TOP STAR magazín

Zuzana Fialová

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol (více)

Společenský magazín o lidech a jejich příbězích jenž hýbou společností. Nový zábavný společenský magazín, který diváka týden co týden provede příběhy, ve kterých hlavní úlohu hrají lidé, o nichž se právě hovoří. (oficiální text distributora)

Hromino

„Práskni to na sebe!” – „Jasně! Už jsem třetí měsíc těhotná!” – „To je bomba! Slyšíte to? Naše hvězda X je těhotná! No není to úžasné?! Muhahaha!” . . . Tak tohle je typický nástin náplně snad kteréhokoli dílu Top Star Magazínu. Vymývárna mozků, práskání na sebe, střípky z showbyznysu. Tenhle pořad je vhodný akorát pro nenapravitelné případy a společenské drbny. 1* dávám za Mahulenu. ()

hippyman odpad!

topmodel anna há sa fotila nahá aneb ta si vzala toho, téhle neladila blůzka, tenhle má prachy, tenhle je teplej, támhleta chlastá, ten se rozvedl... atd atd... opravdu plnohodnotné soustíčko na všední večer... bohužel jsem toho nechtěným svědkem skoro každej tejden... demokracie dobrá, ale tohle bych fakt zakázal. odpad! ()

kingik

Netvrdím, že jsem zpočátku nesledoval pořad o celebritách celkem pravidelně. Jenže počáteční nadšení vyprchalo poté, co se v pořadu začali stále opakovat stejní umělci, a to i za cenu, že divák bude jejich rádoby skandály otráven. Není výjimkou, že snad v každém dílu dostanou prostor celebrity (nebudu je jmenovat, však víte, které to jsou), které se poslední dobou právě mohou pochlubit jen těmi rádoby skandály a veškerá tvůrčí práce jde jaksi stranou. To už mě fakt přestalo bavit a připočtu-li fakt, že Mahulena Bočanová jako moderátorka neobstojí, vychází z toho pořad takřka zbytečný, nudný a velmi stereotypní. 20% ()

InJo odpad!

Bulvární srágora (zdráhám se použít slovo 'pořad'), která se bezostyšně šťourá v soukromí známých lidí a z všelijakých tupých sebestředných nemehel známé lidi dělá (takovým se u nás říká 'celebrity'). Odpad z principu (podobně jako u HOTEL PARADISE). ()

Frajer42 odpad!

Už před mnoha a mnoha lety v docela útlém věku jsem si dokázal na bulvár udělat docela jasný názor, který se od té doby nezměnil. Kdybych to měl říct těmi nejslušnějšími slovy, která mě zrovna napadnou, tak řeknu, že bulvár je naprostá pičovina, zlo, kokotina, koktejl z hoven a ztráta času, kterou si vůbec v televizi dokážu představit. A každý pořad zpracovávající toto téma, který se mi v televizi zrovna připlete před oči, jsem po pár vteřinách schopný ohodnoti a zatím se mi nestalo, že bych ho ohodnotil jinak než odpadem. V zájmu toho, abych měl co napsat i k dalším podobně orientovaným zbytečnostem v tomto okamžiku komentář ukončím a posunu se dál. ()

MikeCool

TV-pořad (Talk show). Celkem sympatický bulvární pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 40% (2*) | ()

WANDRWALL

Tolik zdejších hvězd, a že by dohromady měly u uživatelů csfd - 14%? To je jako co? Závist. Nenávist. Uživatelé csfd jsou chytřejší, lepší? V čem?***(6.10.2010) ()

SeBig odpad!

Proč tohle davaj??? Koho ty lidi zajimaj?? Já viděl jeden díl a vůbec nevim kdo to byl natož aby mě zajímal jejich život. Mindfuck ()

heyda odpad!

Odpad všech odpadů. Nesnáším bulvár, nikdy ho nečtu, ale i přesto se ke mě něco dostává a to mě dokáže často n-srat. Já si myslím, že značná čast celebrit si svoji kariéru tězče vybudovala a nezaslouží si, aby o nich kde kdo věděl, jestli nemůžou spát nebo se jim nepostaví pinďour nebo že šli po ulici s někým jiným než ze svým manželem/kou. To je prostě hnus, velebnosti. Novinářům vzkazuju: NECHTE JE BÝT a radši se zaměřte na podvodníky, kriminálníky a jiné parchanty, o kterých by měla naše republika vědět!!!! ()

triatlet odpad!

Mahuleno, sorry, ale nepotřebuju se dívat na přežvejkanej bulvár v televizi. ------------------ Byl jsem přinucen se podívat na díl, kde vystupuje nová milenka Leoše Mareše - 24.2.2010. Jak je to ta nejspolehlivější kamarádka, tam totiž komentuje širší rodinné příbuzenstvo... Kamarádi, přátelé, dejte vědět, až s vámi Mahulena natočí nějakou další reportáž, rád se zasměju:-) ()