Fin Shepard (Ian Ziering) bojoval se žraloky po celém světě, ale nyní musí svůj boj přenést na zcela nové místo – zpátky v čase, do období druhohor, kde to vše začalo. Tam je jeho úkolem zastavit vznik úplně prvního Žralokonáda v historii světa. Podaří se mu a jeho kamarádům vše vrátit do normálních kolejí a jednou provždy vymazat Žralokonáda z povrchu zemského? (Israha)

Knor

V rámci týhle šílený, ujetý a neuvěřitelný série je tento poslední díl tím nejvíce debilním a nejméně zábavným. A i přesto, že mám tuhle nablbou arcikrávovinu rád, tak tohle jsem zvládl dokoukat s obrovskými problémy. Další epizodu už nechci, ale kdyby náhodou asi si jí ujít nenechám :-) ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Od "obyčejného" 1.dílu jsme se dostali k dinosaurům, cestování časem, robotům a žraloci odsunutí na druhou kolej. Evoluce Sharknáda završena! Doufám! ()

Hedy

Zapomeňte na Černobylskou nukleární zimu nebo déšť zvratků z pátého patra. Tohle je počasí které vás opravdu překvapí. Ano někdo byl skutečně schopen vytvořit šesté pokračování. Seriozně je to absolutně jedna z těch nejohyzdnějších zrůdností kterou nám může jakýkoliv kinematografický počin nabídnout. Naštěstí je tento film podán s tak velkou dávkou IQ drtící stupidity že se to opravdu nedá brát ani trochu vážně. Je vidět že ty hýkající aborti kteří vytvořili tuhle sračku fakt nevěděli co a tak prostě do této věci hodili vše co jim losování z krabičky kokotin nabídlo. Proto dávám filmu tři hvězdičky a ne odpad. I přesto že si to nezaslouží být ohodnoceno jakýmkoliv jiným hodnocením. Teď už nás jen čeká tsunami sraček, nukleární zombie holokaust, déšť hořících potracených dětí a vichřice ze syfilisu. ()

Hemlock

Čekal jsem, že bude tato epic série zakončena s větší důstojností. Efekty byly tentokrát hodně odfláknuté a vyjma hlavních hereckých tahounů bylo zbylé obsazení žalostné. Každopádně The Last Sharknado pozvedlo míru absurdity do pro mě doposud neobjevených končin, Ian Ziering se stal nesmrtelným a za absolutní top celého snímku, a možná i celé série, považuji westernovou pasáž - ta neměla chybu. Sharknado je prostě tak debilní a nezapomenutelný zážitek, který nelze obejít bez povšimnutí - 60%. ()

brasek odpad!

Ian Ziering je doživotným lovcom žralokov, lebo jeho herectvo na nič iné nestačí a jeho kaskadérsky kúsok na chvoste pravekého jaštera... no super! Horší exkrement som nevidel už dávno. ()

AmunRa

Tohle se nedá hodnotit jinak než pěti hvězdami nebo odpadem. Jako finální díl série je to také finální úlet. Těžko se taková zběsilá ulítlost hodnotí, ale rozhodně to je důstojné zakončení série, která by rozhodně už neměla pokračovat. Říkejte si co chcete, tahle poloamatérská nízkorozpočtová ptákovina s mizernými herci a triky, že by se za ně v 70. letech styděli, je úžasná kultovní oddychovka, na kterou nikdy nezapomenu. A tohle si pět hvězd zaslouží. ()

BigJohn02

Teda, větší koncentrace stupidity se snad najde jen v parlamentu, ale tady je to daleko větší sranda. Kdyby antiherečka Tara Raid nebyla tak odpudivě hnusná, že při každým záběru na její ksicht jsem se lekl, dal bych i čtyři hvězdičky. Největší pecka: "Jsi mi nějak povědomý, nechodili jsme spolu na střední?" ()

mp5991

Na Sharknado a na to poslední zejména se dá dívat ze dvou úhlů pohledu. Bud ho berete vážně a pak vám nutně musí připadat jako naprostá kravina nebo ho vážně neberete a pak vám sice jako naprostá kravina připadá taky, ale je vám to jedno, protože přesně to jste čekali. Upřímně, pokud víte o předchozích 5 dílech a přesto volíte první uvedený pohled, jste nejspíš blázni. Faktem je, že jestli něco v předchozích dílech dávalo smysl, tady už se ignoruje naprosto všechno od fyzikálních zákonů po historii. Sharknado se tak definitivně stává svou vlastní parodií a jde mu to docela dobře. Já bych řekl, že jsem dostal víceméně přesně to, co jsem čekal. I po grafické stránce mi to vzhledem k původu přišlo slušné. ()

Duffman 97

Jestli jsem o 4ce psal jako o nejlepším díle série...tak 6tka ji hravě předčí.Při tolika zhovadilostech se zkrátka musíte královsky bavit 😆😆😆 ()

Qwat odpad!

Člověku, který tomuhle dá čtyři nebo pět hvězd, by měli zakázat přístup na internet a zavřít navždy na psychiatrii. ()

adam31 odpad!

Je až neuveriteľné, na čo sa dajú minúť prachy. Väčšiu kravinu snáď ani nebolo možné natočiť!😮😮🤪☠️👻👽🤖 Ak 👎je mínus 1000*, tak ja dávam na túto perlu 1 000 000 👎... ()