Nepřirozený průběh počasí udeří se smrtícím běsněním na New York City a uvolní Sharknada. Obyvatelé  a nejcennější kultovní místa tohoto města jsou v ohrožení a jen Fin (Ian Ziering) a April (Tara Reid) mohou "Velké jablko" zachránit. (oficiální text distributora)

Lacike odpad!

Ten typ sracky, ktory je natolko mizerny az je zabavny. Proste Asylum. Najzaujimavejsie je kolko znamych xichtov sa tu objavi. Evidentne sa herci pri natacani bavili rovnako ako divaci na samotnom filme. ()

Marsik odpad!

NOVA CINEMA - :-D :-D Jááá, cha cha. To byla ale hovadina. Jááááááááá, cha cha cha. No ty vo....jáááá cha cha. Steve z Bewerly jak si razil cestu skrz držku žraloka motorovou pilou. Hňa hňa hňa. Nebo jak letěl na žralokovi. :-D See ya never, you stupid movie. 10% ()

maverick10 odpad!

Ja ji zeru. Jeji mimicky herecky projev je unikatni, tolik emoci kolik dokaze zahrat. Ale ona za to nemuze, kdyz byla mala, spadla do sudu s botoxem.... Ona dokonce neumi ani poradne behat... Ona je prirodni ukaz... Ona je zralok...Calvin Klein.....To je fakt hlina. With love Tara Reid na vsechno ostatni je tu MaserCard. P.S. životní role Wila Wheatona!!! Schválně kdo najde Wesleyho Crushera. ()

Jigy odpad!

Je mi jasné, že tento film se nedá brát vážně, ale realizační tým, co toto dal dohromady musel být na tvrdých drogách. Už dlouho jsem neviděl blbější námět, střih, efekty, dialogy a především herce. Ať to beru s jakoukoli nadsázkou a nadhledem, tohle přece nejde tolik imbecilních hlášek a trapných výstupů na jeden film je moc. Pokaždé, když se objevila Reid, cítil jsem, jak se obrazovka napíná k prasknutí její ubohostí. Myslím, že speciálně jí by měli zakázat. Koukat na její pitvoření a umělohmotné, plastické grimasy je o zdraví. ()

easaque odpad!

tak tohle byla opravdu "lahůdka". V dnešním světě je však možné všechno a lidi lákají absolutní s*****y čím dál víc. Jako parodii bych to i bral, ale tady nebyl ani náznak srandy či nadsázky, jak se všichni tvářili vážně - jen samé trapnosti. Ale na druhou stranu se filmu povedlo mě vyprovokovat k napsání tohoto komentáře - naštěstí jsem ho nemusel celý zkouknout (což mi určitě někteří vyčtou ;-) [ PŘÍBĚH: 0 /// ATMOSFÉRA: X /// ORIGINALITA: X /// NÁLADA: X /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: 0 (3*MAX) ] ()

Rodriguez odpad!

Úchylná podívaná se nestačila vyřádit a tak přichází v druhém díle, kdy se přesouvá s hlavou sochy svobody do NY. 0% ()

NiWi odpad!

Dost sem se musel přemáhat, abych to dokoukal a to i přesto, že jsme z toho měl jen a jen prdel. ()

TomPrusik1 odpad!

Jestli se najde nikdo, kdo by si myslel, že se Sharknado 2 filmově polepšilo oproti jedničce, tak je to blázen. Dvojka je opět plná nesmyslů, o kterých přemýšlíte, jestli je vůbec možné, aby je nikdo vymyslel. Předpověď řekla, že na New York útočí žraloci v tornádu, podobně jako tomu bylo loni v L.A. Shodou náhod letí kolem Fin, zkušený krotitel tornád, který společně se svou snoubenkou napsal praktickou knížku: ,,Jak přežít žraločí tornádo", stejně užitečnou jako manuál: ,,Jak přežít zombie apokalypsu", co byl ve sběratelce Dead Islandu. Žraloci se skutečně vydali přes celou Ameriku (opravdu museli letět z Tichého oceánu) až do dalekého New Yorku. No a Fin je takový Ferda Mravenec a tak to zase vyřeší. Žraloci s fetišem na hlavy (krom toho, že stále koušou něčí hlavy, tak urvali hlavu i soše Svobody) ničí New York a Fin a jeho přátelé obstarávají basebollové pálky, motorové pily, meče a jiné zbraně, které se hodí proti žralokům. Ach jo,a ani to není tak vtipné jako jednička. Sharknado je opravdu stupidita na druhou, která není ani tolik zábavná. Tomu nelze dát nic jiného než odpad. 10% Bojím se co přinese trojka s Davidem Hasselhoffem. ()

Mol odpad!

