmizli. Jednohubka, ktora sa na nic nehra. ()

Johny303

Další žraločí béčko, které nenadchne ani neurazí. Ze vší té průměrnosti ovšem vyčnívají tři významné důvody, proč zrovna tento film vidět - drsňák Statham, sexy Číňanka Bingbing Li (v době vzniku filmu jí bylo už 45 let?!) a poměrně dobře zpracovaní žraloci, ze kterých se sice neposerete strachy, ale taky z nich nemáte úplnou prdel, jako je to obvyklé u většiny moderních žraločích filmů, které dosud závistivě pokukují po již značně vousatých Čelistech Stevena Spielberga z roku 1975 (trochu ostuda, ne?). Děj MEGa je poměrně prostý, ale líbil se mi nápad s objevem hlubšího dna spolu s odůvodněním, jak se kvůli tomu megalodon dostal zpět mezi lidi. Naopak největším záporem snímku zůstává délka, která činí dvě hodiny, ale bohatě by si vystačila s hodinou a půl. ()

bozka10

Je tam žralok 🦈 a kurva veľký žralok.Aje tam Statham, kurva rýchly a nebezpečný Statham.Pre jedného z nich to zákonite nemohlo skončiť dobre.Je to taká blbina,ale zábavná blbina. ()

JM87

Takováta akční blbina, která je na hranici úplné blbiny, ale ještě úplnou blbinou není, tak na fajn chill stačí. ()

Bukysh

Klasický markizácky blockbuster. Nenudí. Keď to už nikdy v živote neuvidím, tak mi to nebude vadiť, ale taktiež ani ďaľšiemu pozretiu sa nebránim. ()

fisus

Na tohle jsem se moc těšil a možná proto jsem trochu zklamaný.Čekal jsem trochu větší jatka,víc sežraných lidiček a samozřejmě fajn efekty.Přežil jsem pár filmů od SyFy nebo Asylum na toto téma a i když je MEG strčí do kapsy,mohlo to být lepší.Statham byl fajn,ostatní herci taky ok,ale i tak dávám lepší 3 hvězdy. ()

Israha

Pohodová, odlehčená, nenudící dvouhodinovka, která má ve Stathamovi až překvapivě silného tahouna (a to nejen v akčních scénách), solidní doprovodné obsazení a sympaticky se nezdržuje u budování vztahů a vše v rámci dobrodružné (pod)mořské jízdy jen naťukne a hraje spíš na nadsazenou, humornou notu. Turteltaub ale režíruje veskrze zbabělým způsobem, urputně sází na jistotu a v rámci žánru se absolutně není schopen odvázat a zjevně pro něj ani nemá moc pochopení. Veležralok tak zůstává kriminálním způsobem nevyužitý, akce je generická a postrádající wow efekt, a stotřicetimilionový rozpočet není nikde moc vidět, film na svůj rozpočet ani v nejmenším nevypadá. Porovnání s knihou nemá smysl, adaptuje se zde velmi volně, spíš v rámci konkrétních scén, a po temné a drsné náladě thrillerových až horrorových literárních předloh nikde ani stopa. Zkrátka jen letní odreagovačka bez výraznějších ambicí, ne špatná, ale ani ne extra dobrá. Relativní úspěch v kinech dost možná povede k nějakým těm pokračováním, ale ty už nutně musí být pod taktovkou někoho, kdo rozumí žánru a má trochu koule. I v rámci PG-13 ratingu se dá předvést daleko větší nářez. ()

warrenur

Vynikajuce 3D, vydarene a doveryhodne zobrazenie megalodona. Kvoli tymto veciam som siel na 3D projekciu. Aspon trosku dufajuc, ze zvysok, ako scenar, ci dialogy, budu aspon trochu stravitelne. Zial, nekonalo sa. Film ako cez sablonu s tymi z 90tych monster-movies. Rovnake hlasky, tupe reakcie a smiesne charaktery. Len vdaka vskutku vydarenemu 3D nelutujem uplne vyhodenych penazi. Ak idete na film kvoli hocicomu inemu, neodporucam. Pokial nie ste fanynka Statham-a. ;) ()

Bozvav

Skvělá akční podívaná, jenž není dramatem ani thrillrem, ale spíše komedií. Navzdory vážnému hávu, se film příliš vážně nebere a po mnoha žraločích sračkách působí jako příjemné letní osvěžení. Pokud by megalodon byl jediný problém této planety, se kterým se musí lidstvo potýkat, tak bychom neměli žádný problém. Jen mohl sežrat více lidí. Dobře uděláno, herci sympaťáci, hudba ušla. Za ,mne 80%. ()

johnymdoe

Nemastné neslanné, koukat se na to dalo ale..Prostě blbé, se špatným nudným scénářem, s víceméně nesympatickými postavami a zoufale málo napínavými, nebo krmícími se scénami. 50% za pěknou příšerku a Jásona. ()

LordBeeDoO

Průměrná variace na Čelisti s větším žralokem a "překvapením". Jinak se na to dívá docela dobře a úplná nuda to není. Na zábavu na cestu vlakem to asi stačí. ()

Aurus

Mám hodně rád horory se žraloky jako například Čelisti 1 a 2 (3 a 4 nepočítám), a tady Meg monstrum z hlubin je dokonalý příklad dobrého hororu se žralokem. Příběh je velmi dobrý, povedený a zábavný, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, atmosféra a napětí jsou zde skvělé, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je perfektní. Tento film si zaslouží pokračování a díky bohu se plánuje a jsem za to hodně rád. Za mě 6/10. ()

Meteorista

Dobrej nenáročnej akčně-dobrodružnej vejplach, na kterym je vidět čínskej vliv tamní kinematografie. A to dokážu ocenit, protože asijská tvorba se nedrží holywoodskejch okoukanejch standardů. A mit takovejdle obří akční spektákl bez holywoodskejch klišé, to se jen tak nevidí. ()

zelda82

Je to pochopitelne strasna chujovina, ale aspon je to zabavna chujovina, ktera hezky odsejpa. Doufam, ze priste Jason nakope zadnici T-Rexovi nebo rovnou Godzille :) ()

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident