Nepřirozený průběh počasí udeří se smrtícím běsněním na New York City a uvolní Sharknada. Obyvatelé  a nejcennější kultovní místa tohoto města jsou v ohrožení a jen Fin (Ian Ziering) a April (Tara Reid) mohou "Velké jablko" zachránit. (oficiální text distributora)

Angelic-77

Celkově to bylo sice mnohem slabší než jednička, ale díky tomu grandióznímu finále prostě nemůžu jít s hodnocením níž :D. ()

Wade

U jedničky se mi nepovedlo vypnout a proto mě nebavila. Na pokračování jsem vypnul a výsledek ? Já se bavil a zíral jak je Sharknado 2 oproti jedničce ještě šílenější a ulítlejší, ale ani tak nedám víc jak 3*.  55% ()

dopita

Platí zhruba to, co jsem napsal k prvnímu dílu. Dodám jen, že poslední čtvrthodina je svojí kadencí kokotin opravdu neuvěřitelná. ()

farfalla

Producent této série je génius. Taková blbá komedie a jemu se podařilo do druhého filmu nalákat spoustu známých tváří. Nejvíc si je užije ten, kdo sleduje americkou televizi. Mně se povedlo určit jenom Wila Wheatona (´Star Trek´, ´The Big Bang Theory´). Žraloci už vypadají lépe. Ale právě že jsou tam jenom žraločí typy. Vypadá to, že tornáda luxují jenom nějaké žraločí farmy. Z legrace mě napadlo, že by si měli dát do titulků to obligátní, že žádný žralok nebyl zraněn, když jsou animovaní. A taky že to tam mají. Mým králem absurdnosti tohto filmu je gag s ukousnutou rukou. Nic nepříde v niveč. ['Sharknado' (2013) a 'Sharknado 3: Oh Hell No!' (2015)] ()

frype

tak druhý diel je ešte o čosi absurdnejší a teda hviezda navyše za ešte komediálnejšie prvky. treba to oceniť. Zase to chce o čosi viac nadhľadu a možno aj väčšiu dávku omamných látok pri sledovaní. ()

Torgal

Pri tomto type filmu sa nemá zmysel pozastavovať na stupiditou scenára, otrasnými trikmi a ochotníckymi hereckými výkonmi - to všetko je tu schválne. Rozhodujúci parameter je zábavnosť a tá našťastie nechýba, len jej nie je toľko ako som dúfal. Po sľubnom štarte v lietadle (žraloci sa fakt dostanú všade) je relatívny pokoj až príliš dlho, s blížiacim koncom ale žraloci začnú vyskakovať doslova odvšadiaľ a ja som sa spokojne chechtal nad demenciou toho všetkého. Cieľ bol teda splnený, ak však vo filme potrebujete mať aspoň elementárne remeslo, tomuto kúsku sa vyhnite širokým oblúkom. S ohľadom na to dávam zmierlivých 5/10 ()

Dubron

Mezi prvním a druhým Sharkandem je propast v podobě vážnosti filmu. Druhý snímek se pohybuje na hraně 2★ až 3★ ale pevně věřím, že Sharknado 3 to dotáhne na 4★ ()

Daryl.Dixon

Fin bojuje za práva obyvatel New Yorku odpálit si ve vzduchu svého žraloka, zatímco jeho milá si na čerstvě uhlodaný pahýl ruky přidělá kotoučovou pilu a s úsměvem jde do boje. Nízký rozpočet je tu vidět na každém kroku, zvláště když se tu některé scény odehrávají v té samé lokaci, jako když hlava sochy svobody pronásleduje běžící ženský ulicí až na konec, kde nasednou do auta a ujíždějí před ní tím samým místem, kudy předtím běžely. Pořád nechápu, proč je to stále prezentováno jako horor, když jediná děsuplná věc je zde herecký projev Ian Zieringa. Blíže to má už i k romantickému filmu - no holky řekněte, která z vás by nevyměkla u takové žádosti o ruku s rukou v ruce jako v podání Fina na vrcholu Empire State Building :oD. Už jsem zvědavý, s čím přijde Sharkonado 3 - možná více žraloků, tornád, a k Finovi by se mohl přidat Brandon Walsh nebo jiný kámoš z Beverly Hills. ()

heisy

Zatímco u jedničky šlo ještě pochybovat, jestli jde o vážně pojatý film nebo parodii (každopádně to byla skvělá zábava), zde již Asylum dává jasně najevo, že to není nic vážného, ale na poli legrace neexceluje tolik jako v první dílu. Tedy, první asi třetina filmu je opravdu zábavná, zbytek jsou už spíše opakující se vtipy, ale stále je to ještě docela zábavné (scéna jízdy na žralokovi v závěru nebo zcela převídatelná scéna protézy ruky). Takže tak tři hvězdičky za středně podařenou parodii ()

