Veselé obludy (TV seriál)

Aaahh!!! Real Monsters

Animovaný / Rodinný / Komedie / Horor

USA, 1994, 52x22 min

Drew Neumann

Charles Adler, Gregg Berger, Jim Belushi, Dorian Harewood, Xander Berkeley, Shelley Duvall, Sheryl Bernstein, Marcia Strassman, Henry Gibson, Tim Curry, Brock Peters, Edward Winter, Daniel Davis, Fyvush Finkel, Andrea Martin, Cynthia Mann, Diane Delano, Micky Dolenz, Michael Dorn, William Hootkins, Joel Murray, James Sikking, Natalia Nogulich, Charles Shaughnessy, Philece Sampler, Jay Thomas, Karen Austin, Aaron Lustig, Tom Poston, Pat Harrington Jr., Tasia Valenza, Brian Doyle-Murray, Michael McShane, Norman Alden, Marvin Kaplan, Nick Jameson, Alice Ghostley, Meshach Taylor, Tony Jay, Dee Dee Rescher, Roy Brocksmith, Sven-Ole Thorsen, Aaron Michael Metchik, Taj Mahal, Joel Brooks, Kevin Michael Richardson, Norbert Weisser, Dan Butler, Bibi Osterwald, Mitzi McCall, Jarrett Lennon, Peter Marx, Doris Roberts, Marsha Clark, Barry Jenner, Edie McClurg, Pamela Hayden, Matthew Labyorteaux, Jesse Corti, Gabrielle Boni, Teresa Ganzel, JoJo Adams, Christopher Cary, Michael Bell, Lane Toran, Barney Martin, Julie Maddalena, Gary Owens, Ron Taylor, Aeryk Egan, Beverly Archer, Paul Williams, Bill Martin, Christine Dunford, Paddi Edwards, Loren Lester, Julie Payne, Andrew Leeds, Susan Blu, Candi Milo, Mary Gordon Murray, Bruce Ed Morrow, John Byner, Nancy Linari, Pat McCormick

Nechutný seriál, který na odpadcích, žumpách a odtokových rourách vystavěl svou nezapomenutelnou existenci. Nicméně je to tak podivné, že dívat se nějaké dítě na tento třicetiminutový "skvost" spolu s rodičem, bylo by to asi naposledy. Vedení Supermaxu ovšem vědělo, že ve tři hodiny odpoledne je ještě většina dospělých v práci :-).(8.12.2009)

Ano, za mlada jsem byla nadšená, dnes oceňuju ty pořádné nechutnosti. A budou i DVD, vivat Amazon kontra Nickelodeon!(26.8.2009)

Tak tohle jsem naprosto zral a zeru este dodnes. Zkratka,tenhle pocin nema chybu.(30.11.2011)

Dokonalej seriál, o třech malých příšerkách a jejich každodenních starostech. Beverly Hills 902 10 na smetáku za městem. Paráda!(5.2.2007)

Tři ohavná stvoření, která trávila většinu svého života na smetišti, a která budila odpor i soucit zároveň (příroda se na nich skutečně vyřádila). Tohle že má být pohádka pro děti? Rozhodně ano!(10.1.2010)