Nepřirozený průběh počasí udeří se smrtícím běsněním na New York City a uvolní Sharknada. Obyvatelé  a nejcennější kultovní místa tohoto města jsou v ohrožení a jen Fin (Ian Ziering) a April (Tara Reid) mohou "Velké jablko" zachránit. (oficiální text distributora)

Snagleo

Nakonec mě to nedalo a musel jsem se po neuvěřitelné jedničce podívat na dvojku. Narovinu říkám, že je to cele naprostá sra*čka. To ovšem neznamená, že jsem se nebavil. Naopak. Bavil jsem se “královský”. Celý příběh je prostě úplně špatný, ale to tvůrcům očividně nevadí. Je to to stejné, jako první díl. Iana už to v Beverly Hills očividně omrzelo, tak sbalil Taru a společně se vydali do New Yorku, kde je samozřejmě čeká další tornáda. Bohužel, efekty jsou snad ještě horší, než v prvním díle. Bolí mě z nich po zhlédnutí oči. Fyzika tvůrcům samozřejmě nic neříká, takže nekomentuju. Herecké výkony ničím nepřekvapí, takže kdo ma rád dnes již ikonické duo Iana a Taru, bude nadšen. Opět jsem se nechal trochu unést. Tenhle film je strašná kravina, která se snad nedá hodnotit vážně. Dávám 20% za to všechno, ale přesto naštvaný nejsem. U Sharknada to prostě nejde. ()

stolista odpad!

Přemýšlel jsem jestli dát aspoň jednu * za to, že jsme se občas zasmáli těm pitomostem, ale to bych tu kazil hodnocení. Pitomost na entou, ztráta času plná nelogičností, hrozného scénáře, střihu, triků, všeho.. Ale s tím jsme do toho šli, že to bude taková chujovina ()

elanista1

Nie som schopný nájsť slová, ktoré by presne opísali tento film, lebo to treba vidieť. Ozajstná smršť nonsensov prichádza dvadsať minút pred koncom, keď sa tvorcovia absolútne odtrhnú z reťaze a ponúkajú jednu neopísateľnú scénu za druhou. Ale stále sa tu príliš veľa rozpráva, tie sračky sa nedajú počúvať.. V trojke už nechcem žiadne dialógy mimo scén so žralokmi, chcem ešte viac nonsensov a možno to dám aj za 4. ()

djbarrel

Kde jednička končí, tam dvojka začíná. Ve zkratce opět to samé, hory nesmyslností popírajících fyzykální zákony i zákony zdravého rozumu, otřesné digitální efekty a otřesné herecké výkony. Kdyby se všichni netvářili tak vážně a označení bylo "parodie" nikoliv "horor" dal bych plný počet. Protože v průběhu filmu jsem se opět (podobně jako u jedničky) neubránil záchvatům smíchu. I když z asi jiných důvodů než tvůrci zamýšleli. Každopádně s jedničkou má dvojka společný i opravdu epickej konec. Reálně je to odpad odpadů, jako parodie je to na plný počet. Každopádně stojí za to vidět. 40 % ()

Dixieboy odpad!

Vlastně ani nevím, co jsem to viděl??? Asi mi úplně unikl smysl tohoto paskvilu... Měla to být parodie? Komedie? Mysleli to vážně? To nemohli myslet vážně!!! I když si pes otře zadek o koberec, má to větší hodnotu, než tohle... Primitivní efekty, primitivní výkony, primitivní scénář, děj a prostě úplně všechno. Pokud to celé byl záměr, tak je to ve své primitivnosti zcela dokonalé, ale tak trochu mi dochází, že prachy na tohle potřebné třeba mohly zachránit kousek deštného pralesa a to mi nedá spát... ()

VanBradley89

Dvojka posouvá šílenství na další úroveň. Už úvod v letadle ukázal, že nás čekají velké věcí. A to byl jen předkrm. Hlava sochy svobody putující městem, baseballový žralokoodpal, surfing, nejromantičtější žádost o ruky EVER. Touto cestou bych rád poděkoval tvůrcům za super sobotní zábavu a zároveň děkuji chlápkovi jménem Jack Daniels za posunutí filmu na novou úroveň. ()

Kennedy_R

Jedna velká pí...ovina. Ale tak šokující, že se to dá vidět. Je nepochopitelné, jak lze rozbít hranice mezi horrorem, komedií a parodií, protože tady to vše je a divák netuší, zda zrovna režisér točil vážně anebo to odlehčil. Ještě že si newyorčané vědí vždy rady a drží při sobě a padající žraloci z nebe (kteří místo stresu a hrůzy každého žerou) pro ně nepředstavují probém (zřejmě jako pro ně nejsou problém islámští teroristé). Jen bych na závěr doporučil režisérovi, aby to při natáčení nepřeháněl tolik s kokainem a jeho další výpotky měly alespoň trochu hlavu a patu :-) ()

moviefan4

Režisér si uvedomil že B-čko založené na zraločom tronáde nejde brať vážne a tak je druhé pokračovanie brané iba ako komédia. A tak je tomu lepšie. Uprimne som sa pri dvojke zabavil ale aj dosť nudil. Za snahu dávam 2*. ()