VanBradley89

Dvojka posouvá šílenství na další úroveň. Už úvod v letadle ukázal, že nás čekají velké věcí. A to byl jen předkrm. Hlava sochy svobody putující městem, baseballový žralokoodpal, surfing, nejromantičtější žádost o ruky EVER. Touto cestou bych rád poděkoval tvůrcům za super sobotní zábavu a zároveň děkuji chlápkovi jménem Jack Daniels za posunutí filmu na novou úroveň. ()

mAt3s1302

Reálně má tahle série s dost blbým střihem, efektama a celkově nápadem, koho kurva napadne spojit tornádo se žralokem, na jednu hvězdu ale já tyhle parodie na film z nějakýho důvodu miluju. ()

malis.uo

Jedno z nejzábavnějších Céček, co jsem kdy viděl. Označení horor / sci-fi neberte rozhodně vážně. Tohle je parodie na sebe sama a na první díl ;) Po pár pivech jsem se neskutečně bavil :D Steve z BH90210 s motorovou pilou proti žralokům!!! :D ()

BigJohn02

Ian Ziering je zřejmě naprostý herecký génius, že to dokáže hrát tak smrtelně vážně. Jestli to naopak myslí vážně, pak je to naprostý pako. Film je ještě nesmyslnější než jednička, ale už tam není ten moment překvapení (ty vole, to je píčovina!). Herecký ansámbl tvoří zkušení B- až D-čkaři, co k nim říci: Kari Wuhrer má na svůj věk pořád docela šmrnc, Tara Reid stále dokazuje, jak příšerná je "hérečka". Ostatní nestojí ani za zmínku. U jedničky jsem napsal, že film odporuje přírodním zákonům - tady funguje aspoň jeden: Zákon o zachování hmoty. O co Tara Reid vychrtla, o to Vivica Fox úspěšně ztloustla. ()

Ainy

Sharknado aneb Masakr motorovou pilou. Předpověď počasí na dnešní den udává jasnou oblohu, od jihu sílící vítr, bouřky a tornáda. Přiberte si do kabelky požárnickou sekeru, prak, jednu až tři bomby, mačetu, vidle a deštník, budou pršet žraloci. Prosím Vás, hlavně ten deštník! Pokud se k vám náhodou jedna zuřivá bestie vyšplhá po schodech do obýváku, deštníkem mu snadno propíchnete to ... žábro. ()

Wacoslav1

Ne, ne a prostě ještě jednou ne. Asyláci se můžou snažit jak chtějí, ale nenajdu si ani jako milovník brakové tvorby a zetkových filmů k nim cestu. Jednička měla skvělej ulítlej nápad kterej zabila místy snaha o serióznost a tradičně katastrofální digitální triky (ty vole fakt se na to vyserte nemá to smysl tam ty triky cpát když to vypadá jak kdybych je dělal na svým počítači sám) o dvojce jsem si tu přečetl, že je to větší úlet než jednička, nejlepší film od Asylum, nejlepší zetko všech dob a kdesi cosi... No není no aspoň teda pro mě určitě ne. V podstatě to jenom kopíruje jedničku a ten hustej námět z ní přenáší sem a snaží se z toho vytěžit ještě větší šílenost, ale nedaří se to. Pro mě úplně stejnej film jako neříkám, že to nemá svoje chvilky při kterých jsem se slušně nepobavil, ale celkově mi to furt na vyšší hodnocení nevychází. Prostě těm Asylum filmům na chuť nepřijdu i když je jasný, že tohle patří k tomu lepšímu co je tato velkotovárna na braky schopná vyprodukovat.40% ()

S.Quentin QUALE

Guilty pleasure to je, o tom žádná, akorát nevidím moc rozdíl mezi prvním a druhým dílem (ano, NYC), takže byť jsem se bavil zhruba stejně, já bych znova žraloky nevolil. 45% ()