poster

Banshee (TV seriál)

 • USA

  Banshee

Krimi / Drama / Akční

USA, 2013 - 2016, 33 h 40 min (Minutáž: 38x50 min)

Hrají:

Antony Starr, Ivana Milicevic, Ulrich Thomsen, Frankie Faison, Hoon Lee, Rus Blackwell, Lili Simmons, Matt Servitto, Trieste Kelly Dunn, Steve Coulter, Demetrius Grosse, Anthony Ruivivar, Claire Bronson, Ben Cross, Jeff Chase, Derek Cecil, Matthew Lintz, Alpha Trivette, Odette Annable, Jim McKeny, Marcus Hester, Melissa Ponzio, Moniqua Plante, Željko Ivanek, Julian Sands, Peter Scanavino, Harrison Thomas, Conor Donovan, Amber Midthunder, Gil Birmingham, Geno Segers, Ólafur Darri Ólafsson, Andrew Howard, Griff Furst, Matthew Rauch, Joseph Sikora, Reg E. Cathey, Bryan Friday, Joseph Gatt, Tanya Clarke, Jesica Ahlberg, Tom McCleister, Maya Gilbert, Jerod Meagher, Miles Doleac, Surely Alvelo, Marisela Zumbado, Gabriel Suttle, Clark Sarullo, Langley Kirkwood, Chaske Spencer, Tom Pelphrey, Denis O'Hare, Shuler Hensley, Mark Ashworth, Jackson Beals, Afton Williamson, Meaghan Rath, Cherie Daly, Sam Medina, Raoul Max Trujillo, Chris Coy, Mauricio Ovalle, Lee Spencer, Eliza Dushku, Kerry Patton, Madeline Taylor, Abigale Corrigan, Mark Falvo, Eric Rasmussen, Adam Minarovich, Jennifer Landon, Jim Keisler, Carlos Guerrero, Jack Erdie, Lyne Renee, Robert John Burke, J.D. Evermore, Michael Hamory, C.J. Perry, Chance Kelly, Owen Harn, Kelley Davis, Deja Dee, Brett Gentile, Peter Luis Zimmerman, Jennifer Griffin, Daniel Ross Owens, Christos Vasilopoulos, Russell Means, Michael Papajohn, John Cenatiempo, Quentin Kerr, Kristopher Kling, Kay Story, Toby Leonard Moore, Leslea Fisher, Wayne Pére, Leo Fitzpatrick, Dennis Keiffer, David Harbour, Ana Ayora, Erik King, Casey LaBow, Michael Franck, Zack Duhame, Michael Kostroff, Kevin J. O'Connor, Kevin Gage, Samantha Worthen, Anastasia Griffith, Edward A. Duran, Hunter Garner, Cedric Stewart (herec, a.z.), Michael Roark, Ray Stoney, Scott Clackum, LaVonne Rae Andrews, Doug Kruse, Tatanka Means, Baby Norman, Linds Edwards, Bob Fisher, Dane Northcutt, Jace Jeanes, Tim Sitarz, Mark Hicks, Michael Harding, Alex Livinalli, Matt Medrano, Josh Burrow, Susan Misner, Wilson Jermaine Heredia, Jon Eyez, Ryann Shane, Nestor Serrano, Troy Faruk, Frederick Weller, Lauren Mae Shafer, Peter Benson, Dan Butler, David Meadows, Joseph Gatt (a.z.), Andrew Howard (a.z.), Geno Segers (a.z.), Trieste Kelly Dunn (a.z.), Rus Blackwell (a.z.), Chiké Okonkwo, Brian Oerly, Matt Leonard, William Haze, Happy Anderson, Hakim Callender, Judd Lormand, Eddie Cooper, Ron Cephas Jones, Gregory Korostishevsky, Corey Maher, Ivan Martin, Mike Seal, Greg Sproles, Mike Pniewski, Toby Holguin, Anthony Molinari, Jannette Sepwa, Rebecca Koon, Jessejames Locorriere, David DeSantos, J. LaRose, Jesse C. Boyd, John Landolfi, John Redlinger, Ricky Russert
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pajky3
  *****