Už ani ty béčkové filmy dnes neumí točit. Neuvěřitelná sračka, která mi nepřijde vůbec vtipná a CGI efekty se mi nelíbí ani ve filmech za miliony, natož tak v tomto braku. Tento film jako i jiné tohoto ražení dělají ostudu béčkovím filmům, které se dělali nejen z prdele, ale taky s láskou. ()

panMartin odpad!

Jsou áčkový filmy béčkový, céčkový...... tenhle film se do abecedy nevejde. Film, kterej si pustíte, když máte v sobě víc jak tři flašky vodky a pustíte něco tak dementního, že to ani nejde popsat. Scénář napsal úplný krypl. Pravděpodobně největší sračka, co jsem kdy viděl. A že jsem jich viděl. Příliš nechápu ta vysoká hodnocení ostatních. ()

ivan_drago odpad!

Tady se buď skví totální genialita či naprostá debilita... obé je chválihodné a záleží na úhlu pohledu... pokud někdo hodnotí jinak, nemá všech šest pohromadě... Pár perel, které asi nezlidoví, ale... "I am gonna throw bombs in the tornados"... "Will you marry me again"... "Even sharks are tougher in New York"... A tak by se dalo pokračovat... A osedlat si žraloka a napíchnout ho na Empire state building... pro Steva žádný problém... Pecka jak se patří... ()

Jazzzz odpad!

U prvního dílu jsem se královsky bavil. U dvojky se dokonalá jedinečnost jaksi vytratila a jde o to jen vyvařit více úspěchu ze skvělé jedničky. Je pravda, že ve filmu uvidíte věci, které by Vás ani ve snu nenapadli: Jako třeba asi nikdy nepochopím jak mohlo někoho napadnout zfilmovat to, jak je někdo sežrán žralokem na toaletě v letadle, které letí tisíce metrů nad zemí. Ale to nestačí k tomu, aby se film dotáhl na tak skvělý první díl a opravdu na rozdíl od úžasné jedničky, je sledování dvojky už spíše urputným čekáním na konec. Finále je v tomto filmu na rozdíl od "Dokonale stupidního finále" v prvním dílu pouze "stupidním." ()

ELBobes odpad!

U tohoto filmu jsou jen dvě možnosti, jaké zvolit hodnocení. První možnost je bodovat pěti hvězdami jen tak ze srandy. Ta druhá je odpad, protože moc horších filmů snad ani neexistuje. ()

zdenny odpad!

Manželka mě upozornila, že "ta jednička je úplná pí......". Jenže já měl ten večer za sebou velkou blamáž jménem "Souboj titánů" (2010), tak jsem si chtěl spravit chuť nějakou komedií. Po deseti minutách jsem zjistil, že to tvůrci myslí absolutně vážně a já vystavil létajícím žralokům stopku. Vyrobit takový zmetek je jako vyrobit auto bez podvozku. ()

Kanca odpad!

Hahaha....Trochu zdrogovanej Steve z BH90210 a anorektická Tara Reid se snaží zachránit New York před žraločím tornádem. Film, kterej si pustíte, když máte v sobě víc jak tři flašky vína a chcete si pustit něco hodně vtipnýho. Nevěřim tomu, že tohle někdo myslel vážně. Jedna číčovina střídá druhou, a když už si myslíte, že nic horšího se tam nemůže objevit, tak tornádem přiletí Steve na osedlaným žralokovi a požádá svou jednorukou Taru o druhou ruku prstýnkem, kterej sundá z její ukousnutý ruky, kterou právě vytáhl z žraločího chřtánu. Kdyby to bylo točený jako parodie, tak dám snad pět hvězd za tu srandu, ale jelikož to bylo myšlený vážně, tak nemůžu jinak. 0%! PS: Po další party se ale možná mrknu na jedničku i trojku. :)) ()

Stružák odpad!

Jak už tu psal Rocky88, prvních a posledních 15 nebo 20 minut je nezapomenutelnejch – to je nepřetržitá salva smíchu. Člověk na to, co se děje na plátně jenom kouká s otevřenou hubou a nechce věřit vlastním očím. Je to další z řady filmů, kterej určitě stojí za shlédnutí. Těším se na třetí díl. Ale neříkejte mi, že to fakt někdo myslí vážně. Neříkejte mi, že se fakt někdo ráno probudil, řekl si "tý jo, natočím dobrej katastrofickej akční film" a pak vyplodí tohle – to prostě není možný. :-D ()