Do tábora v poušti, kde armáda provádí likvidační práce, přijíždí jednotka Národní gardy. Tábor však je opuštěný a vojáci vyrážejí na záchrannou výpravu. Netuší ovšem, že jejich protivníky jsou degenerovaní kanibalové, kteří mají hlad a chuť na ženy...  Wes Craven, autor hororové klasiky Hory mají oči z roku 1977, se jako spoluproducent podílel na stejnojmenném remakeu (2006), po němž následovalo toto pokračování, kde se též podílel na scénáři. Do tábora u opuštěného dolu v poušti Nového Mexika, kde armáda provádí likvidační práce, přijíždí jednotka Národní gardy. Tábor však je opuštěný, vojáci zahlédnou jen světelný signál na vysoké skále. Gardisté vyrážejí na záchrannou výpravu, netuší ovšem, že jejich protivníky jsou degenerovaní kanibalové, kteří mají nejen hlad, ale také by se rádi rozmnožili. Dvě ženy v jednotce jsou pro ně tudíž obzvlášť lákavýmn soustem. Boj o přežití se přiostřuje... V režii Martina Weisze hrají Michael McMillian, Jacob Vargas, Jessica Stroupová, Daniella Alonsoová ad. (oficiální text distributora)

Varney

Po skvelej jednotke Hills Have Eyes, sme sa dočkali trpkého sklamania v podobe dvojky. Scenár je dosť slabý, správanie a reakcie postáv je nelogické a chaotické (ak toto má byť elitná vojenská jednotka, tak nechcem vidiet tú najhoršiu) A celkove herecké výkony sú slabé. Hektolitre krvi a poriadne nechutný pôrod na začiatku filmu, spôsobili, že z filmu sa stali obyčajné jatky. ()

Argondia odpad!

Jedna z nejtrapnějších hororových parodií, co jsem za poslední dobu viděla. Idiotské sado-maso zombie porno s tupými kladnými postavami a kýčovitě maskovanými, nestrašidelnými záporáky. Víc mě vyděsil pohled na Zemana při dnešní inauguraci. Všichni mě od začátku až do konce rozčilovali svojí debilitou, příšery zas svou lidskou mluvou a hláškami jako "mama! - hezká", "papa","všechny zabijeme" a dalšími připitomělými klišé jako například "nejsem si jistý, jestli bůh o tomhle místě ví". Stejně jako v prvním díle se tu objeví nečekaný pomocník na straně útočníků, což asi mělo vyznít dojemně a zlomově, ale jen to přidalo na síle už tak dost mocného trapna. Při filmu jsem se ani jednou nelekla, po napětí ani památky. Celé to podtrhovala hudba, která směšnost celého děje vypilovala na maximum. Scénu v kadibudce předčí snad jen ta s máváním rukou na skále, nebo "nečekaný" výbuch dynamitu. Jako ve většině blbých filmů je sem nasazena uhrančivě krásná herečka, která by měla ubohost filmu alespoň trochu zmírnit. Tady by ale nepomohla ani Megan Fox. Daniella Alonso si zahrála i v Pachu krve 2, ale ani tam to nevytrhla. U tohoto filmu jsem dvakrát usnula a potřetí se nedočkavě dívala, kdy už to utrpení skončí. Opravdu ukázkový shit první třídy. ()

Sign

Hory mají oči 2 aneb film o té nejdebilnější jednotce Americké armády... Chtěl bych dát Odpad nebýt několika fakt brutálně drsných originálních scén. ()

Kritik.

Pri sledovaní filmu vždy záleží na vedľajších faktoroch (s kým film sledujete, za akých podmienok, kde, akú náladu ste mali tesne pred začiatkom filmu, aké očakávania máte...) Ja som film videl bez toho aby som poznal predchádzajúcu "jednotku", navyše pri úvodných titulkoch som vôbec netušil či pôjde o komédiu, romanťák alebo horor (bol som s priateľmi na návšteve a film pustil náš hostiteľ). Keďže som nečakal tento žáner, chvíľami som sa pri sledovaní filmu naozaj bál = tento účel bol teda splnený. Pri niektorých scénach som si musel domýšľať čo sa asi stalo v predchádzajúcom filme. Niekedy som tŕpol čo bude ďalej, inokedy som si užíval dej. Detaily správania jednotlivých postáv neriešim. Normálny film. ()

rublik05

Úvod začíná opravdu nechutně, tak hnusně nezačínala ani jednička. Následující dění však má s prvním dílem jen pramálo společného. Tentokrát zde máme tým vojáků, kteří svým jednáním připomínají spíše partu amatérských airsofťáků. Všeobecně by se dalo říct, že scénář je zde tím hlavním kamenem úrazu Postavy se chovají nelogicky, logiku bohužel postrádá i většina dění. Herci opět nejsou kdovíjak sympatičtí, naproti tomu musím znovu pochválit masky a kostýmy, i ta atmosféra se trochu povedla, byť není až tak napínavá a děsivá. Oproti jedničce je to jen slabý odvar. Čekal jsem mnohem děsivější a šílenější podívanou. 3/10. ()

danielwanderer

Viete ako si predstavujem moju prvú misiu v hre Ghost Recon Advanced Warfighter na najťahšej obtiažnosti? Asi ako "vyčíňanie" tejto americkej vojenskej jednotky, ktorá sa tu votrela, i keď jednotka mala relatívne otvorený záver. Áno, na začiatku nám je povedané, že je to banda tupcov, ale až taká blbá? Celé to vyzeralo, akoby sa nechávali zabíjať naschvál. Príbeh jednotky (filmu, nie tejto "jednotky" :)) mal akú-takú hĺbku a i keď som pri nej neskrýval sklamanie, dalo sa to pozrieť, ale toto? Toto je veľmi blbé, byť, ale čo som rád, príjemne čerievko-mozgové. Ešte škoda, že záver bol celý veľmi tmavý a ten "dobrý" mutant bol už totálna päsť na oko. ()

