Flego

Príbeh je urobený presne podľa overenej a mnohokrát vyskúšanej šablóny, ale to nevadí. Ďaľší z tých chlapáckych filmov, kde sa stretávajú filmové hviezdy dôchodkovského veku a najdôležitejšie na všetkom je, že im to svedčí, sú neuveriteľne zábavní a cool. ()

MontyBrogan

Ono to je ťažko... Slabé stránky boli občas naozaj evidentné. Vykonštruované situácie - znižovanie stavov v Slyovej továrni a z toho plynúca finančná núdza, knock-outovanie mladých borcov tými (zjemňujúco povedané) staršími, alebo ten černoch, ktorému by ste ústa zamkli hocičím, len nech už sa zastavia. Ďalej nahrávanie si všetkého na telefón, čo už je ale skôr kritika tejto doby. A nakoniec to pchanie Arkina všade kde sa dá. Ak bude v nejakom filme zobrazený aj jeho reálny pohreb, asi sa už nebudem čudovať. No na druhej strane... Ono to má veľmi vkusne vtipný scenár, tie bez mála dve hodiny rýchlo bežia a na hlavnú ikonickú dvojicu je naozaj ikonický pohľad. Tiež by som pochválil strih, vďaka ktorému finálna scéna zápasu pôsobila napriek veku zúčastnených pánov dynamicky ako za mlada. A náhodou aj vtipné vsuvky do záverečných titulkov, ktoré ja tak nemám rád, boli podarené. Ale už by som naozaj odporučil americkým filmárom, nech sa trochu krotia s tými tribute filmami o hviezdach, na ktoré sa predsa vôbec nezabúda! Takže ich netreba pripomínať, ani glorifikovať, to robí ich honosná kariéra sama. ()

VášaVF

Film s nevyřčeným podtitulem Rocky vs. Zuřící býk. Velmi milé překvapení a příjemné pokoukání. Určitě nevynechejte podtitulkovou scénu, která je vynikající bonus. ()

BMW12

Hodně povedený film o starcích Sylvesteru Stallonovi a Robertu De Nirovi. Oba dva bývali boxeři a dvakrát se spolu utkali, jednou vyhrál Robert a podruhé Sly. A teď po 30 letech by měl nastat rozhodující souboj, kdo z nich je teda lepší. Velice dobře se na to koukalo, celý film se točí v komediálním duchu, navíc dvě herecké legendy v jednom filmu co víc si přát. ()

Roman.Ticka

Rocky 7 jak vyšitý do americké vlajky s nezbytnou dávkou patosu, ale stylem, který si zaslouží obdiv. Takhle nějak si představuji splnění amerického snu, dobytí Hollywoodu, což obě Legendy jasně dokazují na plátně i mimo něj. Nechyběly zajímavé až bizarní scenérie, viz město z ptačí perspektivy nebo bydlení pod mostem(doslova), ukecaná černá huba, vulgární stařík, femme fatale, vztahový propletenec bez většího zauzlení a pochopitelně morální dilemata ušitá přímo na míru každému z hrdinů. GentleMana Slye netřeba dál ohledně superlativ rozebírat a zuřivý býk Niro v mých očích překvapivě stále roste výš. Za nostalgií nabité scény příprav do ringu a samotného zápasu pěkně natvrdo po staromilsku nemůžu jít níž, ani kdybych neviděla na obě oči, natož jediný díl hvězdné boxerské série. ()

