Scénář:
Tom Maier, Herbert Kugler, Uwe Wilhelm, Ernst Kleemann, Wiebke Jaspersen, Manfred Kosmann (více)Kamera:
Ludwig FranzHudba:
Klaus GarternichtHrají:
Karin Thaler, Simon Licht, Andreas Elsholz, Oliver Elias, Anja Nejarri, Josef Ostendorf, Peter Prager, Ivan Desny, Marc Niki Jondral, Jan Hartmann, Maximilian Vollmar, Nicola Tiggeler (více)Hrají
Oliver Hermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tlusťoch (2005) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Alexander Pelz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Malý rytíř Trenk (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Werner Dissel
Německá říše
Nejlepší seriály:
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Doktor Schlüter (1965) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Marion Van de Kamp
Německá říše
Nejlepší seriály:
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Yvonne Burbach
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kobra 11 (1996) (seriál)
Mallorca (1999) (seriál)
Oliver Franck
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Jenny Gröllmann
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kaya Marie Möller
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Christiane Filla
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Andreas Maria Schwaiger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Patrick Joswig
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Doris Kunstmann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Der Glücksritter (1984) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Frank Vockroth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Gabriela Benesch
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Veit Stübner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Osm dní (2019) (seriál)
Robert Hummel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Rosa Roth (1994) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Bigi Fischer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Naše farma v Irsku (2007) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Christian Leonard
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Edda Fischer
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Brigitte Böttrich
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)