Alojs

Samoúčelné, přímočaré a bez inteligentních hrdinů, kteří běhají po place s hovínkem u zadku. Což u vycvičené armádní jednotky "mírně" překvapí. Stejně jako skutečnost, že na hloupoučké skřety nemají (pokud zrovna nezaútočí ve třech a náhodou se jim nepovede nějaký šťouch). Už nikdy více. A běda tomu, kdo to rozjede potřetí. ()

DjMetal

:D:D....iba asi toto....ved toto bola hororova komedia.uplne ine ako prva cast...akoze, da sa na to pozerat, aj zasmiat, aj mozno sa bat,ale neni to ono...zhorsilo sa to ()

Chuppa

Naneštěsní byli ti vojáci teprve v "záběhu", takže žádné elitní komando. Nic to ovšem nemění na tom, že film byl vcelku o ničem. Slušný krvák, ale v dnešní době to chce již něco víc. ()

Ogrb

Teda, klesnout z pěti hvězdiček na jednu, to už je výkon. První díl Hory mají oči byl pro mě naprosto dokonalej a to hlavně proto, že ten film režíroval velmi talentovanej Alexander Aja. Už fakt, že dvojka je tvořená úplně jiným tvůrčím týmem, mi dost naháněl hrůzu. A potvrdili se moje nejčernější obavy. Je to nuda, je to odvar, je to blbost. A taky velká škoda toho promarněnýho potenciálu. Kdyby se Aja chopil i tohohle, bylo by to určitě o něčem jiným. 2/10 ()

Shredder

Slabe 2 hviezdicky... Ani jednotka nebola nic moc a 2 pokracovanie je este horsie. Mutanti bez problemov vrazdia tu najneschopnejsiu vojensku jednotku, aby nakoniec sami boli zabity. Bohuzial dobry horor nerobi bezduche vrazdenie a znasilnovanie. Necaka vas strach, napatie, atmosfera, lakacky,efektne sceny ci aspon premyslene vrazdy, maximalne tak znechutenie. PS: Vyborne to v kometari zhodnotil Renton ()

Bastinka

Je pravda, že jednička byůa lepší, ale já se lekla i u dvojky. Je pravda, že občas je to ftipné, jak jsou ti vojáci neschopní. Mě osobně se opravdu líbí scéna, kdy ta jedna potvůrka protáhne toho vojáka tou dírou...na to říkám luxus. ()

Knor

Kdyby americká armáda měla jen takovýhle vojáky, tak proti nim jdu i s kuličkovkou. Mylsím si, že výběr hlavních hrdinů, kterým máte fandit funguje úplně opačně než v jedničce. Těmhle vymytým americkým debilům, co si hrajou na vojáky fandit nejde a já se těšil jen na jejich smrt a způsob jak budou zamordovaný. Takže pokles a velký. Já ale bohužel propad kouzlu těm mutantům, jsou fakt drsný a líbilo se mi, že jim ve filmu dostalo větší pozornosti a nakouklo se jim přímo do obýváku, kuchyně, spíže a do šmajchlkabinetu......brutality je taky víc a všeho hnusu a všech těch odporností je taky o něco víc, takže se to zvrhlo na takovou přehlídku nechutností a mě to bavilo.... ()

Rimer545 odpad!

Byly tam tuny krve, zrůdy a vojáci. Jednička, jako remake také s tunou krve, byl ale tak úžasný tím, že lidé měli úctyhodný pud sebezáchovy a přes to, že nebyly moc silní se snažili přežít. Jo mělo to něco do sebe, ale tohle?! to vážně netuším, co mělo být. ()

RAFT

K parádnímu prvímu dílu k nám dorazil druhý díl. Pokračování uplně zbytečné, banda jakých si vojáků.děj stojí k hovnu . ()

Scraffy

Je vidieť zmenu režiséra. K horšiemu. Normálnych ľudí vystriedali vojaci, ktorý by to mohli všetko ukončiť. No bohužiaľ nie sú vycvičený a majú len základy. Je dobré, že sa dej aspoň posunul a už tu máme aj vnútro celého komplexu hory. Sú tu klasické gore scény, ktoré sa moc od minula nezmenili. Úmrtia sú dobré, akurát už nie sú originálne. Pridanie "dobrého" mutanta tu bolo celkom dobrým spestrením a podarilo sa to. P.S. Chcelo by to ešte malú dokrútku, že ako dopadla dievčina, ktorú oplodnil mutant. Porodila ho alebo išla na potrat? Toto ostáva nezodpovedané. :-D ()

G04T

Co pořád sakra máte? Vždyť tohle je skvělý! Čtvrtý díl ze série Hor, který mají oči je něčím jiný, což přineslo své ovoce. Hledání zmizelých vojáků je napínavé, zábavné, jednoduché. Oceňuji i kameru.Bohužel na o rok starší Hory to nemá. ()