Redakce

Česko, (2004–2006), 32 h 32 min (Minutáž: 50–52 min)

David Matásek, Milan Šteindler, Zuzana Zlatohlávková, Barbora Kodetová, Bořivoj Navrátil, Martina Preissová, Dana Batulková, Pavla Vitázková, Roman Zach (více)

Série(3) / Epizody(39)

Žijí životy druhých, vlastní nestíhají. Seriál TV Nova z novinářského prostředí. (oficiální text distributora)

badajajuak odpad!

Když už něco natočím, tak si aspoň dávám bacha na to, ať není v každým druhým záběru vidět v horní části obrazovky tyč s mikrofonem. No a ty rádoby příběhy... No... ()

weca

Ten seriál se mi celkem líbil, ale některý herci, teda spíš neherci - to je fakt síla...Viz. Onufráková. ()

Sareman

Pokud se nějaký vtip podaří, je to spíš rarita. Rádoby dramatické zápletky o získávání informací ke článkům jsou napínavé asi jako lékařský zákrok v ordinaci. ()

Eisenmann odpad!

Hrozná záležitost. Tvůrci vytvořili naprosto nefunkční a umělé prostředí s až neuvěřitelně nudnými zápletkami a herecké obsazení také za nic nestojí, protože i jindy dobří a vtipní herci (např. Milan Šteindler) se tady v té záplavě trapnosti utopí. ()

friden

Dávám dvě hvězdy za Mrázka. Jinak je to samozřejmě krásná, voňavá, umytá, ale přesto pořád obyčejná žumpa. ()

Wez

Musím říct,že na to,že je to novácká produkce mě seriál celkem dost bavil i když spíš jsem se u něj tak ironicky zasmál pro jeho naivitu a blbost,rád jsem jej sledoval,protože jsem se u něj pobavil a víc jsem od něj ani nečekal-oproti různým těm novákům,ulicím a podobným sračkám mě seriál zaujal,i když naivita z něj smrdí na sto honů-možná za to může i výběr(ne ten pražský-fuj!!) celkem sympatických herců-za všechny bych jmenoval třeba překrásnou Pavlu Ptáčkovou,také mě kolikrát zaujala témata,kterými se seriál zabýval(nepostižitelnost demokratických papalášů nebo zametání jejich kauz pod koberec-to je opravdu jako ze života v banánové republice jménem Czechbabwe)-bezesporu ovšem nejlepší díl věnovaný tématice rasizmu,který začíná tím,že se negr zatoulá na skinheadský koncert plný holohlavých nácků v bombrech a čumí tam jak piča,místo aby se snažil alespoň zmizet-zkrátka opravdový inženýr a intelektuál-to je prostě paráda a takovou zápletku nevymyslí ani sám život-tu vymyslí pouze TV Nova-to je prostě excelentní!!!!Za to ještě hvězdičku přidám!! :-) ()

DanušeGr.

Tyhle současné české tv. seriálky opravdu nestojí za nic. U tohoto ještě prvních pár dílů ušlo, ale pak to vše zamířilo k odpadu. Za těch prvních pár dávám, s přimhouřenýma očima, dvě hvězdičky, jinak je to odpad. ()

Džej Ár

Narozdíl od jiných českých seriálů poslední doby jsem byl schopen shlédnout všechny tři dosud proběhnuvší díly, a to dokonce bez pocitu znechucení. Navíc, i přes průhlednost některých zápletek, jsem se docela bavil. Strhávám jednu hvězdičku za druhou řadu, která už je mnohem horší, nepravděpodobné zápletky, rádoby "celebrity" v každém díle... no fuj.... ()

CrazyWolf

Asi si od českých seriálů tolik neslibuju, možná mám nízké požadavky na kvalitu, ale mě se to líbilo. Druhá řada ke konci sice už za moc nestála, ale odpad to tedy rozhodně nebyl. Ve srovnání s jinými českými seriály je tohle silný nadprůměr. ()

Astu.

Snad jediný seriál společně s Housem, který jsem skoro pravidelně na Nově sledoval. David 82 to řekl dobře - mezi slepými jednooký králem, ale mě prostě většina herců bavila, ikdyž to sám moc nechápu. Celé je to hrozně umělé, scénář na hovno, ale jak říkám, mělo to něco do sebe. V tak 2/3 dílech jsem se nenudil a to se cení. ()

KcarlosK

V podstatě jsem se na to koukal jenom kvůli pěkným herečkám a R. Zachovi. Pár dílů ušlo, ale Novu to bohužel nezapře. ()

opicakuz

No o prázdninách jsem neměl co dělat a tak jsem zapnul TV. Na zahnání nudy dobré, ale dívat se na celou sérii bych tedy opravdu nevydržel... ()