  1. série Do města přišel nový šerif a ne každému se to bude líbit. Já však radost mám, protože přesně takováhle drsná akční nakládačka na mém watchlistu chyběla. Drsné rvačky, brutální a bezohledné způsoby a přestřelky na denním pořádku - přesně to vystihuje děj první série a nemůžu zapomenout na notnou dávku sexu. Po celých deset epizod vydrží děj v zajímavém tempu a příjemně graduje až k závěrečné konfrontaci s Rabbitem. Lucas Hood je šerif co se s tím nemazlí, pořád mám v hlavě třetí epizodu a souboj s boxerským šampionem Sanchezem. Jen ten komplex nesmrtelnosti, kterým trpí Carrie v závěru /souboj s Olegem/ se mírně zajídal. I přesto se však rozhodně těším na další sérii, Kai Proctor totiž čeká. *** Vážně, kdo by alespoň na chvilku nechtěl být Lucasem Hoodem. Je to frajer, kterýmu ženský lezou do postele aniž by se snažil. Navíc každou chvíli dostane přes hubu a vypadá, že ho to nebolí. 2. série Druhá série začíná přesně tam, kde první skončila. Řeší se důsledky, které se sebou velký závěr přinesl. Pak se však všechno rozběhne tak jak má, aby opět přišel závěr po kterém nezůstane kámen na kameni. V první sérii jsem byl šokován, tentokrát už jsem dostal přesně to, co jsem čekal. Sice si nejspíš nikdy neoblíbím Carrie/Anu a celou tu její linku s rodinou, ale i možná proto mám o to větší radost, že se dostalo na Siobhan. A určitě mi v příští sérii bude chybět Emmett. Doufám navíc, že by se mohla vrátit Nola. Vysloveně se těším na třetí sérii a na to až se vrátí Chayton, to bude řežba. *** 3. série Třetí série (jak už dobrým zvykem) nasadí na začátku zběsilé tempo, které nepoleví až do konce. Akce střídá akci a tentokrát se i umírá. Těžko vyzdvihovat jediný moment, ale věci jako souboj Noly a Burtona, dobývání stanice, loupež nebo přepadení armádního kempu by se rozhodně neměly zapomínat. Přibyla zajímavá postava poldy/nácka, která pravděpodobně dostane větší prostor v následující sérii (na což se těším). Rozhodně mi bude chybět Siobhan, ale i tak se nemůžu dočkat pokračování. Rozhodně myslím, že je ještě co vyprávět. 4. série Když se tvůrci rozhodli, že čtvrtá série bude poslední, tak jsem z toho zrovna radost neměl. Jenže po chvíli jsem si začal říkat, že seriál alespoň odejde na vrcholu (což se málokdy podaří) a po našlapané poslední sérii se na něj budu skvěle vzpomínat. To však byla chyba, čtvrtá série je totiž úplně jiná než jsme zvyklí. Až neskutečně se ubírá na akci, na násilí a vlastně na všem, co nás na Banshee bavilo. Navíc místo toho, abychom se dostali pořádného rozloučení s Hoodem a jeho partou, tak většinu série dostávají prostor nácci v čele s nudným Calvinem a nezajímavý záporák s rohy. Možná za to může moje přehnané očekávání a možná ze mě jen mluví zklamání z ukončení, ale čtvrtá série byla nejslabší a Banshee si zasloužilo lepší rozloučení. A to i přesto, že nabídlo několik stylových odchodů.(6.8.2013)

 • Davies182
  *****

  Pilot: Brácha Raye Stevensona (hehe) se jako jeden z nejtvrdších ex-conů mění v drsného šerifa městečka Banshee a vy mu to budete zobat z ruky. Cestou ke spravedlnosti a několika odcizeným diamantům navíc stíhá řešit "rodinné problémy" (i když vlastně ne jeho) a udobřovat se s bývalou milenkou. Proč ne, když to funguje. Hutné bitky, napětí a spousta sexu v zatím jasném seriálovém favoritu mid-seasonu roku 2013 - ta první hodina uteče jako nic. 1. sezóna: Až na jeden, dva slabší díly ve kterých se hl. postavy chovají tak trochu jako ťunťové z Ordinace v Růžové zahradě, je to nesmírná pecka. Finále je zdaleka nejnahláškovanějším seriálovým finišem za hodně dlouhou dobu. Ženám zůstanu věrný do konce svého života, do Lucase Hooda jsem se však přesto bezvýhradně zamiloval. 2. sezóna: Upřímně řečeno jsem indiány nikdy nemusel, takže v tomhle mi Cinemax kápnul do noty a jsem zvědavý na třetí rok s Hoodem. V tom druhém možná bylo více ukrajinců, než by se mi bývalo pozdávalo, a finále je v podstatě okopčená "jednička" v jiných kulisách, ale šlape to. Pořád to funguje, Banshee je v jádru zejména o drsnejch týpcích se vypasenýma svalama a ženách s těly TOP modelek, načež se oba tábory nebojí své přednosti použít ku vlastnímu prospěchu. Zdaleka nejšmakóznější choreografie akčních scén v bedně, teď navíc okořeněná snahou o artovou režii v souvislosti s nadupanou storyline, která z diváka vymačkává adrenalin po litrech. V potu a krvi.(16.1.2013)

