Empire (TV seriál)

Drama / Hudební

USA, 2015, 30x42 min

Dramatický seriál vyprávějící o velkolepé hudební produkci a o jejich dvou zakladatelích, aneb o rodině Lyonů. Seriál z produkce Lee Danielse, mě neskutečně zaujal svým prostředím bohatých a vlivných lidí hudební produkce, hereckým výkonem Terrence Howarda a Taraji P. Henson, skvělých cameo hostů z hudebního průmyslu a naprosto úžasných songů, připravených slavným hudebním producentem Timbalandem. První série – seriál startuje naprosto báječně a už od první epizody nás připravuje na velkou jízdu, ve které budeme sledovat opravdové bitvy v hudební produkci, kde nejde pouze o hudbu, ale především jako vždy o peníze. Příběh plný zvratů a velkých cliffhangerů mě opravdu bavil a seriál se tak díky báječné první sérii dostal hned na první příčku nejsledovanějšího seriálu roku. Bavil jsem se neuvěřitelně! 90%(10.3.2016)

Platí pro I.sérii.....Hodně povrchní seriál,kde se téměř vše třpytí do všech světových stran. A byť se i tady ukazuje ,že není všechno zlato,co se třpytí (vcelku se tam i střílí a morduje), je to podáno velmi tuctové a snad jen "dětští" fanoušci r´n´b nebo hip hopu se u toho tetelí blahem . A postava Cookie...co ta všechno stihne- zápletku s FBI,gangstery...,vlastně ona se připlete snad do všech scén a způsobem,že jde z toho hlava kolem (např. při odchodu z domu,se stihne "srazit" s dalšími postavami a vytvořit další scény jakoby se všichni pohybovali v bludišti). Jinak co se pohledu na současný hudební bussines týče,mohu jen chválit. Je tu vše,co se v této branži děje a že i postarší paní,která je navíc 17 let v kriminálu, může produkovat současnou r´n´b a hip hop hudbu( rozuměj branži ovládají staří páprdové,kteří lidem nastrkávají mladé ksichtíky potažmo štíhlé prsaté holky,čest vyjímkám). Na odpoledne dobrý seriál s dobrými songy,ale hlavu jsem musel raději "vypnout". PS. Je fajn,že je seriál protkán skutečnými hvězdami show businessu a Jennifer Hudson shodila pár kilo (naštěstí se to neprojevilo na jejím hlasu).(21.1.2016)

Super seriál, ale řekla bych, že se tam děje příliš moc najednou...hudba je ale super, prostředí taky...herci/zpěváci sympatický, po každém díle jsem měla chuť si pustit další, takže dobře odvedená práce, Kelly tam odvedla super výkon, twistů v tom je jak blázen, velice dynamické, plné intrik, člověk neví, kam to směřuje, ale dobrá práce(15.7.2015)

Výborné hudební drama, s výborným obsazením a chytlavými písničkami. Skvělá Taraji, která si celý seriál krade pro sebe. Výborní jsou i představitelé jejich synů, Bryshere Y. Gray a Jussie Smollett. Jediným záporem pro mě je, že je seriál občas příliš "soap operový". Naštěstí to až tak nepřekáží a vyvažují to i guest stars, jako Jennifer Hudson nebo Rita Ora.(12.4.2015)

Herci nudia, neprekvapujú, okrem Terrenca som nenašiel nikoho, kto by ma dokázal presvedčiť, scenár klišoidný, nezaujal, ale na druhej strane hudba perfektná, má to niečo do seba a presne to je to,čo ma na tomto seriáli najviac zaujalo.1.séria - 80% , 2.séria išla s priemerom ešte nižšie - 70%.3.séria čistá telenovela - 50%.(10.7.2015)