Ivoshek

První dvě třetiny super, se spoustou vulgarit - "vy dva ste nejaký superhrdinové?" "Jo, my sme zelenej sráč a smaragdová kunda". Fakt jsem se bavil hromadou drobnejch fórků a narážek i připomínek starých filmů ("sem neboxuj, tady kupujem maso na večeři, nemusíš mlátit do všeho"). V poslední části ale tvůrci trestuhodně vyměkli a udělali z toho rodinně-romatickou bramboračku. A když k tomu přidám POZOR!!! SPOILER!!!! ještě závěrečnej mač, kde jdou všechny rány na hlavu, ani jedna chycená do dvojáku... To nemůžu odpustit. ()

jonyyy

Myslím, že se Stallonemu po úspěchu šestého Rockyho někde hluboko uvnitř hlavy honila myšlenka o dalším pokračování. Ale ze série už asi nebylo možno vyjít tak, aby se Rocky důstojně vrátil do ringu. Proto autoři Grude Matche udělali to nejlepší co mohli, k "Balboovi" přidali ještě "Zuřícího býka" a vzniklo úžasné rodinné dramátko, které i přes tu hromadu boxerských filmů, má stále čím překvapit, vzbuzuje spoustu emocí a dokonce celou dobu dobře baví a to až do závěrečných titulků. Dám tomu čas a budu přemýšlet jestli jsou 4* vůbec dost. 85 % ()

SOLOM.

Sylvester Stallone a Robert De Niro patřili svého času (no a vlastně ještě pořád patří) mezi moje velmi oblíbené herce. I z toho důvodu jsem se na tento film docela těšil. Místy jsem se neskutečně bavil a užíval si to až drsné hašteření mezi oběma kohouty (našlo by se i pár velmi povedených hlášek či situací) a závěrečný fight v ringu taky nebyl špatný. Nebylo ani od věci zas po dlouhé době mrknout na Kim Basinger – která svého času (což už je hodně let zpátky) byla múzou mnoha mužů a chlapeckých polucí…Až to budou dávat zas v TV, určitě na to mrknu znovu… ()

TheEvilTwin

Úplně běžná záležitost, která nemá moc čím oslnit. Dva přestárlí boxeři a jejich cesta ke vzájemnému souboji, který se v mladých letech nikdy neuskutečnil. Má to jednoduchý příběh, který sice neoslní, ale ani výrazně neprudí, stereotypní postavy, šablonovitý scénář a na tuto roli už celkem za zenitem De Nira a Stalloneho, což je celkem zábavné, no na druhou stranu zároveň smutné sledovat. Jde cítit srdíčko, ale to mi nestačí a bohužel nic jiného ve filmu najít moc nemůžu. Popravdě se až divím, co na filmu někteří uživatelé tak vychvalují… ()

Lucasion

Rocky Balboa a Zuřící býk po 30 letech. Oba vypadají zcela jinak, ale rozdávají rány jako zamlada. Úvod filmu je parádní, zvlášť mladý Sly a Niro. Když se film rozjíždí a představuje oba po víc jak čtvrť století je to kus srandy. Grudge Match nabídne parádní zábavnou komedii, ve které je odkazů na Rockyho ažaž. Spoustu gest, hlášek odkazuje na tuto filmovou ságu. Sly už není žádný mladík, ale i tak je vidět, že se nebojí vzít do ruky činku. U filmu jsem se bavil královsky. Člověk, který má rád aspoň jednoho z nich, ať už Rockyho či Býka, tak si myslím, že film ocení všemi palci. Obzvlášť jestli jste milovníky boxu, tak se při závěrečné scéně pobavíte nejlépe, jak u filmu můžete. Na druhou stranu Zpátky do ringu je prostě komedie. A tak se nesnaží jít klasickou cestou plné dramatu, jak jsme u Rockyho a dalších sportovních dramat zvyklí. Zkrátka a dobře, nečekejte sportovní film se vším všudy, ale komedii, kdy šedesátníci nostalgicky vzpomínají na své nejlepší role, a budete se královsky bavit. (85 %) ()

