poster

Vřískot 4

 • USA

  Scream 4

 • Slovensko

  Vreskot 4

 • Austrálie

  Scream 4

 • Velká Británie

  Scream 4

Horor / Mysteriózní

USA, 2011, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Botič
  *****

  Scre4m aneb online horor pro generaci 2.0. Novomediální gore fest, který dokáže vyrazit dech, zastavit srdce a rozechvět bránici, aby byl divák hned v zápětí resuscitován vlnou neokoukaných nápadů a neoposlouchaných hlášek. K dokonalosti dotažený a proklatě hravý sequel/remake, který se může hrdě postavit po bok jedničky a utvořit tak perfektní elektrizující oblouk probíjející do všech stran. Spolu s Limitless zatím to nejlepší, co rok 2011 přinesl. Any last words? Clear! PS: pokud by měl někdo vyvraždit celý Hollywood, pak by to měl být Wes Craven!!!(15.4.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Nevyhledávám horory, neboť mne v lepším případě nudí a v tom horším případě nutí k cynickému smíchu. Vřískoty si však ujít nenechávám, protože se neberou příliš vážně a výjimkou není ani tato čtvrtá lekce hororové teorie. Co na tom, že totožnost bubáka tentokrát není až tak těžké uhádnout, hlavně když je to poměrně zábavné a bubákova vychytralá sebedestrukce je vyloženě povedená.(28.2.2013)

 • verbal
  ***

  Čtvrté píchání silikonových barbín dvaceticentimetrovým žabikuchem je, až na dynamické vyvrcholení, unylým pokusem vetchého starce o znovuztopoření jeho dávno zvadlých ambicí. Následkem je pouze předávkování viagrou a tenisový loket režiséra a na světě je další sériová Cravina. Ač se Wes snaží vřískat sebevíc, žánrová vyčpělost a zoufalé vykrádání sebe sama jsou znát v každém zaboření čepele do sexy těl tupých, šestnáctiletých figurantek, které se v "hereckých" rychlokurzech bezesporu naučily daleko lépe předstírat orgasmus, než vlastní smrt. A moc tomu nepomůže ani exhumace těch několika "přeživších" ze staré gardy. Napatlat takové Courtney Cocks obličej natolik, aby vzhledem unikla blížící se padesátce, muselo stát minimálně kamion botoxu a smrt únavou několika balzamovačů a výsledek je natolik rozpačitý, že jeden místy žasne, jak nenuceně se povedlo z teenagerské vybíjené udělat zombie flick.(20.7.2011)

 • Kryšpín
  ****

  Ti starší by měli vědět, že tolik očekávaná hororová komedie navazuje na původní trilogii Vřískot (z let od 1996 do 2000). Původní trilogie promítala popkulturní svět, v němž postavy viděli tuny hororu a znali všechna "pravidla" o maskovaných zabijácích. Nyní se scenárista Kevin Williamson a režisér Wes Craven snaží přizpůsobit sérii i pro tu "technologicky chytřejší" generaci. Veteránka křiku Neve Campbell, Courteney Cox a David Arquette se vžívají opět do svých původních rolí, které doplňuje mladá a sexy krev (panny už nejsou v módě). Stejně jako u předchozích filmů, můžete očekávat spoustu ironické humoru, krve, gore, sprostých slov a sexuálních narážek.(13.4.2011)

 • pan Hnědý
  ***

  Končit se má v nejlepším a to Wes Craven splnil. Velice působivá scéna Emmy Roberts a její masochistické záběry (scéna s nožem do ramene byla vynikající), velmi pozoruhodná postava Courteney Cox! Jako celek SCREAM 4 má skvěle propletený děj, který se rozsukoval v divákově myšlence v celé kráse, ale působivý závěr nepomůže první polovině (v té se Lucio Fulci jen v záhrobí nudí). Ani jediná důvěřivá postava mezi vyšetřovateli zákona, kde to zachraňoval Cox - škoda. Litry krve, střeva bijící do očí, všechno ve stopách prvního dílu - prostě tak jak to máme rádi.(7.3.2012)

 • - Wes Craven před jeho účastí prohlašoval, že se vrátí jako režisér pouze tehdy, jestliže bude scénář stejně dobrý jako první díl. (StrYke)

 • - Film je pojat jako první díl nové trilogie. (Xpat)

 • - Role Chloe a Rachel byly původně napsány pro Paris Hilton a Lindsay Lohan. (SidneyP)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace