Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života

• USA Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (více)

Neohrožená britská archeoložka Lara Croft (Angelina Jolieová) učinila snad nejdůležitější archeologický objev v historii – kouli, která vede k bájné Pandořině skříňce. Koule však naneštěstí padne do rukou zlotřilého vědce Jonathana Reisse (Ciarán Hinds), který se zabývá smrtícími viry a doufá, že se mu podaří prodat tajemství skříňky jako dokonalou zbraň. Lara, pověřená britskou tajnou službou, aby Reissovi kouli sebrala, požádá o pomoc bývalého britského mariňáka (a svého expřítele) Terryho Sheridana (Gerard Butler), z něhož se mezitím stal žoldák. Společně se vrhnou vstříc dobrodružství napříč kontinenty, aby získali kouli zpět. (Cinemax)

Gilmur

Na ty její hutný kozy sice může bejt hezkej pohled, ale mě to nikterak nepřesvědčí, abych to líp hodnotil, když je to takováhle sračka. Jasně předvídatelnej příběh kterej mě nijak neoslovil. ()

pursuer

Vlastně se divím, že to někdo může označit za rozpor s počítačovou hrou. Naopak, právě ta herní výprava, vlastní kýčovitost, atmosféra, povaha hlavní hrdinky (ačkoliv Lara byla vždycky dáma), je to prostě Tomb Raider. Navíc oproti jedničce je uvěřitelnější, Lara tu jako pravý člověk taky udělá nějakou tu chybku. ()

EnneX

Opravdu slabý odvar Indiana Jonese a Angelia Jolie se prostě na tuhle roli nehodí. Je to nudný a nezáživný a nehrát tam Angelina myslím, že i hodnocení by bylo daleko menší. ()

ironivan

Ani docela dobrý režisér jakým Jen de Bont je nedokázal z tohoto filmu vymáčknout vubec nic pozitivního,měl se radši držet filmu jako je Nebezpečná rychlost,a ješte k tomu otřesná Angeline Jolie,no proste hnus. ()

veverysiak

Každý, kto dostane točiť dáku Dvojku, poväčšine siahne po väčšej akcii, po veľkolepejších scénach a exteriéroch, po ešte väčšom skrášlení hlavnej ženskej predstaviteľky a po obsadení nejakého fasa štramáka, ktorý sa svijím bjútifulom aspoň približuje hlavnej samičke, je to také jednoduché, ale poväčšine to nevyjde a čert vie prečo, lenže tuto asi čert spí, lebo ja som sa zabával viac ako na Jednotke a naozaj nie len preto, že tá Angelina, keď ju riadne namachlia, je predsa len sexy baba, takže 80%. ()

kishi_SO

este viac pritiahnute za vlasy ako prvy diel. Uz sme sa ani nedockali tolko tesnych triciek. Najviac ma asi pobavila ta "zralocia ponorka" na zaciatku. ()

Carnosaurus

Akce nudná stejně jako sám příběh. Jan De Bont kdysi točil skvělé filmy, ale po Zámku Hrůzy a druhém dílu Lary Croft z něj začínám mít strach. Nebýt Angeliny Jolie v neoprénu, tak si z toho filmu nepamatuju vůbec nic. ()

Enzo555

"Hello, boys. You're all wet." Pre fanúšikov Angeliny pestrá pohľadnica z ciest a čias, keď ešte nemala ruky, boobs a nohy samá šľacha a teda ste jej mohli veriť silu a akcieshopnosť. Aby sa ženy nemali čas zaoberať komplexami z Aj, je tu pre ne v úlohe Bond Boya pomerne zábavný Gerard Butler ()

punco

Tak toto bola úplná zbytočnosť a trápnosť, efekty šli o úroveň dole oproti jednotke a dej tiež. Butler zrejme v tejto dobe už oľutoval účinkovanie, toto som nevládal dopozerať a ani nikdy nechcem a nebyť mojej slabosti pre Angelinu ostalo by to bez hviezdičky.. ()

ButchCB

v momentě kdy žralok dostane pěstí jsem tomu přestal věnovat větší pozornost, dvě * dávám jen proto, že jsem velmi rád opět viděl oblyčej Rimmera (z Red Dwarf) ()

PatrikP4

Lepší nebo horší než jednička? Těžko říct... Kdyby tam nebyla Angelina tak bych řekl že by to bylo horší, ale díky bohu je tam, takže bych to srovnal úplně v klidu s jedničkou... ()

LencaN

Bylo to o chlup lepší než jednička. Jenže to stejně bylo tak podprůměrné, nevtipné, akční scény předimenzované a přeplácané, divně zpracované. Logiky to taky moc nepobralo. Angelina je stále krásná, Butler je sympaťák, ale ani dvojice herců neutáhne celý film. Korunu tomu nasadil Lařin souboj se žralokem, jako nějaký komediální výstup parodující něco skutečného. Tak... parodie... to je to správné slovo, které Laru Croft vystihuje. ()

Scaevola

Přehnanost pokračuje a překvapivě se téměř neliší od předchozího dílu, počínaje nesmyslnou hrdinkou a neuměřeným motivem s nelogickým závěrem konče. Klady sestávající především v jednoduché libivosti výpravy však zůstaly zachovány. ()

Tomb Raider si našel záporáka

Tomb Raider si našel záporáka

08.12.2016

Od posledního filmového Tomb Raidera uplynulo 13 let, takže není divu, že Hollywood zkouší reboot. Novou Larou Croft bude Alicia Vikander (Dánská dívka), jíž čerstvě přistál v náruči Oscar, a režie… (více)