Morholt

Zuřící býk vs. Rocky. Stalloneho asi nenapadlo, že se po posledním Rockym ještě někdy postaví do ringu a odvažuju se tvrdit, že De Niro na něco podobného nemyslí už tak čtvrt století. No ale stalo se a je to zase paráda. Příběh dvou rivalů, kteří se po třiceti letech střetnou, aby se ukázalo, kdo je opravdu ten nejlepší, je jen zástěrkou pro exkurzi do starých dobrých časů, kdy byly boxerské filmy na vrcholu své slávy. Jinak spousta hlášek, u Stalloneho už tradiční odvaha dělat si srandu sám ze sebe a ze svých filmů, pár vydařených pokusů o doják a Kim Basinger, která vypadá líp než většina mých jednou tak mladších bejvalek. A teď tim nemyslím, že jsem byl vyloženej zoufalec. Prostě na co Sly sáhne, to mu vychází a doufam, že mu to ještě nějakou dobu vydrží. 85% ()

RelaxMan

Sly je prostě borec !!! Nemůžu si pomoc, ale ten člověk mě neskutečně baví. I když moc nemusím vidět mé akční oblíbence z 80´s v komediích, tak tady mi to vůbec nevadilo. Připadal jsem si, že opět koukám na mého oblíbeného Rockyho, jen tam jsou jako bonus navíc velmi vtipné hlášky. Teda takhle jsem se už hodně dlouho nenasmál. Nejen Sly, ale i De Niro s Arkinem mě párkrát doslova odrovnali. Není nad starou gardu, která to umí ještě pořádně rozjet. Co říci na závěr: Bravo!!! Díky tvůrcům za to, že takový film byl natočen. ()

ScarPoul

Nejedná sa o žiadnu boxérsku chuťovku. A priznám sa, že mi to vôbec nevadí. Segal natočil niekoľko neuveriteľne vtipných komédií so Sandlerom a jeho prostoduchý humor a apelovanie na rodinné hodnoty sú týmto filmom presýtené. A vôbec mi to neprekáža. Ono je to totiž strašne sympatické. Vidieť De Nira a Stalloneho ako hláškujú a dávajú si do tela a pritom prechádzajú svojími drobnými osobnostnými krízami - má to všetko čo by mal správny americký komerčák mať. S tým dôsledkom, že to nepôsobí preexponovane, trápne, alebo hlúpo. Takto príjemne ma prekvapila naposledy Real Steel. Najväčšie eso tohto filmu ale nie je Kevin Hart ako by sa mohlo zdať, ale starý Alan Arkin. Ten si kradol každú scénu v ktorej sa objavil pre seba. A ja sa neviem zbaviť pocitu, že tieto starecké kreácie filmových legiend, ktorý v rôznych podobách konkurujú mladým akčným hviezdam, majú určitú noblesu a pozerá sa mi na ne o trocha lepšie, lebo v nich cítiť aspoň náznaky niečoho poctivého. U mňa rozhodne spokojnosť. ()

PROROK14

Veľmi ma nebavilo pozerať sa, ako starká Kim vysvetľuje starému Rambovi, že prečo ho pred dvoma tisícročiami podviedla s teraz starým Fotrom, a ešte aj ten samotný dôvod bol katastrofálny. Pridajme trampoty syna Šejna a záverečný, ak sa tomu tak môže vôbec povedať, box, a niekto by z toho mohol dostať aj K.O. ()

Tommassi3

"Kdy tě rozmrazili, Kapitáne Ameriko ??" - "Kapitáne Ameriko ??" - "Co ?? Zatlučeš mě do země ??" - "To už, koukám, někdo přede mnou udělal !!" ;) ()

Lacike

V jednom filme sa stretli dve legendy, ktoré dokonca odkazujú na svoje najslávnejšie filmové postavy a vznikol z toho taký tuctový film. Škoda. Ale čo iné sa dalo čakať od režiséra dementných Sandleroviek? Film na jedno pozretie. 5/10. ()

Hwaelos

Veskrze přímočarej, skoro až průměrnej film, co pobaví a rádi ho zase v klidu zapomenete, kterej zvedá drobné intertextuální pomrkávání pro pamětníky na Rockyho a Zuřícího býka. ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012