Nepřirozený průběh počasí udeří se smrtícím běsněním na New York City a uvolní Sharknada. Obyvatelé  a nejcennější kultovní místa tohoto města jsou v ohrožení a jen Fin (Ian Ziering) a April (Tara Reid) mohou "Velké jablko" zachránit. (oficiální text distributora)

KM Phoenix odpad!

Oproti jedničce je to již úplně bez děje, o to víc tvůrci vsadili na sled přebrucených scének, které doplňují/ozvláštňují herecká camea všeho druhu. Scénky jsou přešponované do největžích extrémů a pokud budou tvůrci chtít aby trojka byla aspoň na úrovni dvojky, tak budou mít sakra co dělat, aby tomu dostáli. Film je to otřesný, ale jako lehká zábava funguje spolehlivě a člověk si užívá tu jízdu od letu jumbem až po extempore mezi mrakodrapy. ()

Jayem odpad!

Klobúk dole. V stupidite prekonáva aj jednotku a pritom stále rovnako zábavný aj keď neúmyselne. Už sa teším na trojku. ()

NJD odpad!

Nemůžu si pomoct, ale těch epických scén tam bylo snad ještě víc než v jedničce. Tím pádem už se "nemůžu dočkat" trojky :D ()

Sygauras odpad!

Druhý díl je samozřejmě ještě horší než ten první. Triky už se nikdo ani nesnaží nějak vylepšovat a totálně kašlou na jakýkoliv děj, inteligenci a logiku. ()

arcticsky odpad!

Tak tohle opravdu není stravitelné. Už druhý film o z nebe padajících žralocích (v Americe zřejmě běžná věc) je opakujícím se trapným vtipem. Snad jen o jediné perličce bych se zmínil. Známý pilot - parodik z Připoutejte se prosím z roku 1980 (Robert Hays) zde hraje......pilota. ()

Matli odpad!

U žádnýho filmu jsem neřekl tolikrát ''Ach, bože''. Stupidita na eNtou. To, že vzduchem lítaj žraloci a že tam jsou strašný efekty bych ještě bral, ale to co tam ty neherci předvádějí, to je zoufalost, režie a scénář - nemám slov. A ještě chudinku Taru takto zprznit, proč? Proč to natočili? 2% (za Kelly Osbourne) ()

albionlady odpad!

Tak toto bol najlepší a najvtipnejší odpad, aký som kedy videla. (Scéna s večne sa kotúľajúcou hlavou Sochy slobody je skvelá, vlastne už vôbec ten nápad so žralokmi v tornáde je úplne... neuveriteľný. A pri romantickej scéne s odtrhnutou rukou sa moje romantické ja romanticky zaradovalo). Myslím, že je celkom pocta, ak Sharknado 2 ohodnotím tak, ako ho hodnotím. Patrí medzi trashové filmy, a čo je pre ne lepšie, ako pochvala, že je to fakt geniálny trash? :) ()

Likan7 odpad!

Pojďte zabít pár žraloků! Zpomalený záběr letícího žraloka přímo na Stevea, ten se otočí, veme motorovku (žralok stále letí), nastartuje jí, a s chirurgickou přesností žraloka přeřízne vejpůl, minutu na to přiběhne ta blbka z Prciček, co má ukouslou ruku, nasadí si na tu ukouslou ruku cirkulárku a rozřízne dalšího žraloka, který letí na Stevea. To nevymyslíš.. ()

TSZ odpad!

Zážitek, který je zcela mimo náš vesmír. Filmová katastrofa biblických rozměrů o tom, kterak obyvatelstvo New Yorku povstalo proti z nebe spadlým žralokům...Více bych děj zřejmě dokázal popsat jen u terapeuta, s hadrovými maňásky a silnou dávkou sedativ. ()

stolista odpad!

Přemýšlel jsem jestli dát aspoň jednu * za to, že jsme se občas zasmáli těm pitomostem, ale to bych tu kazil hodnocení. Pitomost na entou, ztráta času plná nelogičností, hrozného scénáře, střihu, triků, všeho.. Ale s tím jsme do toho šli, že to bude taková chujovina ()