 • grogodil
  ****

  Kto by to bol povedal, že mi niekedy v niečom bude vadiť prebytok sexu. :-) Zatiaľ sledujem ďalej, len dúfam, že tá sympatická nekompromisnosť a živelnosť, ktorou ten seriál preteká, ostane viac nakloná starým dobrým bitkám (boxersky fight v tretej epizóde dvíhal zo stoličky) a naháňačkám, než neustálej posteľovej akcii :-)(11.2.2013)

 • Fr
  ***

  ,,DVA TRESTANCI, TŘI MRTVOLY A JEDNA Z NICH JE POLDA. TY POČTY SE MI NELÍBÍ… “...... /// Přišel o holku, o prachy a těžko říct, jestli si takhle představoval den, o kterým snil 15 let… Nezačalo to špatně, ale ze všeho nejvíc potěší, že nešetřej prachama. Na seriál samozřejmě! Sexu ani bitek se nebojej – takže puberťáci budou spokojení. Já se celou sérii peru s tím, že mi nesedl Antony Starr. Ta role je fakt drsňácká (možná až moc), ale ten jeho ksicht mi k tomu neštymuje. (Taky chodí, jak kdyby měl pod pažema melouny, což by u někoho mohlo vyvolat záchvat – jakejkoliv.) To takovej Job… to je jinej frajer! Děj dlouho ujde – ženská si to dělá sprchou, bitka, silný kecy, sex, ale hlavně se chovaj celkem normálně. Až teda v pátým dílu přichází menší(?) zkrat, ale furt si říkám – 3* nebo 4*. Asi mně nikdo nevysvětlí, proč postupně z mamky (Carrie), která je jak Samantha Caine, nejdřív dělaj supermanku, a hned na to zase píču z lacinýho hororu. Serou mě kecy, šerif, ženská, mafián… prostě sme si chlape nesedli! Už dávno nevrhám láskyplnej pohled na člověka, jenž se protluče celým dílem. Nechcu dementní jedince (skupiny), nemíním se přizpůsobovat scénáristům, kterým došli nápady. Ty 3* nechám, ale jestli bude dvojka, tak beze mě! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem rodinnej typ. Z Ruska. 2.) Náš šerif je nějakej divnej. 3.) Thx za titule ,,Araziel, Chikitka, Miki226 a Timon111“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ *(14.5.2013)

 • bestlama
  *****

  Dokoukána celá první řada. Velice pěkný, pestrý, přehledný seriál nové doby, ve kterém se neztratíte a jízdu si užijete naplno. Brutální, exoticko-erotický, napínavý, dramatický, emocionální kabát, za který by se nemusel stydět žádný seriál. Ale některé se stydí a neumí vypustit do televizních obrazovek pár hlášek FUCK a nějaké ty kozy. Dobře vám tak, debilové. Šerif drsnější než smirkový hajzl papír dokáže napálit kulku mezi oči dřív než řeknete Benšííí. Nechápu nízké hodnocení inTeleTelektuálů, kteří musí být zasraní pozéři na vlně Teorie Velkého TřeskuPlesku. Zatrpklí nerdové, které vyděsí těch pár koz. Nemám k tomu už co napsat. Prostě parádní antihrdina, který nemá životnost superlatexových hrdinů, ale dokáže dostat do držky raz dva. Těším se na druhou řadu u které budu zase vrnět jako prase při orgasmu!!(3.6.2013)

 • - Lucas Hood (Antony Starr) při osobních soubojích používá box smíchaný s prvkami Escrimy a Jeet Kune Do. (Ouwen)

 • - Frankie Faison hrá postavu, ktorá má 56 rokov. Herec mal v tej dobe v skutočnosti už 63 rokov. (ywo666)

 • - Spoiler: Původně měl mít Burton (Matthew Rauch) hlavní roli ve čtvrté sérii a měla se zcela odkrýt jeho minulost. Z původních plánů však sešlo. Jedným z důvodů byl nedostatek financí, které rovněž zapříčinily omezení počtu epizod z deseti na osm pro poslední sérii. (Ouwen)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace