Účinkují
Lynda Day George
USA
Nejlepší filmy:
Kořeny (1977) (seriál)
John Chisum (1970)
Kusy aneb Tisícero výkřiků noci (1982)
Anne Francis
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Džungle před tabulí (1955)
Funny Girl (1968)
Betty Grable
USA
Nejlepší filmy:
Veselý rozvod (1934)
Budím se s křikem (1941)
Námořníci jdou (1936)
Arte Johnson
USA
Nejlepší filmy:
Love at First Bite (1979)
Scooby-Doo a bratři Boo (1987) (TV film)
Prezidentův psychiatr (1967)
Richard Crenna
USA
Nejlepší filmy:
Rambo: První krev (1982)
Žhavé výstřely 2 (1993)
Čekej do tmy (1967)
Richard Dawson
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Nejdelší den (1962)
Král Krysa (1965)
Munster, Go Home! (1966)
Loretta Swit
USA
Nejlepší filmy:
Napřed láska a pak škola (1988) (TV film)
Bláznivá apokalypsa (1986)
Závod s ďáblem (1975)
Martin Milner
USA
Nejlepší filmy:
Vražda na objednávku (1954)
Nátlak (1959)
Život s otcem (1947)
Kate Jackson
USA
Nejlepší filmy:
Ally McBealová (1997) (seriál)
Making Love (1982)
Night of Dark Shadows (1971)
Joseph Cotten
USA
Nejlepší filmy:
Plynové lampy (1944)
Občan Kane (1941)
Třetí muž (1949)
Jack Klugman
USA
Nejlepší filmy:
Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)
Producers' Showcase (1954) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Robert Morse
USA
Nejlepší filmy:
Průvodce ženatého muže (1967)
Kardinál (1963)
Příšerná rodinka (1995) (TV film)
Elaine Stritch
USA
Nejlepší filmy:
Prozřetelnost (1977)
Darebáčci (2000)
Tři násilníci (1956)
Bea Benaderet
USA
Nejlepší filmy:
Pochybná žena (1946)
Ve městě (1949)
Black Widow (1954)
Ross Martin
Polsko
Nejlepší filmy:
Columbo (1971) (seriál)
Velké závody (1965)
Experiment in Terror (1962)
Werner Klemperer
Německá říše
Nejlepší filmy:
Norimberský proces (1961)
Nepravý muž (1956)
Loď bláznů (1965)
Bob Crane
USA
Frank Sutton
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Příběh Glenna Millera (1954)
Marty (1955)
Mary Healy
USA
Nejlepší filmy:
Lookin' to Get Out (1982)
Sheila MacRae
Velká Británie
Nejlepší filmy:
V kleci (1950)
Bikini Beach (1964)